TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Canlı Bitkiler

için 1,401 sonuç bulundu.

Canlı Bitkiler

Bir akvaryum satın aldıysanız ve akvaryum dekoru olmadan bomboş görünsün istemiyorsanız, akvaryum dekorasyon malzemeleri arasında en güzellerinden biri de canlı bitkiler olacaktır. Akvaryum bitkisi, akvaryumunuzu daha yeşil ve daha dolu gösterecek ve aynı zamanda balıklarınızla ve diğer canlılarla da uyum içinde büyüyecek olan canlı bitkilerden meydana geldiğinde farkı göreceksiniz. Akvaryum canlı bitki nereden bulabilirim diye soruyorsanız, doğru adrestesiniz. Akvaryum bitkisi yetiştirme akvaryum hobinizin en keyifli kısımlarından biridir. Akvaryumunuzun içinde suyun ve balıkların hareketi ile uyum içinde adeta dans eden akvaryum canlı bitki çeşitleri ile en güzel akvaryum dekorasyonu fikirlerini hayata geçirmeniz mümkün.

Akvaryum Bitkisi Bakımı Nasıl Yapılır?

Akvaryum Bitkisi Bakımı Nasıl Yapılır?

Akvaryum bitkisi satın aldığınızda, kafanızı kurcalayan sorulardan biri de bu olabilir. n11.com mağazalarında bulabileceğiniz akvaryum canlı bitki çeşitleri arasından herhangi biri sizin için uygun olabilir. Ancak akvaryum hobisine yeni başlıyorsanız, akvaryum canlı bitki satın alırken, yeni başlayanlar için en uygun akvaryum bitkisi olan Hygrophila Polysperma sizin için en ideal akvaryum bitkisi olacaktır. Akvaryum bitkisi bakımı için en önemli nokta çürüyen ya da kopan bitki kısımlarının toplanmasıdır. Gübre tabletler kullanarak akvaryum canlı bitki bakımına katkıda bulunabilirsiniz.

Neden Akvaryuma Canlı Bitki Satın Almalısınız?

Neden Akvaryuma Canlı Bitki Satın Almalısınız?

Akvaryum canlı bitki öncelikle akvaryumunuzun en doğal görünümüne kavuşmasını sağlayacaktır. Bitkili akvaryum seven kişiler olarak, akvaryumunuzdaki akvaryum bitkisi popülasyonu ve akvaryum içindeki dağılımı ne kadar iyiyse, akvaryumunuz o denli gerçekçi ve göz alıcı görünecektir. Akvaryum bitkisi aynı zamanda üreyen balıklarınızın yavrularını saklaması için iyi bir korunak görevi görecektir. Taban bitkisine de sahip olan akvaryumlarda yalnızca yavruların saklanması kolay olmaz, aynı zamanda yavru balıkların beslenmesi de daha iyi olur. Akvaryum canlı bitki çeşitleri sayesinde biyolojik filtrasyon da kolaylaşır. Balıklarınız daha huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşarlar.

Akvaryum Bitkisi, Kök Bitkisi, Saksı Bitkisi

Akvaryum Bitkisi, Kök Bitkisi, Saksı Bitkisi

Akvaryum bitkisi yetiştirme ile ilgileniyorsanız, kategorimizde bulabileceğiniz akvaryum canlı bitki çeşitleri arasında kök bitkisi ve saksı bitkisi çeşitleri de bulunuyor. Geniş akvaryum bitkisi seçenekleri arasında dilediğiniz akvaryum bitkisini zahmetsiz bir biçimde sepetinize ekleyebilir, hızlıca alışverişini yapabilirsiniz. En avantajlı akvaryum bitkisi fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterlidir. En uygun akvaryum canlı bitki fiyatları ve en geniş akvaryum canlı bitki çeşitleri için n11.com mağazalarının ürün yelpazesine göz atmayı unutmayın. Sera, JBL ve Ista gibi markaların akvaryum canlı bitki çeşitlerini de sitemizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (38)
8 in 1 (1)
Acana (2)
Ada (3)
Boyu (2)
Delivit (1)
(1312)
Dophin (1)
Eurogold (1)
Europet (2)
Ista (7)
JBL (6)
ProPlan (2)
Sera (9)
XIONGFA (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(296)
ve üzeri (489)
ve üzeri (550)
ve üzeri (570)
ve üzeri (597)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL