Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Cam & Parlak Yüzey

için 192 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Omniwash SD-80 Cam Temizleyici 5 L

  (9)
  30 günün en düşük fiyatı!
  278,98 TL 166,07 TL
  33.21 TL / L
  +
 • Rulopak Cam Temizleyici 5 KG

  30 günün en düşük fiyatı!
  199 TL 149 TL
  29.80 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Strong Cam Sil 5 KG

  (4)
  145 TL
  29 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Strong Cam Sil 20 KG

  (2)
  325 TL
  16.25 TL / KG
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Amway Home LOC Cam Temizleyici 500 ML

  (12)
  217,79 TL
  0.44 TL / ML
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Camsil Sprey Beyaz Sirkeli 5 x 500 ML

  (1)
  367,47 TL
  0.15 TL / ML
  +
 • Camsil Matik 500 ML + Camsil Matik Yedek Şişe 1 L

  (1)
  30 günün en düşük fiyatı!
  156,12 TL 124,90 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Amway Home LOC Cam Temizleyici 2 x 500 ML

  543,29 TL SEPETTE 483,29 TL
  0.48 TL / ML
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Strong Cam Sil 30 KG

  445 TL
  14.83 TL / KG
  +

Cam ve Yüzey Temizleyici

Bilindiği üzere toz almak temizlenecek alanın ve evlerimizin tümünü kapsayan ve epey zahmetli bir ev işidir. Bu ev işini kolaylaştırmanın en hızlı ve pratik yolu çoğunlukla uygun ekipmanlara yani farklı yüzeylere uygun olacak şekilde doğru bezlere ve dahası doğru temizleyici ürünlere sahip olmaktır. Bu sebeple, cam ve yüzey temizleyiciler ev temizliğinin büyük bir parçası olan toz alma işleminin en büyük yardımcıları olma görevini üstleniyor. Farklı yüzeylere uygun temizleyiciler arasında mermer yüzey temizleyici ya da silikon yüzey temizleyici veya seramik yüzey temizleyici ürünler, hatta parke yüzey temizleyici olmak için üretilen seçenekler mevcuttur. Tüm bu farklı temizleyiciler farklı yüzeylerde kullanılmasıyla beraber başka özelliklere de sahiptirler, mesela mermer yüzey temizleyici olarak üretilmiş bir ürün, mermeri parlatmaya yönelik performans gösterecektir. Bu gibi farklı özelliklere sahip olmasının yanında yüzey temizleyiciler derinlemesine temizliğin bir gereğidir. Tozları ve kiri temizlemekte oldukça başarılı bu ürünler içeriğindeki toz tutucular sayesinde tozları hızlıca almanızı ve uzun süreli uğraşmanızı gerektirecek toz alma işlemini kısaltmanızı sağlar. Bu sayede pratik bir şekilde ev işlerini tamamlayabilir ve uzun süreli ferahlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

 Farklı Yüzeylere Uygun Temizleyici Çeşitleri

Farklı Yüzeylere Uygun Temizleyici Çeşitleri

Yüzey temizleyiciler oldukça geniş bir ürün bandına sahiptir ve bu kullanıcılar için oldukça avantajlı fırsatlar sunar çünkü hangi ürünü kesin olarak nereye kullanacağınızı bilirsiniz. Bu sebeple de temizlik daha etkili ve kalıcı bir şekilde tamamlanmış olur. Kullanılacağı yere göre; mermer, seramik, parke yüzey temizleyici ürünler bulunur. Bunlarla beraber plastik yüzey temizleyici ve metal yüzey temizleyici gibi ürünler de kullanışlı birer alternatif oluşturur. Bu ürünlerin tamamı özel ihtiyaçlarınız için özel olarak üretilmiştirler ve kullanıldıkları yüzeyi iyice temizleyip, yüzeyin özelliğini ortaya çıkarırlar. Ahşap yüzey temizleyici çeşitleri ahşap bir yüzeyi hem verniklenmiş gibi parlak gösterebilirler hem de ahşap materyali şişirmeden temizleyebilirler. Bu tip farklı alanlarda farklı işlevsel özellikler için kullanılan tüm bu yüzey temizleyiciler alındığı takdirde yapılacak işi kolaylaştırmaya ve pratikleştirmeye yönelik oldukça etkili alternatifler oluştururlar. Tüm yüzeylerin yanında temizliği oldukça zor olan fakat geniş bir ürün skalasına sahip olan bir diğer alan da cam temizleyici ürünlerdir. Camda leke kalması, temizlenecek yüzeyin erişiminin zor olması gibi sebeplerden dolayı asıl özel ürüne ihtiyaç duyan yüzey, cam yüzeydir. Cam temizliğinde kullanılan bu ürünler yüzey temizleyici sprey şeklinde tasarlanır çünkü uzağa yani cama sıkıldığında basınçla cama ulaşması gerekmektedir. Tüm bu etkilerinden dolayı cam silmeye uygun olarak alınan sprey ürünler cam veya ayna yüzeyleri temizleyip parlatmakla beraber içeriğindeki maddeler ile gereken temizliği hatta fazlasını sağlar.

 İşlevsel Özelliklere Sahip Yüzey Temizleyici Ürünler

İşlevsel Özelliklere Sahip Yüzey Temizleyici Ürünler

Farklı yüzeyler için farklı temizleyici ürünler kullanmayı işe yarar bir hale getiren bir diğer şey de uzun süreli temizlik sağlamasıdır. Bu şekilde özelleştirilmiş ürünleri kullanmak zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlayacak bir yöntemdir. Yüzey temizleyiciler olarak bilinen ürünlerin ilk ve en bilinen çeşidi silikonlu yüzey temizleyici olarak satın alabileceğiniz yüzey temizleyicidir. Silikonlu yüzey temizleyici ürün toz alacağınız her türlü yüzeye uygundur ve cam yüzeyler de bu gruba dahildir. Kullanacağınız silikonlu yüzey temizleyici toz almanız için birebirdir. Kolayca ve detaylıca toz almanızı sağlamanın yanında sağladığı asıl fayda silikonun etkisiyle tozunu aldığınız yüzeyi uzun süre temiz ve tozlardan uzak tutar. Bu şekilde sizlere aradığınız temizliği sunar. Silikonlu yüzey temizleyicinin bir diğer etkisi de cam yüzeylerde gözlemlenebilir. Silikonlu temizleyiciler bu tip cam yüzeylerin yağmur, toz gibi etmenlerden daha az etkilenmesini ve bu sayede daha az kirlenmesini sağlar. Uzun süreli temizlik için aranan yüzey temizleyicilerden bir diğeri de sirkeli yüzey temizleyici ürünlerlerdir. Bu yüzey temizleyiciler ise içerdikleri sirke özütü ya da sirke asidi olarak bilinen askorbik asit ile bakteri ve mikropları en güzel şekilde temizler ve arındırır. Temizlik açısından oldukça tatmin edici ve titiz bir deneyim sunar. Bakteri ve mikroplardan arınmış ve virüslerden de temizlenmiş olan yüzeyinizi uzun süre temiz tutmayı da ayrıca vaat ediyor. Çoğunlukla yerlerde kullanılan bu ürünler kokuları açısından da çeşitlilik oluşturur. Bazı sirke içeren ürünler daha doğal içerikli olup, askorbik asidin kokusunu baskılamayacak ürünler içerir ve bu nedenle kokusu sirkeyi andırabilir. Bunu tercih etmeyecek alıcılar için sirke kokusu yerine farklı kalıcı kokulu yüzey temizleyici alternatifler mevcuttur. Bu alternatifler güzel ve kalıcı kokularıyla kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

Cam ve Parlak Yüzey Temizleyici Fiyatları

Cam ve Parlak Yüzey Temizleyici Fiyatları

Tüm yüzey temizleyiciler temelde size temiz bir yüzey ve güzel koku sunar. Bu güzel özelliklerin yanında cam yüzeylerin temizliği için bazı farklı özellikler gerekir. İlk olarak cam yüzeyde alınan tozların tamamının gitmesi gerekir ve bu noktada cam temizleme amacıyla üretilen mop cihazları uygun bir yardımcı ürün olabilir. Mop aletlerine ilave olarak manyetik cam bezleri de çift taraflı cam silme özelliğinin olmasından dolayı oldukça başarılı ve kullanışlı ürünlerdir. Cam temizleme suları veya spreyleri özellikle toz almada kolaylık sağlamalıdır. İkinci olarak bu ürünlerin camda buğu gibi kalıntılar bırakmadan camı temizlemesi çok önemlidir. Camda buğu kalmaması adına ilk gereken malzeme ise sprey ve cam için özel üretilmiş bir yüzey temizleyicidir ki bu yüzey temizleyiciler camda kalıntı bırakmayacak şekilde tasarlanmışlardır ve formülleri bu şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca cam temizlemenin yanında ayna gibi parlak olması beklenen yüzeylerde de kullanılırlar. Bunlarla beraber son olarak cam yüzeylerin silinmesi periyodik olarak gerçekleşmediğinden ve detaylı temizliğin bir parçası olarak görüldüğünden cam yüzeylerin hemen kirlenmemesi tercih edilir. Bu sebeple kullanılan yüzey temizleyici oldukça iyi temizleyen, buğu veya kalıntı bırakmayan ve de tozlanmayı önleyecek bir formüle sahip olmalıdır. Tüm bu gerekli özellikler ise yüzey, cam ve ayna temizleyiciler tarafından alıcılarına karşılanabilir fiyatlarla sunuluyor. Her türlü lekeyi, kalıntıyı buğu yapmadan ve detaylıca temizleyen bu ürünler her bütçeye hitap eden bir fiyat aralığına sahip oluyor. Kokusuna, kalıcılığına, içeriğine göre ürünlerin fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Siz de deterjan ve temizlik sayfamızda yer alan cam ve yüzey temizleyici ürünlerini inceleyerek, ihtiyacınıza ve kullanacağınız alana göre tercihinizi yapabilirsiniz.