TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bitki Ekipmanları

için 1,560 sonuç bulundu.

Bitki Ekipmanları

Akvaryumlarınız içinde daha güzel bir görünüm ve balıklarınız için daha sağlıklı ve doğal bir ortam yaratmak için kullanabileceğiniz akvaryum bitkileri için tasarlanan özel bitki ekipmanları da her akvaryum sahibinin satın alıp kullanması gereken işe yarar ürünler olarak sitemizdeki mağazalarda sizlerin beğenisine ve ihtiyacına sunulmaktadır.

Akvaryum Bitkisi Bakımı İçin Bitki Ekipmanları

Akvaryum Bitkisi Bakımı İçin Bitki Ekipmanları

Eğer siz de akvaryum bitkisi olan bitkili akvaryum kurmak istiyorsanız, akvaryum bitkisi bakımı için gerekli olan bu bitki ekipmanlarından edinmelisiniz. Bilinçli her akvaryum sahibinin evinde bulunması gereken akvaryum malzemeleri arasında yer alan bitki ekipmanları sayesinde akvaryum bitkilerinizin bakımını kolaylıkla ve ustaca yapabilme olanağına kavuşacaksınız. Akvaryum bitkisi bakımı, akvaryum bitkilerinin akvaryum tabanına yaydığınız kum ya taş gibi malzemelere doğru biçimde ekilmesi gerekliliğinin yanı sıra kimi zaman ekstra tamamlayıcı bakım kürleri gibi ürünlerin de kullanılmasını gerektirir. Dolayısıyla, akvaryum bitkileri için gerekli olan malzemeler arasında yer alan bitki ekipmanlarının her akvaryum sahibinin evinde ihtiyaç anında kullanılmak üzere bulunması hem akvaryumunuzun profesyonelliğini artırır hem de sağlık ve estetik açısından balıklarınız ve sizin için tatmin edici bir ortam oluşmasını sağlar.

Bitki Vitaminleri ve Akvaryum Bitki Gübresi

Bitki Vitaminleri ve Akvaryum Bitki Gübresi

Akvayrum bitkisi bakımı için kullanabileceğiniz ve kategorimizde bulabileceğiniz ürünler arasında bitki vitaminleri de bulunmaktadır. Akvaryum bitkileri için vitamin kullanımı bitkilerinizin sağlıklı bir biçimde büyüyüp akvaryumunuzu güzelleştirmesi için oldukça elzemdir. Bitki vitaminleri akvaryum bitkilerinin büyümek için gerekli duyduğu vitaminleri sağlayarak akvaryuma canlılık katar. Aynı zamanda akvaryum balıkları üzerinde de çok olumlu etkileri vardır; renklerini canlandırır ve hareketlendirir. Akvaryum bitki yetiştirme konusunda bir diğer gerekli ürün ise akvaryum bitki gübresi olarak satışa sunulur. Akvaryum bitki gübresi, bitkilerin gerek duyduğu besinlerin emilimini hızlandırır ve onları besler. En iyi akvaryum bitki gübresi fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kullanabileceğiniz bir diğer ürün de feropol adı verilen bir tür sıvı gübre türüdür. JBL feropol çeşitlerini de mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Diğer Bitki Ekipmanları Nelerdir?

Diğer Bitki Ekipmanları Nelerdir?

Akvaryum bitkileri için kullanabileceğiniz diğer bitki ekipmanları arasında akvaryum bitki maşası, bitki maşası, yağmurlama borusu, sıvı karbon, akvaryum bitki cımbızı, yaylı makas ve karbon gübreleme sistemleri bulunmaktadır. En iyi bitki ekipmanları ve en uygun bitki ekipmanları fiyatları için Sera, Ista, Reeflowers gibi markaların kaliteli ürünlerine kategorimiz üzerinden erişebilir, hızlıca satın alabilirsiniz. Akvaryumunuz için gerekli diğer ekipman ve aksesuarlar için ise buraya tıklamanız yeterli!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Angora (12)
Aqua Pro (1)
Azoo (6)
Boyu (26)
Chicos (1)
Deep (1)
(760)
Eheim (6)
Eurogold (2)
Fatih Pet (1)
Fertiges (12)
Fluval (4)
Haqos (1)
Hopar (3)
Ista (139)
JBL (174)
Lavtas (1)
MACROAQUA (2)
Percell (4)
Pet Garden (70)
Philips (1)
Prodac (13)
Red Sea (4)
Reeflowers (100)
Resun (3)
Sander (3)
Seachem (109)
Sera (53)
Sunsun (1)
Söll (3)
Tropical (1)
Vivalveto (2)
Yaban (1)
Çimen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(167)
ve üzeri (193)
ve üzeri (202)
ve üzeri (203)
ve üzeri (209)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL