Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Süpürge Yapısı

Başka bir kelime deneyin

Toz Torbası

Başka bir kelime deneyin

Emiş Türü

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Süresi

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Elektrikli Süpürge & Yıkama

için 168,646 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Elektrikli Süpürge & Yıkama Cihazı

Yaşam alanlarındaki kiri ve tozu temizlemek için kullanılan elektrikli süpürge ve yıkama cihazları pratik ve işlevsel bir kullanım imkanı sunar. Zemini temizlemek için ideal olan bu cihazlar aynı zamanda etkili bir şekilde hava kalitesini iyileştirir. Elektrikli süpürgeler farklı tasarım ve özelliğe sahip birçok seçeneğe sahiptir. Yeni teknolojiler kullanılarak üretilen bu cihazlar daha verimli ve fonksiyonel bir kullanım için çeşitli tasarım ve ek özellikler ile sunulur. Elektrikli süpürge ve yıkama cihazı modelleri arasından ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip olan cihazı bulabilirsiniz. Evde, iş yerlerinde ve birçok yaşam alanında kullanabileceğiniz bu cihazlar ile hızlı ve pratik bir temizlik deneyimine sahip olabilirsiniz. Pratik kullanıma sahip olan bu cihazlar verimli kullanımları sayesinde hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olur. Yaşamın her alanında kullanılan bu cihazlar bulunduğunuz ortamı hızlı ve pratik bir şekilde temizlemenizi sağlar. Elektrikli süpürgeler yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan elektrikli cihazlar arasında yer alır. Dikey elektrikli süpürgelerde, süpürgenin yönünü ve hızını kolayca kontrol edebilmeniz için ittiğinizde eğme kabiliyetinin yanı sıra üst düzey bir emiş gücü bulunur. Çoğu zeminde, özellikle de halılarda oldukça iyi performans sunan bu cihazlar konforlu ve pratik bir kullanım sunar. Daha dar alanlara erişebilmenize yardımcı olan başlığı sayesinde temizleme rutininizi özelleştirebilirsiniz. Farklı başlıkları uygun yüzeyler için değiştirerek her yüzeyde etkili performans elde edebilirsiniz. Bu elektrikli cihazlar, parke ve halıdan perdelere, duvarlara ve hatta tavan köşelerine kadar, evinizin tüm alanlarına ulaşmak ve temizlemek için idealdir. Kullanıcı yorumlarını okumak ve ürünleri yakından keşfetmek için elektrikli süpürge tavsiye ve beğenileri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz elektrikli süpürge fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızdaki elektrikli ev aletleri ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Süpürge ve Yıkama Cihazı Modelleri

Elektrikli Süpürge ve Yıkama Cihazı Özellikleri

Farklı özelliklere sahip olan elektrikli süpürge toz torbalı ve elektrikli süpürge toz torbasız modelleri ile her ihtiyaca ve kullanım şekline yönelik seçenekler sunar. Kolay taşınabilir özelliğe sahip olan el tipi elektrikli süpürgeler, dağınıklığın bulunduğu yeri hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. İstediğiniz her yere kolayca götürebilmeniz için tasarlanan bu elektrikli süpürge emiş gücü ile de oldukça başarılıdır. Genellikle kablosuz özelliğe sahip olan bu cihazları istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Küçük dağınıklıkları veya toz ve kirleri hızlı bir şekilde temizlemek için ideal olan bu cihazlar aynı zamanda mobilyalarda, zeminde ve hatta döşemelerde kullanım için uygundur. Araçlarınızı temizlemek için de kullanabileceğiniz elektrikli süpürge çalışma prensibi ile konforlu ve fonksiyonel bir kullanım sunar. Hassas kumaşlardan oluşan koltukları ve perdeleri temizlemek için kullanabileceğiniz süpürge başlıkları fonksiyonel bir kullanım elde etmenizi sağlar. Birçok süpürge modelinde farklı başlık seçenekleri bulunur. Bu başlıklar ulaşılması zor olan alanları etkili bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Mobilyaların altlarını, koltuk aralarını, dar ve toz toplayan alanları temizlemenizi kolaylaştıran bu başlıklar sayesinde evinizde derinlemesine bir temizlik yapabilirsiniz. Konforlu bir temizlik deneyimi sunan bu cihazlar sayesinde istediğiniz her yeri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Kullanışlı bir elektrikli süpürge ve yıkama cihazı zaman alan temizlik işini daha kolay ve hızlı bir iş haline gelir. Bu cihazlar özellikleri sayesinde temizlik için harcadığınız zamanın ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu cihazlar uzun ömürlü kullanım sunar. Elektrikli süpürgeler halılara yapışan ve parke zeminlerinde yuvarlanan tüm evcil hayvan tüylerini hızlı ve etkili bir şekilde temizler. Son derece kullanışlı olan bu cihazlar, sert yüzeyleri, kanepeleri, halıları, yatakları ve döşemeleri ihtiyaç duyduğunuzda temizlemenizi sağlar. Teknolojinin gelişmesiyle farklı yüzeylerin kolaylıkla temizlenmesine yardımcı olan bu temizlik aletleri, çok yönlü bir kullanım sunar. Ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarında kullanılan süpürgeler en önemli yardımcılarından biridir. Elektrik süpürgesi seçimi yaparken kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hangi tasarıma sahip olan cihazı seçeceğinize karar verebilirsiniz. Küçük ve dar bir saklama alanına sahipseniz alandan tasarruf etmek için dikey bir süpürge tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu cihazların emiş gücü oldukça önemlidir. Güçlü emiş gücüne sahip olan süpürgeler sayesinde temizlik yaptığınız ortamda bulunan tozu ve kiri daha hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Farklı tasarım ve özelliğe sahip seçenekleri bulunan süpürge modelleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünü bulabilirsiniz.

Elektrikli Süpürge ve Yıkama Cihazı Modelleri

Elektrikli Süpürge ve Yıkama Cihazı Modelleri

Zemin yüzeyleri, kullandığınız alanın boyutu, cihazın özellikleri ve birçok faktörü göz önünde bulundurarak elektrikli süpürge seçmek oldukça önemlidir. Farklı özellik, boyut ve tasarım seçenekleri bulunan elektrikli süpürge çeşitleri arasından sizin için en fonksiyonel kullanım sunan ürünü bulabilirsiniz. Pratik kullanıma sahip olan elektrikli süpürge dikey modelleri sayesinde geniş alanlarda ve halı olan yüzeylerde kullanmak için idealdir. Dikey elektrikli süpürgeler, çok yönlü kullanım için farklı birçok başlıkla birlikte gelir. Bazı cihazların tasarımları torbasızdır, bazı modellerde ise toz ve döküntüleri toplamak için torbalar bulunur. Dik süpürgeler, parke zeminler ve halılar için üst düzey performans sunar. Elektrikli süpürge ve yıkama cihazları halı ve zemin gibi yüzeylerdeki lekeleri çıkarmak ve yüzeyleri temizlemek için kullanılır. Bu cihazlar taşınabilir ve kablosuz tasarımlara sahip olan seçenekleri ile küçük alanları temizlemek için idealdir. Bunlar, çocukların ve evcil hayvanların sebep olduğu karmaşıklığı temizlemek için mükemmeldir. Bununla birlikte el süpürgeleri hafif bir yapıya sahiptir ve sessiz çalışır. Kullanımı kolay olan bu cihazlar taşınabilir özelliği sayesinde küçük dökülmeleri temizlemek için oldukça kullanışlıdır. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için elektrikli süpürge önerisi ve beğenilerini inceleyebilirsiniz. Son teknoloji kullanılarak tasarlanan robot süpürgeler, sensör sınırlarını belirleyip ayarları seçtikten sonra temizleme işlemini sizin için yapar. Kablosuz ve kompakt olan bu elektrikli süpürgeler, size zaman kazandırırken hassas bir şekilde bulunduğunuz ortamı temizler. Geleneksel süpürgeler kadar güçlü veya çok yönlü olmasa da, bu cihazlar temizleme işlemi için kolaylık ve rahatlık sunar. Motor gücü ve devir özelliği de süpürge seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Yüksek devir gücüne sahip olan cihazlar daha verimli bir şekilde çalışır. Bununla birlikte elektrik süpürgesinin yüksek emiş gücüne sahip olması ve sessiz çalışma özelliği konforlu bir kullanım sunar. Sessiz çalışma özelliğine sahip olan cihazları istediğiniz her zaman çalıştırabilirsiniz. Yüksek toz emiş gücü ve sessiz çalışma özelliğine sahip olan elektrik süpürgeler hem taşınabilir olması hem de alan kaplamasıyla oldukça işlevseldir. Sayfamızda bulunan elektrikli süpürge ve yıkama cihazı modellerine göz atabilirsiniz, aradığınız özelliklere sahip olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Temizlik İçin; Elektrikli Süpürge & Yıkama Cihazı

Hızlı ve Kolay Temizlik İçin; Elektrikli Süpürge & Yıkama Cihazı

Elektrikli süpürge ve yıkama cihazları hızlı ve pratik bir şekilde istediğiniz her yeri temizlemenize olanak sağlar. Elektrikli süpürge ile mümkün olan en kısa sürede kapsamlı bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Kullanımı hızlı ve kolay olan bu cihazlar sayesinde daha az çaba ve enerji harcayarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan elektrikli süpürge modelleri farklı özelliklere ve tasarımlara sahip birçok model seçeneği sunar. Bu cihazları sadece elektrik prizine takarak temizlemek istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Elektrikli süpürgeler aynı zamanda ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarında bulunan tozları ve kirleri ortadan kaldıran HEPA veya diğer tür filtrelerle donatılmıştır. Elektrikli süpürgeler, halı yığınlarına yapışmış evcil hayvan tüylerini temizlemek için de idealdir. Yüksek emiş gücü sayesinde elektrikli süpürge, evcil hayvan tüylerinin yanı sıra halıdaki kötü kokuları da giderir. Elektrikli süpürgeler gelişmiş birçok özelliğe sahiptir. Gelişmiş özelliklere sahip olan bir elektrikli süpürgeye sahip olduğunuzda, temizlik sizin için daha kolay olacaktır. Dahası, gelişmiş özelliklere sahip elektrikli süpürgeler ile enerjiden tasarruf edebilir ve etkili bir şekilde çalışmak için otomatik yüzey açığa çıkarma sensörüne sahip olmanın avantajını elde edeceksiniz. Daha az güç harcayarak zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olan bu ürünler konforlu ve fonksiyonel bir kullanım sunar. Üst düzey teknoloji kullanılarak tasarlanan elektrikli süpürge robot olarak çalışma özelliği sayesinde cihazı fiziksel olarak çalıştırmanıza gerek kalmadan evinizin temizliğini sizin yerinize yapar. Siz evde olmasanız bile evinizi temizleyen bu cihazlar, Robot elektrikli süpürgeler, gelişmiş özellikleri sayesinde yüksek ve etkili performans elde etmenizi sağlar. Bunun yanı sıra elektrikli süpürge sessiz çalışma özelliği ile konforlu bir kullanım sunar. En sık tercih edilen ürünler arasında yer alan dikey süpürgeler hem pratik hem de işlevsel bir kullanım sunar. Alandan tasarruf etmenizi sağlayan bu cihazları istediğiniz her yere kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Yüksek emiş gücüne sahip olan bu cihazlar sayesinde konforlu ve pratik bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Küçük çocuğu olan ve evcil hayvan besleyenler için vazgeçilmez bir ev aleti olan süpürgelerin kullanımı oldukça kolaydır.

Elektrikli Süpürge & Yıkama Cihazı Fiyatları

Elektrikli Süpürge & Yıkama Cihazı Fiyatları

Elektrikli süpürgeler, hijyeni sağlamak için kullanılan ve birçok yaşam alanı için vazgeçilmez olan elektrik cihazlardan biridir. Yüzeydeki tozu, poleni, kiri ve istenmeyen parçacıkları temizlemek için kullanılan bu cihazlar hava kalitesini iyileştirir. Alerji ve solunum rahatsızlıklarını önlemek için yaşam alanlarınızı elektrikli süpürge ile temizleyerek, daha temiz alanların yanı sıra kaliteli havaya sahip olabilirsiniz. Bu cihazlar tozu ve diğer parçacıkları temizlemek için tüm kiri filtreleme sistemi aracılığıyla toplar. Ev, iş yeri, okul ve çeşitli alanlarda kullanılan elektrikli süpürgeler hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunar. Gelişen teknoloji ile birlikte cihazlara eklenen yeni özellikler sayesinde daha konforlu ve pratik bir şekilde temizlik işlemini tamamlayabilirsiniz. Zengin ürün yelpazesine sahip olan bu cihazlar farklı tasarım ve özelliklere sahiptir. Emiş gücü, filtreleme özelliği ve farklı başlıklar gibi çeşitli özelliklere sahip modeller arasından kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçerek etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Kullanım fonksiyonlarına göre farklılık gösteren elektrikli süpürge parçaları ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek sizin için kullanışlı olan ürünü bulabilirsiniz. Hem silme hem de süpürme özelliğine sahip olan elektrikli süpürge sulu temizleme işlemi sayesinde oldukça işlevsel bir kullanım sunar. Tozu ve partikülleri hızlı ve etkili bir şekilde temizleyen elektrikli süpürge 2000 watt gücü ile üst düzey performans elde etmenizi sağlar. Su filtreli, toz torbalı ve torbasız model seçeneklerinde farklı birçok filtre sistemi bulunur. Filtre çeşitleri arasından sizin için pratik olan modeli tercih edebilirsiniz. Elektrik süpürgelerinin özel başlıkları sayesinde farklı birçok yüzeyi konforlu bir şekilde temizleyebilirsiniz. Halı, parke, fayans ve beton gibi çeşitli zeminlerde uygun başlıklar kullanarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Köşeli zeminlerde üçgen başlığı kullanarak erişilmesi zor alanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Evinizde evcil hayvan varsa kullanabileceğiniz tüy toplayıcı başlık sayesinde hayvan tüylerini pratik bir şekilde toplayabilirsiniz. Bununla birlikte perde ve koltukları temizlemek için özel olarak tasarlanan başlıkları kullanarak hassas kumaşlara zarar vermeden temizliğinizi tamamlayabilirsiniz.

 Üst Düzey Performans Sunan Elektrikli Süpürge ve Yıkama Cihazı Modelleri

Üst Düzey Performans Sunan Elektrikli Süpürge ve Yıkama Cihazı Modelleri

Ev ve iş yerlerinde temizlik için vazgeçilmez cihazlardan biri olan süpürgeler, emiş gücü, aksesuar ve filtre sistemi gibi farklı birçok özelliğe göre çeşitlilik gösterir. Pratik kullanım sunan elektrikli süpürge kablosuz özelliği sayesinde rahat hareket etme imkânı tanır. İhtiyaçlarınızı ve aradığınız özellikleri belirleyerek elektrikli süpürge otomatik robot, dikey süpürge, el süpürgesi ve diğer süpürge çeşitleri arasından sizin için ideal olan ürünü bulabilirsiniz. Farklı özellikleri ile her kullanım alanı için ideal olan elektrikli süpürge şarjlı ve şarjsız özelliği ile fonksiyonel bir kullanım elde etmenizi sağlar. Kullanacağınız alanı ve ihtiyaçlarınızı göz önünce bulundurarak şarjlı süpürge de seçerek sizin için en etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Geniş alanları temizlemek için bir süpürge arayışındaysanız kablo uzunluğunu göz önünde bulundurmanız önemlidir. Bunun yanı sıra toza karşı bir hassasiyetiniz ve solunum rahatsızlıklarınız varsa süpürgede yer alan filtre sistemine dikkat etmeniz gerekir. Güçlü filtreleme sistemine sahip olan cihazları tercih ederek istediğiniz konforlu ve ferah havayı elde edebilirsiniz. Süpürgeyi kullanacağınız alanda çok sayıda kalın halı varsa uygun başlık seçeneklerine sahip olan modelleri seçebilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza uygun bir cihaz seçerek uzun süre konforlu bir kullanım ve yüksek performans elde edebilirsiniz. Otomatik olarak çalışan robot süpürgeler, temizlik için vakti olmayan kullanıcılar için idealdir. Hayatınızı kolaylaştıran bu cihazlar sayesinde bulunduğunuz alanı hızlı ve pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Tüm zeminlerde etkili sonuçlar almanızı sağlayan bu cihazlar kolay şarj edilebilir özelliği ile oldukça konforlu ve işlevseldir. Bununla birlikte bu cihazlar sessiz çalışma özelliği sayesinde sizi rahatsız etmeden temizliği tamamlar. Sulu sistemin olduğu süpürgeler, tozu daha güçlü bir şekilde su içine hapsettiği için çocuğu olan kullanıcılar için hijyenik bir kullanım sunar. Bu cihazlar aynı zamanda yüksek emiş gücü özelliği sayesinde bütün yüzeylerdeki tozun ve bakterilerin temizlenmesini sağlar. Mobilyaların temizliğinde de oldukça fonksiyonel olan bu cihazlar sayesinde pratik bir şekilde temizliğinizi tamamlayabilirsiniz. Konforlu ve işlevsel bir kullanım deneyimi sunan bu cihazların farklı marka, tasarım ve özelliğe sahip birçok seçeneği bulunur. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için elektrikli süpürge yorumları ve beğenilerini inceleyebilir, ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sunan elektrikli süpürge ve yıkama cihazlarının farklı tasarım ve teknik özelliklerine sahip modellerini daha yakından incelemek, her bütçeye ve ihtiyaca yönelik model seçeneklerini görmek için sayfamızdaki seçenekleri inceleyebilirsiniz.