TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kum & Taş

için 1,453 sonuç bulundu.

Kum & Taş

Akvaryum taban malzemesi konusunda araştırmanızı yapıp, sahip olduğunuz akvaryum balıkları ve akvaryum bitkileri için en iyi seçimin akvaryum kumu olduğuna karar verdiyseniz, sıra alışverişinize geldiyse, kategorimizi seçmekle en doğru kararı verdiniz.

Akvaryum Kumu Çeşitleri Nelerdir?

Akvaryum Kumu Çeşitleri Nelerdir?

Sitemizde bulabileceğiniz akvaryum kumu ve akvaryum bitki kumu çeşitleri sayesinde çeşitli ihtiyaçlara sahip balıkların ve bitkilerin ve farklı beğenileri olan akvaryum sahiplerinin beklentileri karşılanacaktır. Balıklarınızın ve bitkilerinizin gelişimi açısından mutlaka kullanmanız gereken akvaryum kumu çeşitleri arasında yer alan bazı ürünler şöyle sıralanabilir: Renkli akvaryum kumu, siyah akvaryum kumu, beyaz silis akvaryum kumu, silis kumu, mercan kırığı kum, kuvars kumu, midye kırığı kumu, beyaz akvaryum kumu, akvaryum bitki kumu arasından dilediğiniz akvaryum çeşidini seçebilirsiniz. Akvaryum kumu aynı zamanda akvaryum aksesuarları sınıfında yer alır ve güzel aksesuarlar, güzel akvaryumlar anlamına gelir. Güzel akvaryumlar ve sağlıklı akvaryum balıkları ve akvaryum bitkileri için en uygun akvaryum kumu fiyatları burada.

Akvaryum Taşı

Akvaryum Taşı

Akvaryum taşı ise akvaryum kumu yerine bir alternatif olarak kullanabileceğiniz bir tür akvaryum taban malzemesi olarak karşımıza çıkar. Akvaryum taşı da aynı akvaryum kumu gibi balıklarınızın ve bitkilerinizin sağlığı açısından önem arz eder. Mağazalarımızda bulabileceğiniz farklı akvaryum taşı çeşitleri sayesinde hem akvaryum sağlığına özen göstermiş olursunuz, hem de akvaryum dekorasyonu açısından önemli bir adım atarsınız. Renkli akvaryum taşları, akvaryum çakıl taşları, falez taşı, lav kırığı, beyaz akvaryum taşı ile dolamit taşı çeşitleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra dilediğiniz ürünü hızlıca alışveriş sepetinize ekleyerek akvaryumunuz için ideal akvaryum taşı alışverişinizi yapabilirsiniz. En çok tercih edilen akvaryum taşı çeşitleri arasında lav kırığı bulunur çünkü lav kırığı bitkili akvaryum için önemli miktarda filitrasyon sağlar ve sağlıklıdır. Akvaryum lav taşı ve lav kırığı kum özellikleri bakımından akvaryumunuzu koruyacak ve güzelleştirecektir.

Akvaryum Kumu ve Akvaryum Taşı Fiyatları

Akvaryum Kumu ve Akvaryum Taşı Fiyatları

Akvaryum kumu ve akvaryum taşı bütün akvaryumlarda bulunması gereken, asla hafife alınmaması gereken akvaryum aksesuarları arasında yer alır çünkü akvaryum kumu ve akvaryum taşı çeşitlerinin sadece akvaryum dekoru olarak değil, aynı zamanda akvaryum suyunun kalitesi açısından da yaptığı katkılar balıklarınızı ve bitkilerinizi olumlu yönde etkiler. En uygun akvaryum taşı fiyatları ve akvaryum kumu fiyatları ve diğer avantajlardan yararlanarak alışveriş yapmak için kategorimizi inceleyerek bu ürünlerden mutlaka edinmelisiniz. JBL, Vitasand, Ista ve Reeflowers gibi ünlü markaların ürünlerine kategorimiz üzerinden erişebilir, diğer akvaryum ihtiyaçlarınız için Balık kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (2)
Aim (4)
Akkum (1)
Amazon (1)
Angora (12)
Aqua Deco (11)
Astor (16)
Atlantik (2)
Atlas (1)
BioAqua (1)
Bonnie (1)
Dainichi (1)
Diafarm (1)
(882)
EastRoot (1)
Europet (2)
fishell (24)
FishMozz (4)
Fluval (2)
Hagen (11)
Ista (7)
JBL (178)
Kampanya (4)
Kanki Pet (8)
KM (2)
Lavtas (3)
Marina (2)
MYYEM (1)
Percell (1)
Pet Garden (26)
Prodac (6)
Reeflowers (104)
Seachem (4)
Sera (55)
Ti-Sert (1)
Visan (1)
Vitasand (32)
Woddy (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(226)
ve üzeri (333)
ve üzeri (355)
ve üzeri (362)
ve üzeri (373)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL