Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Haşere Öldürücü

için 2,852 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 69,00 TL 65,55 TL
  % 5
  garantireyon
  %100
 • 45,50 TL 29,90 TL
  % 34
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 140,00 TL 93,00 TL
  % 34
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 19,40 TL
  özerentarımmarket
  %100
 • 35,00 TL 23,50 TL
  % 33
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 165,00 TL 118,00 TL
  % 28
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 165,00 TL 144,00 TL
  % 13
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 200,00 TL 150,10 TL
  % 25
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 40,00 TL 21,80 TL
  % 46
  imamogluveteriner
  %100
 • 550,00 TL 480,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  460,00 TL

  % 13
  arti-kimya-cihazilac
  %100
 • 900,00 TL 850,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  810,00 TL

  % 6
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 119,89 TL 113,90 TL
  % 5
  VetEczaDeposu
  %98
 • 120,00 TL 84,00 TL
  % 30
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 190,00 TL 155,00 TL
  % 18
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 35,00 TL 24,00 TL
  % 31
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 125,00 TL 98,00 TL
  % 22
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 65,99 TL 47,00 TL
  % 29
  haserelercom
  %100
 • 599,90 TL 375,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  355,00 TL

  % 37
  4mevsimilac
  %100
 • 69,00 TL
  EGEİLAÇMARKET
  %100
 • 72,80 TL 69,16 TL
  % 5
  ZİRAATTARİMDEPOSU
  %100
 • 199,00 TL
  Chrysamed
  %100
 • 32,50 TL
  KolukisaTarim
  %87
 • 32,00 TL 25,50 TL
  % 20
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 65,50 TL
  ZİRAATTARİMDEPOSU
  %100
 • 1.150,00 TL 850,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  810,00 TL

  % 26
  ANTİKORÇEVRE
  %100
 • 199,00 TL
  EGEİLAÇMARKET
  %100

Haşere Öldürücü

Yaşam alanlarının davetsiz misafirleri haşerelerle baş etmek her ev sahibi için büyük sorunlardan biridir. Her türe uygun olarak geliştirilmiş özel haşere öldürücü formülleri ile artık bunlar sizin için bir sorun olmaktan çıkıyor, her haşereye uygun özel ürünler sayesinde yaşam alanları daha konforlu bir hale geliyor. Böcekler eve bir kez yerleşti mi onlardan kurtulmak, akla karayı seçtirecek kadar zordur. Bu böcekler yemeklerinize girer, duvar kağıtlarına ve kitaplara zarar verirler. Hatta eğer hastalık taşıyabilen bir haşere türü ise sağlığınız tehlikede olabilir. Mevsimsel süreçlerde ortaya çıkabilen veya ufak bir seyahat sonrası evinize giren davetsiz misafirleri bertaraf edebileceğiniz, birçok formda bulunan etkili böcek ilaçları , siz ve sevdiklerinizi korumak için üretilmiştir. Kendinize uygun sprey, cihaz veya tuzaklar ile bu canlılardan kurtulabilirsiniz. Sadece temizlikle kurtulabileceğiniz bir konu olmayan haşere istilalarına kesin çözüm ilaçlamadır. Bunların beraberinde temizlik de gelmelidir. Birçok nedenlere bağlı olarak evlerinize giren haşereler en çok apartman ilaçlaması yapılırken, ilaçlama yapılmayan evlerde ortaya çıkmaktadır. Bunun nedeni tüm dairelerin ilaçlanması sonucu haşerelerin kokudan rahatsızlık duyarak ilaçlama yapılmayan dairelere sığınmalarıdır. Bu yüzden apartman ilaçlamalarının faydalı olabilmesi için tüm dairelerin katılım göstermesi büyük önem arz etmektedir. Bir diğer neden ise kanatlı veya yürüyen tüm haşerelerin istilası sonucu oluşan şikayetlerdir. Bunun nedeni doğru izolasyon önleminin alınmamasından kaynaklı olabilmektedir. Her evde bulunması gereken pencerelere ve kapılara takılan sineklikler sayesinde sineklerden ve kanatlı haşerelerden uzak durmak mümkün hale geliyor. Sinekliğin yanı sıra banyo giderlerinde yaşayan ve bu yolları kullanarak evlere giren gümüşcük, hamam böceği ve çıyan gibi zararlı böceklerden de su giderlerini kapalı tutarak eve girmesi önlenebilir. Haşerelerin en çok suyun var olduğu yerlerde bulunması nedeniyle mutfak bankolarının altındaki çeşme ve hortumların akmaması büyük önem arz eder. Düzenli kontroller sayesinde meydana gelebilecek su sızıntılarını önlemek, haşerelerin yaşam alanı olan bu bölgelerin ortadan kalkmasını sağlar. Aynı zamanda bu kısımda bulunan boşluklar haşereler için yerleşme alanı olup, boşlukları alçı ile doldurmak doğru bir hareket olmaktadır. İlaçlama dışında alabileceğiniz bu tarz önlemler de haşerlerden kurtulmanız için atmanız gereken adımlardandır. Evde bulunan haşerelere uygun ilaç kullanımı da haşerelerden kurtulmanızı sağlayabilmektedir.

 Böceklerle Mücadelede Tek Bir Yöntemle Kalmayın

Böceklerle Mücadelede Tek Bir Yöntemle Kalmayın

Böceklerle mücadele ederken, böceklerin neden eve girdiği kadar böceklerin türü de önemlidir. Her böcek türü ile aynı şekilde mücadele edilemeyeceği gibi farklı ilaç formları da bulunmaktadır. Haşerelerle mücadelede son zamanların en popüleri vakumlu haşere öldürücü olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Bunun dışında birçok farklı haşere öldürücü cihaz bulunmaktadır. Hamam böceği ve karınca gibi yürüyen böcekler için jel ürünler etkili olabilirken, uçan böcekler için daha çok havada çözünen ilaçlar daha uygun bir seçim olabilmektedir. Sadece ilaçlarla değil prize takılan elektrikli haşere öldürücü sayesinde sivrisinekleri öldürmek için başka bir yöntem olabilir. Bu tarz elektrikli sinek öldürücüleri daha çok ilaca alerjisi olanlar veya ilaç kullanmak istemeyenler için bir alternatif olmaktadır. Prize takarak kullanılabilen tabletli sinek öldürücülerin yanı sıra yine prize takarak kullanabileceğiniz haşere öldürücü led çeşitleriyle de haşerelerden kurtulmak mümkün hale geliyor. En çok yaz günlerinde uykuları bölen sivrisineklerden siz ve aileniz için insan vücudunu irrite etmeyen böcek öldürücü spreyler de bulunmaktadır. İçeriklerini okuyabileceğiniz bu spreyler sayesinde içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Sadece böceklerle sınırlı kalmayıp fare gibi canlılar için yapışkan, mum ve zehirler mevcuttur. Ev gibi kendinize ait ortamlarda taneli formlara sahip haşere ilacı kullanmak da kısa sürede evdeki haşerelerin uzaklaşmasını sağlayacaktır.

 Haşere Öldürücü Çeşitleri

Haşere Öldürücü Çeşitleri

Çoğu zaman evde hiç haşere sorunu olmayan insanların çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi gibi eşyaların bozulması sonucu tamire giden eşyaların geri gelmesiyle evde böcek görülmektedir. Eve bu yolla giren böceklerin giriş yolunu bilmek böceklerle mücadelede oldukça önemlidir. Böcekleri fark ettiğiniz anda zaman kaybetmeden müdahale etmek gerekir. Aynı zamanda pazardan yaptığınız alışverişlerde, meyve ve sebze gibi yiyecek torbalarında bile evlere kolayca girebilmektedirler. Bu yüzden alışveriş torbalarını kontrol etmek evlere girişlerini zorlaştırmak adına önemli bir adım olabilmektedir. Haşerelerle mücadelede kullanılmak üzere bir çok formda özel ürünler üretilmiştir. Jel, tablet, sprey gibi formlarda bulunan böcek öldürücü ilaçlar içeriğindeki toksik maddeler sayesinde insan sağlığına zararlı olabilmektedir. Bu yüzden küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza etmekte fayda vardır. Böcek öldürücü ilaçlar, böceklerin yumurta ve larvalarına karşı kullanılan ve çoğalmalarını engelleyen kimyasallar içerirler. Ziraat, tıp, endüstri ve ev gibi alanlarda kullanılabilir. Sıvı, katı, gaz, jel formlarında bulunan ürünlerin yanı sıra elektrikli ürünler de bulunmaktadır. Gramajlarına göre ayrılabilen haşere öldürücü ilaç seçeneklerini istediğiniz miktarlarda bulmanız mümkün hale geliyor. Eğer eviniz oldukça büyük ise veya iş yeri kullanımı için alınıyor ise büyük haşere öldürücü çeşitleri tercih sebebi olabilir. Küçük alanlar için kullanabileceğiniz küçük haşere öldürücü çeşitleri de bulunmaktadır. Böcek ilaçları bilinçsizce kullanıldığında sadece çevreye değil insanlara da zararlı olabilmektedir. Her böceğin kendisine ait ilacı bulunduğu gibi bu ilaçları gereğinden fazla kullanmak insan sağlığı için de oldukça zararlıdır. İnorganik olan bu böcek ilaçları içeriğindeki borik asit, diatomit ve paris yeşili sayesinde evlerinizdeki haşerelerden kurtulmanızı sağlasalar da insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler gösterebilmektedir. Deterjan ve temizlik sayfamızda bulunan ürünleri inceleyerek çevre ve insan sağlığına duyarlı ilaçları da tercih edebilirsiniz.

 Böceklerle Mücadelede Doğru Yolu İzlemek Önemlidir

Böceklerle Mücadelede Doğru Yolu İzlemek Önemlidir

Böcek öldürücüler, kalıntı veya uzun süreli aktiviteye sahip sistemik böcek öldürücüler ve kalıntı aktivitesi olmayan temas gerektiren böcek ilaçları şeklinde iki ana başlık altında incelenebilir. Böcek öldürücüler her zaman öldürücü olmayabilir çünkü bazı ilaçlar öldürmekten çok kovucu özelliğe sahiptirler. Karınca gibi sosyal böcekler kovucu olmayan ilaçları algılayamazlar bu yüzden karınca sorunu ile karşılaşıldığında, kovucu ilaçlar tercih edilmelidir. Kullanacağınız karınca yemi sayesinde bu yemi yuvalarına taşıdıklarında ilacı arkadaşlarına aktarırlar. Böylelikle bir süre sonra kraliçe karıncaya kadar ulaşarak bu sorunun ortadan kalkmasına sebep olur. Yem diskleri sayesinde ilacın kokusunu almaz, görmez ve etrafa bulaşmasını engelleyebilirsiniz. Açıldığından itibaren 3 ay boyunca aktif olan yemler oldukça temiz bir yöntem olarak karşınıza çıkmaktadır. Diğer yöntemlere oranla daha yavaş bir süreçtir ama genellikle tüm koloniyi ortadan kaldırmak için uygun bir seçim olabilir. Temas böcek öldürücüler, doğrudan temas edildiği sürece böcekler için öldürücü hale gelmektedir. Bu tür ilaçlar içeriğinde yaygın olarak kullanılan sülfürü ve daha az yaygın olan asenatlar, bakır ve florin bileşiklerini içeren inorganik haşere ilaçları olarak başka bir seçenektir. Artık çok fazla kullanılmayan bu yöntem hala bazı ilaçlarda karşınıza çıkabilmektedir. Karınca ve hamam böcekleri için üretilen jel ürünler, böceklerin üzerine veya bulundukları alanlara sıkılarak onlara temas etmesi sonucunda etkili olan ürünlerdir. Değiştirilebilen uçlara sahip olması nedeniyle dar alanlara müdahale etmenizi kolaylaştırır. Dar alanlar için üretilen bu böcek öldürücü jel çeşitleri genellikle şırınga şeklindeki paketlere sahiptir. Karınca yemleri gibi bu ürünlerin de etki süresi 3 aydır. İnorganik öldürücülerin yanı sıra bitkilerden elde edilen doğal öldürücüler de bulunmaktadır. İstediğiniz etkiye sahip olan ilacı bulmak için haşere öldürücü yorumları sizlere yol gösterici olabilir. Aynı zamanda son zamanlarda tercih edilen vakumlu haşere öldürücü çeşitleri de ilaçsız kullanım yolunda ilerleyenler için yol gösterici olabilir. Dilerseniz Fairy tablet çeşitlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Kemirgenler Korkulu Rüyanız Olmasın

Kemirgenler Korkulu Rüyanız Olmasın

Kemirgenlerin taşıdığı tifo, dizanteri ve salmonella gibi birçok hastalık yüzünden bu canlıların insanların yaşam alanlarında bulunmaması gerekir. Kemirgenler insanların evlerini istila edebildikleri gibi eşyalarına zarar verir, yiyeceklerine saldırır ve gezdikleri alanlara taşıdıkları bakterileri bulaştırırlar. Fareler genellikle büyük şehirlerde yoğun olmakla birlikte bina girişlerinden girerek, binaların bodrumlarında, sığınaklarında veya çatı katlarında yaşamlarını devam ettirebilmektedir. Açık kalan kapılarımız sayesinde veya balkonlardan dahi girebilen fareler evlerde saklanır, evlerin sessiz ve karanlık olduğu zamanlarda ortaya çıkmaktadırlar. Saklanmayı en çok sevdikleri yerlerin başında hat kabloları gelmektedir. Kabloların sahip olduğu kimyasal kokusunu seven fareler en çok bunları kemirmeyi sevecekleri için, kabloların çoğunlukta olduğu yerlerde saklanmayı severler. Bir farenin kabloyu kemirmesi bir saniye bile sürebilirken bunun sonucunda herhangi bir kısa devre oluşmasıyla yangınlar çıkabilmektedir. Yangın sonucunda can kayıpları yaşanabileceği gibi maddi kayıplara da yol açmaktadır. Bu yüzden herhangi bir yerdeki fare sorununu kısa sürede çözmek gerekmektedir. Fareler gibi kemirgenlerle mücadelede izlenim çok önemlidir. Fareleri genellikle gözle göremezsiniz çünkü insanlardan kaçarlar. Ancak onları evde bıraktıkları izler sayesinde bulabilmeniz mümkündür. Canlı olarak yakalayamayacağınız gibi onlardan kurtulmak için zehir veya tuzaklar kullanmanız gerekmektedir. Ev gibi küçük alanlarda fare zehiri veya fare kapanı etkili olabilir. Aynı zamanda sonik ve ultrasonik fare kovucu cihaz kullanılarak uzun süreli bir çözüm seçeneği olabilmektedir. Gıdanın bulunduğu yerlerde fare zehirleri uygun bir tercih olmayabilir çünkü etki süresi uzun olan zehir kullanıldığında, zehirlenen fare ölene kadar geçtiği alanlara da zehir bulaştırabilmektedir. İnsan sağlığına zararlı olan fare zehirlerinin gıda ile teması sonucu tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden kapan veya yapışkanların kullanılması daha güvenli sonuçların elde edilmesini sağlar. Fareler etçil ve otçul beslenirler. Un, kuruyemiş, tahıl, böcek ve insanların besin kaynağı olan her türlü tahıl, peynir, sosis gibi aklınıza gelen tüm yiyeceklerle beslenmektedirler bu yüzden fareler mutfaklarda besinlere ortak olabilir. Aynı zamanda aç kalan fareler kümes hayvanlarına saldırarak onların telef olmasına da yol açmaktadır. Ev faresi olarak bilinen türleri sadece insan besini ile değil sabun, tutkal, macun, mum gibi maddeleri de yiyebilirler. Bunlardan korunmak adına doğal granül sayesinde etkili bir sonuç elde edilebilir. Farelerle mücadelede tüm seçenekleri göz önünde bulundurarak uygun olan yöntemi seçebilir, gerekli ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz.

 Evinizdeki Davetsiz Misafirler

Evinizdeki Davetsiz Misafirler

Kendiniz ve diğer aile bireylerinin sağlığı için evdeki davetsiz misafirlerle mücadele etmeniz gerekmektedir. Haşerelerin yaydığı veya arkalarında bıraktığı mikroorganizmalar ile bu canlılar insan sağlığına zararlı hale gelmektedir. Haşere mücadelesinin önemi, tarih boyunca veba ve sıtma gibi hastalıklar ile hayatlarını kaybeden milyonlarca insan sayesinde yeterince açık bir şekilde görülmektedir. Dolayısıyla yaşam alanlarınızda haşerelerin bulunmaması oldukça büyük öneme sahiptir. Sağlığın korunması kapsamında mücadele edilen bit, pire, tahtakurusu, hamam böceği, sinek, örümcek, akrep, kırkayak, çıyan, karınca gibi böceklerin yanı sıra fare gibi kemirgenler, insanlarla ortak yaşam alanını paylaşmaktadır. Bu yüzden kullanılan her türlü ilacı özenle seçmeniz gerekmektedir. Haşerelerin en büyük ortak özelliği hızlı çoğalmalarıdır. Her ortama uyum sağlayan haşerelerin verdikleri zarardan kurtulmak için onları yürüyen haşere, uçan haşere ve kemirgenler olarak ayırmak mücadele açısından işinizi kolaylaştıracaktır. Her alana uygun geniş ürün skalası ile sizlerin bu zorlu mücadelede en iyi sonucu almanız için sayfamızdaki ürünleri filtreleyerek ihtiyacınıza uygun olan ilacı edinebilirsiniz. Tekli olarak alabileceğiniz ilaçların yanı sıra 2’li ve 3’lü paketlerden başlayarak 48’li versiyonlarına kadar ulaşan temizlik setleri bulunmaktadır. Aynı ürünlerin farklı gramajlarda kombine edildiği ekonomik setler olduğu gibi farklı formlara sahip ilaçların bulunduğu setler de mevcuttur. Haşerelerle mücadelede tek bir yöntem olmadığı gibi birden fazla formda ilaç da bulunmaktadır. Birden fazla türdeki haşere istilasına maruz kaldıysanız yine farklı ilaçların bulunduğu setleri incelemeniz gerekmektedir. Setler tekli satışlara göre ekonomik olabilirler bu yüzden tüm çeşitlere göz atmak gerekebilir. Böcek ilacı fiyatları ilacın içeriği, etki alanı, etki hızı, miktarı, kullanım süresi, markası gibi birçok etkene göre değişiklik gösterebilmektedir. Kısa kullanım ömrüne sahip ilaçlar nispeten uzun kullanım süresine sahip olanlara oranla daha uygun fiyatlı olabilirler. Haşerelerden daha hızlı kurtulmak istiyorsanız etki süresi kısa olan kimyasalları tercih etmeniz daha uygun olabilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bayer (600)
Raid (133)
Chrysamed (151)
Syngenta (218)
Detan (104)
Titan (100)
Esemmat (75)
Tibtrap (72)
Filit (64)
Bion (61)
Zinon (57)
Vebi (51)
Entosav (50)
Agita (42)
Biçer (41)
Deepest (35)
Asyem (27)
Basf (27)
Dual Kimya (27)
Brofar (25)
Bermuda (24)
Hit (23)
Bavet (22)
Alfadom (20)
Kulsan (18)
Belsav (17)
Biyoteknik (16)
Alfa Rok (15)
Badcat (14)
Iona (14)
Rex Gel (14)
Enviropest (13)
Filtrap (13)
Averkill (12)
Fasnox (12)
Alphamost (11)
Fatox (11)
Fly-Ka (11)
Zero Bite (11)
Aktraz (10)
Entox (10)
Off (10)
Profarm (10)
Astrap (9)
Farmin (9)
Maxroach (9)
Sinkov (9)
Bytrap (8)
Entokim (8)
Killtox (8)
Uccon (8)
Cytrol (7)
Expel (7)
Larfen (7)
Maxcatch (7)
Sheriff (7)
Biyokim (6)
Delta Roc (6)
Jhet-Tox (6)
Ratka (6)
Shock Out (6)
Swissinno (6)
Tetracon (6)
Ant (5)
Away (5)
Dragon (5)
Esento (5)
Falcon (5)
Filitox (5)
Haşerox (5)
Icon 10CS (5)
Kapan (5)
Kappan (5)
Piranha (5)
Provet (5)
Ratacum (5)
Asgon (4)
Captain (4)
Farex (4)
Mirador (4)
Niwtox (4)
Non Toxic (4)
Rodil (4)
Sipertoks (4)
Agilis (3)
Akethrin (3)
Alfa-Jet (3)
Astranova (3)
Camac (3)
Delta (3)
Farka (3)
Fazemax (3)
Guadin (3)
Hektaş (3)
Killzone (3)
Mikropest (3)
Mustoxam (3)
Racumin (3)
Soon Alfa (3)
Ultramax (3)
Advion (2)
Alotrap (2)
Alphanext (2)
Asonic (2)
Bifex (2)
Biofly (2)
Biosav (2)
Can Süs (2)
Colkim (2)
Defans (2)
Diex (2)
Exkov (2)
Fibrokill (2)
Fiprostar (2)
FlexArt (2)
Headlice (2)
Karason (2)
Lion Mat (2)
Multinext (2)
Procaps (2)
Refarm (2)
Rok Kar (2)
Sin Off (2)
Startrap (2)
Sumitomo (2)
Tomcat (2)
Viking (2)
Çamka (2)
Alfatoks (1)
Almer (1)
Baygon (1)
Bicon (1)
Bio (1)
Bird-X (1)
Biyonat (1)
Bonirat (1)
Delete (1)
Delta-Jet (1)
Deltrap (1)
Esem Mat (1)
Exdel (1)
Expeltox (1)
Extox (1)
Faber (1)
Gelka (1)
Güven (1)
Mosquit (1)
Natrobix (1)
Neo (1)
Okinox (1)
Osram (1)
Panlife (1)
Pascal (1)
Powernext (1)
Pro-Vip (1)
Ratimor (1)
Rest-On (1)
Roban (1)
Roc (1)
Roksan (1)
Sorexa (1)
System (1)
Tekfen (1)
Vera-Neem (1)
(35)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(372)
(314)
(285)
(246)
(189)
(122)
(105)
(104)
(99)
(91)
(72)
(71)
(70)
(68)
(57)
(53)
(51)
(50)
(48)
(44)
(43)
(40)
(27)
(26)
(18)
(17)
(14)
(14)
(13)
(10)
(8)
(8)
(8)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (226)
3'lü Set (160)
10'lu Set (81)
4'lü Set (74)
5'li Set (49)
6'lı Set (46)
12'li Set (25)
20'li Set (8)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(439)
ve üzeri (683)
ve üzeri (756)
ve üzeri (776)
ve üzeri (803)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL