Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Ekipman & Aksesuarlar

için 4,812 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Akvaryum Ekipman ve Aksesuarları

Ev tarzı yaşam alanı geniş olan yerlerde akvaryum kullanımı ev ortamında farklı bir atmosfer oluşturuyor. Balık ve su canlıları için tercih edilen akvaryumlar çeşitli model ve özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların tercihleri doğrultusunda özel tasarım olan akvaryum modellerinin yanı sıra iç dizaynı için de çeşitli materyaller kullanılıyor. Bu materyaller; canlı su bitkileri, kum ve çakıl taşı, özel tasarlanmış dekorlar, bitki ekipmanları, ağaç dalı ya da kökü, deniz kabuğu, süs, kaya, yapay bitki olup bunların yanı sıra su canlılarının sağlığı için gerekli olan birtakım gereçler kullanılıyor. Bu gereçler ise su sıcaklık dengesini ayarlamak için termometre, arka fonlar yemleme makinesi ve ölçek gibi materyaller ile sağlanıyor. Akvaryum ve ekipmanları canlılar için özel yeni alanlar oluşturuyor. Bu çeşitli ürünler ile özel yaşam ve doğal alanları oluştururken aynı zamanda akvaryum bitkisi ile sağlıklı ortamlar hazırlanıyor. Akvaryum dekor bitkileri, su canlıları için özel alanlarda kaliteli yaşam sunuyor. Sadece su canlılarına özel olmayan bu dekorasyon ürünleri, kullanıcıların tercihleri doğrultusunda ev görünümünü farklı bir boyuta taşıyor. Akvaryum süsleri ve yapay bitkiler sayesinde küçük bir deniz görüntüsü oluşturarak eşsiz bir huzur ortamı sağlanıyor. Kullanılan gereçler aracılığıyla balık ve diğer su canlıları ile doğal bir atmosferin evinizin özel alanlarında yansıması sağlanıyor. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan akvaryum ekipmanları, sahip oldukları çeşitli fonksiyonlarla kullanıcı beğenisine sunuluyor. Şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyerek akvaryum ekipmanları ve aksesuarlarına sahip olmak içini yakından keşfedebilirsiniz.

Akvaryum Ekipmanları ve Aksesuarları ile Etkileyici Görünümler

Akvaryum Ekipmanları ve Aksesuarları ile Etkileyici Görünümler

İnsanların günlük yaşantı doğrultusunda benimsediği farklı unsurlar vardır. Zevk ve tercihlerine göre çeşitlilik gösteren bu insanlar doğada yaşayan hayvanlara karşı özel bir ilgi duyuyor. Deniz ve tatlı su canlıların ev ortamında besleme zorluklarının getirileri ile çözüm yolları aranmış olup akvaryum ve yardımcı gereçler ile su canlılarına özel alanlar oluşturuluyor. Akvaryum aksesuarları türüne göre farklılık göstermekte olup bunlardan bir tanesi, canlı bitkiler paketidir. Canlı bitkiler su canlıları için doğal ortam havası oluşturmakta ve kendi yaşam alanları arasındaki farkı kaldırmak için tasarlanıyor. Bu paketin içinde bulunan 5 adet hygropHila lacustris bitkisi, 10 adet dal bacopa monnieri, 5 adet dal hygropHila ceylon zeytin, 5 dal lysimachia nummularia bitkileri vardır. Ayrıca yavruların saklanması için gerekli olan elodea bitkisinden 5 dal bulunmaktadır. Akvaryum içindeki dekorasyon ürünleri, özel olarak tasarlanmış olup canlılara zarar veren hiçbir madde kullanılmıyor. Canlıların sağlığını göz önünde bulunduran üretici firmalar, akvaryum ve ekipmanları arasında akvaryum hava motoru ve akvaryum filtresinin önemini vurguluyor. Su canlıları için gerekli olan su içindeki oksijen ve temizliğin sağlanması sağlığın en büyük tetikleyici oluyor. Balıklar ve diğer canlılar için su temizliği, oldukça büyük bir önem taşıyor. Doğal olarak tasarımda ağır malzemelerin kullanılmamasını gerektiriyor. Markalar bu yönden hava motorunun gücünün optimum performans gösterebilmesi adına, dayanıklı ve akvaryum ölçülerine uygun hacme sahip modelleri uygun malzemelerle üretiyorlar. Bu noktada görünüm itibariyle büyük hacimli hava motorları ve filtreler minimalist bir tarzla piyasada yer alıyor. Ürün sayfası incelendiğinde, akvaryum hava motor güçlerine bağlı olarak su canlılarına özel piyasaya sunulduğu görülebiliyor. Dilerseniz hoşunuza giden bir akvaryumu bu sayfa üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

 Su Canlıları İçin Özel Tasarlanan Akvaryum Ekipmanları ve Aksesuarları

Su Canlıları İçin Özel Tasarlanan Akvaryum Ekipmanları ve Aksesuarları

Doğası gereği canlıların kendi alanlarında yaşaması daha uygun görülüyor. Deniz canlılarının yanı sıra tatlı su canlıları için özel yaşam alanları üretilirken günümüzde evde, ofiste ve benzer alanlarda akvaryum kullanımına oldukça sık rastlanıyor. Akvaryum kullanımı, bu tarz ürünleri kendine hobi olarak seçmiş kişilerin daha sık tercih ettiği gereçler olup bir canlı beslemenin yanı sıra estetik bir görünüm oluşturuyor. İç dizaynı için hazırlanmış olan özel ürünler ile oldukça etkileyici tasarımlar ortaya çıkabiliyor. Canlılar için tasarlanmış olan akvaryumlarda belirli materyaller ile yaşam alanlarını oluşturmak daha kolay bir hale geliyor. Akvaryum yavruluk ölçek, regülatör ve termometre gibi araç gereçler sayesinde kolay kullanım fırsatı sunulurken, su canlıları için konforlu alanlar oluşturuluyor. Bu modellerden bir tanesi, otomatik balık yemleme makinesi olup ayarlanan zamanlarda otomatik olarak akvaryuma yem bırakıyor. Bir günde 6 kez otomatik olarak yem atan bu yemleme makinesi oldukça kolay bir kullanım sunuyor. Akvaryum için gerekli olan bir diğer ürün ise, ısı ölçer termometre olup, otomatik 5 saniye içinde değişerek iç mekân ve mekanın sıcaklı gösterimini sağlıyor. 2 farklı modda çalışan bu termometre, 12 / 24 Saat ile ayarlanabiliyor. Akvaryum ısıtıcı alarm, tarih ve saat özelliği ile zaman kontrolü sağlarken aynı zamanda sensörü ile uyarma özelliği sunuyor. Bir diğer model ise, pH değiştirilebilir termometre olup kolay kullanım sunuyor. Otomatik olarak 8 dakika da bir kullanılmadığında kendini kapatarak tasarruf sağlıyor.

 Akvaryum Ekipmanları ve Aksesuarları ile Estetik Sunumlar

Akvaryum Ekipmanları ve Aksesuarları ile Estetik Sunumlar

Etkileyici görüntüler sağlamak için akvaryum arka fon ürünleri ile su canlılarına da özel alanlar oluşturuluyor. Farklı bir görünüm ortaya çıkaran bu ürünler, üreticiler tarafından kullanıcı tercihine bırakarak geniş ürün yelpazesi sunuyor. Bu ürün modellerinden bir tanesi, kendinden yapışkanlı mavi fon olup, 60 cm yüksekliğinde kolay ve pratik kullanım sunuyor. Su içinde dayanıklı yapısıyla kalitesini sergileyen bu ürün su canlıları için doğal alanlarındaymış hissi uyandırıyor. Bu ve benzeri materyaller ile akvaryum ekipmanlarında birçok donanım yer alıyor. Bu donanımlar akvaryum içinde işlevsellik kazandırıyor Piyasada farklı markaların satışa sunduğu akvaryum ekipmanları, mavi renkli olmaları yönünden dikkat çekiyorlar. Su canlılarının doğal yaşam alanlarını oluşturmak için özel olarak tasarlanan bu ürünler sayfasında çeşitli markaların farklı özelliğe sahip modellerini de bulabilirsiniz. Akvaryum kumu diğer dekorasyon ürünleri kadar önemli olup canlıların doğal ortamını aratmıyor. Bu ürünlerden olan bitki kumu özel bazalt kumu olarak da geçiyor. Isı tutma özelliği ile akvaryum içinde ısı kaybolmasını önleyerek su değerini koruyor. Doğal rengi koyu gri ya da siyah olan bu kum türü, kimyasallar ile etkileşime girmeyerek sağlıklı bir alan oluşturuyor. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir akvaryum ekipman ve aksesuar modellerinin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.