TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yapay Bitki

için 406 sonuç bulundu.

Yapay Bitki

Akvaryum dekorasyonunda akvaryum bitkisi bulundurmanın etkisi gerçekten çok büyüktür. Boş bir akvaryumdansa, renk renk çeşit çeşit akvaryum bitkileri ile bezeli bir akvaryum her zaman göze daha hoş görünecek, daha şık ve özenli duracaktır. Ancak akvaryum bitkisi bakımı deneyim ve vakit istediğinden, özellikle akvaryum hobisine yeni başlayanlar için akvaryum dekoru olarak akvaryum yapay bitki kullanımı tavsiye edilir. Akvaryum yapay bitkileri, pek çok akvaryum sahibi tarafından sıklıkla tercih edilen akvaryum dekor malzemeleri arasındadır. Eğer siz de akvaryumunuz için akvaryum bitkisi satın almak istiyorsanız ve canlı bitki bakımı için yeterli tecrübeniz ve vaktiniz yoksa, akvaryum yapay bitki ya da akvaryum plastik bitkisi çeşitleri tam sizin ihtiyacınızı karşılayacak olan akvaryum dekoru ürünleridir.

Akvaryum Yapay Bitki Kullanımı

Akvaryum Yapay Bitki Kullanımı

İlk defa akvaryum kuracaklar için plastik akvaryum bitkisi satın almak en mantıklı çözümdür. Boş ve süslenmemiş bir akvaryum çekici bir akvaryum değildir. Bu nedenle akvaryumunuz için tercih edebileceğiniz öncelikli akvaryum dekoru akvaryum yapay bitki çeşitleridir. Akvaryum yapay bitki kullanımı oldukça kolaydır ve canlı bitkilerin aksine herhangi bir yoğun bakım gerektirmez. Akvaryumunuzu temizlerken plastik akvaryum bitkisi çeşitlerinizi de temizlemeniz yeterli olacaktır.

Akvaryum Yapay Bitki Çeşitleri ve Balıklarınız

Akvaryum Yapay Bitki Çeşitleri ve Balıklarınız

Akvaryumunuzda plastik akvaryum bitkisi kullanmanın bir başka avantajı da balıklarınızın bitkileri yemeyecek olmasıdır. Eğer otobur balıklarınız varsa, canlı bitkileri yiyecek ve bu durum akvaryumunuzun bakımsız görünmesine neden olacaktır. Dolayısıyla, özellikle bitki yiyen balık türlerini besleyenler için en ideal akvaryum bitkileri akvaryum yapay bitki çeşitleridir. Akvaryum yapay süs bitkileri satın alarak balıklarınızın bitkileri yemesini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda görünüm olarak da daha bakımlı bir akvaryuma kavuşmuş olacaksınız.

Renk Renk Akvaryum Yapay Bitkileri

Renk Renk Akvaryum Yapay Bitkileri

n11.com mağazalarında bulabileceğiniz akvaryum yapay bitki çeşitleri her akvaryum için uygun çeşit ve modellerle beğeninize sunulmuştur. Örneğin, zır renkler kullanarak temalı bir akvaryum dekoru yapmak istiyorsanız, birbirini ortaya çıkaracak olan renklere sahip akvaryum yapay bitki çeşitleri ile muhteşem bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Hem büyük akvaryumlar hem de küçük akvaryumlar için ideal kullanım sağlayan plastik akvaryum bitkileri aynı zamanda çeşitli boyutlarda da bulunmaktadır. Sitemizde en uygun akvaryum yapay bitki fiyatları ile en Trixie, XIONGFA, Ista, Resun gibi önde gelen markaların akvaryum yapay bitki çeşitlerini kolaylıkla bulabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Eğer akvaryumunuz için canlı bitki tercih etmek isterseniz, buraya tıklayarak akvaryum canlı bitki çeşitlerimizi görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Chicos (4)
(390)
Dophin (1)
Eurogold (1)
Quik (2)
Trexie (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(80)
ve üzeri (94)
ve üzeri (105)
ve üzeri (106)
ve üzeri (108)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL