TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Buzdolabı Poşeti

için 431 sonuç bulundu.

Buzdolabı Poşeti

Her mutfakta görünmeyen bir gizli kahraman bulunmaktadır. Önemi, ancak ihtiyaç haline geldiğinde anlaşılan bu ürünler, çoğunlukla farkında olunmasa da mutfakta hayat kurtarıcı niteliklere sahiptir. Bu ürünlerin başında şüphesiz buzdolabı poşeti gelmektedir. Basit bir ürün gibi görünse de mutfaktaki birçok probleme kolayca çözüm getirebilir. İçine yerleştirilen besini uzun süre saklamasının yanı sıra birçok farklı alanda kullanılabilir.

Buzdolabı Poşeti ile Uzun Süre Saklanabilen Yiyecekler

Buzdolabı Poşeti ile Uzun Süre Saklanabilen Yiyecekler

Yaptığınız yemekleri bir süre buzdolabında saklamanız ya da mevsiminde alınmış meyve ve sebzeleri sonraki aylar için muhafaza etmeniz gerekebilir. Buzdolabı poşetleri, içerisinde bulunan besini uzun bir süre boyunca saklayarak, sonraki kullanımlarınız için zemin hazırlar. Sebze ve meyvelerin zaman içinde oluşturduğu karbondioksit, oksijen ve etilen gazını dengeler, bakteri ve küf gibi çeşitli organizmaların oluşumunu engelleyerek ürünlerinizin uzun bir süre boyunca sağlıklı bir şekilde taze kalmasını sağlar. Piyasada her talebe uygun buzdolabı poşeti bulunmaktadır. Sıklıkla rastlanılan ağız kısmının büzülerek bağlandığı poşetler, yiyeceği çıkarmak istediğinizde düğüm kısmının zor açılması sebebiyle kullanıma pek elverişli değildir. Pratik kullanım imkanına sahip kilitli buzdolabı poşeti açma ve kapama esnasında zorluk yaşamadan istediğiniz besine kolay erişim sağlar. Kilitli kısım, dışarıdan gelen havayı engelleyerek gıdaların bozulmasını ve kurumasını önler, kokuların birbirine karışmasına engel olur. Dondurmak istediğiniz gıdalar için uygun olan kilitli poşetler, defalarca açıp kapama işlemine karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Meyve, sebze ve çabuk bozulan yiyeceklerinizi dış etmenlere karşı korur. Çıtçıtlı buzdolabı poşeti olarak da bilinir. Deterjan & Temizlik kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

 Buzdolabı Poşeti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Buzdolabı Poşeti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kilitli poşetlerin, yere düşme ya da herhangi bir yerden darbe alması gibi durumlarda açılabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Bu gibi durumlar için üretilen fermuarlı buzdolabı poşeti olası kazaların önüne geçmeye yardımcı olur. Kilitli poşetlerden tek farkı, adından da anlaşılabileceği gibi fermuar sistemi ile açılıp kapanan bir poşet olmasıdır. Bu sebeple fermuarlı poşetler, biraz daha güvenilir ürünlerdir. Özellikle yaz aylarında soğuk, çay, limonata yudumlarken ihtiyacınız olan tek şey buzdur. bölmeli buzdolabı poşeti ile buz yapmak düşündüğünüzden de kolay bir hal almıştır. Bir poşette yaklaşık 20 adet buz bölümü bulunmaktadır. Standart kalıpların aksine buzlanma ve dolap kokusunun buzlara geçmesi gibi problemlerle karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Yapmanız gereken tek şey; poşetin ağzını huni şeklinde açıp içine su girmesini sağlamak ve bütün buz boşlukları dolana kadar beklemektir. Daha sonra elinizi ağız kısmından çekerek torbayı ters çevirin, ağzı kendi kendine kilitlenecektir. Buzdolabında birkaç saat beklettikten sonra buz küpleriniz hazır olacaktır. İstediğiniz zaman küpleri keserek alabilirsiniz. Bu poşetlere sadece buz değil, tavuk veya et suyu, istediğiniz herhangi bir içeceği de ekleyebilirsiniz. Buzdolabı poşetlerini sayfamız üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Buzdolabı Poşeti Her Alanda Kullanım Kolaylığı Sağlar

Buzdolabı Poşeti Her Alanda Kullanım Kolaylığı Sağlar

Buzdolabı poşetlerinin sadece yemek saklamak dışında birden fazla kullanım alanı mevcuttur. Örnek olarak, buzluğa atılan dondurmalar zaman içinde sertleşir ve istediğiniz anda tüketme imkanınız bulunmayabilir. büyük boy buzdolabı poşeti sayesinde dondurma kutusunu içine koyarak buzlanma sorununu çözebilir, dondurmanızı istediğiniz kıvamda tüketebilirsiniz. Çocuklarınız içine eğlenceli bir aktivite arıyorsanız hemen küçük boy buzdolabı poşeti edinin ve içerisine birkaç boya damlatılmış bir kağıt parçası koyun. Çocuğunuz boyayı poşet üzerinden yayarken ne kadar eğlendiğini göreceksiniz. orta boy buzdolabı poşeti sayesinde artan malzemelerinizi bu poşetlere doldurup parmaklarınız sayesinde birer porsiyon olacak şekilde ayırın ve buzluğa atın. Her yemek öncesi porsiyonu makasla kesip kullanabilirsiniz. Soslu malzemeleri karıştırmak için kaseye ihtiyaç duyuyor ama elinizin altında bulamıyorsanız, buzdolabı poşetlerinin içine malzemelerinizi ekleyerek elinizle ovalayın. Özellikle dışarıda yapılan mangal, piknik gibi aktiviteler için oldukça pratiktir. İnsanlar her an yemek yapmaya zaman bulamayabilir. Bu gibi durumlarda bir gün öncesinden hazırladığınız malzemeleri porsiyon şeklinde buzdolabında saklayabilir, ihtiyaç halinde kolayca pişirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

C-Zip (1)
Cook (43)
(2)
Ecoplast (1)
Egeline (1)
Ekomis (13)
Eldora (3)
Ersal (18)
Floppy (1)
Fresh (1)
Fresh Up (4)
Gondol (2)
Güneş (1)
Handy (4)
İdeal (5)
Ikea (20)
İlka (7)
Koroplast (141)
Liipack (1)
Optimex (4)
Pack (2)
Parex (69)
Petek (1)
Piknik (30)
Piramit (1)
Point (5)
Reynolds (1)
Season (2)
Sera (7)
Softly (5)
Star (2)
To-Fi-Ta (3)
Vi! Plus (6)
Vindex (2)
Yetpack (2)
Çekmez (6)
Ögem (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(91)
(87)
(77)
(72)
(17)
(15)
(15)
(12)
(9)
(7)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

4'lü Set (71)
2'li Set (33)
5'li Set (14)
6'lı Set (11)
12'li Set (9)
3'lü Set (9)
8'li Set (9)
(5)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (59)
ve üzeri (70)
ve üzeri (71)
ve üzeri (79)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL