Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Buzdolabı Poşeti

için 223 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Buzdolabı Poşeti

Besinlerin ömrünü uzatmak, besinleri saklamak ve muhafaza etmek gibi amaçlara yönelik üretilen buzdolabı poşeti bu amaçlar başta olmak üzere, farklı kullanım alanlarında yaşantınızı kolaylaştırmaktadır. Özellikle mutfakta birçok şekilde kullanılan buzdolabı poşetlerini buzdolabında besinlerin kokularının dağılımını önlemek, buzluğa yerleştirmek üzere yiyecekleri bölmek ve sınıflandırmak, kuru yiyeceklerin havayla temas ederek bayatlamasının önüne geçmek ve böylece ömürlerini uzatmak gibi farklı amaçlarla kullanılabilirsiniz. Pakette kalan birkaç parça yiyeceği kavanoza yerleştirmek yerine bir buzdolabı poşeti kullanarak muhafaza etmek çok daha kolay olacaktır. Evden çıkarken çantaya atılacak bir sandviçi korumak için bir buzdolabı poşeti yeterlidir. Mutfaktaki kurtarıcı olarak nitelendirebileceğimiz bu çok işlevli poşetlerden, sadece mutfakta değil günlük yaşantının çoğu aşamasında yararlanmak mümkündür. Ürünleri sınıflandırmak, saklamak ya da daha kolay taşınabilir hale getirmek için bu poşetlerden faydalanılabilir. Farklı kullanım amaçları için farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilen çeşitli buzdolabı poşetleri piyasada kullanılmak üzere yerini almaktadır. Asıl amaç besinin veya ürünlerin havayla temasını engellemek ise vakumlu buzdolabı poşeti uygun bir tercih olacaktır. Böylelikle poşetin içinde yer alan nesnelerin sadece havayla değil dış dünyayla teması kesilmekte ve ürünün çeşitli organizmalardan alacağı zarar minimize edilmektedir, besin ömrü ise sıradan paketlemeye göre katbekat artmış olacaktır. Klasik buzdolabı poşetlerini kullanırken paketin hava almaması için bağlanarak kapatılması gerekmektedir. Kilitli buzdolabı poşeti diğer bir deyişle çıtçıtlı buzdolabı poşeti ise fermuara benzeyen yapısıyla kolayca açılıp kapatılabilir ve bağlamaya göre daha etkin bir koruma sağlar. Pratik kullanım ile güçlü bir koruma alanı oluşturur. Kullanılacağı amaca yönelik farklı boyutlarda; kilitli, vakumlu, rulo, bölmeli gibi ekstra özellikleri olan buzdolabı poşetleri bulunmaktadır. Farklı markaların buzdolabı poşeti çeşitlerine deterjan ve temizlik sayfamızdaki seçenekleri inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı Poşeti Kullanımı

Buzdolabı Poşeti Kullanımı

Buzdolabı poşetlerinin asıl kullanım amacı, besinlerin buzdolabında veya kapalı ortamlarda korunmasını sağlamak ve onların kullanım sürelerini uzatmaktır. Klasik buzdolabı poşetlerine ek olarak üretilen yeni modeller besinlerin ömrünü uzatmakta ve onları korumakta daha etkin bir koruma sağlamaktadır. Vakumlu buzdolabı poşeti ile paketlenen ve paketlendiği poşetin havası alınan besinin havayla teması kesilmekte ve organizmaların pakete geçişi tam anlamıyla engellenmiş olmaktadır. Kilitli veya çıtçıtlı buzdolabı poşeti ile bağlama ihtiyacı duymadan paketin fermuarı andıran kilidi kullanılarak paket içindeki besin korumaya alınmış olur. Rahatça açılıp kapanabilen yapısıyla paketi tekrar tekrar açmak ve kapatmak çok daha kolay bir hal almaktadır. Saklayacağınız besin, çok daha küçük parçalar içeriyorsa ve bunları parça halinde korumak istiyorsanız bölmeli buzdolabı poşeti uygun bir tercih olacaktır. Paketin kendi içinde ayrıldığı bölmeler, ürünleri tek bir paket içinde ayrıştırmaya ve sınıflandırmaya yardımcı olmaktadır. İhtiyacınız kadarını ihtiyacınız olan zamanlarda bölmeler yardımıyla kolayca temin edebilir, kalan gıdanın paket içindeki formunu korumasını sağlayabilirsiniz. Besinin tazeliğinin korunmasına ek olarak, besini veya eşyaları muhafaza etme anlamında da buzdolabı poşetleri oldukça pratik ve hijyenik bir kullanım sağlamaktadır. İşe giderken çantaya atılacak bir elma, çocuğunuzun beslenme çantasına ekleyeceğiniz bir tost bu çok kullanışlı poşetler ile hemen korumaya alınacaktır. Sadece besinler için değil küçük parçaların bir arada tutulması için de buzdolabı poşeti yeterli olabilmektedir. Kalemliğinizi kaybettiğinizde kalemleri içine doldurup kilidini kapattığınız kilitli bir buzdolabı poşeti gibi. Şeffaf yapılarıyla aradığınızı bulmakta hızlı sonuçlar veren, pratik kullanımıyla size zaman kazandıran farklı buzdolabı poşeti modellerine ve boyutlarına ulaşmak için sayfamızı inceleyebilir; yiyeceklerinizin tazeliğini uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz.

 Buzdolabı Poşeti Çeşitleri

Buzdolabı Poşeti Çeşitleri

Buzdolabında, buzlukta, mutfak rafları gibi mutfağın birçok alanında kullanılan; besinlerin tazeliğini korumasını sağlayan ve onlara hijyenik bir ortam sunan buzdolabı poşetleri kendi içlerinde boyutlarına göre sınıflandırılmaktadır. Tazeliği korunmak istenilen tüm besinleri sarıp sarmalayacak boyutta üretilen buzdolabı poşetlerini birçok alanda kullanmak mümkün. Küçük, orta ve büyük boy olarak sınıflandırılan buzdolabı poşetleri farklı hacim ölçüleri ile türlü muhafaza işlemleri için çözüm sunmaktadır. Meyve, sebze, kuru gıda gibi küçük boyutlu ve hafif besinleri muhafaza etmek için buzdolabı poşeti küçük boy ihtiyacınızı karşılayacaktır. Yanınızda taşıyacağınız gıdalar için oluşturduğu saklama alanı yeterli olacaktır. Buzluğa porsiyon olarak yerleştirilecek besinler için de küçük boy buzdolabı poşetleri kullanışlı olmaktadır. Küçük boy poşetle ölçülendirebileceğiniz besinleri buzdolabı poşeti orta boy ile daha büyük porsiyonlar halinde saklayabilirsiniz. Daha büyük, buzdolabına yerleştirilmesi gereken yiyecekler için büyük boy buzdolabı poşeti kullanılabilir. Meyve, sebze, kuru gıda, yarım kalan paketli gıdalar, tamamı tek seferde tüketilemeyen kavun-karpuz gibi meyveler, kapağı bulunamayan tencereler; hepsini muhafaza etmek için uygun buzdolabı poşetleri farklı boyutlarıyla sizleri bekliyor. Pratik ve çok işlevli kullanım sunan buzdolabı poşetleri; kırma dökme derdi olmadan, yiyecekleri; paketleme, muhafaza etme fırsatı sunuyor. Mutfakta tasarruf sağlamak adına küçük ama etkili bir adım atmanıza yardımcı oluyor. Kendisine oldukça ihtiyaç duyulan bu poşetler, çoklu paketler halinde satışa sunulmaktadır. Tek seferlik kullanımı ve kullanıldığı birçok alan göz önüne alındığında az sayıda buzdolabı poşetinin yetersiz kalması muhtemeldir. Elinizin altında bulunan, ihtiyaç anında kullanmanız için hazır bekleyen poşetlere toplu halde ulaşabilirsiniz. Buzdolabı poşeti 100’lü ve 50’li, 20’li gibi paketleri kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak satın alabilir; mutfakta, iş yerinizde, seyahatlerinizde, çantanızda size kullanım kolaylığı sağlayacak farklı modelleri sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

 Buzdolabı Poşeti Fiyatları

Buzdolabı Poşeti Fiyatları

Buzdolabı poşetleri mutfakta, iş yerinde, seyahatlerde pratik ve hijyenik kullanımıyla alıcısına eşlik etmektedir. Birçok alanda kullanılan buzdolabı poşetinden beklenilenler gıdayı olabildiğince uzun süre muhafaza etmesi ve onu korumasıdır. İdeal buzdolabı poşeti sayesinde poşet içindeki gıdayı dışarıyla temasını kesecek şekilde koruyabilir, sızdırmaz ince yapısıyla hijyen sağlayabilirsiniz. Mutfağın küçük kurtarıcısı olan buzdolabı poşetlerini satın alırken içinde bulunduğu kutuyla direkt olarak kullanabilir; buna ek olarak rulo buzdolabı poşeti kullanarak tezgah üstüne yerleştirdiğiniz rulodan poşetleri çekebilirsiniz. Sağladığı dekoratif görüntüyle; tezgah, masa gibi en çok kullanıldığı bölgelerde keyifle kullanabilirsiniz. Buzdolabı poşeti dahi olsa şık görünmesini isteyen alıcılar için şekillendirilmiş poşetler mevcuttur. Renkli buzdolabı poşeti kilitli buzdolabı poşetlerinin birbirinden farklı modelleri, üzerine yazı yazabileceğiniz buzdolabı poşetleri poşet kullanımını daha estetik hale getirmektedir. Birbirinden farklı, renkli buzdolabı poşetlerine ulaşabilir, detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz. Özel amaçlar için üretilmiş buzdolabı poşetleri bulunmaktadır. Bölmeli buzdolabı poşeti olarak satışa çıkarılan buzdolabı poşetleri buz torbası olarak kullanmaya oldukça uygundur. Buz küplerini küçük bölmelere su doldurarak elde edebilirsiniz. Esnek poşet yapısı buzları çıkarırken kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, farklı aromaları poşete yerleştirip dondurulmuş hale getirmek de mümkündür. Klasik buz, dondurulmuş kahve küpleri, et suları daha sonra kullanılmak üzere bu poşetlere yerleştirilerek buzlukta kullanıma hazır olarak bekletilebilmektedir. Evin birçok alanında, evden çıkarken çantada, iş yerinde, okulda, seyahatlerde kendine yer bulmayı başaran ve hayat kolaylaştıran bu poşetler boyutlarına oranla çok fazla iş yapmaktadırlar. Gıda ürünlerinin taze kalmasını, hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlayan poşetlere; çoklu paketler halinde ulaşabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik, birbirinden farklı buzdolabı poşetlerini sayfamız üzerinden inceleyebilir; bu şeffaf yardımcılardan destek alabilirsiniz.