Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Boyunluk

için 654 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Boyunluk

Araç boyunluk ürünleri, şoför ve araç içindeki yolculara seyahat halindeyken daha konforlu bir yolculuk için yardımcı olur. Çeşitli ihtiyaçlar gözetilerek çok sayıda boyunluk modeli geliştirilimiştir. Yeni ve eski nesil otomobillere uygun seçeneklerle geniş bir opsiyon alanına erişilir. Farklı boyutlarda üretilen boyunluklar daha sağlıklı ve güvenli bir yolculuk için gerekli desteğe ulaşmanızı sağlar. Yastık olarak kullanabileceğiniz araç boyunluk modelleri de bulunur. Boyun tutulması gibi problemlere karşı koyan bu yastıklar ile yolculuk süresince rahatlıkla dinlenebilirsiniz. Araç boyunluk modelleri yardımıyla ortopedik üretim teknolojisinin oluşturduğu ergonomik yapının tadını çıkarabilirsiniz. Ev ortamındaki gibi yumuşak ve huzur verici bir destek sağlayan boyunluklar şık tasarımlarıyla da beğeni toplar. Araç içi renk tasarımınıza uyum sağlayan seçeneklerle göze daha hoş görünen bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Araç boyunluk fiyatları geniş bir aralıkta farklı bütçeler için uygun opsiyonlar oluşturur.

Ağrı Önleyici Boyunluk

Ağrı Önleyici Boyunluk

İnsan fizyolojisi göz önüne alınarak tasarlanan boyunluklar aynı zamanda araçlarda var olan koltuk başlıklarının eksik ve yetersiz yanları düşünülerek geliştirilmiştir. Bu nedenle daha iyi bir konfora ulaşmanızı sağlayan araç boyunluk yastık ürünleri yolculuk süresince boyun ağrıları yaşamanızı önlemeye yardımcı olur. Deri kaplı modeller araç içerisinde deri dekorasyonundan hoşlanan otomobil tutkunları için uygun bir seçenek yaratır. Takılıp çıkarılabilir yapıda olan boyunluk modelleri aracılığıyla yanınızda, çantanızda ya da bavulunuzda taşıyabileceğiniz bir ürün satın alabilirsiniz. Sadece arabalarda kullanmakla kalmayacağınız araç boyunluk çeşitleri ile aynı zamanda otobüs ya da uçak seyahatlerinizde de verimli bir kullanım yakalarsınız. Elyaf malzeme ile daha yumuşak bir yapı kazanan boyunluklar terleme problemi yaşatmayan dış yüzeyleriyle beğeni toplar. Özellikle sıcak yaz aylarında seyahatleri zorlaştıran terleme sorununu cildinizi rahat ettirecek olan konforlu boyunluklarla yenebilirsiniz.

Logolu Boyunluk Setleri

Logolu Boyunluk Setleri

Otomobilinizin orijinal parçalarının oluşturduğu şık görünümü bozmayan logolu araç boyunluk seti modelleri yardımıyla araç markanıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Pratik bir şekilde koltuğunuza takabileceğiniz bu ürünlerin lastikli arka kısımları sabitlemeyi kolaylaştırır. Gergin ve esnek yapıda olan lastikler uzun süreli bir yolculukta size rahat bir kullanım deneyimi yaşatır. Başınızı çevirdiğinizde konumu değişmeyen ve sabit kalan boyunluklar sayesinde boynunuzu daha sağlıklı bir şekilde koltuğunuza yaslayabilirsiniz. Ürünü koltuğunuzdan çıkarıp cama dayayarak bir yastık gibi de kullanabilirsiniz. Oto boyunluk modelleri emniyet kemeri bağlamayı engellemez ya da zorlaştırmaz. Başınızı daha yumuşak bir zemine dayarken boyunlukların hava aldıran delikli kumaş dokusunun sağladığı ferahlıktan yararlanabilirsiniz. Renk solması problemine karşı dayanıklı olan ürün modelleri aracınıza şık bir görünüm katar.

Sırt Sağlığı İçin İdeal

Sırt Sağlığı İçin İdeal

Vücut dengenizin daha sağlıklı bir şekilde sağlanmasına yardımcı olan destekleyici boyunluklar ile vücudunuzun daha doğru bir pozisyonda kalmasını sağlarsınız. Bu destek aracılığıyla sırt ağrılarının oluşmasına karşı da önlem alınmış olur. Tırtıklı yüzey yardımıyla başınızın kayması önlenir ve uyku esnasında boynunuz daha sabit kalır. Bu özellik aracılığıyla boyun tutulması problemlerine karşı bir önlem almış olursunuz. Minder olarak tasarlanmış olan boyunluklar emniyet kemerine bağlanabilir. Emniyet kemeri takılı haldeyken güvenli bir şekilde seyahat edip aynı zamanda boynunuzu bu minderlere yaslayarak huzurlu bir uyku uyuyabilirsiniz. Yumuşak dokularıyla beğeni toplayan minderleri aracınızın iç alanında saklayabileceğiniz gibi bagaj, çanta, bavul gibi noktalarda da saklayabilirsiniz. Fileli kumaş desteği hava akımı sağlayarak terleme problemini önler ve deliksiz bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Düz bir yüzeye sahip olan ve katlanmadan da kullanılabilen minderler aynı zamanda oturma bölümlerinde daha yumuşak bir yüzey elde etmek için de kullanılabilir. Aracınızla rahat seyahat etmenizi sağlayacak diğer ürünleri de incelemek isterseniz Trafik & Emniyet Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(44)
ve üzeri (60)
ve üzeri (64)
ve üzeri (65)
ve üzeri (65)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL