Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

İkaz Kukaları

için 59 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İkaz Kukaları

İkaz kukaları, belirli konularda insanları uyarmaya ve durum hakkında önleyici bildirimler yapan ürünlerdir. Çoğunlukla açık alanlarda, özellikle trafik ile ilgili durumlarda kullanılan kukalar, trafik kontrolü dışında pek çok alanda da kullanılıyor. Kullanılacağı alan göre farklı yapılara sahip olan ikaz kukaları; konik, dik ve piramit gibi farklı şekillerde üretiliyor. Taşınma işlemini kolaylaştırmak adına genellikle plastik malzemeden üretilen kukalar, demir veya taş malzemeler kullanılarak da üretiliyor.

Trafik Düzenini Sağlayan Kuka Tasarımları

Trafik Düzenini Sağlayan Kuka Tasarımları

Trafik ikaz kukaları, genel olarak konik yapılarda tasarlanıyor. Trafiğin kontrolünü ve düzenini sağlamak amacıyla kullanılan bu kuka türleri, trafikte sürücüleri uyarması ve görünür olması amacıyla üzerinde uyarıcı reflektörleri bulunduruyor. Kolay taşınması için esnek plastik malzemeden üretilen kukalar, plastik olması sayesinden darbelere karşı dayanıklılık gösteriyor. Reflektifli ikaz kukaları olarak da adlandırılan trafik kukaları, gerekli durumlarda üzerine ışıklı uyarıcılar takılabilmesi için konik olarak tasarlanıyor. Trafikte düzenini sağlamada kullanılan yol ya da refüj ayırıcı kukalar, 200 x 500 mm veya 200 x 800 mm boyutlarında tasarlanıyor. Her açıdan görülebilen refüj ayırıcı kukalar, kullanılacak alana uygun renk seçenekleriyle üretiliyor. Yol güvenliği ve trafik düzeni için kullanılan bu kuka türü, belirli alanlarda yolların bölünmesi ve şerit kazandırılmasında kullanılıyor. Pratik kullanımı ve kolaylıkla sökülüp takılabilmeleri refüj ayırıcı kukaların tercih edilmesini sağlıyor.

İç Mekanda Kullanılan İkaz Kukaları

İç Mekanda Kullanılan İkaz Kukaları

İş yerleri, alışveriş merkezleri, spor salonları gibi kapalı alanlarda kullanılan koni ikaz kukaları, yapılan çalışmaların içeriğini veya bir alanın yerini bildirecek şekilde hazırlanıyor. Dikkat çekici olmaları amacıyla uyarıcı ve parlak renklerin tercih edildiği bu kuka türleri, üzerinde yazıyla birlikte görseller içeriyor. Konik ve dikey olarak hazırlanan bu dubalar, içerdiği uyarıya göre üçgen, dikdörtgen biçimli olabiliyor. Ayırıcı kukalardan farklı olarak üzerindeki uyarı alanına resim ve yazı baskısı yapılabilen bu kukalar, ihtiyaca göre trafik işaret konisi olarak kullanılabiliyor. Zemin üzerinde farklı açılarda kullanılabilen kukaların göz hizasına asılabilen modelleri, firmalar tarafından üretiliyor. Yüksek bir alana konumlandırılan bu uyarıcı kukalar, tasarımları sayesinde kişilerin dikkatini daha çok çekerek uyarı amacını daha fazla gerçekleştiriyor.

Sınır Belirleyici Kuka Modelleri

Sınır Belirleyici Kuka Modelleri

Sınır belirleyici kuka çeşitleri, standart özellikli kukalardan farklı tasarımları içeriyor. Sınır belirleyici kukalar, genel olarak bir alanı ya da alanın içinde bulunan bir nesneyi korumak için üretiliyor. Demir, çelik gibi malzemelerden üretilen sınır belirleyici kukalar, garaj önleri, yangın muslukları ve elektrik panoları gibi alanların çevre güvenliğini korumak amacıyla kullanılıyor. Zemine vidalarla sabitlenen ve üzerine takılan zincirler yardımıyla alanı çevreleyen bu kukalar, oluşturduğu güvenli alanın önüne araçların park etmesini önlüyor. Oto ikaz kukaları olarak da adlandırılan sınır belirleyici kukalar, sağlam yapıları sayesinde kaza gibi bir olumsuz durumda çevrelediği alanların güvenliğini sağlıyor. Güvenlik, koruma ve düzen sağlama gibi çok yönlü kullanıma imkan sağlayan sınır belirleyici kukaların fiyatları, diğer ikaz kukaları fiyatları ile karşılaştırıldığında biraz daha pahalı olabiliyor.

Tüm Bütçelere Uygun Ürün Çeşitliliği

Tüm Bütçelere Uygun Ürün Çeşitliliği

Trafiğin yarattığı olumsuzluklara düzen kazandırma, park sorununun önlenmesi ve tehlikeli alanların korunması gibi birçok sorun ikaz kukaları yardımıyla ortadan kalkıyor. Her türlü alanda kullanılabilen, dayanıklı ve pratik olarak uygulanan ikaz kukaları, yer aldıkları alanlarda hayatları kolaylaştırıyor. Farklı malzemelerden ve tasarımlardan oluşan ürünler, her markanın hazırladığı ürün portföyü içinde çeşitli fiyatlarla satışa sunuluyor. İhtiyaç duyulan alanda isterseniz araç için ikaz kukaları, isterseniz aparat gerektirmeyen yönlendirici dikme kukaları gibi ürünlere benzersiz fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Trafikte kullanabileceğiniz ve emniyetinizi sağlayacak diğer ürünleri de incelemek isterseniz Trafik & Emniyet Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (8)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL