TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ölçek, Regulatörler

için 247 sonuç bulundu.

Ölçek, Regulatörler

Akvaryumlarınızın balıklarınız için sağlıklı yaşam alanları olabilmesi için akvaryum suyu değerlerinin her zaman doğru oranlarda olması gerekir. Akvaryum suyunun içinde bulunan karbondioksit, fosfat, demir, nitrat, magnezyum ve kalsiyum gibi madde ve minerallerin akvaryum bitkisi ve akvaryum balıkları için doğru ölçülerde tutulması akvaryum bakımı için elzemdir. Akvaryum suyu balıklarınız ve bitkileriniz için beslenebilecekleri ve yaşayabilecekleri tek alan olduğundan ölçer ve regülatörler mutlaka satın almanız ve belli aralıklarla akvaryum suyu değerlerinin ölçümü için kullanmanız gereken akvaryum aksesuarları arasında yer alırlar. Tuz ölçer ya da tuzluluk ölçer, akvaryum pH ölçer, karbondioksit regülatörü, akvaryum suyu test kiti ve refraktometre gibi akvaryum aksesuarlarına kategorimizin geniş ürün yelpazesi aracılığıyla ulaşabilir ve hızlıca satın alabilirsiniz.

Refraktometre Nedir?

Refraktometre Nedir?

Özellikle deniz akvaryumu ya da tuzlu su akvaryumu için kullanılan refraktometre çeşitleri akvaryumunuzdaki tuzluluk yoğunluk ölçer olarak görev yapar. Refraktometre tuz ölçer diyebiliriz. Tuz ölçer ya da tuzluluk ölçer olarak da adlandırılan refraktometre ile akvaryumunuzdaki tuzluluk oranını hassas bir doğrulukla kontrol edebilirsiniz. ATC markasının refraktometre çeşitleri yanı sıra diğer akvaryum için tuz ölçer modellerine de kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Akvaryum pH Ölçer

Akvaryum pH Ölçer

Akvaryum suyunun ph değeri nasıl ölçülür derseniz, bu amaç için geliştirilen akvaryum ph ölçer cihazlardan bir tane satın almanızı öneririz. Eğer akvaryum suyunda bulunan asit değerleri yükselirse, balıklarınız zarar görecektir. Dolayısıyla akvaryum ph ölçer kullanarak bu riski bertaraf edebilirsiniz.

Akvaryum Suyu Test Kiti

Akvaryum Suyu Test Kiti

Özellikle bitkili akvaryumlar için uygun ve ideal ürün olan akvaryum suyu test kiti ph, geçici sertlik, nitrit, NO3 ve demir ölçümleri için mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Oldukça pratik ürünler olan akvaryum suyu test kiti çeşitleri, akvaryumunuz için önemli olan değerleri tek ürün ile ölçmenizi mümkün kılar.

Karbondioksit Regülatörü

Karbondioksit Regülatörü

Sahip olduğunuz akvaryum karbondioksit değerleri açısından özellikle bitkileriniz için zengin olmalıdır. Bunun için edinmeniz gereken cihaz ise bir tane karbondioksit regülatörü olacaktır. Basınç ölçer ile bir arada satılan modellerini kategorimizde bulabileceğiniz karbondioksit regülatörü modelleri hassas CO2 basıncını gösterir.

Hangi akvaryum tipine sahip olursanız olun, akvaryum suyu her zaman dikkat etmeniz gereken en önemli şeydir. En uygun tuz ölçer fiyatları, refraktometre fiyatları ve akvaryum ph ölçer fiyatları için kategorimizi inceleyerek JBL, Sera, Ista gibi markaların ürünlerini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Diğer akvaryum aksesuarları için ise Ekipman & Aksesuar kategorimize gitmeniz yeterli!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (1)
Ada (1)
Apex (3)
AQUADINE (7)
Boyu (1)
(143)
Dophin (2)
Ista (9)
JBL (31)
Liya (1)
Percell (2)
Prodac (3)
Red Sea (1)
Resun (8)
Roxin (1)
Seio (1)
Sera (18)
Tetra (4)
Trixie (1)
Xinyou (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (17)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (20)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL