Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Cif
ABC
Tex
Mas
Vim
Abc
Oxy
Aks
Ace
3M
Hes
P1
Cem
Doa
Esd
Neo
VIM
tex
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yüzey Temizleyiciler

için 2,257 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vapurcu Arap Sabunu 15 KG

  (250)
  648,99 TL SEPETTE 598,99 TL
  39.93 TL / KG
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Yüzey Temizleyiciler

Eviniz ya da iş yeriniz için temizlik araçları söz konusu olduğunda yüzey temizleyicilerin önemi yadsınamayacak derecede fazladır. Temizlik, bir deterjan ve su solüsyonu kullanarak yüzeylerden mikropları, kiri ve bakterileri uzaklaştırabilirsiniz. Bunun için tasarlanan yüzey temizleyiciler su kullanımıyla yağı ve gresi parçalamak için üretilmiş bir yüzey aktif maddedir. Dezenfeksiyon, yüzeylerdeki mikropları öldürmek için kimyasalların kullanılması demektir. Dezenfekte etmeden önce temizlemek önemlidir. Çünkü kir, dezenfektanların mikropları öldürme yeteneğini azaltabilir. Yüzey temizleyici kullanım alanları oldukça fazladır. Her türlü yüzey için özel olarak geliştirilen yüzey temizleme ürünleri vardır. Doğru yüzey temizleyici zamandan ve sudan tasarruf etmenizi sağlar. İhtiyaçlarınıza uyum sağlayan en iyi yüzey temizleyici dezenfektan çeşitlerini keşfetmek için deterjan ve temizlik sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yüzey Temizleyici Özellikleri

Yüzey Temizleyici Özellikleri

Yüzey temizleyici çeşitleri sert yüzeylerde kullanım için uygundur. Temizlik, önce en temiz yüzeyle başlamalı ve aşamalı olarak en kirli yüzeye doğru ilerlemelidir. Yüzeyler temizlendiğinde, virüslerin ve bakterilerin damlacıklar yoluyla yayılmasının yanı sıra kayma ve düşme riskini azaltmak için mümkün olduğunca kuru bırakılmalıdır. Bir yüzey dezenfekte edilmeden önce temizlenmelidir. Çünkü toz ve kalıplaşmış kirler, dezenfektanların mikropları öldürme yeteneğini azaltabilir. Yüzey önce deterjanla temizlenmemişse dezenfektan virüsü öldürmeyebilir. Ambalaj veya üreticinin talimatları, dezenfektan kullanımının doğru yolunu özetleyecektir. Dezenfektanların virüsleri öldürmede etkili olması için zaman gerekir. Temizledikten sonra, herhangi bir tek kullanımlık kişisel koruyucu ekipman, tek kullanımlık bezler ve örtüler bir plastik torbaya konulmalı ve genel atık olarak atılmalıdır. Paspas başlıkları ve yeniden kullanılabilir bezler dahil olmak üzere her türlü yeniden kullanılabilir temizlik ekipmanı yeniden kullanılmadan önce yıkanmalı ve tamamen kurutulmalıdır. Masa üstleri, tezgahlar, kapı kolları, ışık anahtarları, asansör düğmeleri, masalar, tuvaletler, musluklar, TV uzaktan kumandaları, mutfak yüzeyleri ve dolap kolları, telefonlar, makineler ve iş yeri ekipmanları temizlik için önceliklendirilmelidir. Bu alanlar için yüzey temizleyici arap sabunu ya da yüzey temizleyici beyaz sabun gibi ürün çeşitleri de tercih edilebilir. Gözle görülür şekilde kirli olan yüzeyler, en son ne zaman temizlendiklerine bakılmaksızın, kirlendikleri anda temizlenmelidir. Birçok insanın dokunduğu yüzeyleri düzenli olarak temizlemeli ve dezenfekte etmelisiniz. En azından, sık dokunulan yüzeyler günde en az bir kez temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir. İş yerinde temizlik söz konusu olduğunda bu sıklık değişebilir. İş yerinize her gün gelen çok sayıda müşteri veya başkası varsa, sık dokunulan yüzeylerin daha sık temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi önerilir. İş yerinize her gün yalnızca aynı küçük çalışma ekibi katılıyorsa ve iş yeriniz diğer insanlarla çok az etkileşim içeriyorsa, günlük temizliğe ek olarak rutin dezenfeksiyon gerekli olmayabilir. Ayrıca, iş yeriniz için yüzey temizleyici 30 kg gibi avantajlı ürünlerden edinerek, temizlik ürünü maliyetlerini düşürebilirsiniz. Düzenli temizlik, toz ve kir oluşumunu en aza indirmenin anahtarıdır ve gerektiğinde etkili dezenfeksiyon işlemi mutlaka olmalıdır.

Yüzey Temizleyici Sprey, Deterjan ve Dezenfektan Çeşitleri

Yüzey Temizleyici Sprey, Deterjan ve Dezenfektan Çeşitleri

Kaliteli yüzey temizleyici özellikleri nedeniyle, iç ve dış mekanlarınızı virüs, bakteri, toz ve mikroplardan iyi bir şekilde arındırır. Bu da ailenizin ve iş yeri çalışanlarınızın sağlığını destekler. Birçok insanın dokunduğu yüzeyleri düzenli olarak temizlemeli ve dezenfekte etmelisiniz. Sık dokunulan yüzeyleri günde en az bir kez dezenfekte etmeyi düşünmelisiniz. Dezenfeksiyon öncesinde tüm yüzeyler yüzey temizleme ıslak mendili ya da sıvı ürünler ile temizlenmelidir. Alternatif olarak, kombine bir deterjan ve dezenfektan kullanarak 2'si 1 arada temizlik ve dezenfeksiyon yapabilirsiniz. Sık dokunulan yüzey, aynı kişi veya farklı kişiler tarafından dokunulmasına bakılmaksızın, her gün birkaç kez dokunulan yüzeydir. Kapı kolları ve musluklar sık dokunulan yüzeylere örnektir. Düzenli hijyen ve temizlik uygulamaları, iç mekanların güzel görünmesini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda kirleticileri ve alerjenleri de giderebilir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu yüzey temizleyici ürünün kaliteli olması gerektiğidir. Etkili, toksik olmayan temizlik ürünleri kullanmak, daha sağlıklı iç mekanlar oluşturmanıza ve çevreyi korumanıza olanak tanır. Mutfağınızı, banyonuzu, tuvaletlerinizi, evyelerinizi ve pencerelerinizi temizlemek için bir sepet dolusu ürün satın almanızı önlemek amacıyla, birçok doğal temizlik üreticisi, gereksiz atık ve harcamayı azaltmak için çok amaçlı temizleyiciler üretir. Sürdürülebilir, çevre dostu temizleyiciler kullanmak, ailenizin, çalışanlarınızın sağlığını korurken aynı zamanda çevreye de zarar vermez. Bazı temizlik ürünlerinin yapısındaki belirli bileşenler cildinizi tahriş edebilir. Bu yüzden cilde zarar vermeyecek bileşenler barındıran kaliteli yüzey temizleyiciler kullanmanız önemlidir. Kaliteli içerikler barındıran ürünler, yaşam ortamınızda ihtiyaç duyduğunuz yerde daha iyi hijyen yaratır. Bu ürünler, sadece yüzeyleri temizlemekle kalmayan, aynı zamanda mikropların bulaşma riskini de azaltan güçlü bir formüldür. Temizlik yaparken en iyisi yüzey temizleyici ve ılık su kullanmaktır. Bu, gresi ve kiri parçalayacaktır, böylece yüzey iyi bir şekilde temizlenebilir. Dezenfektanlar ise yalnızca yüzey tamamen temizlendikten sonra kullanılmalıdır.

Yüzey Temizleyici Fiyatları

Yüzey Temizleyici Fiyatları

Her alanda doğru temizlik ve sanitasyon ekipmanı ve malzemelerini seçmek önemlidir. Sanitasyon, temizlik durumunu korur ya da eski haline getirir ve gıda kaynaklı hastalıkların önlenmesi için hijyeni teşvik eder. Ancak temizlik ve sanitasyon, temizlik için kullanılan kimyasallardan çok daha fazlasıdır. Temizlik, sürecin bir adımı iken, mikropların yok edilmesini ifade eden dezenfekte etme başka bir adımdır. Her ikisi de önemli olsa da, birçok kişi her ikisini karıştırır ve genellikle temizliğin dezenfeksiyondan önce gelmesi gerektiği gerçeğini gözden kaçırır. Temizleme araçları, genel olarak doğrulanmış bir temizleme programının parçası olmalıdır. Temizlik işlemini uygulama yönteminiz, kullandığınız araçlar ve yöntemler dahil, nihai ürününüzün güvenliğini ve kalitesini etkiler. Temizlerken, kirli alanlardan temiz alanlara ve herhangi bir açık gıda ürününe çapraz bulaşma riskini en aza indirmek önemlidir. Yüksek basınçlı hortumlar ve basınçlı hava kullanmak, kirlenmenin önemli ölçüde yayılmasına neden olabilirken, yüksek kaliteli manuel temizlik araçlarının ve elektrikli süpürgelerin kullanılması, bunun en aza indirilmesine yardımcı olabilir. Yüzey temizleyici vileda veya paspas, kova gibi ürünler amaca yönelik olarak tasarlanmış hassas aletlerdir. Bir temizlik aracının işini yapabilmesi için çok bazı standartları karşılaması gerekir. Bununla birlikte, yüzey temizleyici paspas veya kova ve viledalar ergonomik olmalı ve kolayca temizlenebilmelidir. Tercih ettiğiniz temizleme araçları, genel olarak doğrulanmış bir temizleme programının parçası olmalı, özel temizlik zorluklarını ele almak için yerinde geliştirilmiş ve somut bir risk değerlendirmesine dayalı olmalıdır. Yüzey temizlik araçları, kimyasal üreticilerinin zaman, sıcaklık ve konsantrasyon maruziyetine ilişkin tavsiyelerine göre kullanılmalıdır. En kaliteli ürünler ve tanınmış markaların yüzey temizleyici ve yüzey temizleme araç gereçleri, kullanım için test edilmiş ve onaylanmıştır. Kimyasala dayanıklılık gösteren bu ürünler, otoklav sıcaklıklarına ve sürelerine de kolayca dayanır. Yüzey temizleyici fiyatları ve ekipman fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. En iyi yüzey temizleyici deterjan çeşitleri ve ekipman modelleri için Bingo yüzey temizleyiciler sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.