Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Pella (23)
Suff (28)
Vileda (146)
Silva (79)
Koroplast (77)
Mikrotex (64)
Spark (58)
Ziron (39)
Polikur (31)
Parex (30)
Titiz (26)
Acord (24)
Intermop (22)
Mr. Wipes (20)
Solo (18)
Flodex (14)
Smartbee (9)
Banat (8)
Ekomis (8)
Lysol (8)
Selpak (8)
İntermop (8)
Perla (7)
3M (6)
Ataseven (6)
Ceymop (6)
Ceyhanlar (5)
Ceystar (5)
Fun (5)
Janes'sa (5)
Mikromax (5)
Proff (5)
Smarter (5)
Rulopak (4)
Vindex (4)
Woska (4)
Farmasi (3)
Omniclean (3)
Onton (3)
Otexline (3)
Polen (3)
Spin Mop (3)
Viomax (3)
Vip Ahmet (3)
Alf (2)
Arfix (2)
Asterion (2)
Clark (2)
Cleanpex (2)
Domol (2)
Dux Ducis (2)
Ekohome (2)
Ellesil (2)
Ellesill (2)
Ernet (2)
Gül (2)
Kanz (2)
Mikro (2)
Mintax (2)
Mr. Green (2)
Ozsam (2)
Rest (2)
Sanitex (2)
Wikro (2)
Zanix (2)
Addison (1)
Autocsi (1)
Carelly (1)
Celika (1)
Clesimo (1)
Derin (1)
Ecoline (1)
Ermop (1)
Ethex (1)
Fiawax (1)
Flora (1)
Flossip (1)
Ilbay's (1)
Kapris (1)
Karmop (1)
Larima (1)
Luna (1)
Macromax (1)
Miorre (1)
New Mop (1)
Orlon (1)
Parlax (1)
Pozitif (1)
Primax (1)
Qsell (1)
Resteril (1)
Silyver (1)
Simpak (1)
Sndhome (1)
Soft (1)
Soft Mop (1)
Softtex (1)
Solutex (1)
Speed (1)
Sponyline (1)
Swoopies (1)
Temsan (1)
Tork (1)
Urve (1)
Vebox (1)
Viper (1)
Vipset (1)
Würth (1)
(174)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

(228)
(68)
(62)
(30)
(27)
(22)
(21)
(16)
(15)
(15)
(13)
(12)
(10)
(8)
(8)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

3'lü Set (126)
2'li Set (89)
4'lü Set (82)
5'li Set (51)
10'lu Set (44)
12'li Set (38)
6'lı Set (37)
9'lu Set (10)
8'li Set (7)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (177)
4 yıldız ve üzeri (220)
3 yıldız ve üzeri (231)
2 yıldız ve üzeri (239)
1 yıldız ve üzeri (252)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Temizlik Bezleri

için 1,265 sonuç bulundu.

Temizlik Bezleri

İlk olarak mikrofiber bezin ne olduğu hangi etken maddelerle üretildiğini bilmek doğru kullanım için çok faydalıdır. Mikrofiber bezler polyester ve polimitin maddelerinin eşit miktarda karıştırılıp uzun metrelerce çekilmesi ve inceltilmesi ile oluşturulur. Çok ince iplerin bir araya gelmesiyle oluşturulan sıkı dokunan bir temizlik ürünüdür. Mikrofiber bezlerin dokunmasında kullanılan bezler o kadar incedir ki bir saç telinden yüz kat daha ince olabilmektedir. Bu ince yapısı nedeniyle emiş gücü diğer bezlere oranla 10 kat daha fazladır. Temizlik bezleri üretiminde en çok kullanılan maddeler pamuk, elyaf, polyester ve güderidir. Bu materyallerin emiş gücü ve dokusu farklı olduğundan kullanım alanları da birbirinden farklıdır. Çok geniş bir seçim alanına sahip bu temizlik bezlerini deterjan ve temizlik sayfamız aracılığıyla kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Temizlik Bezleri Çeşitleri

Temizlik Bezleri Çeşitleri

Temizlik bezleri silinecek yüzeyin özelliğine göre su ve deterjan kullanılmasına ya da sadece kuru temizlik yapılacak olmasına göre değişkenlik gösterir. Temizlik bezinin doğru seçimi temizleyeceğiniz alanın hijyeni ve doğru temizlenmesi için çok önemlidir. Yanlış seçilmiş bir bez dokulara zarar verebileceği gibi istenilen sonucu elde edememenize yol açar. Temizlik bezlerinin bazıları çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olarak üretilmiştir. Neredeyse tüm temizlik bezlerinin üzerinde makinede yıkanma koşulları yer alır. Ancak özel dokunmuş bazı bezler deterjan kullanımı için uygun olmadığından sadece su kullanarak elde yıkamaya uygundur. Kullanım özellikleri bezlerin kenarında ya da paketlerin üzerinde yazmaktadır. Kullanım koşullarına uygun olarak kullanılan bezler uzun süre bozulmadan işlevselliğini sürdürmektedir. Mikrofiber bezler genellikle hassas yüzeylerde kullanılmaya uygun olarak üretildiği için sade su ile nemli ya da kuru bir şekilde kullanılır. Temizlik bezleri kullanıldığı alanlara göre değişiklik gösterir kullanım alanları oldukça geniştir. Bunlardan bazıları şöyledir; banyo da fayans, lavabo, yer, duşa kabin, küvet ayna gibi sayılabilir. Ayrıca televizyon bilgisayar gibi elektronik aletlerde araba iç ve dış temizliğinde, cam ve ayna parlatmada da kullanılabilir. Hijyen açısından en uygun bezler mikrofiber bezlerdir ve Avrupa da kullanımı oldukça yaygındır. Kir ve mikropları içerisine hapsederek hijyenik bir kullanım sağlar.

 Temizlik Bezlerinin Kullanım Alanları

Temizlik Bezlerinin Kullanım Alanları

Temizlik bezlerinin kullanımının en aktif olduğu yerler ev işyeri ve lokantaların mutfaklarıdır. Mutfak bezleri içinde en çok tercih edilenler kurulama bezleri ve masa bezleridir. Mutfak bezlerinin en önemli özelliği hijyen konusunda pratik çözümler sunması mutfaktaki işleri kolaylaştırarak mutfakta geçirilen süreyi en aza indirmesidir. Yer bezleri her türlü zemini temizleyebilmek için kullanılan bezlerdir. Diğer bezlere oranla daha dayanıklı bir dokuya sahiptirler yırtılmaya ve yıpranmaya karşı daha dayanıklı bir yapıda üretilmişlerdir. Yer bezleri parkelerde banyo mutfak tuvalet gibi fayans zeminlerde ve mermer yüzeylerde kullanılmaya uygundur. Bunların dışında cam yüzeylerin temizlenmesini en kusursuz şekilde sağlayabilmek için üretilen cam bezleri vardır. Cam bezleri mikrofiber teknolojisi kullanılarak üretilen bezlerdir. Cam, vitrin, cam, eşyalar, süsler, aynalar, kristal eşyalar gibi hassas yapıda narin temizlik gereken yerler için kullanılabilir. İhtiyaç duyulduğu takdirde mobilya tozlarını almak ve parlatmak için de kullanılabilir. Cam bezlerinin sunmuş olduğu en büyük kolaylık kurulama gerektirmiyor oluşu ve sadece su kullanarak yüzeyi temizlemesidir. Ofislerde de masa sandalye temizliği için kullanılabilir. Cam yüzeyli masaları toz ve leke bırakmadan kusursuz bir şekilde temizler. Cam bezinin kullanım yerini belirlemek bez seçiminde önemli bir unsurdur. Emiş gücünün yüksek olması sildikten sonra yüzeyde tüy ve leke bırakmaması tozu en iyi şekilde alması aranan kriterler arasında olmalıdır. Cam bezleri pratiklik açısından kolay temizlenebilir özellikte üretilir sadece su ile akıtıp sıkarak kullanılabilir. Herhangi bir deterjan sabun veya çamaşır suyuna ihtiyaç kalmaz. Cam bezlerini temizlemek için çamaşır makinesinde yıkamak tercih edilen bir yöntem değildir. Cam bezleri hassas dokuları sayesinde silinen yüzeylere zarar vermezler. Normal bezlere göre daha narin ve kolay bir temizlik yapabilmeyi sağlar. Cam bezlerinin tercih edilmesinde en etkili faktör uzun ömürlü kullanım sunması ve fiyat olarak her bütçeye uygun çeşitler sunuyor olmasıdır. Toz bezleri ise silinen yüzeylerde toz kıl tüy kalıntısı bırakmadan temizleyebilmek için kullanılan bezlerdir. Evlerinizde ve ofis temizliğinde her an elinizin altında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Temizlik bezleri özellikle iş yeri ve ofis kullanımlarında toptan şekilde alınırsa daha ekonomik bir alışveriş imkânı sunar. Dilerseniz Royal temizlik bezleri de sayfamızda incelemeniz üzere sizleri beklemektedir.

 Temizlik Bezlerinin Özellikleri

Temizlik Bezlerinin Özellikleri

Mikrofiber temizlik bezleri özel yapıları sayesinde herhangi bir temizlik maddesine ihtiyaç duymadan yüzeylerde temizlik ve hijyen sunar. Böylece sağlık açısından herhangi bir zarar vermezler. Özellikle alerjik hastalığı olan veya astım ve solunum rahatsızlığı olan kimseler için güvenle kullanılabilir. Temizlik bezleri zengin seçenekleri sayesinde çeşitli renklerle üretilmiş olup mutfak tezgahlarınıza uygun dekorasyon görüntüsü sağlar. Mutfak bezlerinin en önemlisi sürekli elimizin altında ve çekmecelerimizde bulunan kurulama bezleridir. Temizlik bezleri gözenekli yapıları sayesinde çok emicidir kafeler restoranlar yemek şirketleri hastaneler okullar ve otel gibi büyük kuruluşlarda da en çok tercih edilen temizlik materyalleri arasındadır. Sünger yüzeyli temizlik bezleri diğer bezlere oranla daha kalın yapıdadır pamuk ve selülozdan üretilmiştir. Mikrofiber bezler özel yapıları sayesinde bakteri barındırmayan bir yapıdadır. Herhangi bir temizlik maddesi kullanılmadan da zorlu kir ve yağları kolaylıkla temizler sağlığınızı koruma altına alır. Narin yüzeylere zarar vermeden güvenle kullanılır. Yapısı oldukça yumuşaktır. Çok küçük lekeler ve döküntüleri bile atlamadan temizler. Toz alma özelliklerinin yanı sıra tozu itme özellikleri de vardır. Mikrofiber bezleri belirli aralıklarla sıcak suda bekletirseniz içerisindeki gözenekler daima açık kalarak size ilk günkü temizlik keyfini yaşatır. Ayrıca bezin katlanma şekli ve silinme şekilleri de çok önemli ve dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Mikrofiber temizlik bezlerini dörde katlayarak kullanmak gerekir. Elinizde toplayarak ya da buruşturarak kullanmak tozların iyice hapsolmasını engeller. Temizlik bezleri birçok renk ve desende üretilmiştir. Cam bezleri için en çok tercih edilen renk sarıdır sonrasında pembe mavi ve yeşil gelir. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun marka ve çeşitleri kategorilerimizi inceleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Mikrofiber temizlik bezlerini cam ocak ankastre inox buzdolabı ve bulaşık makinası kapaklarında leke ve iz bırakmadan ilk günkü parlaklığını koruyarak silip temizleyebilirsiniz. Ayrıca antibakteriyel yapıları sayesinde koku yapmazlar. Kendi ağırlıklarının neredeyse 10 katı suyu emip içerisinde hapsedebilecek güçtedir. Ofis işyeri ve araba temizliğinde de mikrofiber temizlik bezleri en çok tercih edilenler arasındadır. Araba temizliğinde de normal bezlerin yanı sıra mikrofiber bezlerin tercih edilmesi tüm tahribatı tozu kiri ve lekeyi en etkili şekilde temizlemeye yarayacaktır. Çelik yüzeylerde de oldukça kullanışlıdır ve parlatmaya yardımcı olur. Vileda temizlik bezleri de kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmekte ve tüm parlak ve metal yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılır mükemmel sonuçlar sunmaktadır.