Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Huni & Ölçü Kabı

için 152 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Huni & Ölçü Kabı

Araç bakımı gerçekleştirirken son derece kullanışlı özellikleri ve ergonomik tasarımlarıyla kullanıcılarına yardımcı olan huni & ölçü kabı ürünleri ile sağlıklı bir bakım gerçekleştirebilirsiniz. Sürücülere zaman kazandıran bu pratik ürünlerin küçük boyutlu tasarımları, bagaj ve bakım çantası gibi yerlerde kolayca saklanabilmelerini sağlar. Araba huni ölçü kabı fiyatları bu ürünlerin işlevsel özellikleri açısından oldukça caziptir. Yağ ve benzin dolumu gerçekleştirirken ilgili noktanın dışarısına doğru sızıntı oluşmamasını sağlayan huniler oldukça pratik bir kullanım sunar. Farklı malzemelerden üretilmiş olan modeller, farklı kimyasalları kullanırken uygun desteği sağlar. Araba huni ölçü kabı ise otomobilinize bakım gerçekleştirirken kimyasal maddeleri tavsiye edilen kullanım miktarına uygun olarak aktarabilmeniz için ideal bir yardımcıdır. Her şoförün araç bakım setinde yer alması gereken bu kullanışlı aparatlarla yağ değişiminden yakıt aktarımına kadar birçok farklı ihtiyacınız için gerekli desteğe erişirsiniz.

Huni & Ölçü Kabı ile Hijyenik Uygulama

Huni & Ölçü Kabı ile Hijyenik Uygulama

Otomobilinizin periyodik bakım işlemlerini yerine getirirken araba yağ hunisi kullanarak kimyasalların başka noktalarına bulaşmasını önleyebilirsiniz. Bu sayede hem kusursuz bir bakım gerçekleştirebilir hem de daha az temizlik işlemine ihtiyaç duyarsınız. Diğer parçalara bulaşmasının zararlı olacağı yağ türlerinde oldukça önemli bir yardımcı olan yağ hunisi ile kısa zaman içerisinde yağ aktarımı sağlayabilirsiniz. Kimyasal maddeyi huniye dökeceğiniz için elinizin titremesi ya da görme problemi yaşamanız, işlerinizi zorlaştırmaz. Araba ölçü kabı modellerinden yararlanarak temizlik maddelerinden motor performansı artıran koruyucu kimyasallara kadar birçok ürünü doğru ölçülerle kullanabilirsiniz. Dayanıklı plastik malzeme kullanılarak üretilmiş olan ve farklı maddelerin yıpratıcı etkisine karşı dayanıklı olan ölçü kabı çeşitleri aracılığıyla miktar bilgilerini de görebilirsiniz. Kabın üzerinde yer alan cetvelin sağladığı bilgilerle ne kadar kimyasalın araca aktarıldığını miligram cinsinden rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Sıvıları Sızıntı Olmadan Aktarma

Sıvıları Sızıntı Olmadan Aktarma

Elinizdeki bakım maddelerinin miktarında kayıp yaşamadan sızıntısız bir şekilde doğru ölçülerle aracınızın daha yüksek performans kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Araba sıvı ölçü kabı benzin ve mazottan bakım yağına kadar birçok kimyasalın aktarımı ve ölçümü için idealdir. Dar noktalara kolayca ulaşabilme olanağı sunan hunilerin uzun boruları en zorlu bölgelere dahi ulaşır. Tırtıklı yüzey avantajlı sabitleme kolaylığı sunan huni modelleri kırılma ve aşınma sorunlarına karşı da ekstra güçlendirilmiş bir yapı taşır. Plastik huni çeşitleri geniş ağızlıklı tasarımları ile bidon, şişe ya da pompa ağzı gibi materyaller üzerinden kimyasal sıvıları araca aktarabilmeyi daha pratik hale getirir. Oldukça hafif yapıda olan plastik huniler kullanım esnasında fazladan yük oluşturmayarak daha az enerji harcamaya yardımcı olur. Ağızlık kısmı takıp çıkartılabilen ve hareket ettirilebilen huni modelleri çok yönlü bir kullanım desteği yaratır.

Çelik Kullanımıyla Gelen Dayanıklılık

Çelik Kullanımıyla Gelen Dayanıklılık

Sık sık araç bakımı gerçekleştirilen tesislerde ya da meslekleri gereği arabalarını sık sık kullanan kişiler için ideal bir seçim olan galvanizli litre kabı ile benzin ve mazot aktarımı kolaylaşır. Yolda kaldığınızda, aracınızda yer alan yedek yakıtı, galvanizli kap yardımıyla kolayca aktarabilirsiniz. Çelik ham madde ile güçlendirilmiş modeller, paslanmaya karşı dayanıklıdır ve daha hijyenik bir kullanım sunar. Gittikçe daralan uç kısım esnek bir tasarım oluşturur. Çok yönlü ve fonksiyonel bir kullanım deneyimi yaşatan litre kapları sayesinde ne kadar yakıt aktardığınızdan ne miktarda yağ kullandığınıza kadar birçok veriyi pratik bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Galvaniz kaynağının sağladığı dayanıklılıkla kusursuz bir tasarıma erişen ve özel birleşim noktalarıyla ekstra mukavemet kazanan litre kapları, sıvı kimyasalların sorunsuz bir şekilde kaymasını sağlar. Aracınızda bulunması seyahatlerde kolaylık sağlayacak olan diğer ürünleri de incelemek isterseniz Trafik & Emniyet Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (26)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL