TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kaya & Cam

için 56 sonuç bulundu.

Kaya & Cam

Akvaryumlarınız hem hobinizi gerçekleştirdiğiniz alan hem de evlerinizde ya da iş yerlerinde estetik seviyeyi yükselten önemli dekorasyon unsurlarıdır. Güzel bir akvaryum dekorasyonu, akvaryumunuzun içinde bulunduğu odanın havasını ne kadar değiştirebileceğini tahmin bile edemezsiniz. Akvaryum bitkisi, süsler, ağaç dalı ve akvaryum kök çeşitleri gibi akvaryum dekor malzemeleri yanı sıra harika görünen bir akvaryum yaratmak için kullanabileceğiniz bir diğer akvaryum dekoru da akvaryum kayasıdır. Akvaryum kayaları nerede bulunur diye aramaktan yorulduysanız, n11.com mağazalarının geniş ürün skalası ile dilediğiniz akvaryum kayası çeşidine ulaşabilecek, beğendiğiniz akvaryum dekor kayaları kolayca sepetinize ekleyebileceksiniz. Aynı zamanda akvaryum cam dekorlar yerleştirmek için de oldukça elverişli bir ortamdır. Akvaryum için cam dekorasyon ürünlerine de sitemizden erişebilirsiniz.

Akvaryum Kayaları Kullanımı

Akvaryum Kayaları Kullanımı

Akvaryum kayaları estetik açıdan daha tatmin edici bir akvaryum görünümü için mutlaka satın almanız gereken akvaryum aksesuarlarıdır. Ancak akvaryum kayaları yalnıza güzel bir görüntü sağlamakla kalmaz. Balıklarınız için de faydalı ürünlerdir. Özellikle kayalık alanlarda dinlenmekten hoşlanan vatoz gibi türler bulunuyorsa, akvaryum dekor kayaları kullanımı kesinlikle balıklarınızın çok hoşuna gidecektir. Başka şekilde, balıklar akvaryum kayalarının olduğu bir akvaryumda daha rahat üreyecektir. Yavru balıklar ve güçten düşmüş balıklar için de ideal saklanma yerleri olarak akvaryum kayaları akvaryumunuzda mutlaka bulunması gereken ürünlerdir.

Gnays Kaya Nerede Bulunur?

Gnays Kaya Nerede Bulunur?

Gnays kaya akvaryum için sıklıkla tercih edilen akvaryum kayalarından biridir. Doğal akvaryum kayaları arasında yer alan gnays kaya satın almak istiyorsanız, kategorimizde bulunan çeşitli markaların gnays kaya ürünlerine göz atabilirsiniz. Her türden balık için uygun olan ve en çok kullanılan akvaryum kayası olma özelliğini taşıyan gnays kaya mineral içeren bir akvaryum kayası türüdür ve bitkili akvaryum sahiplerinin favorilerinden biridir. En uygun gnays kaya fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterli.

Lav Kayası

Lav Kayası

Akvaryumlarda kullanılan bir diğer akvaryum kayası ise lav kayası olarak karşımıza çıkıyor. Akvaryumlarınızdaki yararlı bakteriler için uygun üreme ve yaşam alanı yarattığından akvaryumunuzun içindeki ekosistemi ve balıklarınızı koruyan lav kayası çeşitleri aynı zamanda akvaryum bitkisi için de uygun sardırma zemini sağlar. Lav kayası akvaryum sahiplerinin bir diğer gözdesi konumundadır. n11.com mağazalarında bulabileceğiniz akvaryum kayalarına eşlik eden en uygun akvaryum kayası fiyatları hem cebinizi hem de akvaryumunuzu düşünmenizi kolaylaştıracak. Eğer akvaryum kayalarının yanı sıra akvaryum kumu ve akvaryum taşı da satın almak isterseniz, Kum & Taş kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aqua Deco (9)
Atlas (1)
(38)
Liya (2)
Ti-Sert (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL