Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Halı Yıkama Şampuanı

için 211 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Halı Yıkama Şampuanı

Ev temizlik ürünleri içerisinde yer alan halı yıkama şampuanları, kirlenen halıları temizlemek amacıyla kullanılan ürünlerdir. Halılar ev içerisinde çeşitli etkenlere bağlı olarak kirlenebilir. Çay, kahve dökülmesi, yemek artıklarının birikmesi, çeşitli zorlu lekelerin halı üzerinde kalması gibi durumlar oluşabilir. Bu durumlara karşı halının temizliğini sağlamak amacıyla bazı temizlik ürünleri kullanılabilir. Doğru bir halı yıkama şampuanı tercihinde bulunmak halı üzerindeki lekelerin en iyi şekilde çıkarılması için oldukça önemlidir. Halınızın tüylerinin oranına, incelik ve kalınlığına; lekenin oranına göre şampuan seçimi de değişiklik gösterebilir. Halı şampuanları normal deterjanlardan farklı olarak, halı yapısına uygun olarak üretilmekte ve halının orijinaline zarar gelmemesi, yapışkan kirlerin çıkarılması amacıyla kullanılmaktadır. Halıda canlı ve parlak bir görünüm sağlamak, baştan aşağı en iyi şekilde temizlemek amacıyla çeşitli halı şampuanları değerlendirilebilir. Modeller içerisinde kullanılan parfümlerle halıdaki kötü kokuları yok edici bir etkiye sahiptir. Hemen siz de halınızı derinlemesine temizlemek için çeşitli halı şampuanlarını ürün sayfamızdan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Halı Yıkama Şampuanı ve Özellikleri

Halı Yıkama Şampuanı ve Özellikleri

Halı yıkama amacıyla kullanılan şampuanlar, halı yüzeyindeki kirlerin ortadan kaldırılması ve halının ilk günkü gibi temiz görünmesi amacıyla kullanılır. Halıların temizlenmesi sırasında sadece kuru bir elektrikli süpürge temizliği yeterli gelmeyebilir. Sulu temizlik sağlamak halı üzerindeki mikropların ve gözle görülmeyen bakterilerin de temizlenmesini sağlar. Ayrıca dökülen sıvı lekeler, halı içerisinde kalmış küçük kırıntılar şampuanlarla yıkanarak temizlenebilir. Halı şampuanı halıların yıkama işlemi sırasında köpürtülerek kullanılan, halının iç ve dış yüzeyinin temizlenmesini sağlayan ürünlerdir. Halıdaki tüy ve saçakların iç kısmının temizlenmesi amacıyla hem süpürge hem de şampuanla düzenli yıkama işlemi gerekir. İçerisi tozla dolmuş halıların yıkanması, ev içerisinde yaşayan bireylerin toza karşı alerjik etkenlere maruz olmamasını sağlar. Çeşitli alerjilere sebep olan tozlar, şampuanla yıkama sonrasında temizlenerek hijyenik bir kullanım sağlanabilir. Normal deterjanlar halının sahip olduğu saçak ve tüylerinin zarar görmesine, renklerinin solmasına sebep olabilir. Halılar için özel olarak üretilen şampuanlar ise, halı yüzeyinde güvenle kullanılarak ürünlerin orijinallikleri zarar görmeden temizlik işlemi sağlanabilir. Hem mobilya, hem de halı üzerinde kullanıma uygun temizlik ürünleri de bulunmaktadır. Ürünleri kullanırken hangi malzemeye sahip eşyalarda etkili olduğunu dikkate almalısınız. Yün, sentetik, naylon, lif gibi pek çok yüzeyde etkili çözümler sağlayan şampuanları kullanarak halılarınızı ve döşemelerinizi temizleyebilirsiniz. Organik halı yıkama şampuanı seçimi yaparken içeriğinde sentetik malzemelerin bulunmamasına dikkat etmeli ve sağlığınızı korumak amacıyla dikkatli bir temizlik ürünü tercihi yapmalısınız. Organik şampuanlar, bitkisel içeriklerden meydana getirilen ve fazla güç kullanılmadan kısa sürede temizlenebilen ürünlerdendir. Halının kabarık görünümünü bozmamak, eğer çok tüylü bir halı ise tüylerde kopmaların meydana gelmemesini sağlamak amacıyla çok sürtmeden temizlik işlemi uygulamalısınız.

 Kaliteli Halı Yıkama Şampuanı Çeşitleri

Kaliteli Halı Yıkama Şampuanı Çeşitleri

Halı yıkama ürünleri arasında yer alan şampuanlar, kendi kendine evde halı yıkamak isteyenler tarafından veya halı yıkama şirketleri tarafından kullanılmaktadır. Köpürmeyen halı yıkama şampuanı halının yumuşak ve güzel kokulu bir şekilde kalmasını sağlayan içeriklere sahiptir. Ayrıca halı üzerinde yüksek bir temizlik gücü sağlayarak köpürmeden daha temiz sonuçlar sağlamanıza yardımcı olur. Leke çıkarıcı şampuanlar, köpüren veya köpürmeyen formatta üretilebilir. İçerisinde kullanılan kimyasalların farklılığına göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Eğer uzun süredir halınızı kendiniz yıkıyorsanız ve bu işte iyi olduğunuzu düşünüyorsanız köpürmeyen şampuanları kullanabilirsiniz. Bunun dışında köpüren şampuanlar da halıda etkili bir temizlik ve yumuşaklık sağlayan ürünlerdendir. Halı içerisinde kalan bakteriler ve kırıntılar, ev içerisinde yaşayan bireylerin sağlığını olumsuz etkileyebilir. Derinlemesine bir temizlik sağlamak, bakteri oluşumunu engelleyerek sağlıklı bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Bitkisel malzemelerden elde edilen özel halı şampuanları, halıda canlı ve parlak görünümler sağlamak; yumuşaklık ve güzel kokular elde etmek için kullanılmaktadır. Tercih edeceğiniz şampuanın halının ömrünü uzatacak ve halıda hasar bırakmayacak olması önemli bir detaydır. Kaliteli bir halı şampuanı halı üzerinde kalıntıya sebep olmadan etkili bir temizlik sağlar. Kalıntılardan kaynaklı kötü kokunun meydana gelmesini önleyerek, oda içerisinde daha hijyenik bir ortam oluşturur. Antibakteriyel yapıya sahip halı şampuanları, halı yüzeyinde bakteri oluşumunun engellenmesi ve hijyenin arttırılması amacıyla tercih edilmektedir. Kalitesiz ve içerisinde sentetik malzemelerin yer aldığı temizlik ürünleri, hem halınızın orijinalliğine hem de sağlığınıza olumsuz etkilerde bulunabilir. Alerjenlerden korunmak amacıyla anti alerjik ve anti bakteriyel halı yıkama ürünlerini kullanabilirsiniz. Doğaya faydalı ve sağlık için zararsız olan bileşenler de yıkama sırasında sizin de sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.

 Derinlemesine Temizlik Sağlayan Halı Şampuanlarının Kullanımı

Derinlemesine Temizlik Sağlayan Halı Şampuanlarının Kullanımı

Halıların tam anlamıyla temizlenmesi amacıyla farklı miktarda ve ürün tiplerinde şampuanlar satılmaktadır. Bunlar 10 litreden başlayarak 20 kiloya kadar uzanan miktar seçenekleri sunar. Ayrıca eğer sıvı deterjan formatında bir ürün edinecekseniz 2’li, 3’lü, 6’lı ve 12’li set seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Halı yıkama sıklığınıza ve halılarınızın kirlenme durumuna göre farklı miktarlarda ürünleri edinebilirsiniz. Endüstriyel halı yıkama şampuanı içerisinde yer alan aktif kimyasallarla halıdaki pek çok bakteri ve kirin çıkarılmasını sağlar. Halı yıkama makineleri içerisinde kullanılan bu ürünler, evinize aldığınız halı yıkama makinelerinde kullanılabilir. Ayrıca halı yıkaması yapan şirketlerde de endüstriyel şampuanlar kullanılmakta ve halıdaki yapışkan kirler çıkartılmaktadır. Halı yıkama şampuanı formülü içerisinde halıda parlaklık ve canlılık sağlayacak bileşenlerden meydana gelir. Temizlik sonrasında kalıntılardan kaynaklı meydana kötü bir koku yayılmaması amacıyla içeriğinde parfüm kullanılmaktadır. Kurumuş ve yapışkan lekelerin çıkartılması ve elle silinerek kolay bir şekilde temizlenmesi amacıyla bu ürünler kullanılmaktadır. Süpürülen halının üzerini köpüklü veya köpüksüz bir şampuanla temizleyebilir ve daha sonrasında bekleterek tekrar süpürebilirsiniz. Dilerseniz elde köpürterek kullanabilir, dilerseniz makinenize şampuanı ekleyerek yıkama talimatlarına göre temizlik yapabilirsiniz. Ayrıca sprey formatında satılan temizlik ürünlerini inceleyerek döşemelerde ve halılarda yer alan lekeleri pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Halı temizleme şampuanı ister kokulu ister kokusuz formülleriyle lekelerden kurtulmanıza ve parlaklık sağlamanıza yardımcı olur. İçerisinde Lavanta, çiçek gibi ferah kokular yer alan organik şampuanlar bitkisel içerikleriyle döşemelerde ve halılarda komple temizlik sağlarken güzel kokuların etrafa yayılmasına yardımcı olur. Halı yıkama şampuanı tavsiye ürün yorumu, fiyat bilgisi ve karşılaştırmaları gibi pek çok işlemi yapmak için siz de hemen ürün sayfamıza göz atabilirsiniz. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir halı yıkama şampuanı fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek halınız için ideal olan bir modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Era 111 (4)
Fakir (28)
Ekinox (13)
Silva (9)
Diversey (8)
Tex (8)
Akbel (7)
Homecare (6)
Nilem (6)
Hulk (5)
Karpaks (5)
Borsil (4)
Desodor (4)
Bemol (3)
Iduna (3)
Lansy (3)
Maratem (3)
Newmix (3)
Quick Wax (3)
Stox (3)
Terlans (3)
Ersağ (2)
Klino (2)
Madchen (2)
Mikrotem (2)
Neta (2)
Nilco (2)
Ravel (2)
Sska (2)
Tetik (2)
Beeclean (1)
Biofer (1)
Dorixona (1)
Dr.Clean (1)
Entem (1)
Fiawax (1)
Gemix (1)
Günsu (1)
Jet Kimya (1)
Oxy (1)
Paky (1)
Prens (1)
Sihirli (1)
Troyan (1)
Tuba (1)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(73)
(32)
(20)
(18)
(9)
(9)
(9)
(8)
(7)
(7)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (18)
3'lü Set (7)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (36)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (41)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL