Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Ürün Tipi

-
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Çöp Torbaları

için 803 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çöp Torbası

İnsanların yaşamsal aktivitelerinin sonucunda atıklar ortaya çıkar. Bu atıklar ev ya da endüstriyel tarzda olabilir. Bu tarz atıkların hijyen şartları yerine getirilerek toplanması ve imha edilmesi gerekir. Bu nedenle kalın çöp poşeti kullanılmalıdır. Bu poşetler, malzeme, boyut, kalınlık ve kullanılacağı yere göre tüm kullanıcıların beğenisine sunulur. Evde kullanılan çöp torbaları genelde daha ince malzeme kullanılarak üretilir. Evden çıkacak atık miktarı ve türü belli olduğu için, kalın bir malzemeden oluşturulmuş, çöp torbası kullanılması gerekmez. Siyah çöp poşeti standart olup, evlerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Çöp poşetlerinde önemli olan bir diğer durum ise, güneş ışınlarına karşı koruması ve sızdırmaması. Üretimlerde farklı boyut seçeneklerinin olması, bütün kullanıcıların beğenisine uygun olmasının amaçlanmasından kaynaklıdır. Boyut, kalınlık durumuna dikkat edilmesi halinde, yırtılma ve yıpranma ihtimali azalır. Bu sayede tüm sıvı ve katı atıklar düzgün bir şekilde imha edilecek alana aktarılır. Ev, okul, hastane, ofis gibi alanlar için ayrı üretimler gerçekleştirilir. Bu durum kullanıcılara oldukça konfor sağlar. Böylelikle atık sorunu ortadan kalkar. Tüm bu avantajlardan yararlanabilmek için ürünler incelenebilir ve satın alabileceğiniz deterjan ve temizlik ürünleri tespit edilebilir.

 Çöp Torbası  Özellikleri

Çöp Torbası Özellikleri

Atıkların düzgün bir şekilde sağlanması, insanlar açısından hijyen sağlanması için, firmalar farklı boyutlarda, modellerde pratik kullanım sağlayan çöp torbaları üretir. Buna örnek olarak küçük boy çöp poşeti verilebilir. Bu poşet türü, daha çok evler için, az atık çıkan alanlar için üretilir ve ona göre tercih edilir. Büyük boy çöp poşeti ise ofislerde, kalabalık insanların olduğu yerlerde tercih edilir. Kapasite olarak daha fazla çöp aldığı gibi, daha işlevsel olduğu düşünülebilir. Poşetlerin, büyük ya da küçük olmasının dışında kaliteli malzemeden üretilmesi oldukça önemli. Kalın bir malzemeden üretilen poşet, asla sızdırma yapmaz ve kullanıcıları zor durumda bırakmaz. Üretici firmalar, en çok bu alanda dikkat ederek, üretimler yapar. Bunun dışında üretilen bu torbaların geri dönüştürülmesi ve doğaya zarar vermesi önlenecek şekilde üretimi amaçlarlar. Atıklar farklı sınıflandırmalar yapılarak ayrıştırılabilir. Kaliteli malzemeden üretilen çöp torbaları, kullanıcılara kolaylık ve konfor sağlar. Çöp torbasının ağız kısmını bağlanabilir olması ve askısının olması oldukça önemli bir detay. Ayrıca bu torbalar, bir aparat yardımı ile asılabilir. Çok farklı markaların, geniş ürün yelpazesine, ürün sayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür. Böylelikle doğru çöp torbasını seçebilir ve atıklarınızı hijyenik bir şekilde imha edebilirsiniz. Geri dönüştürülebilen bu torbalar, hijyen ve temizliği sağlarken, doğanın korunmasına da katkı sağlar. Colgate çöp torbaları ve birbirinden farklı ürün seçenekleri sayfamızda sizleri bekliyor!

Çöp Torbaları ve Kullanım Alanları

Çöp Torbaları ve Kullanım Alanları

Çöp poşeti ebatlarıkullanım alanlarına göre değişiklik gösterebilir. Bu poşetler, yaşamsal faaliyetlerin sonucunda meydana gelen atıkların imha edilmesi işlemi sırasında, hijyen koşullarının yerine getirilmesi için oldukça önemlidir. Kullanıcılar, bu çöp poşetlerini kullanım alanlarına göre inceleyip, satın alabilirler. Örneğin, fabrika atıkları için endüstriyel çöp poşetimodelleri özellikle tercih edilmelidir. Bu kapasitede bir ürün, ihtiyacı karşılayabilir. Tıp alanında hizmet veren yerler için kullanılacak çöp poşeti, kalın bir materyalden üretilmelidir. Aksi takdirde, insan sağlığını olumsuz etkileyecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Tıbbi atıklar, en dikkatli olunması gereken, steril durumun sağlanması için hızlı imha edilmesi gereken kategoriye girer. Burada dayanıklılık birinci koşul olarak görülebilir. Hangi türde çöp torbası olursa olsun, önemli olan sızdırmaz olmasıdır. Bu atıklar cilt ile temas etmemelidir. Ev içi atıklar genelde daha düz çöp torbalarına aktarılır. Fabrika, hastane, okul, ev gibi yaşam alanlarına, farklı özelliklere sahip çöp torbaları alarak hijyen koşulları sağlanabilir. Böylelikle insan sağlığı da tehlikeye atılmamış olur. Torbaların malzemesi atıkların türüne göre değişiklik gösterebilir. Siz de ihtiyacınıza uygun ürünleri belirleyerek güvenilir şekilde kullanabileceğiniz seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Çöp Torbası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çöp Torbası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşamsal atıklar, çok farklı alanlarda olduğu için, farklı boyutlarda çöp poşeti tercih edilebilir. Mini çöp poşeti daha çok oda içi, küçük ve kuru atıkların atıldığı ürünlerdir. Ofislerde kullanımı oldukça fazladır. Bunun dışında, çalışma masalarında birikmiş, banyo çöplerinin aktarılması için de kullanılır. Bu çöp poşetleri biriktirmek açısından yetersiz kalabilir. Orada orta boy çöp poşeti devreye girer. Orta boy olan bu poşetler mutfak, evin genel atıkları, belirli bölgelere koyulan kovalar için kullanılabilir. Çöplerin imha edilmek için ortamdan uzaklaştırılmasında, oldukça işe yarar. Büyük miktarda, büyük boyutlu atıklar için, bunun dışında taşınma esnasında da kullanılan battal boy çöp poşeti yüksek kapasitede ihtiyacı karşılar. Ürünler boyut açısından farklılık gösterebilir ama dayanıklılık ve sızdırmazlık açısından eşit şartlarda oldukları için kullanıcılar gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Hijyen sağlanması ortam açısından oldukça önemlidir. Firmalar üretimlerini, en yüksek verim alınacak şekilde yapmaktadır. Tüm bunların dışında, yeni bebek sahibi olmuş aileler için bebek bezi çöp poşeti modeli de mevcuttur. Yeni doğmuş bebeklerin bulundukları evlerde, yoğun bir şekilde bebek bezi atığı çıkar. Hijyenik olarak ev dışına aktarabilmek için, bu tarz poşetler satın alınabilir. Her ne model olursa olsun, tercih edilecek poşette aranacak tek özellik sızdırmaz bir malzemeden üretilmiş olmasıdır. Bu poşetlerin büzgülü ve ayrıca bağlanabilir olması da kullanıcılar için ayrıca bir kolaylık sağlar. Büzgülü ve bağlanabilen çöp torbaları, atıkların uzaklaştırılması aşamasında, kötü koku oluşumunun önüne geçer. Mutfak için satın alınabilecek rulo çöp torbası, her çekmede kolay koparılmasıyla da kullanıcılara pratik bir kullanım sağlar. Bu rulo sarım tekniğinde olan çöp torbaları, tarım alanlarında, balkon ve bahçede oldukça işe yarar. Bu ürünler tek elle koparıldığı için de oldukça işlevsel bir özellik taşır. Böylelikle dağınık bir görüntünün de önüne geçmiş olunur. Farklı model ve malzemeden üretilen çöp torbaları, tüm kullanıcılar için avantaj sağlar. Kalınlık, hemen hemen tüm çöp torbalarında aranması gereken bir özelliktir. Sızdırmaması, hijyenin sağlanması açısından gereklidir. Farklı bir ürün olarak, kokulu çöp torbaları da bulunur. Kötü kokuların önlenmesi adına limon, lavanta, çilek gibi kokulara sahip olan çöp torbaları, kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilir. Bu aromatik kokular, hijyenik ve keyifli bir kullanım sağlar. Sizler de farklı temizlik setleri ve ürün seçeneklerine göz atarak kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seçeneklere sahip olabilirsiniz.