Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Dekorlar

için 733 sonuç bulundu.
 • 82,54 TL 72,54 TL
  % 12
  tlspetmarket
  %100
 • 35,86 TL 29,90 TL
  % 17
  atakanpetshop
  %100
 • 173,99 TL 137,99 TL
  % 21
  MixPet
  %100
 • 11,70 TL
  özelyem
  %100
 • 59,90 TL 44,93 TL
  % 25
  deepseapet
  %100
 • 49,00 TL 46,00 TL
  % 6
  Seraryum
  %100
 • 33,92 TL
  TürkiyeYemMerkezi16
  %99
 • 39,00 TL 29,25 TL
  % 25
  deepseapet
  %100

Akvaryum Dekorları

Günümüzde belirli hobilerden hoşlanan insanlar tarafından çeşitli aktiviteler kullanılıyor. Bu aktiviteler ile birlikte bazı hobiler günden güne gelişim sergiliyor. Her kullanıcı için farklılık oluşturan bu durum genel olarak bakıldığında özel materyaller ile hazırlanıyor. Akvaryum dekorları da bunlar arasında yer almaktadır. Akvaryum dekor ürünleri, su canlıları için özel olarak tasarlanan belirli aksesuarlar ile sunuluyor. Bu aksesuarların özel yapıları sayesinde su içindeki balık ve diğer canlıların sağlığını kötü etkileyecek materyaller kullanılmıyor. Özel içerikleri ve hassas bir yapı ile hazırlanan dekor modelleri, geniş kullanım alanları ile dikkat çekiyor. Dekorasyon ürünleri su canlılarının dikkatini çektiği kadar insanların da ilgi odağı oluyor. Özel alanlarda tercih edilen bu ürünler, dekoratif görünümleri sayesinde eşsiz bir tasarım ortaya koyuyor. Geniş bir kullanıcı kitlesi ile hem ülke içinde hem de ülke dışında oldukça fazla kullanım sağlayan ürün modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile göz kamaştırıyor. Üretici firmalar tarafından büyük bir hassasiyetle hazırlanan akvaryum dekorları, uzman kadrolar elinde tasarlanıyor ve belirli testler sonucunda piyasaya sürülüyor. Akvaryum dekorlarının içeriği ile dayanıklı yapısı ile birlikte kullanım esnasında da kolay ve pratiklik sağlamak amacıyla belirli bir formda sunuluyor. Akvaryum dekorasyonu sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor olup balık ve diğer su canlılarına ilgisi olan kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Bu özel olarak tasarlanan materyaller; ağırlık, şekil ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Üreticileri tarafından özel teknikler ile hazırlanan akvaryum dekorları, akvaryum içerisinde üst düzey performans sergiliyor. Akvaryum dekorları modellerine bakıldığında pek çok ürün ile karşılaşılıyor. Bu ürünler, akvaryum dekor kayaları, dekor ağaç, dekor taşları, gemi, kök, strafor, dekoratif hava taşı, köprü, ev, kütük, kuru kafa, iskele, dal ve bitki gibi birbirinden farklı ürün modelleri ile estetik ve hoş bir tasarım ortaya koyuyor.

Akvaryum Dekorları Modelleri

Akvaryum Dekorları Modelleri

Kullanım alanlarına göre çeşitlilik sunarken bunun yanı sıra özel materyaller yansıtıyor. Profesyonel kadroların büyük bir özenle sergilediği ürün modellerinde ideal boyut ve ölçüleri ile ürünler her alanda rahatlıkla kullanım sağlıyor. Özel teknik ve testler sonucu tam puan almış olup kullanıcısına yüksek potansiyeli ile hizmet sergiliyor. Akvaryum dekor kayalarımodelleri diğer materyaller gibi üretici tarafından özel olarak tasarlanıyor. Dekor ürünleri markasına, boyasına, kullanım şekline, kullanım amacına ve modeline bağlı olarak uygun nitelikte üretilen parçaları ile göz önüne seriliyor. Bu parçaların belirli kullanım sürelerine bakılarak performansı en üst seviye de tutuluyor. Aynı zamanda balık ve diğer su canlılarının sağlığı korunmuş oluyor. Akvaryum dekor ürünlerinde işlevsel özellik sergileyen tasarımlar, su canlıları için konforlu hareket imkanı sağlıyor. Kaliteli ve dayanıklı materyaller ile hazırlanan ürünler, etkileyici modelleri ile kişisel beğenilere sunuluyor. Akvaryum içi dekor seçim aşamasında alıcı için pek çok seçenek sunuyor. Teknoloji ile birlikte değişen ürün tasarımları, birbirinden farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Eşsiz tasarımları ve ilgi çekici modelleri ile dekor seçenekleri, türü, tipi, modeli ve markasına bağlı olarak farklılık gösteriyor. Kullanım amacına uygun seçim yapılan tasarımlar tam performansı ile akvaryum içinde göz önüne alınıyor. Kullanıcı tercihi ve beğenisi ile ihtiyaçlarını öncelikli tutan üretici özel olarak ürün dekorasyonları oluşturuyor. Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan bu ürünler işlevsel faydaları ile tasarım özellikleri sayesinde dikkat çekici modeller ortaya koyuyor. Akvaryum dekor malzemeleri canlıların su içinde farklı özelliklerine ve kullanımına bakılarak tercih ediliyor. Su yüzeyinde özel olarak tasarlanmakta ve dayanıklılığı ile nitelikli özellikler sergiliyor. Farklı teknik sistemler ile hazırlanan ürün modelleri, yüksek performans gösteriyor. Balık çeşitleri ve diğer canlıların ihtiyaçları doğrultusunda değişiklik gösteren akvaryum dekorları, canlıların ağır yapısı, hareket alanı, kullanımı ve saklanma özelliklerine uygun olarak seçiliyor.

 Akvaryum Dekorları Özellikleri

Akvaryum Dekorları Özellikleri

Dekor ürünlerinin kullanışlı yapısı ile pek çok model sergilenirken paslanmaz materyaller tercih ediliyor. Su içinde uzun süreli kullanım sağlamak ve daha hijyenik alanlar oluşturmak amacıyla akvaryum dekorları, kullanılan materyallerin yanı sıra biraz daha sağlıklı ürünler olarak göz önüne geliyor. Kullanım amacına uygun olarak çeşitli özellikleri ile alıcısına geniş ürün yelpazesi sunan bir alan yaratıyor. Farklı kullanım alanları ile akvaryum dekor ağaççeşitli özellikleri açısından özel yapılarda satışa sunularak yuvarlak, oval, hafif eğimli gibi farklı şekillerde yansıtılıyor. Aynı zamanda figür ve canlılar için geniş gizlenme malzemeleri tercih ediliyor. Alıcılar için şekil olarak farklılık sunan modeller, tek bir ürün ya da takım halinde tercih edilebiliyor. Akvaryum dekor taşlarıdış görünüş olarak renkleri açısından da çeşitlilik sunuyor. Canlı ve mat renkler, su canlı ürünlerine bağlı olarak tercih ediliyor. Bazı canlıların parlak tonlar ilgisini çekiyor. Bazıları ise mat ve daha sakin renkler ile rahatlama hissediyor. Doğal yaşam alanlarına benzerlik oluşturmak amacıyla sıklıkla tercih edilen bu dekorasyon ürünleri, gri, toprak ve şeffaf renkleri ile alıcılar tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Türkiye ve dünya çapında oldukça geniş kullanım sağlayan ürün modelleri, üreticilerinin piyasaya sunduğu akvaryum dekorasyon modelleri ile görünümleriyle de birbirlerinden ayrılıyor. Performans gücü, malzeme ağırlığı ve dayanıklılığı ile farklı kullanım alanları oluşturuyor. Özel tasarım araç gereçleri ve piyasa üzerine sunulan çeşitli modeller ile farklı kullanım alanları oluşturulurken bununla birlikte akvaryum dekorları, diğer materyalleri bir arada tutma işlemi görüyor. akvaryum dekor fikirleri ile materyaller, ürünlerin sabit kalmasını ve birbirine uyumu ile göz önüne geliyor. Bu sayede düzenli bir alan ve sabit bir görünüm oluşturularak doğal kullanım alanı sağlanıyor. İçerikleri açısından ele alındığında modellerde maksimum güç düzeyinin farklılaştığı görülebiliyor. Materyallerin çalışma yapısı ile dayanıklılık ve işlevselliği alternatif seçenekleri ile dikkat çekiyor.

 Akvaryum Dekorları Fiyatları

Akvaryum Dekorları Fiyatları

Kullanıcı tercihine bağlı olarak bu ürünler boyut ve ağırlıklarında da değişiklik gösteriyor. Büyük balıklar için kullanım sağlayan ürünlerde ölçüler büyütülürken diğerleri için daha ideal modeller seçiliyor. Ölçü ve ağırlıklarında farklılık bulunan akvaryum dekorları, malzemelerin dibe batmasını sağlayarak kolaylık sunuyor. Bu esnada çeşitli canlı türlerine rahatlıkla ulaşabilmesi sağlanıyor. Akvaryum dekorları, uzun, kısa, dar ve geniş görünüm sunuyor. Akvaryum dekor gemicanlı türlerinin doğal yaşam alanlarına uygun yapılarda üretiliyor. Birçok farklı model ile sergilenen ürünler üreticisi tarafından piyasaya sürülüyor. Farklı kullanım alanları ile birlikte akvaryum dekorları çeşitleri ile birbirlerinden farklı özellikler taşıyor. Ürün seçiminde bir bütün olarak tüm donanımları dikkate alarak kullanıcıların bu orantıda seçim yapması öneriliyor. Geniş alternatif modeller arasından belirli özellikleri ile her kullanıcı için farklı amaçlar doğrultusunda hazırlanıyor ve kullanım amacına uygun olarak hizmet sunuyor. Alıcıların benimsedikleri hobi ve canlı türleri için sağladıkları yaşam alanlarının hijyeni de oldukça önem arz ediyor. Akvaryum içinde bulunan filtre, su temizleme cihazları, hava nemlendirici ve sis makinesi gibi ürünler sıklıkla tercih ediliyor. Akvaryum dekorları yuvarlak ve oval yapıda olup normal akvaryum dekorları görünümünü andırıyor. İç materyalleri ile malzemelerin işlevini hızlı şekilde yapabilmesi için farklı ağırlıklarda üretiliyor. Ürün modelleri, canlı türlerine bağlı olarak model farkı sunuyor. Şekil ve tasarımları ile göz önüne gelmekte ve plastik metal, sudan etkilenmeyen ahşap gibi belirli materyaller kullanım sağlıyor. Bu yapı ile birlikte metal materyallerin paslanmaz özelliği dikkat çekiyor. Akvaryum dekorları özel tasarımları ile aynı zamanda kaliteli yapısı sunarak farklı bir performans sergiliyor. Nitelikli özellikleri ile gözler önüne serilen modeller, su altında gösterdiği potansiyel ile kullanıcı memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Akvaryum dekor fiyatları çeşitli ağırlıklarına ve yapısına göre sınıflandırılıyor ve modeller, üretimleri sırasında kullanılan materyal yapılarına göre değişiklik gösteriyor. Modeller üzerinde çelik, plastik ve diğer sert yapılı materyaller canlı türleri açısından daha konforlu alanlar sağlıyor. Yumuşak ve esnek ürünler, canlıların zamanda sürtünme, çarpma ve yapışma özellikleri ile aşınarak tehlike oluşturuyor. Malzeme ve tasarım unsurlarının yanı sıra teknik donanımlarda dikkat çekiyor. Sürekli olarak akvaryum içerisinde bir işleyiş yansıtılıyor. Bu işleyiş ile su yüzeyinin temizliği sağlanıyor. Kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen akvaryum ürün modelleri, işlevsel özellikleri ile oldukça geniş bir kullanım alanı oluşturuyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Pet Garden (50)
Reeflowers (32)
1st Choice (25)
Hydor (18)
KİNG (11)
Chicos (9)
Tropical (9)
birevcil (8)
Meç (7)
Ti-Sert (7)
Venys (7)
Oripet (6)
Dophin (5)
Ista (5)
Aqua Deco (4)
Eurogold (4)
King (4)
8in1 (3)
Hagen (3)
Kanki Pet (3)
Kw Zone (3)
Alfa (2)
Boyu (2)
Elite (2)
Jw (2)
Liya (2)
Ti Sert (2)
XIONGFA (2)
Aim (1)
Lavtas (1)
Marina (1)
Pawise (1)
Trixie (1)
diğer (352)
(116)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(86)
ve üzeri (105)
ve üzeri (113)
ve üzeri (113)
ve üzeri (120)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL