TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ağaç Dalı & Kök

için 132 sonuç bulundu.

Ağaç Dalı & Kök

Akvaryum kurmak her zaman keyifli bir iştir. Balıklarınızı yeni evlerine yerleştirmeden önce akvaryumunuzu güzelce dekore etmek istersiniz. Akvaryum içi dekor, tıpkı balıkların ev dekorasyonu gibi zevkli bir uğraştır.

Akvaryum Aksesuarları Olarak Dal ve Kökler

Akvaryum Aksesuarları Olarak Dal ve Kökler

Akvaryum dekoru için satın alabileceğiniz akvaryum aksesuarları ve akvaryum dekor malzemeleri arasında ağaç dalı ve kökler bulunmaktadır. Akvaryum için ağaç dalından dekor yapmak öncelikle akvaryum görüntüsü açısından kesinlikle daha estetik bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Akvaryum kök çeşitleri de aynı şekilde, güzel bir akvaryuma bakmanızı sağlayacak olan önemli akvaryum dekor malzemeleri arasında yer almaktadır. Eğer siz de akvaryum dekoru konusunda seçici ve titizseniz, n11.com mağazalarının akvaryum ağaç dalı ve akvaryum kök çeşitlerinden mutlaka zevkinize uygun ürünler bulacaksınız.

Akvaryum Ağaç Dalı

Akvaryum Ağaç Dalı

Akvaryumunuz için ağaç dalından dekor seçenekleri araştırıyorsanız, kategorimizde bulacağınız ağaç dalı çeşitleri ile akvaryumunuzun görünümünü daha da çekici hale getirebilirsiniz. Sadece güzel görüntü açısından değil, aynı zamanda balıklarınız için de doğal ortamı taklit etmek açısından da satın almanız gereken akvaryum dekor malzemelerinden biri olan akvaryum ağaç dalı çeşitleri akvaryumunuzu kirletmeyecek ve balıklarınıza zarar vermeyecek şekilde özel olarak üretilir.

Akvaryum Kök Çeşitleri

Akvaryum Kök Çeşitleri

Akvaryum dekoru amaçlı olarak satılan akvaryum kök çeşitleri ile akvaryumunuzun havasını değiştirmek sizin elinizde. Boş bir akvaryumdansa, akvaryum ağaç kökleri ile donatılmış, güzelce dekore edilmiş bir akvaryum sahibi olmak hem akvaryumunuza olan ilgiyi artıracak hem de balıklarınızın doğal ortamlarını taklit edecektir. Akvaryum ağaç kökleri ağır ağaçlardan tercih edildiği için asla su yüzeyine çıkmayacaktır. Çevreye zarar vermeyen, doğadan toplanan akvaryum kök çeşitleri ile akvaryumunuzu seyretmek artık bambaşka bir zevk. Akvaryum içine ağaç kökü koyarak ve diğer akvaryum aksesuarlarından da faydalanarak kendi küçük denizinizi ya da gölünüzü yaratabilirsiniz. Aynı zamanda akvaryumda oluşabilecek bakteri ve mantarlara karşı savaşan akvaryum için kök türleri dekorasyona katkıda bulunurken akvaryum sağlığınızı da destekleyecek. Çok tercih edilen akvaryum kök çeşitleri şunlardır: Mango kökü akvaryum için en sık tercih edilen akvaryum kök çeşitleri arasındadır. Mopani kökü, akvaryum için kök alışverişinizde tercih edebileceğiniz bir diğer akvaryum kökü türüdür. Liyane kökü de, akvaryum için kök arayanların beğeniyle kullandığı bir diğer akvaryum ağaç kökü olarak kategorimizde bulunmaktadır. JBL ve KW Zone gibi önde gelen markaların akvaryum ağaç dalı ve akvaryum kök çeşitleri için doğru adrestesiniz. Akvaryum ağaç kökü fiyat bilgisi için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (50)
Aqua Deco (14)
Chicos (1)
(51)
EBRO (1)
JBL (9)
Mandu (1)
Yaban (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(35)
ve üzeri (44)
ve üzeri (48)
ve üzeri (49)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL