Buzdolabı Poşeti

Buzdolabı poşetleri, mutfaklarda kullanılan paketleme ürünleridir. Siz de mutfağınızda hijyenik bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştirmek için buzdolabı poşeti kullanabilirsiniz. Buzdolabı poşetleri; büyük boy, orta boy ve küçük boy olarak satılmaktadır. Siz de buzdolabı poşeti satın alırken ihtiyacınıza uygun olan boydakini alabilir ve yiyeceklerinizi sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Buzdolabı poşeti markaları arasında: Ahmet İpek, Parex, Adatepe, Stone gibi çeşitli markalar yer almaktadır. Koroplast buzdolabı poşeti, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Buzdolabı poşeti fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Buzdolabı poşetlerine indirimli olarak sahip olmak için kategorimizde yer alan indirimleri takip edebilir ve ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz. Kolay ve pratik bir şekilde yemek yapmak için sebzelerinizi doğrayıp, buzdolabı poşetlerine koyarak buzluğa atabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.

Gıdalarınızı, tazeliği bozulmadan uzun süre saklayabilmek için vakumlu poşetlerden yararlanabilirsiniz. Gıdalarınızı vakumlu poşetlere doldurmak için gıda koruyucu vakum makinesinden yararlanabilirsiniz. Gıda koruyucu vakum makinesi ile mutfakta erzak saklama işleriniz artık daha kolay ve pratik olacak. Meyve ve sebzeleri, kuru gıdaları, derin dondurucuya koyduğunuz et ve diğer ürünleri saklamada vakumlu torbalardan ve vakum makinesinden yararlanabilirsiniz. Gıda koruyucu vakum makinesinin içerisinde belli miktarda vakumlu poşet de bulunmaktadır. Vakumlu buzdolabı poşeti, birçok ev hanımı tarafından tercih edilmektedir. Buzdolabı poşetinin havası nasıl alınır gibi sorularınıza çözüm bulmak için gıda koruyucu vakum makinesini kullanabilirsiniz.

Ürünlerin kullanımı son derece pratik ve kolaydır. Vakum kilidi olan torbayı, vakumlamak istediğiniz ürünle doldurun ve poşetin ağzını hava almayacak şekilde kapatın. İçine koyduğunuz ürünlerin dolum çizgisini aşmayacak miktarda olmasına dikkat edin. Makinenin uç kısmını, hava valfinin üzerine tam oturtarak bastırın ve makineyi çalıştırıp içindeki havayı boşaltın. Vakumladığınız poşeti derin dondurucuda ya da buzdolabında saklayabilirsiniz. Vakumlu torbaları yeniden kullanmak için deterjan ile hafifçe yıkayın ve yeniden kullanmadan önce silerek iyice kurutun. Sıvı ve tozlu gıdalarda kullanılması uygun değildir. Vakum makinesi poşeti ve vakum makinesi satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Vakum makinesi fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Mutfaklarda en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de çöp torbalarıdır.

Buzdolabı Poşeti

için 703 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
3M (6)
(2)
(1)
(5)
(1)
(3)
Cook (48)
(327)
(106)
(2)
(3)
(2)
Fresh (10)
(1)
Koroplast (99)
mutbex (6)
(1)
PAREX (22)
Piknik (16)
(4)
Smart (7)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kampanya Paketi

(7)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(70)
ve üzeri (89)
ve üzeri (92)
ve üzeri (95)
ve üzeri (99)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL