TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yavruluk

için 702 sonuç bulundu.

Yavruluk

Akvaryum hobisi ilgilenenleri kolayca ele geçiren, vazgeçilmez hale dönüşen bir hobi. Bu nedenle, siz de akvaryum konusunda her bir ayrıntıyı deneyimlemek isteyebilirsiniz. Bu ayrıntılardan biri de yavru almaktır. Eğer akvaryumunuzda hamile bir balık varsa, bu durum sizi zaman zaman her şeyden çok heyecanlandırır.

Balıklar İçin Yavruluk Nedir?

Balıklar İçin Yavruluk Nedir?

Yavru balıklar yoldayken ve anne balık hamileyken sizin de birtakım hazırlıklar yapmanız gerekir. Bu hazırlığın en önemli aşaması balık kuluçka makinası ya da balık yavruluğu satın almaktır. Balıklar için yavruluk kullanımı yumurtalarından çıkacak yavru balıkların sağlığı açısından kritik bir öneme sahiptir. Aynı şekilde, akvaryum sağlığı söz konusu olduğunda da balık yavruluğu kullanımı kesinlikle önerilmektedir. Balık yavruluğu yavru balıkları akvaryumdaki diğer balıklardan ayırmak için kullanılan bir akvaryum aksesuarıdır. Bu durum, aynı zamanda yavru balıkların korunmasını da sağlar. Yavru balıkların ölmesini büyük oranda azaltan akvaryum malzemeleri arasında yer alan balıklar için yavruluk çeşitleri, akvaryumunda hamile balık bulunan herkesin beklemeden satın alması gereken en gerekli üründür.

Balık Kuluçka Makinası Ne İşe Yarar?

Balık Kuluçka Makinası Ne İşe Yarar?

Hamile dişi balıklar, akvaryumdaki diğer balıklarla birlikte olduğunda strese girerek doğru ve sağlıklı bir kuluçka süresi geçiremeyebilirler. Aynı zamanda, diğer balıkların yumurtaları yemesi gibi durumlar da söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda, ihtiyacınız olan ürün balık kuluçka makinası çeşitleri olacaktır. Son dönemlerde en çok tercih edilen balık kuluçka makinesi çeşitleri filtreli modellerdir. Filtreli balık kuluçka makinesi pek çok açıdan avantajlı bir ürün olarak kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Filtreli balık kuluçka makinesi satın aldığınızda daha sağlıklı bir üreme ortamı sağlamış olursunuz. Temiz suyun yumurtalara temas etmesini sağlayarak mantar üremelerini engeller. Hava ve oksijen miktarı açısından tatmin edicidir. Akvaryuma kolayca monte edilebilmesi sayesinde balık kuluçka makinesi kullanımı kullanıcı dostudur.

Balık Yavruluğu Çeşitleri ve Akvaryum Yavruluk Fiyatları

Balık Yavruluğu Çeşitleri ve Akvaryum Yavruluk Fiyatları

En uygun balık kuluçka makinası fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Akvaryumlarınızda balıklarınız için kullanabileceğiniz balık yavruluğu çeşitleri tül yavruluk ve plastik yavruluk olarak ikiye ayrılır. Tül yavruluk ya da plastik yavruluk satın almak istiyorsanız ya da yumurtlama konisi tercih edecekseniz, kategorimiz size geniş bir ürün yelpazesi sunacaktır. Balık yavruluğu satın alırken önemli bir ayrıntı da fiyat konusudur. En ucuz balık yavruluğu fiyatları ve diğer akvaryum yavruluk fiyatları için kategorimizin sunduğu avantajlı fiyatlara göz atmanız yeterlidir. JBL, Biolife gibi markaların ürünlerini ve akvaryumunuz için başka ekipmanlar satın almak isterseniz, Ekipman & Aksesuar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (2)
8in1 (6)
Aim (2)
Albatros (1)
Aleas (2)
Angora (2)
Atlantik (3)
Biolife (34)
Boyu (25)
(439)
Dophin (12)
Fatih Pet (1)
Ista (2)
JBL (35)
Kardelen (13)
Liya (5)
Marina (3)
Meç (15)
Novipet (1)
Pet Garden (21)
Resun (5)
SeaStar (3)
Sera (9)
Strong (9)
Ti Sert (11)
Ti-Sert (7)
Tropical (1)
Venys (1)
Visan (1)
YILDIRIM (1)
Ziss Aqua (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(108)
ve üzeri (144)
ve üzeri (149)
ve üzeri (153)
ve üzeri (162)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL