Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Plaka Türü

Başka bir kelime deneyin

Gösterge

Başka bir kelime deneyin

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Maşa Kalınlığı

Başka bir kelime deneyin

Isı Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Maksimum Sıcaklığı

Başka bir kelime deneyin

Sesli Uyarı

Başka bir kelime deneyin

İyon Kontrolü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Saç Maşası

için 249 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Saç Maşası

Özel davetlere hazırlanırken veya çalıştığınız işe giderken saçlarınızı şekillendirmeniz için kullanılan bu ürünü neredeyse hemen hemen her evde görmeniz mümkündür. Gelişen ve gelişmeğe devam eden teknoloji ile birlikte saç maşaları da bu gelişime dâhildir. Isısı ayarlanabilir, elinizi ve saçınızı yakmaz, kolayca tutulabilme özellikleri ile birlikte saç maşaları ürün sayfasında sizleri bekliyor. Hemen sizlerde dilediğiniz ürüne sahip olmayı umut ediyorsanız ürün sayfamızı inceleyerek satın alabilirsiniz. Kısa süreli bir vakit aralığınız varsa ve güzel olmayı gayeli yorsanız ancak kuaföre gidecek vakit bulamıyorsanız saç maşaları tam da bu noktada sizlere yardımcı olmak için karşınıza çıkıyor. Kısa sürede saçlarınıza gereken ilgiyi ve güzelliği sağlayabilirsiniz. Saç maşaları kolayca ısınır ve harikaları saçınıza yansıtır. Eğer sizlerde saçınızı kısa sürede harikalara teslim etmek ve zamanınız olmadığı için hazırlanamayacağım diye endişelere girdiyseniz hemen kafanızdan bu düşünceleri silebilirsiniz. Saç maşaları dilediğiniz ısıda ayarlanabilir kolayca katlanabilir ve kaldırabilir bu sayede sizlerde saçınıza ve kendinize gereken güveni hissettirebilir ve verebilirsiniz. Bu elektronik aletler kısa sürede gündelik hayatın içerisine girmeyi başarmıştır. Bu makineleri gelen davetlere gitmek istediğinizde güzel bir görünüm kazanmak ve hızlıca yapabilmek adına tercih edebilirsiniz. Küçük ev aletleri arasında yer edinmiş olan bu makineler saçlarınızda şık ve güzel görünüm katacak ve yakalayacaktır. Yapacağınız bu maşa çok kısa bir sürede yapıyor olması tercih sebeplerinden biridir. Saçınızı yaparken uzun süreli zaman tüketiminiz olmadan, gerekli ısı derecesini hazır hale getirdikten sonra güzel bir sonuç için işlem sağlamaya hazırlanabilirsiniz. İstediğiniz şekli sizlere saçlarınızı yakmadan ve ayarlanabilir ısı seviyesi ile sahip olmanızı sağlayan saç maşaları ile artık siz ve saçlarınızda özgürsünüz. Dilediğiniz renk tercihini yaptıktan sonra hayalinizde ki saça hemen kavuşabilirsiniz. Zamandan kazanmanızı sağlar ve geriye kalan zaman ile siz o sırada farklı işlerinizi yapabilirsiniz. Yüksek ısı özelliği ile saçlarınızın uzun süre dayanmasını sağlar ve bu ısıyı sizler saç maşası üzerinden artırabilir ve azaltabilirsiniz. Yalnızca bukle değil, artık tüm saç modellerini deneyeceğiniz evinizde yapabileceğiniz elektronik saç şekillendirme aletleri mevcuttur.

Kullanımı Kolay Saç maşaları

Kullanımı Kolay Saç Maşaları

Saç maşanızı ihtiyaç doğrultusunda veya olması gerektiğini düşündüğünüz için de dilediğiniz odanızda bulundurabilirsiniz. Dışarıda para verip yaptıracağınız saçınızı artık sizler de alıp kendi evinizde yapabilirsiniz. Bu sayede hem çok fazla masraf yapmamış olursunuz hem de evinizde güzelliğinizin zevkinin tadını çıkarabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte güzelliğe olan düşkünlük, günümüzde oldukça artmış durumdadır. Teknolojinin gelişmesi ile de bu makineler evinize kadar taşınmış durumdadır. Makineler, yapacağınız ve dayanırlığını istediğiniz zamana göre çeşitlilik göstermektedir. Saç maşasının türlerinin birçok çeşit ve modeli mevcut olduğundan seçim yaparken bazı kriterleri belirlemekte fayda olacaktır. Saç maşası seçimini yaparken yaşam tarzınız, bütçeniz, ihtiyaçlarınız veya zevkleriniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Alacağınız ürünün markası boyutu ve özellikleri ödeyeceğiniz fiyata göre değişkenlik gösterebilir. Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz ve saç maşasının tek sahibi siz olmayacaksanız alacağınız maşanın büyük olması işinizin kısa bir sürede tamamlanmasına olanak sağlar. Kullanıcıları tarafından oldukça başarılı bulunan ve tercih edilen saç maşası, rengi ve çeşidi bakımından birçok modeli vardır. Bu modeller kendi aralarında bazı özelliklere de sahiptirler. Saç maşalarının genel özellikleri, saçınızı yaptığınızdan sonra ki süreçte ki dayanıklılığıdır. Saçınızın teline ve sürenize göre ısıyı ayarlayabilir beraberinde de ısıyı azaltabilir ya da arttırabilirsiniz. Kalabalık ve şık bir davete katılacaksanız bir aile ortamınız var ise veya işyerleriniz için kolaylık sağlayan güzel bir sonucu almayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Bu ürün ile hem zamandan tasarruf edebilirsiniz hem de kendinize ve saçınıza gereken güzelliği sunmuş olursunuz. Ürün seçimi yaparken maşaların derece özelliğine de bakmanız gerekmektedir. Yalnızca bununla sınırlı kalmayarak dilediğiniz özellikleri ürün sayfası üzerinden filtreleyerek sahip olabilirsiniz. Saç maşaları sayesinde saçlarınız gereken güzelliğe kavuşacak ve sahip olacaktır. Bu maşalar sayesinde saçlarınıza istediğiniz ilgiyi gösterebilirsiniz. Sizlere birçok renk ve model seçeneği sunulmuştur. Ayarlanabilir ısı seçeneği ile zamanınıza bağlı olarak dilediğiniz vakit aralığında saçınızı yapabilirsiniz. Kuaföre vereceğiniz ücreti evde kendiniz kolaylık sağlayarak yapabilirsiniz. Hemen sizlerde ürün sayfası üzerinden dilediğiniz renk ve boyutta ki saç maşasına sahip olabilir ve güzelliğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Babyliss saç maşası sayfası üzerinden yaptığınız inceleme sonucunda eğer olumlu görüşteyseniz harika saçlar sizleri bekliyor demektir.

Zaman Kazandıran Saç maşaları

Zaman Kazandıran Saç Maşaları

Saç, insanların baktığında gözünüzde kalıcı bir iz bırakmasını sağlamakta baş mimardır. Arkadaş ortamında, aile arasında veya tek olarak kendinizin ve çevrenizin aklında kalıcı bir iz bırakmak istiyorsanız saçlarınıza dilediğiniz şekli vermek artık mümkün. Bu saç maşaları sayesinde artık dilediğiniz zaman yapıp, fotoğraf çekilebilir veya dışarı çıkabilirsiniz. Saç maşası saç maşanızı yer kaplamadan ihtiyaç olduğunda çıkartarak kullanabilirsiniz. Saç maşaları arasında daha işlevsel bir kullanım hizmeti sunan konforlu ve daha birçok özelliği barındıran ürünler, fiyat olarak da daha pahalıdır. Bu modeller ile tek seferde kalıcı saçlar yapabilirsiniz. Saçınızı tam da istediğiniz gibi yapmak ve bu ayarı kendiniz yapmak isterseniz ısı durumunu ayarlayabileceğiniz Saç maşası modelleri ile başarılı saçlara imza atabilirsiniz. Saç maşaları dilediğiniz fiyata ve özelliğe göre ürün sayfasında siz alıcıları beklemektedir. Ne kadar ve hangi modeli istiyorsanız ürün sayfasında filtrelemeniz yeterli olacaktır. Bu ayarı sizler de yapabilirsiniz. Gün geçtikçe farklı modelde ki saç modelleri oldukça beğeni kazanmıştır. Evde veya işyerlerinizde kendinizin de yapabilmesi için saç maşaları üretilmiştir. Saç maşası sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Kullandığınız ortama göre küçük veya büyük ebatlı olarak üretimi sağlanmıştır. Saçınızı maşanın saç koyulmak için olan kısma koyup, saç maşasının ayarını yaptıktan sonra istediğiniz saç modelini yapabilirsiniz

Saç Maşaları İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Saç Maşaları İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Günümüzde birçok kişi için saçının güzel oluşu güne dinç bir şekilde başlamaya ve günün güzel geçmesini sağlamaktadır. Her kişinin zevkine ve inandığı güzellik maddelere göre birden fazla saç maşası modeli vardır. Saç maşası alırken, hangi özellikleri aradığınız kullanacağınız oldukça önemlidir. Ev ortamı için bir makine seçimi yapacaksanız büyük modelleri tercih edebilirsiniz. Saç maşası modelleri alacağınız kullanım alanına göre de değişiklik göstermektedir. Kalabalık bir ortam için makine alacaksanız daha büyük modeller veya hazne açısından geniş çeşidi tercih edebilirsiniz. Alacağınız maşanın hangi telli saçı yapacağı da oldukça önemlidir. Boyutuna göre küçük maşa, büyük maşa gibi seçimler yapabilirsiniz. Saçınızı ebatı ne olursa olsun büyük dalgalı düz veya küçük dalgalı seviyorsanız makinenin aynı zamanda bunları da ayarlayabilecek özellikleri vardır. Aksi takdirde saçınız olduktan sonra istediğiniz şekli sonradan vermek durumunda kalabilirsiniz. Uzak yola çıkacaksanız ve yolda saçlarınızın da sizin gibi özgür olmasını istiyorsanız bazı maşaların ısı ayarlanabilir özelliği de vardır. Bu özellik ile uzun süre saçınız ilk hali gibi kalacaktır. Öncelikle hangi saç modelinin ve türünün kullanılmak istediğine karar verilmelidir. Bunlar arasında küçük maşa büyük maşa büyük bukle küçük bukle gibi ayrı ayrı maşalar mevcuttur. Kendiniz için daha kullanışlı bir maşa arıyorsanız makine tiplerini tercih edebilirsiniz. Katıldığınız davetlerde kalıcı görünüme sahip olmak artık saç maşaları ile çok kolay hale gelmiş bulunmaktadır. Sizlerde tercihleriniz doğrultusunda ürünü satın alıp kolayca sahip olabilirsiniz. Evinizde bu aletler ile güzelliğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Saçlarınızı ve kendinizi saç maşalarının güzelliği ile birlikte iyi hissetmesine ortam hazırlayabilirsiniz. Bu makineler ile yorulmadan saçınızı yapabilirsiniz. Kafanızda şekillenmiş olan saç maşası modellerine uygun fiyata ve kolayca sahip olmayı, ulaşmayı istiyorsanız Philips saç maşası sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Saç Maşaları

Her Bütçeye Uygun Saç Maşaları

Teknolojinin gelişmesi ile kuaföre gidip saç yaptırmanın yerini artık elektronik aletlere yani saç maşalarına bırakmıştır. İlerleyen teknolojik olanaklar sayesinde günden güne üzerinde yenilikler gelmektedir. Dilediğiniz saç modeli, tek bir tuş imkânı ile hazırlanır bu sayede sizlerde bütçenizi yormamış olursunuz. Her üründe olduğu gibi saç maşalarında da ürünün boyutu, özellikleri ve nitelikleri arttıkça fiyat da o derecede artış göstermektedir. Büyük ve birçok özelliğe sahip olan bir saç maşası almak isterseniz fiyat olarak daha fazla miktar ödemek durumunda olabilirsiniz. saç maşası fiyatları gördüğü işleme göre oldukça uygundur. Sizleri çok yormadan işlem sağlayabilir. Saç maşası fiyatları, alacağınız modelin kapasitesi ve sağlamış olduğu niteliklere göre de farklılık göstermektedir. Kapasite olarak kısa sürede güzel saçlar yapabileceğiniz makine türüne göre de değişiklik gösterir. Makineler, farklı donanımlara sahiptir. Bu da aralarında fiyat farkı olmasını sağlıyor. Fiyat farkı ürünler arasında renk olarak ve özellik olarak değişen saç maşaları da ürünün fiyatında artış veya azalış olmasına olanak sağlar. Birçok özelliğe sahip olan saç maşaları her daim hayatınızı daha fazla kolaylaştırdığı için fiyatı da ona göre olmaktadır. Kısa sürede iş yapma kapasitesi daha çok olan veya özellik olarak daha olanaklı ve daha sağlam ürün kullanılması ürünlerin fiyatının artış veya düşüş göstermesine olanak sağlamaktadır. Belli zamanlarda yapılan kampanyaları takip ederek de uygun fiyatlı ürün alımı yapabilirsiniz. Bu indirimlerde ürünler bazen tek bazen de iki veya daha fazla ürün içermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bu indirimli setlerden satın alabilirsiniz. Saç maşası indirimli ürünleri tercih ederseniz hem aynı fiyata bir kaç tane ürün alabilirsiniz hem de fazla masraf yapmamış olursunuz. Henüz sizin için uygun olacak saç maşasının modelini bilmiyorsanız ürün saç maşası yorumları kısmından ürün detayları hakkında bilgi sahibi olabilir, ona göre karar verebilirsiniz. Saç maşalarının sevilen bir diğer özelliği ise yapacağınız veya harcayacağınız emeğin az olmasına rağmen size iyi işler çıkarmasıdır. Aynı anda birden fazla saç modeli yapmayı mümkün hale getiren saç maşaları, çeşit çeşit modeller ile karşınıza çıkmaktadır. Ürün özelliği ne kadar artarsa fiyatı da o denli artış gösterecektir. Yine bu kısımda indirimlerden faydalanarak kârlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Saç Maşalarının Bakımı

Saç Maşalarının Bakımı

Her üründe olduğu gibi aldığınız elektronik aletlerinde kendilerine göre bir bakım serüveni vardır. Aldığınız saç maşasını koyduğunuz zemin ve malzeme oldukça önemlidir. Yapılacak olan temizlik aldığınız saç maşasının ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Farklı bir zamanda yapacağınız saçın görünümünün değişmemesi ve makinenin uzun ömürlü olması adına, zaman zaman temizlik ve her saç yapıp, işlemi bitirdikten sonra peçete ile temizlik yapılması gerekmektedir. Saç maşaları genel temizliğinden önce her saç yapıldıktan sonra da temizlenmesi gereken bazı modelleri mevcuttur. Temizliği aksatmadan yapılan makineleri daha uzun süre kullanabilirsiniz. Hem hijyenik bir ortam oluşur hem de kısa sürede bozularak size masraf yapmamış olacaktır. Aldığınız ürün bir saç maşası ise, işleminiz bittikten sonra makinenizin soğumasını bekleyebilir ve ardından temizliğini yapabilirsiniz. Bu saç maşasını saçınızı her yaptıktan sonra ve soğuması tamamlandıktan sonra kuru peçete yardımı ile temizleyebilir ve bir sonra ki saç yapımına saçınızı ve saç maşanızı hazırlayabilirsiniz. Saç maşası kullanıyorsanız içini temiz bir bez ile silip, dışını ise yine aynı şekilde temiz ve kuru bir bez ile temizlemeniz mümkün olacaktır. Ürün temizlenmediği takdir doğrultusunda aldığınız ürünün çabuk eskimesi ve kötü görünmesine sebebiyet verebilir. Bununla birlikte de saçınıza uygulayacağınız işlemin eskisi kadar iyi sonuçlara ve işlere imza atmayacağı kesinleşebilir. Saç maşanız genel anlamda tezgâh üzerinde veya kapalı olmayan bir bölüm içerisinde saklama olasılığı olduğu için tozlanma veya kirlenme olasılığı olmaktadır. Günlük olarak bir bez ile maşanızın üstünü veya içini silebilirsiniz. Dilediğiniz renkte ki ve büyüklükte ki saç maşasına ürün sayfası üzerinden kolaylık sağlayarak ulaşabilirsiniz. Eğer sizlerde uygun fiyata uygun ve dilediğiniz saçlarınızın mimarı olacak ürüne kolayca sahip olmayı diliyorsanız ürün sayfası üzerinden inceleyebilir ve ürüne sahip olma fırsatını yakalayabilir bununla birlikte de beraberinde sahip olabilirsiniz.

Hangi Saç Maşasını Almalıyım?

Saç maşaları, saçınızın kötü olma olasılığını ortandan kaldırmaktadır. Kullanıcıları belki de en çok bu avantajını sevmektedir. Bu maşalar sayesinde saçlarınızı güzel ve dayanıklı bir şekilde sokabiliyorsunuz. Bazı modellerde saç yapımı sırasında fazla ısınan saçınızı yakmamak adına dereceyi azaltabilirsiniz. Bu modeller ile dilediğiniz saça kolayca ulaşabileceksiniz. Tezgâhın üzerine koyduğunuzda yer kaplıyor ise katlanabilir kablo özelliği ile işiniz bitince katlayıp kenara koyabileceğiniz çeşitleri tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken saç maşasını eğer yalnızca siz kullanmayacaksanız aile kişi sayınız göz önünde bulundurabilirsiniz. Büyük saç maşaları satın almak aynı anda kısa süre içerisinde dilediğiniz saç modelini tasarlayabilir ve sahip olabilirsiniz demektir. Ofis ortamında da kalabalık durumunuza göre büyük veya küçük modeller bulunmaktadır. Prize taktığınızda işlem sağlayabilirsiniz. Bazı saç maşası türlerinde ise ısıyı dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Kalabalık bir ortamda iseniz ve 4 veya 5 dakika vaktiniz varsa ısısını arttırabilir ve dilediğiniz saça kolayca ve kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Saç Maşası Ne İşe Yarar?

Saç maşası saçınıza dalga, bukle veya kıvırcıklık olarak şekil vermeye yarar. Saç maşasının yuvarlak bir yapısı vardır. Saçlara saç maşasında bulunan bu yuvarlak parça etrafına dolanarak ısı verilir ve sonrasında dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Bu işlem ve saç maşası sayesin de saçlarınıza istediğiniz her an dilediğiniz şekli vermeniz mümkündür.

Saç Maşası Nasıl Olmalı?

Saçlarınızda görmek istediğiniz dalgalı görünüm için önce saç telinizin ince mi kalın mı olduğuna karar vermelisiniz sonra da bukle kimliğinizi daha sonra saç yapınızı ve tüm bunları süzgecinizden getirdikten sonra sonucu olarak da saç maşanızı tanımanız lazım. Hacimli ve enerjik bukleler tercihinizse kalın maşa, yoksa bir gün önceden kalmış gibi umursamaz ve cool dalgalar istiyorsanız ince maşa tercih etmelisiniz. Sizin için en doğru saç maşasına karar vermenizi sağlamak için yukarıda ki kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Saçlarınızı süsleyen ve şekillendiren güzel dokunuşları ile ilgiyi üzerinize çekmeyi başaran saç maşaları, sizlerin zamandan tasarruf etmesini ve güzel görünmesini sağlar. Yapacağınız maşaya göre kalın veya ince bukle tercihinizi ayarlanabilir ısı seviyesi ile ayarlayabilirsiniz.

Saç Maşası Kaç Derece Olmalı?

Saçı dalgalı hale veya dilediğiniz şekli vermek için ve istediğiniz hale getirmek için 130 ile 170 derece arasında yer alan ısı saçlarınıza şekil vermek için yeterli olmaktadır. Eğer saçınıza kısa bir süre içerisinde acele bir şekilde, basit dalgalar uygulamak istiyorsanız ısı derecesini 180 dereceye kadar çıkarabilirsiniz. Ancak uzun süreli bir işlem uygulayacaksanız ve zamanınız geniş bir zaman aralığında ise ısı düzeyi 120 ile 140 derece arasında olmalıdır. Saçınızın yanmaması ve kırılmaması için ideal sıcaklık dereceleri bunlardır.

Saç Maşası Ne Kadar Elektrik Harcar?

Saç düzleştirişinin ilk olarak arkasındaki yazıları okumalı ve orda kaç Watt elektrik yaktığı yazdığını bilmeliyiz. Yazan rakamları göz önünde bulundurarak saatte yaktığı elektriği görebiliriz.