Filtreleri Temizle
Marka
Homend

Kategoriler

Marka

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Elektrikli Ev Aletleri

için 946 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Homend Elektrikli Ev Aletleri

Teknolojik yenilikler, yaşam alanlarındaki konfor standartlarının yukarıya çekilmesine ve her ev işinin daha rahat biçimde yapılmasına yardımcı oluyor. Özellikle hızla gelişmeye devam eden teknolojinin sunduğu fırsatları yaşam alanlarına taşıyan elektrikli ev aletleri bu konuda öncülüğü üstleniyor. Son derece gelişmiş donanım özellikleri ile her işi daha hızlı ve aynı zamanda da daha kolay şekilde yapabilmeye yardımcı oluyor. Homend elektrikli ev aletleri ise kaliteli donanım ekipmanları ve yüksek işlevsellikleri ile her türlü ihtiyaca yanıt en yüksek kalite standartlarında yanıt verebiliyor. Gündelik yaşantı içerisinde evde yapılacak her türlü ev işi için farklı elektrikli ev aletleri tasarlayan Homend, sadece Türkiye’ de değil, dünya pazarında sıkça tercih edilen markalardan birisi konumunda bulunuyor.

Homend Elektrikli Ev Aletleri ile Mutfaklarda Kolaylığı Yakalayın

Homend Elektrikli Ev Aletleri ile Mutfaklarda Kolaylığı Yakalayın

Gündelik ev işleri içerisinde en fazla zaman alan ve en fazla yorucu olanlardan birisi de mutfaklarda yapılan çalışmalardır. Bu nedenle de mutfaklarda elektrikli ev aletlerinin yardımına çok daha fazla gereksinim duyulabiliyor. Mutfakta yapılacak her yemek hazırlığında daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çalışmayı sağlarken aynı zamanda da yapılan lezzetlere profesyonellik getiren elektrikli ev aletleri zengin çeşitliliğe sahiptir. Özelikle ev hanımlarının mutfaklarda birbirinden eşsiz tat denemelerinde bulunmalarına yardımcı olacak profesyonel elektrikli ev aletleri bulunuyor. Bu şekilde manuel olarak yapılması çok zor olan ya da olanaksız olan her işlemi, elektrikli ev aletlerinin yardımıyla bireysel olarak profesyonel standartlarda yapabilme şansına sahip olunabiliyor. Bunların en başında da tost makineleri geliyor. Farklı kapasite ve boyut özelliklerinin yanı sıra sıcaklık ayar seçeneği ile Homend tost makineleri ev hanımlarının en önemli yardımcıları oluyor. Tıpkı profesyonel mekanlarda yapıldığı gibi tost yapmak isteyenlere dinamik çözümler sunan tost makineleri aynı zamanda da farklı ürünler içinde kullanılabiliyor. Et, sebze ve yumurta gibi farklı ürün gruplarının da ızgara stilinde pişirilmesine yardımcı olacak ek özelliklere sahip olan Homend’ in tost makineleri yüksek kaliteleriyle uzun ömürlü bir kullanımda sunuyor. Tost makinesi modelleri kolay temizlenebilir ve yapışmaz yüzey yapısı sayesinde de rahat bir kullanım sunuyor. En yağlı ürünlerde dahi çok kolay bir şekilde temizlenebilen ve yapışmaz özelliğe sahip olan yüzey teknolojisine sahip olan tost makineleri, kolayca çizilmeyen yapısı ile de son derece sağlıklı bir kullanım imkanı veriyor. Bazı gıdalar için yavaş pişirme teknikleri gerçek lezzetini ve yumuşak tadını ortaya çıkartabilmek açısından en ideal pişirme tekniğidir. Bu konuda ev hanımlarına yardımcı olacak en yeni teknolojilerden birisi olan Homend buharlı pişirici ürünleri her geçen gün daha yaygın şekilde kullanılıyor. İçerisindeki ürünün doğrudan buhar ile pişerek, çok daha yumuşak ve ağızda dağılan bir forma kavuşmasını sağlıyor. Bu durumda gerçek lezzetini ortaya çıkartırken çok daha sağlıklı bir beslenme imkanı da sağlıyor.

Homend Elektrikli Ev Aletleri ile Her İşlem Daha Kolay

Homend Elektrikli Ev Aletleri ile Her İşlem Daha Kolay

Elektrikli ev aletleri alanında devrimsel nitelikte yeniliklere imza atan Homend tarafından tasarlanan ürünler ile yaşam alanlarında yüksek konfor ve kalite standartlarını oluşturabilmek mümkün oluyor. Yaşam standartlarının kalitesini arttıran ürünler geliştiren Homend’ in mutfak teknolojileri ev hanımlarına büyük kolaylıklar sağlıyor. Homend blender modelleri de bunlardan birisidir. Doğrayıcı özelliği sayesinde her türlü ürünün kolayca istenen forma kavuşmasına yardımcı olan ve yemeklere lezzet ve profesyonel getiren blender modelleri farklı motor gücü ve fonksiyon özellikleri ile kullanım ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Yemek veya tatlı olsun fark etmeksizin iyi karıştırma gerçek kıvamını ve gerçek lezzetini ortaya çıkartabilmek açısından çok önemlidir. Bununla birlikte bazı ürünlerin çok iyice karıştırılabilmesi için çok uzun süreler karıştırılması gerekebiliyor. İşte bu noktada hem kolay hem de profesyonel standartlarda bir karıştırma işlemi için Homend mikser modelleri bulunuyor. Farklı kademe sayısına ve farklı motor gücüne sahip olan mikser modelleri ile her ürün için en ideal karıştırma potansiyelinin yakalanabilmesine yardımcı oluyor. Sağlıklı beslenme alışkanlıkları doğrultusunda mutlaka düzenli olarak tüketilmesi gereken meyve sularının en doğal şekilde mutfaklarda da hazırlanabilmesi mümkün oluyor. Çok fazla efor sarf etmek zorunda kalmadan ve meyvenin tüm suyunun sıkılmasına yardımcı olan katı meyve sıkacakları elektrikli ev aletleri arasında en fazla dikkat çeken ürünlerden birisidir. Homend katı meyve sıkacağı modelleri tüm meyvelerin rahatlıkla sıkılmasına yardımcı oluyor. Elma, nar, portakal, mandalina, üzüm, greyfurt gibi farklı sertliğe sahip olan meyveleri dahi zorlanmadan sıkabilmesini sağlayacak motor gücüne sahip olan modeller bulunuyor. Meyve sıkacağı modelleri ile mutfaklarda en doğal şekilde meyve suyu hazırlayabilmek çok pratik bir hale geliyor. Doğal ve sağlıklı beslenme için her ürünü olduğu gibi artık yoğurdu da evde yapabilmek mümkün oluyor. Eskiden beri evde yapılan yoğurdun, marketlerden satın alınan ve çok beğenilen yoğurtların kıvamında yapmak isteyenler için yoğurt makineleri bulunuyor. Evde yoğurt yapmaya yardımcı olan Homend yoğurt makinesi ile hem lezzetli hem de doğal yoğurt tüketebilirsiniz.

Homend Elektrikli Ev Aletleri Modelleri

Homend Elektrikli Ev Aletleri Modelleri

Yaşam alanlarının her noktasındaki işlerde ihtiyaç duyulan profesyonel ve modern desteğin alınmasına yardımcı olan Homend’ in elektrikli ev aletlerinde son derece zengin model çeşitliliği bulunuyor. Homend’ in özellikle mutfak ağırlıklı geniş ürün yelpazesi içerisinde bulunan Homend su ısıtıcı modelleri ile su ısıtmak için uzun süreler beklemek zorunda kalınmıyor. Çok kısa zaman dilimlerinde suyun kaynama noktasına gelmesini sağlayan Homend kettle modelleri sayesinde çay demlemek çok kolay bir hale geliyor. Aynı zamanda da yemekleriniz içinde ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Suyu hızlı ısıtmanızı sağlayan ürünleriyle mutfağınıza önemli kolaylıklar getiren Homend, çay demlemeyi de kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Özellikle de Homend çaycı ürünleri sayesinde çayı her seferinde aynı lezzette ve çok kolay bir şekilde demlemeyebilmek mümkün oluyor. Üzerinde bulunan özel teknolojisi sayesinde çayın harmanının gerçek lezzetinin ortaya çıkmasına ve her zaman aynı lezzet kalitesinin yakalanmasına yardımcı oluyor. Ofislerde sıkça kullanılan çay makinelerini yaşam alanlarınıza da getiren Homend ile birlikte artık günün her saatinde istediğiniz anda çay keyfini deneyim edebilme şansına sahip olabilirsiniz. Çay makinesi modelleri farklı litre kapasiteleri ve fonksiyon özellikleri ile her tipteki çay demleme tercihine yanıt verebilme özelliğine sahiptir. Bu tip ürünlerle mutfaklarda önemli kolaylıklar sağlayan Homend, evlerde farklı ev işleri için özel çözümlerde sunuyor. Özellikle de süpürge modelleri ile yaşam alanlarını daha hijyenik hale getirmeye yardımcı oluyor. Evin her bölümünün mimari özelliklerine ve kullanım stiline göre oluşan kirinden yüzde yüz oranında arındırılmasına yardımcı olacak ek aparatlara/aksesuarlara ve motor gücüne sahip olan Homend süpürge modelleri bulunuyor. Toz torbasız, sulu ve dik gibi yeni nesil teknolojiyi de barındıran elektrikli süpürgeler ile evin her yerinde derinlemesine temizliği çok hızlı ve çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Homend vantilatör modelleri ise yaz aylarının aşırı sıcak havalarında ihtiyaç duyduğunuz serinliği hem kaliteli hem de tasarruflu şekilde bulabilmenizi sağlıyor. Tüm modelleri incelemek isterseniz Elektrikli Ev Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.