Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tuvalet Temizleyiciler

için 1,126 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Tuvalet Temizleyici

Tuvalet, evinizde en çok kullanılan yerlerden biridir, bu da temizlik söz konusu olduğunda belirli bir dikkat gerektirdiği anlamına gelir. Tuvalet temizlemek genellikle ertelenen bir iştir, ancak tuvaletleri temiz tutmak çok önemlidir. Kirli bir tuvalet kötü görünür, kötü kokar ve mikroplar üretir. Çocuklu ailelerde çocuklar her yere sorgusuz sualsiz dokunduğu için tuvalet temizliği ayrı bir önem taşır. Tüm mikropların ve bakterilerin insan vücuduna saldırmaya başladığı yer şüphesiz tuvaletlerdir. Tuvaletlerin günlük olarak dezenfekte edilmesi gerekmesinin nedeni budur. Tuvaletinizin kenarlarında oluşan her türlü inatçı kireç birikintilerini ve pas lekelerini çıkarmak için birçok tuvalet temizleyici ürün üretilmiştir. Her çeşit ürün olmakla birlikte tuvaletinizin temizliği için çeşitli adımlar vardır. Bu adımlara uyarak ve doğru temizlik ürününü tedarik ederek siz de tuvaletinizin temizliğini sağlayabilirsiniz. Tuvalet temizleyici fiyatları çeşitten çeşide farklılık göstermekle birlikte geniş ürün yelpazesi sayesinde dilediğiniz kokuyu seçebilirsiniz.

Tuvalet Temizleyici Alırken ve Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tuvalet Temizleyici Alırken ve Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Temizlik ürünleri satın aldığımızda, onlardan tek bir şey yapmalarını bekleriz o da temizliktir. Fakat alınan ürünlerde kimsenin aklına dahi gelemeyecek içlerinde bulunan, yutulduğunda zehirli, solunduğunda veya dokunulduğunda zararlı olan ve ayrıca iç mekan hava kirliliğine katkıda bulunabilecek zehirli maddeler olabilir. Birçok ürün tuvalet temizleyici asit içermektedir. Temizleyici ürünleri alırken dikkat etmeniz, ürünün içindekiler kısmını incelemeniz gereken kimyasallar vardır. Bunlardan biri muriatik asit olarak da bilinen hidroklorik (HCl) asittir. İnsan dokuları üzerinde aşındırıcı bir etkiye sahip olan bu asit temas halinde ciltte, gözlerde, akciğerlerde ve diğer iç organlarda geri dönüşü olmayan temas hasarına neden olabilir. Diğer bir kimyasal ise sodyum lauril eter sülfattır (SLES). Sabuna benzer özelliklere sahip olan SLES, asidin suyun yüzey gerilimini azalttığı bilindiği için banyodaki inatçı lekeleri temizlemek amacıyla kullanılmaktadır. Bununla birlikte, SLES, hidroklorik aside çok benzeyen, gözlere ve cilde zarar verebileceği bilinen bir tahriş edicidir. Sentetik asidi konsantre formda kullanıyorsanız koruyucu kıyafet giymeniz tavsiye edilmektedir. Tuvalet temizleyicilerinde yaygın olarak kullanılan bir kimyasalın başka bir örneği olan setrimonyum klorür veya cetyl trimetil amonyum klorür de cildi ve gözleri tahriş edebilir. Yutulması halinde son derece tehlikeli, kontakt lenslerinizi çıkarmanız ve birkaç damlacık temas etse bile derhal doktorunuza danışmanız önerilir. Sodyum hidroksit, vücudunuzda ciddi yanıklara neden olabilecek oldukça aşındırıcı bir asittir. Asitten her zaman güvenli bir mesafe bırakılmalı ve NaOH ile çalışırken koruyucu giysiler giyilmelidir çünkü vücut dokularındaki proteinleri ve lipitleri ayrıştırdığı bilinmektedir. Çamaşır suyu, gözlerden, kulaklardan ve burundan uzak tutmak herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle tuvalet taşı temizleyici olarak sıkça kullanılan çamaşır suyu, doğrudan sodyum hipoklorit kullanmasanız bile tuvalet temizleyicinizin bir bileşeni olarak, yine de cildinizi ve gözlerinizi ciddi şekilde tahriş etme potansiyeline sahiptir. Böyle bir durumda, doktorunuza danışmak veya uzman rehberliği almak en iyisidir. Bunlar tuvalet temizleyici kimyasallar arasından yalnızca birkaçıdır. Hiç şüphesiz tuvaletlerinizi pırıl pırıl temiz bırakırken, bunun bir bedeli vardır. Sıvıyı dışarı atabilirsiniz, ancak asit izleri daha sonra tuvaletinizde kalabilir. Bu kimyasalları kullanırken oldukça dikkatli olmalı ve temizlik yapılan yeri temizlikten sonra havalandırmalısınız. Siz de bu bilgiler ışığındamtuvalet yüzey temizleyici ürünü satın alabilirsiniz.

