Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Eldivenler

için 671 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Temizlik Eldiveni

Günümüzde bazı kimyasal maddeler cilt sağlığı için sorun teşkil ediyor. Cildi korumaya yarayan belirli tasarım ürünler, farklı alanlarda kullanım fırsatı tanıyor. Ev, iş yeri, hastaneler, okul ve benzeri bir çok alanda aktif olarak kullanılan temizlik eldiveni marka ve modelleriyle hazırlanıyor. Uzman kadrolar tarafından birçok testten geçerek piyasaya sürülen ürünler, her alanda kullanım imkanı sağlıyor. Temizlik eldivenleri tasarımı, dış görünüşü, rengi, bedeni, ürün tipi ve iç pudra özelliği ile birçok farklı özellik sunuyor. İnsan cildinin güvenliğini sağlayan eldivenler, farklı kullanım süreleri ile dikkat çekiyor. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan temizlik eldiven çeşitleri dış materyali ile özel olarak tasarlanıyor. Bulaşık eldiveni tek kullanımlık eldiven ve buna benzer diğer eldiven türleri çeşitli materyaller ile hazırlanıyor. Eldiven türüne göre dış dizaynı ve kalınlığı da fark ediyor. Kullanım ömrü sona eren eldivenler görünüm açısından kullanılamaz hale gelir ve işlevselliğini yitirir. Üreticilerin alıcı beklentisi ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarladığı modeller, her alanda farklı kullanım alanları sağlıyor. Alıcının kişisel beğenileri ile uyumlu ürünleri seçim aşamasında ek olarak farklı unsurların da değerlendirilmesi gerekiyor. Temizlik eldiveni modelleri alıcılar için pek çok seçenek sunuyor ve her seçeneğin uygun olduğu el tipi, modeli ve markası farklılık gösteriyor. Bu sayede ürünler kişiye özel olduğu için insanların cilt sağlığı korunarak güvenlik sağlanıyor. İşlevsel faydaları ön planda olan ürünlerin tasarım özellikleri ile estetik olarak farklı modeller görülüyor.

Temizlik Eldiveni Çeşitleri

Temizlik Eldiveni Çeşitleri

Temizlik eldivenleri performansını belirleyen çok sayıda unsur vardır. Bunlardan en önemlisi eldiven türünün konforu olup kullanıcının kullanım esnasında rahatça hareket edebilmesidir. Rahat hareket sağlayan eldiven, önemli bir role sahiptir ve görünüm açısından önemli bir faktör olmakla beraber, farklı düzeylerde alternatif seçenekleri piyasada karşımıza çıkar. Silikonlu temizlik eldiveni mikrofiber, tırtıklı, süngerli ve fırçalı eldiven modelleri ile farklı tasarımlar sergileniyor. Piyasada oldukça rağbet gören seçenekler olarak karşınıza çıkan işlevsel modeller, Türkiye ve dünya çapında birçok ülkede üreticilerin piyasaya sunduğu modeller ile yansıtılıyor. Dış materyalinde kullanılan plastiğin kalın, orta, ince ve süper ince olarak hazırlanması kullanıcın hareket özgürlüğü oluşturmasını sağlıyor. Kalın olarak materyal sunan ürünlerde, cildin korunması ve kesici aletlerin zararının en aza indirilmesi amaçlanıyor. Kullanım alanlarında genişleme sağlayan bu ürün modelleri, farklı özellikleri ile görünümleriyle de birbirlerinden ayrılıyor. Uzun temizlik eldiveni görünüm itibariyle büyük hacimli olup uzun boyutlar sergiliyor. Boyutlarıyla uzun, orta ve kısa boy sunan modeller, farklı beden türleri ile her kesim için özel olarak tasarlanıyor. Small, medium, larch, xlarch ve diğer alternatifler ile farklı bedenler piyasada yer alıyor. Temizlik eldiveni el ve parmak ölçüleri arasında değişkenlik gösteriyor. Bu farklılaşmada etkili olan kullanıcının fiziksel görünümüne bağlı olarak şekilleniyor. Temizlik eldiveni özellikleri tercih edilen modele göre farklılık gösteriyor olup piyasa üzerinde geniş ürün yelpazesi ile yer alıyor. Cinsiyet ve yaş fark etmeksizin her kullanıcıya özel modeller tasarlanıyor ve ölçüleri ile birçok alternatif sunuluyor.

Temizlik Eldiveni Özellikleri

Temizlik Eldiveni Özellikleri

Kullanım alanlarının genişliği ile birçok alanda pratiklik sağlayan beyaz temizlik eldiveni farklı renkleri ile de piyasa da yer alıyor. Mavi, siyah, şeffaf ve özel tasarımları ile çeşitli renk alternatifleri bulunduruyor. Temizlik eldivenleri piyasa üzerinde çoklu paketler halinde sunuluyor olup ince yapısı ie tek kullanımlık görevi taşıyor. Dış materyali ile kaliteli ürün yapısı ve inceliği kullanıcıların dikkatini çekiyor. Alternatif modeller arasından seçim yapılabilmesi mümkün olup eldiven modelleri kendi içlerinde çeşitlere ayrılıyor. Temizlik eldiveni pudrasız ve pudralı modeller incelendiğinde farklı markaların piyasaya sunduğu model alternatifleri kullanıcıların seçim imkanına sahip olmasını sağlıyor. Farklı markaların piyasaya sürdükleri eldivenleri giyip çıkarırken kolay olması amacıyla pudra kullanırken meslek grupları ve kullanım doğrultusunda pudrasız olarak farklı düzeylerde modeller belirleniyor. Ürünlerin renkleri alıcılar tarafından opsiyonel olarak seçilebiliyor. Dayanıklı yapı sunan modeller kullanıma uygun olarak su geçirmez nitelikte materyaller ile üretilerek güvenli ürünler sergiliyor. Geniş kullanıcı kitlesine sahip modelleri ile çeşitli alanlarda kolaylık sunan eldiven modelleri, farklı şekillerde tasarım ve ana materyallere sahip olan pek çok versiyonu bulunduruyor. Şeffaf görünümlü ya da sert plastik ürünler cildin zarar görmemesi açısından avantaj sağlayan modeller arasında yer alır. Temizlik eldiveni seçimleri sırasında dayanıklı malzemeler ile üretilen çeşitler arasından değerlendirme yapılması önerilir. Kullanım amacına göre tercih edilen siyah temizlik eldiveni diğer renkleri ile genel olarak modellerin tipine, kalitesine ve hacmine göre değişkenlik gösteriyor.

Temizlik Eldiveni Fiyatları

Temizlik Eldiveni Fiyatları

Temizlik eldivenleri diğer materyallerin yanı sıra önemli bir yer tutuyor. Temizlik esnasında insanlar daha çok el gücü tercih ediyor ve el ile yapılan işin hissedilmesine özen gösteriyor. Bu sebeple, pamuklu temizlik eldiveni ve diğer modeller ile farklı tasarımlar sergileniyor. İç materyalinde kullanılan pamuk, kumaş plastik ve pudra gibi alternatifler kullanımı kolaylaştıran özellikler yansıtıyor. Temizlik eldivenlerinde özenli bir şekilde seçim yapılması gerekiyor ve retici firmalar tarafından geliştirilen modeller özellikleri açısından farklılaşıyor. Ürün tipi ile farklı özellik sunan modeller, tırtıklı, süngerli ve kalın temizlik eldiveni modelleri olup seçimi yapılan ürünlerin özelliklerinin değişmesine bağlı olarak temizlik eldiveni fiyatları da değişim gösterebilir. Modeller marka, materyal ve diğer ürün özelliklere bakılarak farklı özellikler sergilerken ana malzeme yapıları ve ürünlerin özel tasarımları piyasa da belli bir konum oluşturuyor. Temizlik eldiveni üretimleri sırasında kullanılan materyal yapıları değişiklik gösteriyor. Genel olarak plastik materyal tercih edilirken kumaş temizlik eldiveni ve deri temizlik eldiveni de sunuluyor. Boyutları ve kalınlığı ile kullanıcı tercihine sunulan eldivenlerin, sürekli olarak gelişim gösteren teknoloji ile ürün modellerinde de gelişim sağlanıyor. Temizlik eldivenlerinde işlevsel özellikler geliştirildikçe modellere duyulan ilgi artış gösteriyor. Gelişen teknik sistemler ile kullanıcı güvenliği sağlanıyor ve nitelikli özellikler kazandırılıyor. Piyasada farklı markaların satışa sunduğu model alternatifleri, pratik ve emniyetli olamaları yönünden birbirlerinden ayrılıyor. Kullanım alanlarında genişleme sağlayan bu ürün modelleri, farklı özellikleri ile görünümleriyle de birbirlerinden ayrılıyor. Siz de temizlik eldiveni modellerin özellikleri ve çeşitli kullanım alanları hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.