Filtreleri Temizle
Marka
Goldmaster

Kategoriler

Marka

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Elektrikli Ev Aletleri

için 696 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Goldmaster Elektrikli Ev Aletleri

Ev işlerini yaparken teknolojinin getirdiği imkanlardan yararlanmak isteyenler için Goldmaster, zengin elektrikli ev aletleri yelpazesiyle geniş imkanlar sunuyor. Zorlu ve yorucu her ev işini daha hızlı ve daha kolay tamamlamaya yardımcı olan Goldmaster elektrikli ev aletleri ile birlikte kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Temizlik ve diğer ev işlerini çok daha kısa zaman dilimlerinde tamamlayarak, günün kalan diğer kısmını kendinize ayırabilirsiniz. Aynı zamanda da yüksek kalite standartlarına sahip olan profesyonel elektrikli ev aletleri ile manuel yöntemlere oranla çok daha profesyonel çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Halınızdaki kirleri derinlemesine temizleyebilir, ütülerinizi daha kusursuz yapabilir ve yemeklerinizi daha leziz yapabilirsiniz.

Golmaster Elektrikli Ev Aletleri ile Temizlik Daha Kolay

Golmaster Elektrikli Ev Aletleri ile Temizlik Daha Kolay

Gündelik ev işlerinde en fazla zaman alan ve en fazla yorucu olan işlerin başında ev temizliği geliyor. Yaşam alanlarının köşe bucak temizliği, sağlıklı bir atmosfer yaratılabilmesi açısından çok önemlidir. Ancak bu temizliğin manuel şekilde yapılması hem çok zaman ve enerji alır hem de sınırlı kalır. Çünkü manuel olarak halının derinliklerine inilmesi ya da köşelerin alınabilmesi mümkün olmaz. Bu yüzden de ev temizliğinde elektrikli ev aletlerinin oldukça önemli bir rolü bulunuyor. Güçlü motor teknolojisine sahip olması ile en inatçı ve en zorlu kirleri dahi kolayca temizleyebilmeye yardımcı olan Goldmaster elektrikli süpürge modelleri sıkça tercih ediliyor. Güçlü motoru sayesinde yüksek çekim/emiş gücüne sahip olan elektrikli süpürge modelleri sayesinde halının en dip kısımlarındaki toz partiküllerini ve yemek artılarını dahi kolayca alabilirsiniz. Halı ve koltuk gibi ürünlerin yüzeyinin altındaki görünmeyen pislik ve kirleri dahi çekebilme potansiyeline sahip elektrikli süpürgelerle derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. Aynı zamanda da üzerinde bulunan farklı aparatları ve uçları sayesinde her yüzey için en uygun şekilde uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Yaşam alanlarının köşe kısımlarını süpürmek için kullanılabilecek üçgen tasarımlı süpürge kafası gibi spesifik temizleme aparatlarına sahiptir. Bu zengin aparat çeşitliliği sayesinde ister evde ister de ofiste temizliği derinlemesine ve kaliteli bir şekilde çok fazla efor harcamak zorunda kalmadan yapabilirsiniz. Goldmaster gelişen ev aletleri teknolojisi ile birlikte elektrik süpürgelerinde kullanıcı ihtiyaçlarına odaklı yeniliklere de imza atıyor. Son dönemlerde çok yoğun ilgi gören sessiz ve torbasız elektrikli süpürge modelleri ile ev temizliğini daha keyifli hale getiriyor. Süpürge modelleri çok düşük desibeldeki çalışma sesiyle daha rahat bir temizlik imkanı sunuyor. Ayrıca toz torbasız ve sulu elektrikli süpürgeleriyle makineye çekilen tozların arkadaki filtreden tekrar dışarıya atılmasını önlüyor. Böylelikle yüzde yüz hijyenik şekilde ev temizliği yapılabilmesine yardımcı oluyor. Dik elektrikli süpürge modelleri ile evi süpürürken çok fazla eğilmek zorunda kalınmamasını sağlıyor. Ayrıca dik elektrikli süpürgeleri dik formları dolayısı ile evin her köşesinde çok fazla yer kaplamadan muhafaza edilebiliyor.

Goldmaster Elektrikli Ev Aletleri ile Kahve Keyfinizi Özelleştirin

Goldmaster Elektrikli Ev Aletleri ile Kahve Keyfinizi Özelleştirin

21. yüzyıl dünyasında kahve tüketimi tüm toplumlarda oldukça yüksek seviyelerdedir. Modern çağ insanının kahveye olan tutkusunu daha iyi ve daha kaliteli bir deneyim haline dönüştürecek fırsatlar ise küçük ev aletleri ile sağlanabiliyor. Gelişmiş teknolojisiyle yaşam alanlarında her şeyi daha profesyonel hale dönüştüren Goldmaster, kahve keyfiniz içinde özel ürünler sunuyor. Goldmaster kahve makinesi modelleri ile kahvenin her türünü hem hızlı hem de kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Kahveyi damak zevkinize hitap edecek şekilde çok fazla zaman harcamadan, yüksek kalitede hazırlayabilmenizi sağlıyor. Farklı filtreleme sistemleri sayesinde en lezzetli kahveleri kolayca yapabilmenizi sağlayan Goldmaster filtre kahve makinesi modelleri bulunuyor. Kullanım kapasitesi ve yoğunluğuna göre değişken özellikler taşıyan filtre kahve makinelerinde filtre kahvenin en özel tadını yakalayabilirsiniz. Pratik bir şekilde istediğiniz ölçülerde ve incelikte filtre kahvenizi kolayca hazırlayabilirsiniz. İster çalışırken, ister de dinlenirken size enerji ve dinçlik kazandıracak bir kahve keyfi yapmak istiyorsanız kahve makineleri en önemli yardımcınız haline geliyor. Gün içerisinde çok sık şekilde tüketilen kahveyi tam kıvamında ve tadında yapmayı garanti eden Goldmaster filtre kahve makinesi yorumları da yüksek oranda olumlu yöndedir. Goldmaster teknolojisi ile geliştirilmiş olan Türk kahvesi, filtre kahve ve kahvenin diğer türlerine özel kahve makinelerini kullananlar, aldıkları sonuçlardan memnunlar. Bu yüzden de günümüzde kahve makinesi kategorisinde en fazla tercih edilen markalar arasında Goldmaster’ da üstün teknolojisiyle kendisine yer buluyor. En lezzetli kahve deneyimi için kahve makinelerinin teknik özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Çok düşük enerji tüketimiyle kahve suyunun hızla ısıtılmasını sağlamasının yanı sıra kahve türüne göre en uygun şekilde bardağın hazırlanmasını sağlıyor. İstediğiniz süt, süt tozu ve şeker miktarını otomatik şekilde ayarlayarak, her kahvede aynı tadı ve lezzeti yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Ek aksesuarları ile de espresso gibi farklı kahve türlerinin özelliklerine en uygun şekilde profesyonel standartlarda kahveyi hazırlayabilmeniz mümkün oluyor. Evde ve işte hızlı ve kaliteli bir kahve keyfi için Goldmaster elektrikli ev aletleri en önemli yardımcınız oluyor.

Goldmaster Elektrikli Ev Aletleri ile Çay Keyfi

Goldmaster Elektrikli Ev Aletleri ile Çay Keyfi

Anadolu coğrafyasında çay kültürü yüzlerce yıla uzanan bir gelenektir. Her gün yüksek miktarlarda tüketilen çayın dem lezzeti ve nefaseti açısından herkes belirli bir profesyonelliğe erişmiştir. Bu nedenle en iyi demlenmiş ve en lezzeti çay arayışı tüm damak zevklerinde mevcuttur. Goldmaster bu damak zevklerine göre en uygun çayı kolayca hazırlamaya yardımcı olacak elektrikli ev aletleri ile mutfaklardaki yerini alıyor. Goldmaster çaycı ile çayın dem süresinden dem miktarına kadar her bir detayı otomatik olarak hesaplanan bir kullanım sunuyor. Çayın türüne göre en uygun demleme sürelerini belirleyen ve buna göre çayı demleyen çaycı sayesinde çay keyfinizi çok daha kaliteli hale dönüştürebilirsiniz. Goldmaster çay makinesi modelleri yüksek teknolojileri ile çayın uzun süre sıcak kalırken, asla yanmamasını sağlıyor. Goldmaster teknolojisine sahip olan çay makinelerinin iç yüzeyinde paslanmaz çelik bulunuyor. Bu sayede çok uzun yıllar en sağlıklı şekilde çay demlemeye yardımcı oluyor. Ayrıca kolay temizlenebilir yapısı ile kireç ve çay tortusu gibi etkenlerin çay lezzetine olumsuz etkilerde bulunmasının da önüne geçiyor. Çelik ve plastik modellerinin yanı sıra porselen demlik modelleri ile de çay keyfinizi doruk noktasına taşıyor. Çay ve kahve keyfiniz için Goldmaster’ ın birbirinden zengin ürün yelpazesi ile özel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayrıca Goldmaster kettle ile çay ve kahve yapmak için suyu kısa sürede istediğiniz sıcaklığa getirebilirsiniz. Makarna ve çorba gibi ürünler için ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu da hızlı su ısıtıcısı ile kolayca temin edebilirsiniz. Goldmaster blender modelleri ile de tüm ürünlerinizi en uygun kıvamda kolay bir şekilde karıştırarak, en eşsiz lezzetleri yaratabilirsiniz. Blender, çay makinesi, kahve makinesi ve kettle gibi ürünlerle mutfaklardaki en önemli yardımcınız olan Goldmaster, evinizin diğer bölümlerinde de yardımınıza koşuyor. Düşük elektrik tüketim özellikli geniş ayar seçeneklerine sahip Goldmaster ütü modelleri de kusursuz bir ütü deneyimi sunuyor. Her kumaş yapısına göre en uygun ütüyü güvenle yapabilmenize yardımcı oluyor. Tüm ürünler için Elektrikli Ev Aletleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.