Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Yui
3M
Cif
Emr
Acr
Asr
Hg
Tex
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

1
Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Hacim (Litre)

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Temizlik Setleri

için 1,958 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vileda Turbo 2in1 Pedallı Temizlik Seti

  (92)
  1.279,90 TL SEPETTE 1.159,90 TL
  1159.90 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sihirli Teleskopik Mop + 1 Adet Yedek Bez

  (225)
  254,90 TL
  254.90 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vileda Ultramax Turbo Pedallı Temizlik Seti

  (230)
  1.661,99 TL SEPETTE 1.541,99 TL
  385.50 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Smarter Aqua Master Temizlik Seti + Yedek Mop 2'li

  (7)
  999,90 TL SEPETTE 879,90 TL
  293.30 TL / Adet
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Parex Pratik Paspas Çift Sıkmalı

  (47)
  470,56 TL SEPETTE 410,56 TL
  410.56 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Silva Mikrofiber Islak Bezli Mop Seti

  (186)
  1.076,70 TL SEPETTE 956,70 TL
  318.90 TL / Adet
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Motek Fix Pratik Temizlik Seti Mop

  (53)
  545 TL SEPETTE 485 TL
  121.25 TL / Adet
  +

Temizlik Setleri

Temizlik Seti insan yaşamının vazgeçilmez ihtiyaçlarından biridir. Yaşam alanlarının temiz kalması için neredeyse her gün farklı alanlarda temizlik yapılmaktadır. Evde veya ofiste olduğun gibi hayatın her alanında ortaya çıkan kirler, temizlik kitleri gibi pratik malzemelerle sorun olmaktan çıkmaktadır. Konu temizlik olduğunda en büyük yardımcılardan olan ve pratik kullanım olanağı sunan temizlik ürünleri ile ev ve işyeri gibi tüm mekânları pırıl pırıl bir hale getirebilirsin. Temizlik Setleri, ev temizliği, büro ve iş yerlerinin temizliğini sağlamaya yönelik başlıca gereksinimlerin bir arada bulunduğu tüm temizlik ürünlerden oluşur.

 Mop Temizlik Çeşitleri

Mop Temizlik Setleri Çeşitleri

İç mekân temizliğini kolaylaştıran temizlik ürünleri, küçük mekânlarda genellikle bir adet kova ve set halindeki aksesuarlarını içerirken endüstriyel alanlarda kullanılan ürünler iki adet kova ve ona uygun set aksesuarlarından oluşmaktadır. Endüstriyel temizlik setleri, okul, fabrika, ofis, restoran ve büyük işyerleri gibi mekânlarda kullanılır. Bu ürünlerde temiz ve kirli su için farklı kapasitelerin mevcut olması daha az zamanda daha nitelikli bir temizliğe olanak sağlar. Bu ürünlerin evinizde, işyerlerinizde olması büyük bir avantajdır. Ürün çeşitliliğine bağlı olarak temizlik setleri farklı gruplara ayrılır. Evlerde, iş yerlerinde ve küçük iç mekânlarda kullanılan farklı temizlik ürünleri bulunmaktadır. Bunlar kısaca kendi içlerinde mop temizlik setleri, vileda temizlik setleri, temizlik paspası seti, ev temizlik setleri, temizlik seti kovası ve temizlik seti paspası olarak ayrışmaktadır. Temizlik ürünlerinin çeşitlerindeki farklılıklar gibi fiyatları da farklılıklar gösterir. Bu nedenle standart özelliklere sahip klasikleşmiş ürünler en uygun fiyatdan satışa sunulmaktadır. Ürünlere eklenen her yeni özellik, ürünün fonksiyonelliğini artırmakla birlikte fiyat artışını da beraberinde getirir. Özellikle endüstriyel temizlik setleri ve mop fiyatları incelendiğinde standart ürünlere nazaran bu modellerin biraz daha yüksek fiyatlarda satışa sunulduğu gözlemlenmektedir. Kullanıcıların talep ettiği yüksek performanslı ürünler fiyat artışlarını da beraberinde getirmektedir. Fiyat performans değerlendirilmesi yapılarak ürün seçimi yapılabilir. Mop temizlik setleri, ıslak yerlerin suyunu almak ve yerleri paspaslamak için kullanılan temizlik ürünleri olarak bilinir. Genellikle evlerde veya ofislerde temizlik amacıyla kullanılır. Sünger ve kovadan oluşan bir settir. Döner başlıklı bir sopanın ucuna takılır. Mop, temizliğe başlanırken kovanın içindeki suya batırılır ve aynı kovanın başka bir bölümünde yer alan sıkma aparatında kolayca sıkılarak temizlik yapılabilir. Genellikle yüksek emiciliğe sahip olan moplar oldukça dayanıklı ve sağlam mekanizmalardır. Mop seçiminde ürünün kolay ve kullanışlı olması şarttır. Yüzeylere zarar vermemek için mop ürünlerinde yumuşak bez ya da yumuşak fırçalar tercih edebilirsin.

Mop Çeşitleri ve Mop Modelleri

Mop Çeşitleri ve Mop Modelleri

Genellikle mop setleri, çok farklı çeşitleri ve kaliteli yapısıyla temizlik ürünlerinin başında gelen ürünlerdendir. İç mekân temizliğininin kolay ve zamandan tasarruf sağlayarak kısa bir süre içerisinde yapılmasını sağlar. Yer silme ürünleri ıslak, nemli, kendinden sıkmalı özellikleriyle temizliğin en önemli parçalarındandır. Ayrıca cırtlı ya da kendinden mandallı olan aparatlara mop bezleri tutturularak temizlik ürününün daha pratik bir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Değiştirilebilir mop uçları, paspas türleri ve mikrofiber paspas seçenekleri ile temizlik işlemi hızlı bir şekilde tamamlanır. Ofis gibi ortamlarda hijyenik temizlik içinkullanılan mop çeşitleri tek olarak ya da set şeklinde alınabilir. Mop temizlik seti çeşitleri vekullanım alanları şöyle sıralanabilir. Çift kovalı mop setleri arabalı bir yapıya sahiptir. Bu mop türünü hareket etmesi oldukça kolaydır. Temizlik işlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapmanızı sağlar. Tablet ve Spin Mopa benzeyen bu sette iki büyük kova bulunur. Büyük işyerlerinde (okul, hastane, fabrika, bürolar vb.) tercih edilmektedir. Mop modellerinin bazıları yuvarlak bir görünüme sahipken bazıları ise dikdörtgen şeklindedir. Görüntü açısından farklılık gösterseler de işlevleri aynıdır. Nemli mop setleri ise tüm alanlarda kullanılabilen bir mop çeşididir. Pamuklu saçaklara sahip olan bu mop çeşidi kirli yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Zeminde oluşan kirleri ve yağları hafif bir uygulama ile içerisine alır. Mopu, ayağınızla üstündeki tuşa basarak değiştirebilirsin. Mikrofiber mop setleri, kumaşının tamamı üçgen elyaftan oluşan ürünlerdir. İnsan saçından daha ince bir malzemeden yapılmıştır. Bundan dolayı çok iyi toz bir alır ve zemindeki en ufak parçaları bile toplayabilir. Bu başlıkları temizlerken sabunlu suyla yıkamanız yeterli olacaktır. Islak mop setleri ise küçük zeminler için kullanılır. Temizlik sektörünün hemen hemen en çok kullanılan çeşididir. Islak moplar üç parçadan oluşur. Bunlar paspas tutma sapı, paspas tutucu aparat ve paspas ipidir. Bu mop çeşidi en çok tercih edilen temizlik ekipmanıdır. Orlon mop setleri ise silkeleme ve vakumlama tekniği ile temizliği sağlar. Elektrolastik özelliğe sahip bir malzemeden üretilmiştir. Akrilik yapısı ve açık saçak uçlarıyla iyi toz alan bir yapıya sahiptir. Otellerde, evlerde ve işyerlerinde kullanılan mop türüdür. 40, 50, 60 ve 80 cm boyunda çeşitleri mevcuttur.

En Popüler Mop Markaları ve Temizlik Seti Markaları

En Popüler Mop Markaları ve Temizlik Seti Markaları

Temizlik mopları ve setleri farklı çeşit ve modellere ayrılsalar da genel olarak aynı amaca hizmet ederler. Hepsinin amacı yüzeyleri leke bırakmadan temizlemektir. Son dönemlerde daha kullanışlı ve pratik olduğu için dikdörtgen ve üçgen olan moplar tercih edilmektedir. Mop temizlik setleri arasında popülar olan tablet mop setinin kovası iki bölümden oluşmaktadır. Kova içerisinde yer alan bir bölüm temiz su için, diğeri bölüm ise kirli su içindir. Toplam 10 litre su hacmine sahiptir. Duvar, fayans, parke temizliğinde rahatça kullanılabilir. Mopu makinede 30 derece ısıda yıkayabilirsin. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Son dönemlerin en çok tercih edilen ürünlerindendir. Spin mop setleri ise tablet mop ile aynı özelliklere sahiptir. Görüntü olarak da tablet mopa benzer. Diğer mop modellerine göre daha dar ve köşeli alanların temizliğinde kullanılmaktadır. Bu ürünün de farklı renk seçenekleri mevcuttur. Model olarak en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Viledalı mop setleri de son zamanların gözde ürünlerindendir. Bu ürünlere halk dilinde “vileda” denmektedir. Vileda yapı itibariyle tablet ve spin moptan farklıdır. Kovası oval, mopu ise yuvarlak bir görünüme sahiptir. Su haznesi bir bölmeden oluşur. Kovasının içerisinde pedallı sıkma haznesi vardır. Mopu saçaklıdır. Ahşap ve seramik yüzeylerde kullanım için uygundur.

 Vileda Temizlik Setleri

Vileda Temizlik Setleri

Viledalı temizlik setleri üstün kaliteli ve fonksiyonel özellikleri ile çok tercih edilen ürünlerdir. Temizlik kovalarından yıkanabilir mop ürünlerine, fırçalara ve cam bezlerine kadar birçok temizlik ürününü bünyesinde barındırır. Günümüzde teknolojinin hızlı gelişimi kendisini temizlik ürünleri alanında da göstermektedir. Vileda temizlik setlerinin eşsiz ürün portföyüne her geçen gün yüksek teknoloji içeren bir ürün eklenmektedir. Vileda markasının tasarladığı şarjlı temizlik robotları, kendi başına küçük temizlik işlemlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu küçük alet, ulaşılması en zor noktalara kadar dip köşe temizlemektedir. Yuvarlak tasarımı ile mobilyaların altından geçerken herhangi bir hasara neden olmaz. Vileda temizlik setlerinin ergonomik tasarımlı ürünleri kolay, pratik ve tasarruflu bir kullanım olanağı sunar. Yuvarlak başlıklı ve pedalı temizlik seti en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Ayak yardımı ile kolayca aktive edilen yaylı pedal sistemi ıslak temizlik başlığını temizliğe uygun bir hale getirmektedir. Bu sistem sayesinde zeminlerde su kalmadan temizliğini kolayca bitirebilirsin. Esnek yapısı sayesinde kolay ve etkili bir sıkma sağlar. Banyo ve mutfak gibi inatçı kirleri bu ürün sayesinde hızla temizleyebilirsin. Bu ürünün fiber bez olan aparatlarını makinede kolaylıkla yıkayabilirsin. Normal sıkma aparatlı en eski ürünlerinden biri olan klasik paspas ürününü manuel olarak pratik biçimde kullanmaya devam edebilirsin. Yedek sap ve yedek başlık seçenekleri ile satışa sunulan bu ürünler kolayca değiştirilmektedir. Vileda temizlik setleri parke, seramik, mermer ve fayans gibi her türlü zeminde temizlik sağlar Temizlik bezlerinin mükemmel emiciliğini hem ıslak hem de kuru zeminlerde kullanılabilirsin. Farklı özelliklerde tasarlanan bu çok fonksiyonlu ürünleri mutfak, banyo ve benzeri tüm alanlarda kullanabilirsin.

 Temizlik Kova Setleri

Kovalı Temizlik Setleri

Değişen teknolojik koşullar, günümüzde temizlik anlayışını ve temizlik gereçlerinin fonksiyonlarını da değiştirmiştir. Kovalı temizlik setlerinde yapılan çok yönlü değişiklikler, temizlik eylemini daha basite indirgemektedir. Örneğin, bundan on yıl önce basit bir kova, bez ve su ile temizlik yapılırken günümüzde geliştirilmiş temizlik gereçleri kullanılmaktadır. Teknolojiye uygun ve modern temizlik kova setleri sayesinde daha az enerji harcayarak temizlik yapılmaktadır. Değişik markaların temizlik kova setleri alanında çok farklı modeller üretmesi, bu alanda seçim yapma olanağını da geliştirmiştir. Ürün çeşitliliği, renk ve modellerin farklılığı ve kullanım kolaylığı bu ürünleri satın alma davranışını etkilemektedir. Örneğin, bugün klasik kol gücü ile sıkma yapan ve yüksek enerji isteyen temizlik kovaları yerine moplu veya pedallı ürünler tercih edilmektedir. Bu durum, senin hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmeni sağlar.

Temizlik Setleri Fiyatları

Temizlik Setleri Fiyatları

Hijyen için yerlerin silinmesinin şart olduğu iç mekanlarda sayısız ürün skalası ve model bulunur. Bu ürün skalasında yer temizliği için temizlik kovaları, temizlik mop setleri, viledalar, vileda kovaları ve temizlik bezleri yer alır. Sınırsız kolaylık ve konfor sunan temizlik setlerinin fiyatları modeline göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak uygun fiyat aralıklarında bulunan temizlik seti çeşitlerini yedek ürünleriyle birlikte avantajlı bir şekilde satın alabilirsin. Yedek paspas ucu çeşitleri sunan birçok marka, çoklu paketlerde sunduğu temizlik bezi seçenekleri ile tasarruf sağlamaktadır. Bu nedenle temizlik setleri standart özelliklere sahip klasikleşmiş ürünler olarak en uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Ürünlere eklenen her yeni özellik, ürünün fonksiyonelliğini artırmakla birlikte temizlik seti fiyatında da artışa sebep olabilir. Özellikle endüstriyel temizlik setleri ve mop fiyatlarıincelendiğinde, standart ürünlere nazaran bu modellerin biraz daha yüksekfiyatlardan satışa sunulduğu söylenebilir. Ev temizliğinde, işyerlerinde vediğer alanlarda konforlu bir temizlik yapabilmek için sayfamızda yer alan temizliksetlerinden tercih edebilirsin.