Yemleme Makinesi

için 222 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yemleme Makinesi

Akvaryumunuz ve içinde yaşayan balıklar ve diğer canlılar sizin için çok önemlidir. Ancak her zaman evde olmayabilirsiniz ya da çoğu zaman iş ya da turistik seyahatlere çıkmak zorunda olabilirsiniz. O zaman aklınız balıklarınızı kimin besleyeceğinde kalmasın diye gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanmanın vakti geldi de geçiyor bile. Sık seyahat eden akvaryum hobicileri için üretilen otomatik yemleme makinesi tam da sizin ihtiyacınıza göre bir üründür.

Otomatik Yemleme Makinesi Nedir?

Otomatik Yemleme Makinesi Nedir?

Otomatik yemleme makinesi balık ve diğer akvaryum canlıları için hayati önem taşıyan akvaryum aksesuarları arasında yer alır. Eğer sık sık tatile çıkıyorsanız, otomatik yemleme makinesi akvaryum malzemeleri arasında özellikle bulunmalıdır. Otomatik yemleme makinesi, ayarlanabilir dijital bir yemleme makinesi olarak tanımlanabilir. Bir otomatik yemleme makinesi satın alarak gerekli ayarları yaptıktan sonra balıklarınızın her gün belirli saat aralıklarında dilediğiniz kadar yem miktarı ile beslenmesini sağlayabilirsiniz. Siz balıklarınızın günde kaç defa ve hangi miktarlarda besleneceğine karar verirsiniz ve otomatik balık yemleme makinesi bunu uygular. Böylece balıklarınızın her gün rutin yemleme programında aksama olmaz ve balıklarınız her zaman taze balık yemi ile beslenir.

İkili Otomatik Yemleme Makinesi

İkili Otomatik Yemleme Makinesi

İkili otomatik yemleme makinesi modellerinin balık yemi koyabileceğiniz iki farklı haznesi bulunur. İkili otomatik balık yemleme makinesi çift hazneli olmasından kaynaklı daha avantajlıdır. Programlanabilir ve dijital ürünler olan ikili otomatik yem makinesi modellerinin her bir haznesi ayrı ayrı programlanabilir. İki farklı haznesine iki farklı balık yemi koyarak balıklarınızın beslenme programını harfi harfine uygular. Bazı ikili otomatik yemleme makinesi modelleri günde 6 farklı saate kadar besleme yapabilirken, bazıları günde 2 defaya ayarlanabilir. Otomatik yemleme makinesi kullanımı açısından da oldukça rahat ve zahmetsizdir.

Tekli Otomatik Yemleme Makinesi

Tekli Otomatik Yemleme Makinesi

Tekli otomatik yemleme makinesi modellerinde ise tek balık yemi haznesi bulunmaktadır. Balık popülasyonu daha az olan akvaryumlar için ideal otomatik yemleme makinesi modelleri olan tekli yemleme makineleri de farklı saatlere ayarlanabilir. Yemin daima kuru kalmasını sağlayan tasarımı ile tekli otomatik yemleme makinesi çeşitleri pille çalışır ve akvaryum camına montajı oldukça kolaydır. Eheim ve Boyu gibi öncü markaların en kaliteli ve en dayanıklı otomatik balık yemleme makinesi modellerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. En avantajlı otomatik balık yemleme makinesi fiyatları ve avantajlı ürünler için sitemizin geniş ürün yelpazesini inceleyerek dilediğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyebilir, hızlı ve güvenli bir biçimde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(71)
Resun (36)
Eheim (23)
JBL (22)
Dophin (15)
Sera (11)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (35)
ve üzeri (39)
ve üzeri (39)
ve üzeri (41)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL