Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Leke Çıkarıcı & Koruyucu

için 561 sonuç bulundu.

Leke Çıkarıcı ve Koruyucu

Temizlik ürünleri içerisinde yer alan leke çıkarıcı ve koruyucular, ev eşyalarında veya kıyafetlerinizde oluşabilecek lekelenmelerin kısa bir sürede çıkarılması amacıyla üretilmektedir. Lekelenmenin en çok görüldüğü kıyafetler, mobilya takımları ve farklı ev içi yüzeylerde temizliği daha kolay ve işlevsel hale getirmek için leke çıkarıcı malzemeler kullanmak gerekebilir. Hem kişisel temizliği hem de ev temizliğini pratik hale getirmek için tasarlanmış bu ürünler, markalar tarafından farklı formüllerle oluşturularak etkili bir leke çıkarıcı haline getirilmektedir. Kıyafetleri satın aldığınız günkü hale getirmek, makinede çıkmayan zorlu lekeleri çıkartmak, farklı kumaşlardaki zorlu lekelerle baş etmek için leke çıkarıcı sprey kullanabilirsiniz. Halı, koltuk, fayans, otomobil gibi farklı yüzeylerde temizlik yapabilmek, yüzeyleri lekelere karşı koruyucu hale getirmek için bu temizlik ürünleri tercih edilebilir. Leke çıkarıcı ürünler çeşitli formatlarda üretilmektedir. Sıvı, toz gibi spreyli veya deterjan şeklindeki temizlik malzemelerini yüzey üzerine uyguladıktan sonra mendil, silgi, sünger gibi malzemeleri kullanarak yüzeyi temiz hale getirebilirsiniz. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ve seçenekler içerisinden ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir modeli satın alabilirsiniz.

Leke Çıkarıcı ve Koruyucu Temizlik Malzemesi Çeşitleri

Leke Çıkarıcı ve Koruyucu Temizlik Malzemesi Çeşitleri

Ev içerisinde ve dışında farklı yüzeylerde oluşan lekeleri çıkartmak için leke çıkarıcı ve koruyucuları kullanılmaktadır. Araba yüzeyinde, koltuklarda, fayanslarda, koltuk ve halılarda farklı temizlik malzemeleri kullanılarak etkin bir temizlik sağlamak amaçlanmaktadır. Ev içerisindeki halıların üstüne dökülen sıvıları, yemek artıklarını, boya malzemelerini, meyve sularını çıkarmak amacıyla halı leke çıkarıcı kullanılmaktadır. Halı lekesi çıkartıcı temizlik malzemeleri, çıkması zor lekeleri halı yüzeyinden çıkartarak halınızın eski hale gelmesine yardımcı olur. Oturma odasında, misafir odasında yer alan koltukların üzerine dökülen meyve lekesi, boya lekesi gibi pek çok zorlu lekenin çıkarılması için koltuk leke çıkarıcı ürünleri bulunur. Koltuk leke çıkarıcı ürünleri, farklı kumaşlara sahip koltuk yüzeylerinde bile etkili sonuçlar almanıza yardımcı olur. İlk günkü gibi koltuklarınızı kullanmanızı sağlayan ürünler, mobilyanın orijinalliğine zarar vermeden yüzeydeki lekeyi çıkartır. Otomobillerin içerisinde araç içi bölgesel temizlik gerçekleştirirken oto leke çıkarıcılar kullanılmaktadır. Aracın kapı, tavan, döşeme gibi pek çok bölgesinde etkili sonuçlar almak için koruyucu temizlik ürünleri kullanılabilir. Uzun süredir var olan veya yeni oluşmuş lekeleri çıkarmayı ve kötü kokuların giderilmesini sağlayan leke çıkarıcılar, daha hijyenik bir ortam oluşturmanızı sağlar. Sağlığa zararsız içeriklerden elde edilmiş bitkisel yağ çözücü ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri ağır kir ve yağların olduğu yerlerde kullanarak etkili sonuçlar alabilirsiniz. Zeminlerde, duvarlarda, masalarda ve daha pek çok yüzeyde bu temizlik malzemelerini kullanabilirsiniz. Kapı ve duvara yapıştırılan stickerları sökmek; duvar, masa, kapı gibi yüzeylerdeki izleri yok etmek için iz sökücüler tercih edilebilir. Yüzey üzerindeki hijyeni arttıran mikrofiber yüzey temizleyiciler, tekrar leke oluşmaması için koruyucu bir görev üstlenmektedir.

Leke Çıkarıcı ve Koruyucu Modelleri

Leke Çıkarıcı ve Koruyucu Modelleri

Leke çıkarıcı deterjan ve temizlik ürün çeşitleri, farklı yüzeyler üzerindeki zorlu lekelerin çıkarılmasında kullanılır. Leke çıkarıcı deterjan ürünleri sprey veya sıvı deterjan formatında üretilmektedir. Araba yüzeyinde yağmur lekesi, kuş pislikleri ve dökülen sıvıların temizlenmesi amacıyla spreyler kullanılır. Sprey leke çıkarıcılar, kolay uygulanmaları ve uyguladıktan bir süre sonra lekeyi derinlemesine çıkartmaları sayesinde mutfakta da kullanışlılık sağlamaktadır. Fırın ve ızgara gibi alanlarda ağır yağ birikintilerini temizlemek amacıyla kullanılan leke çıkarıcıların içerisinde fazla miktarda alkali temizlik maddesi bulunmaktadır. Kızartma tavalarında, fırınlarda yüzeye yapışan ve çıkmayan lekelerin temizliğini sağlayan alkali formüller, etkili bir yağ çözücü olarak da kullanılabilir. Yüzeyin kirlilik düzeyine göre sıktıktan belli bir sonra beklenerek kirler kolayca alınabilir. Pamuklu, deri, kumaş, keten, polyester ve daha pek çok yüzeyde oluşan lekelerin çıkarılması amacıyla farklı içeriklerde ürünler üretilmektedir. Ürünlerin içeriğinde yer alan etken maddeler elbise üzerindeki lekelerin etkisiz hale getirilmesini sağlar. Sıvı ve toz gibi formatlarda kullanılabilen bu ürünler, kuru bir bezle silinerek lekeleri tamamen yok etmenize yardımcı olur. Leke çıkarıcı ve koruyucu malzemeleri edinirken kullanacağınız miktarı belirlemeli ve ona uygun ölçülerde temizlik malzemesi edinmelisiniz. 50 ml’den 25 kg’a kadar temizlik ürünü miktarı bulunmaktadır. İsterseniz fazladan alabilir ve ev içerisinde herhangi bir ihtiyaç anında kullanabilirsiniz. Ürün tipleri 2’li, 3’lü, 4’lü, 12’li, 15’li pek çok set çeşidinden oluşmaktadır. Çoklu ambalajları alarak yedekte leke çıkarıcı bulundurabilirsiniz. Farklı yüzey tiplerinde meydana gelebilecek lekelenmeleri önlemek amacıyla farklı çeşitteki temizlik malzemelerini edinebilir ve ihtiyacınız olduğu zaman hızlı bir şekilde müdahale edebilirsiniz. Uygun ürünleri kullandığınızdan emin olarak yüzey üzerinde etkili ve hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Eğer lekeler kurumuş veya uzun zamandır çıkarılmadan bekletilmişse toz leke çıkarıcıları tercih edebilirsiniz. Leke çıkarıcı ürünler eşyalarınızın kullanım ömürlerini artırmak ve orijinalliklerini korumak gibi katkılar sağlar.

Farklı Yüzeylerde Yüksek Etki Sağlayan Leke Çıkarıcılar

Farklı Yüzeylerde Yüksek Etki Sağlayan Leke Çıkarıcılar

Mutfakta tezgah yüzeyinde veya yemek yapılan alanlarda ortaya çıkan ağır lekelerin temizlenmesi amacıyla yağ çözücü ve leke çıkarıcı ürünler kullanılır. Farklı kıyafet kumaşları üzerinde oluşan lekeleri etkisiz hale getirmek amacıyla kullanılan malzemeler, kıyafetlerinizin orijinal yapısını bozmaz. Ahşap, fayans ve mermer gibi yüzeylerdeki lekelerin çıkarılması için üretilen fayans leke çıkarıcı ürünleri, yüzey üzerinde kabarma oluşmasını engelleyici özelliklere sahiptir. Oto leke çıkarıcı temizlik malzemeleri, araç içerisinde koltuklarda meydana gelen lekelerin çıkarılması amacıyla kullanılmaktadır. Koltuk döşemeleri, torpido gibi araç içi pek çok yüzeyde leke çıkarmada kullanılan koruyucular; araç dışında da dış etkenlere bağlı oluşan lekeleri yok etmeyi sağlamaktadır. Araç kapı yüzeyleri, taban halısı, döşemeler ve araç içi tavanı temizlerken sprey formatındaki leke çıkarıcılarını kullanabilirsiniz. Araç içerisinde meydana gelecek lekelenme kaynaklı kötü kokuları ortadan kaldırabilir ve daha hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Silikat çözücü, iz çıkarıcı, küf giderici, pas ve kireç sökücü gibi çok amaçlı temizleyici ürünler kullanarak her alanda derinlemesine hijyen sağlayabilirsiniz. Çivilerden kaynaklı küf oluşumu gerçekleştiyse, duvarlarda ve dolaplarınızda yapıştırıcı izleri varsa leke çıkarıcı kullanarak kısa sürede müdahale edebilirsiniz. İçeriğinde parfüm kullanılan leke çıkarıcılar, lekeleri derinlemesine temizlerken ortamınızın da güzel kokmasını sağlar. Çam kokulu, çiçek kokulu, bahar kokulu gibi çeşitli kokulara sahip deterjan ve spreyler bulunmaktadır. Temizlik sonrası deterjan kokusu hissetmemek için parfümlü ürünleri kullanabilirsiniz. Sıvı leke çıkarıcı modelleri, yeni oluşmuş lekelerde etkili ve hızlı çözümler sağlayarak leke problemlerine çabuk müdahale edebilmenizi sağlar. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir leke çıkarıcı fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek ihtiyacınız olan bir modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(131)
(110)
(62)
(50)
(27)
(18)
(17)
(15)
(15)
(15)
(14)
(12)
(12)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Glint (35)
Ernet (20)
Borsil (19)
Cif (19)
Highgenic (18)
Maratem (16)
Henchell (15)
Diversey (14)
Farmasi (14)
Nilco (14)
Spreks (14)
Akbel (13)
Poxy (12)
Stox (12)
Domol (11)
Supta (11)
Homm (10)
Iduna (9)
Vim (8)
Balins (7)
Mr. Wipes (7)
Fuji (6)
Omniwash (6)
Bulutix (5)
Gemix (5)
Ortem (5)
Tex (5)
Divortex (4)
Fix Clean (4)
Homecare (4)
Oxy (4)
Prens (4)
Pulirex (4)
Titiz (4)
Astonish (3)
Bestpro (3)
Biofer (3)
Equinox (3)
Era 111 (3)
Ersağ (3)
Forbest (3)
Günsu (3)
Neta (3)
Nilem (3)
Suma (3)
Şipşak (3)
Agen (2)
Bayco (2)
Ecolab (2)
Ecos3 (2)
Heitmann (2)
Impragnol (2)
Joyceplus (2)
Klorak (2)
Lion (2)
Okyanus (2)
Parlio (2)
Powermax (2)
Rubin (2)
Tchibo (2)
Vanish (2)
BR1 (1)
Berilon (1)
Betty (1)
Calcor (1)
Chemex (1)
Defense (1)
Ecolinn (1)
Ecosope (1)
Elvox (1)
Fairy (1)
Fastec (1)
Feyri (1)
Forbix (1)
Fulsil (1)
Gnoxi (1)
Gojo (1)
Harika (1)
Ice Fresh (1)
Karcher (1)
Klar (1)
Klino (1)
Lansy (1)
Leb (1)
Maysa (1)
Mikrotem (1)
Minax (1)
Moda Line (1)
N'Clean (1)
Nasiol (1)
Natura (1)
Naturdays (1)
Newmix (1)
Noix (1)
Ogansia (1)
Paly (1)
Peros (1)
Ponka (1)
Porçöz (1)
Powerfull (1)
Puly Caff (1)
Purenn (1)
Rawness (1)
Saip (1)
Sska (1)
Sır (1)
Temis (1)
Tertemos (1)
Vissmate (1)
Woska (1)
İlkbor (1)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (65)
3'lü Set (28)
4'lü Set (24)
6'lı Set (15)
5'li Set (6)
(4)
(4)
(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(64)
ve üzeri (96)
ve üzeri (104)
ve üzeri (106)
ve üzeri (111)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL