Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Cif
Tex
San
Vim
Mas
ABC
Oxy
3M
Abc
Gnr
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Boy

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Hacim (Litre)

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ev Temizliği

için 22,924 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bivera Mikrofiber Temizlik Bezi 3'lü

  (439)
  139,99 TL
  46.66 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vileda Turbo 2in1 Pedallı Temizlik Seti

  (92)
  1.259,90 TL SEPETTE 1.109,90 TL
  1109.90 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Chrysamed Max Böcek İlacı 5 L

  (101)
  495 TL SEPETTE 445 TL
  89 TL / L
  +
 • Mikrofiber Cam Bezi 2'li 30 x 40 CM

  (1,568)
  74,90 TL
  37.45 TL / Adet
  +

Ev Temizlik Malzemeleri

Günlük hayatın başlıca görevlerinden olan temizlik işlemleri için farklı malzemeler yer almaktadır. Yaşam alanlarının temizliğini birçok şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Oldukça fazla kirlenebilen mekanlar için özel olarak geliştirilen ekipmanlar bulunmaktadır. Kullanıcıların istekleri ve gereksinimleri sonucu oluşturulan ev temizlik malzemeleri yer almaktadır. Kullanımı oldukça pratik olan ev malzemeleri, çeşitli model ve büyüklüklerden oluşmaktadır. Söz konusu ürünler ortamı havalandırmaya, hoş görünüme kavuşturmaya ve mikroplardan arındırmaya imkan tanımaktadır. Pratik bir şekilde temizlik işlemlerinin gerçekleşebileceği ürünler de yer almaktadır. Bu ürünler sayesinde yapılması gereken acil işlerin yanında temizliğinizi de yapabilirsiniz. Ev ve benzeri yaşam alanlarının temizliği belli başlı kategorilere ayrılmaktadır. Her ortamın temizliği birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Ev içerisindeki yatak odaları için tekstil gruplarının da ayrı bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Aynı şekilde salon ve oturma alanlarında mobilyaların temizliğinin yapılması gerekmektedir. Mutfak ve banyo gibi ıslak zeminlerin ise uygun bir şekilde temizlenmesine yardımcı olan paspaslar bulunmaktadır. Temizlik için ortamdaki kaba dokulu eşyaların yıkanmasının yanı sıra küçük parçalarının da tozdan ve kirden arındırılması gerekmektedir. Özellikle elektrik ile çalışan ürünlerin rahat bir şekilde temizlenebilmesi için oluşturulan mikro fiber bezler bulunmaktadır. Bu bezler ile televizyon, bilgisayar, tablet ve benzeri aksesuarların yüzeylerini pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Söz konusu ev temizlik malzemeleri kullanım alanlarının çeşitlenmesi dolayısıyla değişiklik göstermektedir. Banyo ve mutfak gibi ıslak yüzeylerin temizliği kalın ve sık kıl dokusuna sahip fırçalarla gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla bu tarzdaki fırçaları ıslak zemin ve tezgahlarda tercih edebilirsiniz. Mutfak ve banyodaki temizlik alanları kendi içerisinde çeşitlenmektedir. Aynı zamanda ev içerisinde bulunan ürünlerin çeşit ve adetine göre temizleme ekipmanlarını arttırabilirsiniz.

Fonksiyonel Ev Temizlik Malzemeleri

Fonksiyonel Ev Temizlik Malzemeleri

Ev temizliğinin özenli bir şekilde gerçekleşebilmesi için birçok elektronik ev aleti bulunmaktadır. Bu aletler aracılığı ile evdeki temizlik uygulamalarını pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle elektrikli süpürge tasarımları ile ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarındaki zeminlerin temizliğini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin sahip oldukları özellikler sayesinde her türlü toz ve partikül yüzeylerden çekilmektedir. Süpürgelerin manuel ve elektrik gerektirmeden çalışan modelleri de yer almaktadır. Bu tarz tasarıma sahip olan süpürgeleri ise bahçe, teras ve veranda gibi alanlarda tercih etmek mümkündür. Söz konusu ev temizlik ürünleri ortamın hijyenini artırmak için üretilmektedir. Farklı boyutta ve fonksiyondaki ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Aynı zamanda temizliğin tam anlamıyla gerçekleşebilmesi için çeşitli deterjanları kullanmak gerekmektedir. Her bir yüzey ve zemin için oluşturulmuş temizlik malzemeleri bulunmaktadır. Özellikle ev içerisindeki zeminlerin materyaline uyum sağlayacak deterjanların tercih edilmesi gerekmektedir. Ev ve dış mekanda temizliğin sağlanabildiği ahşap yüzeyler ile uyumlu deterjanlar bulunmaktadır. Bu deterjanları su ile karıştırarak farklı yüzeylerde tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde kaygan zeminlerin nemli etkisini azaltan paspas çekme ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler ile ortamdaki kir ve tozlar hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Özellikle zeminlerin temizliği yapılırken ilk önce süpürme işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir. Ardından ortamdaki kiri ve tozu tam anlamıyla temizleyebilmek için paspas çekme uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Pratik bir şekilde gerçekleştirilen paspas uygulamaları sprey mekanizması ile ya da kovası ile birlikte kullanılmaktadır. Söz konusu temizlik kovası farklı boyutlarda ve şekillerde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Litrelik hacimleri ile kategorilere ayrılan kovalar, temizlik işlemlerinin kapsamlı bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Kovanın içerisine yüzey temizleme deterjanı ve su koyarak paspaslama işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ev Temizlik Malzemesi Çeşitleri

Ev Temizlik Malzemesi Çeşitleri

Kapsamlı bir ev temizliği yapabilmek için hijyen aşamaları oluşturmak gerekmektedir. Evin her alanını tam olarak hijyenik bir görünüme kavuşturan ev temizlik seti sıklıkla tercih edilmektedir. Söz konusu temizlik setlerinin içerisinde tüm uygulama aşamalarının kesintisiz bir şekilde gerçekleşebilmesi için ürünler bulunmaktadır. Kullanım özellikleri dolayısıyla pratik ve özenli bir şekilde temizleme uygulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Temizliğin içeriğinde toz alma, yıkama, süpürme ve silme gibi aşamalar yer almaktadır. Tüm yaşam alanlarının temizliği ortamdaki gereksiz eşyaların kaldırılması gerçekleşir. Özellikle dağınık bir görünüme sahip olan evlerin temizlenmesi oldukça zor olabilir. Tüm eşyaların yerlerinin belirlenmesi ve akabinde yerleştirilmesi gerekmektedir. Tüm toplama işlemleri tamamlandıktan sonra ortamdaki tozun arındırılması tavsiye edilmektedir. Ev içerisinde perde ve halıların temizlenmesi zor ve uzun sürebilmektedir. Bu işlemleri kısaltıp pratik bir şekilde yapmaya imkan tanıyan ürünler bulunmaktadır. Özellikle pratik bir şekilde temizlemeye imkan veren halı silme ve süpürme ürünleri yer almaktadır. Halıların temiz bir şekilde yıkanabilmesi için deterjanlar bulunmaktadır. Aynı zamanda halıların yumuşak dokularına kavuşmaları için yumuşatıcıları yer almaktadır. Tercihiniz doğrultusunda yumuşatıcı ve deterjanı birleştirebilirsiniz. Tüm yüzeyler için kolay bir şekilde yıkamaya imkan tanıyan temizlik bezi bulunmaktadır. Bu bezler, yüzeylerin materyallerine göre farklı dokuda yer almaktadır. Özellikle cam bezi olarak yer alan temizlik ürünü, cam üzerinde leke ve silme izi bırakmadan temizlemektedir. Yağmur ve toz gibi çeşitli etkenlerden dolayı hızlı bir şekilde kirlenen camlar için temizleme bezleri bulunmaktadır. Camın şeffaf e net görünümüne kavuşabilmesi için gerekli olan bezler ve sprey formunda deterjan ve temizlik ürünleri yer almaktadır. Söz konusu ürünler ile cam, ayna ve benzeri yüzeyleri pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Özellikle aynaların yüzeyleri parmak izi ya da çeşitli ürünlerin temas etmesi dolayısıyla hızlı bir şekilde kirlenebilmektedir. Ayna, dolap kapağı gibi ürünleri bu malzemeler ile temizleyebilirsiniz.

Kullanımlarına Göre Ev Temizlik Malzemeleri

Kullanımlarına Göre Ev Temizlik Malzemeleri

Ortamdaki kiri ve çeşitli partikülleri temizlemeye imkan tanıyan ev temizlik aletleri sayfamızda yer almaktadır. Bu ürünler ile ortamın temizliği kapsamlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Özellikle çocuk ve bebeklerin bulunduğu odaların sık periyotlarda temizlenmesi gerekmektedir. Bebekler için sağlıklı deterjan ve temizlik ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler aracılığı ile bebek odalarındaki yüzeyleri, mobilyaları ve eşyaları temizleyebilirsiniz. Islak zeminlerin temizliğini ise konfor alanınız doğrultusunda çeşitlendirebilirsiniz. Banyo ve mutfaklarda bulunan lavaboların içlerinin temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizleme uygulamasının pratik bir şekilde gerçekleşebilmesi için çeşitli ürünler bulunmaktadır. Çeşitli deterjanlar ve metal parlatıcılar, cildinize zarar verebilmektedir. Dolayısıyla bu durumların önüne geçmek için üretilen temizlik eldiveni çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu eldivenler temizlik uygulaması sırasında elinizi rahatsız etmez ve temizleme işlemine engel oluşturmaz. Eldivenleri birden fazla kez kullanabilirsiniz. Oldukça pratik olan eldivenler birçok renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda bu eldivenler aracılığı ile bulaşık yıkayabilirsiniz. Mutfak tezgahlarının temizliğini sağlayabilmek için geliştirilen deterjanlar ve bezler bulunmaktadır. Tezgah üzerinde hijyeni sağlamak için mutfak için özel olarak üretilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Mutfak ve banyo gibi ıslak yüzeylerde fayans arası derzler bulunmaktadır. Bu derzlerin temizliğini fırçalar ile sağlayabilirsiniz. Temizlik fırçaları birçok modelde ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kullanım sırasında fırça ile deterjanı köpürtebilirsiniz. Fırçaların temizlenmesi ise su ile sağlanmaktadır. Tüm temizleme işlemlerinin gerçekleştirildiği ürünlerin belirli periyotlarda temizlenmesi gerekmektedir. Özellikle temizlik sonrasında fırça, bez, paspas ve kovaların temizlenmesi tavsiye edilmektedir. Temizleme sırasında yalnızca lekelerin üzerine sıkılabilen deterjanlar bulunmaktadır. Kireç sökücü ve leke çıkarıcı olarak çeşitlenen deterjanlar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Teras ve balkonların temizliğini sağlamak için hortum kullanabilirsiniz. Çeşitli zemin temizleyiciler ile fırçalama yaparak balkonları temizleyebilirsiniz.Siz de aradığınız tüm temizlik malzemesi seçeneklerini sayfamızdaki ürünler arasında bulabilirsiniz.