Tuvalet Parlatıcıları

Tuvalet Parlatıcıları

Tek bir ürün tüm yüzeylerde ve tüm tuvaletlerde optimum performans sağlayamaz. Bu nedenle, piyasada birçok farklı tuvalet temizleyicisinin bulunması şaşırtıcı değildir. Evde bulunan birçok farklı durumda verimli ve rahat bir şekilde temizlemek için formüle edilmiştir. Bazıları çok amaçlı temizleyiciler gibi daha genel kullanım için tasarlanırken, diğerleri belirli yüzeyleri en iyi şekilde temizlemek için tasarlanmıştır. Tuvalet temizlik ürünleri birçok ürün formunu içermektedir. Ürünler, form ne olursa olsun, temiz ve hoş kokulu bir tuvalet sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı ürünler de tuvaleti dezenfekte etmesi adına üretilmiştir. Bu kategoriye, tuvaletin kenarlarına yapışan kokulu koyulaştırılmış sıvılar, taze kokmasını sağlayan tazeleyiciler dahildir. Tuvalet temizleyici köpük en bilindik ürünlerden biridir. Bu köpükler, tuvalet suyunda köpürür ve ardından aktif bileşenlerini serbest bırakır. Köpüklü köpüklerin amacı, ovalamaya gerek kalmadan kokuları gidermek, lekeleri çıkarmak ve dezenfekte etmektir. Şişe şeklinde olan ürün, tuvaletlerdeki kireç ve kir birikimine baş aşağı olacak şekilde iyice çalkaladıktan sonra sıkılır. Birçok kokulu çeşidi vardır. Mermer gibi aside karşı hassas olan yerler için kullanımı uygun olmayan Tuvalet temizleyici tablet etkili temizleme gücünün yanında doğaya daha az verir. Doğrudan tuvalet içine atılarak kullanılan bu tabletin bekleme süresinden sonra bol suyla yıkanması gerekmektedir. Tuvalet temizleyici sprey çeşitleri de vardır. Bu ürünlerin bazıları kimyasal içermez. Biyo-çözünür olmakla birlikte bitkisel bazlı çeşitleri de vardır. Fosfat, formaldehit, flor, amonyak, kresol, tuz, perkloretilen tarzı kimyasallar içermezler. Başka hiçbir temizlik ürünü ile karıştırılmaması gereken bu spreyler, yüzeye sıkılıp, silinip, durulanır. Hoş kokulu çeşitleri olmakla birlikte sudan tasarruf etmenizi de sağlar. Doğal tuvalet temizleyici ürünler bitkisel ve doğal içeriği sayesinde sağlığınıza zarar vermez.

Tuvalet Temizleyici Malzemeleri

Tuvalet Temizleyici Malzemeleri

Ne kadar az kullanıyor olunursa olunsun lavabolar, duşlar, küvetler ve tuvaletler özel bir temizliği hak etmektedir. Neyse ki, modern tuvalet temizleyiciler banyo temizliği işini olabildiğince kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Lavabolar diş macunu damlamalarından saç ürünlerinden aşırı püskürtmeye kadar günlük olarak kirlenir. Düzenli temizlik ile geri ışıldamasını sağlamanız mümkündür. Hafif kirleri çıkarmak için çok amaçlı tuvalet temizleyicilerini kullanabilirsiniz. Daha sertleşmiş tortular için, aşındırıcı veya yumuşak ovalama temizleyicileri kullanılabilir çünkü bunlar seramik (camsı porselen) yüzeylerden kolayca durulanabilir. Çamaşır suyu ile formüle edilmiş temizleyiciler, diş macunu damlamalarını giderecek ve yüzeyleri de sterilize edecektir. Banyonuzun sert kimyasallar olmadan ışıltılı ve parlak olmasını sağlarlar. Her ne kadar günümüzde tuvalet temizleyici önerileri oldukça çok olsa da tuvalet temizliği ürünü seçimi için öncelikle acele etmemeniz gereklidir. Tuvalet temizleyicisini size önerilen miktarda kullanıp ve ona biraz zaman tanımalısınız. Tortuları çözmek ve mikropları öldürmek için bekleme süresi gereklidir, bu yüzden zamanı kısaltmayın. Daha sonra ise iyi bir fırça şarttır. Düzleşmiş veya ezilmiş bir fırçanız varsa değiştirmelisiniz. İyi bir iş çıkarmak için düzgün bir fırçaya ihtiyacınız vardır. Kavisli çanak fırçalar ve çeşitli tuvalet temizleme süngeri gizli birikintileri temizlemek için tuvalet kenarının altına ve üstüne uzanabilir. Temizledikten sonra dezenfekte etmeyi unutmayın. Tuvalet kenarlarını, oturağı ve kapağı, tankı ve çanağı dış tarafa püskürtmemek için dezenfekte edici sprey temizleyici veya çok amaçlı banyo temizleyicisi kullanın. Önerilen bekleme süresine uyduğunuzdan emin olmayı sakın unutmayın. Daha sonra ise yeni temizlik bezleri ile kurulayın. Bu adımlara uyduğunuz sürece tuvalet temizliğinizi sorunsuz yapabilirsiniz. Siz de tuvalet temizleme malzemeleri bakımından oldukça çeşitli olan sayfamızdaki ürünleri inceleyerek gerekli malzemelerinizi satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bref (88)
Solixel (13)
Domestos (50)
Ernet (48)
Destroyer (43)
Domol (34)
Mr. Muscle (32)
Farmasi (31)
Maratem (31)
Porçöz (30)
Viking (30)
Diversey (26)
Poxy (25)
Tex (20)
Cif (15)
Supta (15)
Birka (13)
Ersağ (13)
Highgenic (13)
Klorak (13)
Nilco (13)
Stox (13)
Homecare (12)
Oxy (12)
De Sarra (11)
Ecolab (9)
Henchell (9)
Nilem (9)
Borsil (8)
Desodor (8)
Neta (8)
Gojo (7)
Marc (7)
Ortem (7)
Silva (7)
Vim (7)
Ecos3 (6)
Homm (6)
Prens (6)
Proson (6)
Unid (6)
Fix Clean (5)
Iduna (5)
Supclean (5)
Çınar (5)
Akbel (4)
Bulutix (4)
Dasty (4)
Equinox (4)
Mr. Wipes (4)
Prosel (4)
Rawness (4)
Sonett (4)
Titiz (4)
Antigerm (3)
Balins (3)
Essilife (3)
Forbix (3)
Frosch (3)
Gemix (3)
Glint (3)
Huncalife (3)
Kosflake (3)
Metan (3)
Nily (3)
Ogansia (3)
Purity (3)
Vissmate (3)
Above (2)
Acord (2)
Bingo (2)
Bonbon (2)
Ccpc (2)
Discover (2)
Dora (2)
Ecosope (2)
Egeline (2)
Eli (2)
Entem (2)
Fakir (2)
Fastec (2)
Glory (2)
Günsu (2)
Kersia (2)
Klar (2)
Klino (2)
Lion (2)
Multi (2)
New City (2)
Newmix (2)
Ns3000 (2)
Peros (2)
Powerex (2)
Prolux (2)
Propak (2)
Tampa (2)
Terlans (2)
Will (2)
Almawin (1)
Amway (1)
Anıl (1)
Asgemix (1)
Asperox (1)
Astonish (1)
Bayco (1)
Betty (1)
Biofer (1)
Biohome (1)
Bioless (1)
Biomio (1)
COD-EX (1)
Camsil (1)
Carodex (1)
Chemtex (1)
Colony (1)
Derzolux (1)
Duprom (1)
Ecoji (1)
Erguvan (1)
Fibiotic (1)
Forest (1)
Fress (1)
Fundy (1)
Förbix (1)
Garden (1)
Glace (1)
Güleç (1)
Handiron (1)
Hatp (1)
Hyper (1)
Kokunat (1)
Koruma (1)
Krafhell (1)
Lapointe (1)
Leb (1)
Lento (1)
Mellerud (1)
Meteksan (1)
Mikrotem (1)
Mintax (1)
Mioclean (1)
Mixy (1)
Moda (1)
Moda Line (1)
Natura (1)
Nihome (1)
Nordic (1)
Palex (1)
Polisil (1)
Powermax (1)
Proniks (1)
Proway (1)
Sanox (1)
Sgs (1)
Silanss (1)
Soop Home (1)
Sorti (1)
Sska (1)
Start (1)
Turbopax (1)
Vatan (1)
Wc Doğa (1)
(9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(319)
(189)
(82)
(66)
(56)
(45)
(32)
(32)
(28)
(27)
(16)
(14)
(14)
(12)
(12)
(11)
(11)
(10)
(8)
(8)
(8)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (111)
3'lü Set (49)
4'lü Set (34)
6'lı Set (25)
5'li Set (18)
12'li Set (15)
10'lu Set (9)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(152)
ve üzeri (185)
ve üzeri (202)
ve üzeri (205)
ve üzeri (210)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL