Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Uygulama Alanı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Hız Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Cımbız Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kablosuz Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Islak Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Aydınlatma

Başka bir kelime deneyin

Saklama Çantası

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Epilatör

için 154 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Epilatör

İnsan vücudu anatomik yapısı ve doğası gereğiyle kıl ve tüy üretimi uzun yıllar devam eden canlılardır. Tüyler sağlık bakımından bir soruna sebebiyet vermese de estetik görünüm ve temizlik gibi konularda herkesin kurtulmak istediği dertlerden biri haline gelmiştir. Epilatör adı verilen cihazlar vücutta istenmeyen tüm tüy ve kılları kökünden kopararak vücuttan uzaklaştırmayı ve arındırmayı hedeflemektedir. Epilatör cihazlar da kendi içlerinde kullanım alanına, kullanım işlevine vs. gibi birçok alanda değişkenlik ve çeşitlilik göstermektedir. Bu aletler yoğun olarak elektrik gücü ile çalışan cihazlar olarak kullanıcıya hizmet vermektedir. Epilatör cihazlar işleyiş ve çalışma prensibi sebebiyle mekanik bir alet olan cımbızlara benzemektedir. Kıl yapısını tutarak kökünden bir çekim sağlayan cımbızlar, zamanla yerlerini çok daha profesyonel bir cihaz olan epilatör aletlere bırakmıştır. Epilatörün kullanımı her geçen gün artış göstermektedir. Her ortamda; evde, ofiste, okulda kolaylıkla uygulanabilir olması epilatör cihazlara gösterilen ilgiyi arttırmaktadır. Bu cihazlar sayesinde oldukça uzun ve zahmetli bir iş olan epilasyon süreci herkesin evinde yapabilir hale geldiği zahmetsiz bir yolculuğa dönüşmektedir.

 Pürüzsüz Bir Cildin Sırrı Epilatör Cihazları

Pürüzsüz Bir Cildin Sırrı Epilatör Cihazları

Gelişen teknoloji ile hayatımıza giren epilatör cihazları kadın - erkek herkese istenmeyen tüylerinden kurtulmayı vadetmektedir. Epilasyon süreci uzun ve zorlu bir süreç olmasına karşın epilatör cihazlarının çok daha kolay hizmet veriyor olması bu ürünün ilgi görmesine olanak sağlamıştır. Yumuşak, temiz ve pürüzsüz bir cilt için epilatör cihazları son derece gelişmiş teknolojik donanımları, her ihtiyaca uygun tasarlanmış ek mekanizmaları ve kullanım seçenekleri ile kullanıcıya dilediği her ortamda ve çok kısa sürede epilasyon hizmeti sunmaktadır. Söz konusu alet oldukça hassas yapısı sebebiyle çok ince ve çok açık renkte bulunan tüylerden bile kısa sürede kurtulmayı vadetmektedir. Epilatör cihazları diğer yöntemlerin aksine istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlarken cildinizde herhangi bir tahriş, acı, leke bırakmamaktadır. Aynı zamanda cildin yüzeyinde bulunan tüy ve kıl yapılarını kökleriyle beraber çekmeleri sebebiyle jilet kullanımında olduğu gibi kısa sürede kıl kökünün çıkmasını engellemektedir. Epilatör cihazlar kendi içlerinde kullanıcının ihtiyacına, aradığı teknik özelliklere, cilt tipine, cilt özelliklerine, kıl kökünün türüne ve yapısına göre birçok farklı sınıfa ayrılmakta ve bu seçeneklere uygun hizmet vermektedir. Birçok epilasyon tekniği normal veya hassas ciltli bireylerde tahrişe, alerjik reaksiyonlara sebep olmakla beraber bu sorun bu tip aletlerin hayatımıza girişiyle neredeyse son bulmaktadır. Geçmişten günümüze yaygın olarak kullanılan diğer yöntemler kıl köklerini besler, kıl artışını hızlandırır ve daha sert, koyu renkli tüylerin oluşumuna sebebiyet vermektedir. Epilatör cihazlar tüm bu sorunların aksine işleyiş mekanizması olarak hiçbir yönteme benzememekle beraber kıl yapısını kökleriyle beraber alır ve kullanıcıya uzun süre pürüzsüz bir görünüm vadetmektedir. Epilatör kullanmak, kişiyle hem zaman hem de para tasarrufu sunmayı da hedeflemektedir. Epilasyon süreçlerinde oluşan maddi manevi birçok hasarın önüne geçmek evinizde sağlıklı bir kullanım gerçekleştirerek mümkündür. Günümüze kadar en sık tercih edilen yöntemlerin başında gelen ağda, epilasyon ve tüy alma bantlarına oranla epilatör cihazları kıl köklerini çok daha sağlıklı alıyor olması, daha uzun süre pürüzsüz bir cilt sunması ve tekrar çıkan kıl yapısının çok daha yumuşak olması gibi nedenlerle sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcıların tamamı kendi kıl, kıl kökü ve cilt yapılarına uygun geliştirilmiş epilatör cihazlarını kullanmaya başlayabilir ve hemen pürüzsüz bir cilde kavuşabilir.

 Epilatör Cihaz Çeşitleri Nelerdir?

Epilatör Cihaz Çeşitleri Nelerdir?

Epilatör cihazlar kullanımlarının yaygınlaşması sebebiyle birçok farklı kişi ve kullanıma hitap edecek çeşitli modeller ile hizmet vermektedir. Her kullanıcının kıl, kıl kökü, cilt tipi, cilt yapısı farklılık gösterebileceği gibi kullanıcıların epilatör cihazdan beklentileri ve performans talepleri de değişkenlik göstermektedir. Bu aletler temel olarak başlık yapısı, motor gücü, başlık tipi gibi etkenlerle çeşitlilik göstermektedir. Çok hassas cilde sahip kullanıcılar sebebiyle geliştirilmiş olan buzlu epilatör cihazları, kıl koparma işleminin ardından başlığında bulunan buz kompaktı sayesinde kullanıcının cildinde tahriş, morarma, kızarma bırakmadan pürüzsüz ve berrak bir cilde kavuşmasını sağlamaktadır. Bu nedenle kullanımı özellikle açık ten rengine sahip ve hassas ciltli kullanıcılar tarafından memnuniyetle kullanılma ve ilgiyle takip edilmektedir. Epilatör cihaz çeşitleri motor gücünün artış talebi üzerine değişkenlik gösterebilir. Standart motor ve elektrik gücü de her kullanıcıya rahatlıkla yetebilecekken kişinin talebine göre bu özelliklerin daha yüksek olduğu seçenekler de bulunmaktadır. Söz konusu ürünler kıl köklerini alış mekanizmaları sebebiyle de çeşitlilik göstermektedir. Temel olarak; cımbız tipi epilatör çeşitleri, yaylı epilatör çeşitleri ve dönen disk epilatör seçenekleri olarak bilinmektedir. Tüm bu seçenekler farklı çalışma prensipleri ve işleyişleri benimsemeleri sebebiyle neredeyse her kullanıcının ihtiyacına yönelik hizmet vermektedir. Bu aletlerde çeşitliliğin oluşmasını sağlayan bir diğer temel mekanizma ise başlıklardır. Başlıklar; epilasyon işlemi uygulanacak alana, kişinin cilt tipine, epilasyon talebine göre değişkenlik göstermekte ve kişilere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Cihaz çeşitleri boyut olarak da değişkenlik göstermektedir. Standart boy seçeneklerinin yanı sıra daha portatif ve kolay taşınabilir seçeneklerden biri olan mini boy olarak da beğeniyle kullanılmaktadır. Kişisel bakımın en önemli parçalarından biri de tüyleri ve köklerini ciltten sağlıklı bir şekilde arındırmaktır. Gelenekselleşmiş fakat teknik özellik olarak ciltte hasar bırakan ve zarar veren yöntemlerin aksine Arzum epilatör kullanımı oldukça pratik ve sorunsuz bir epilasyon süreci sunmayı hedeflemektedir.

 Epilatör Cihaz Başlıkları Nelerdir?

Epilatör Cihaz Başlıkları Nelerdir?

Epilatör cihazlar her yerde ve her durumda kullanıcıya acısız, pratik, hızlı bir temizlik yöntemi sunmaktadır. Kıl yapısını köklerinden koparma refleksi ile çalışan temel mekanizması ile işlem sonrasında da kullanıcılara uzun süreli bir pürüzsüzlük vadetmektedir. Söz konusu aletler birçok temel prensipte farklılık ve çeşitlilik göstermesiyle beraber en büyük çeşitliliği başlıklar oluşturmaktadır. Epilatör başlıkları temel olarak kullanım yerine ve cilt tipine göre ayrım göstermektedir. Kol, bacak gibi bölgeler için geliştirilmiş olan ve tüm cilt yapısında uygulanabilecek olan başlık modelleri ana başlık olarak bilinmektedir. Koltuk altı bölgesinin biraz daha yumuşak bir bölge olması sebebiyle geliştirilmiş olan ve koltuk altı kararma problemlerinin de önüne geçen koltuk altı başlıkları bulunmaktadır. Özellikle kadınların epilasyon süreçlerine başlamasına sebep olan en önemli konulardan biri genital bölge temizliğidir. Genital bölgenin kıl yapısından arındırılması için geliştirilmiş hassas epilatör başlıkları ile acı eşiği çok düşük kullanıcılarda bile tahrişsiz, sorunsuz ve acısız bir süreç oluşmaktadır. Vücudunuzun her bölgesine ve her kullanıma uygun tasarlanmış olan epilatör başlığı seçenekleriyle kullanıcılara diledikleri ortamda, zaman kısıtlaması olmadan epilasyon gerçekleştirme imkanı sunulmaktadır. Birçok başlık modeli temel prensip olarak cımbız tipi seçeneği olarak anılmakta ve kıl köklerini çekim gücü ile koparmaktadır. Yaylı olan seçenek olarak bilinen ve kullanılan modeller daha çok yüz tüylerinin koparılmasında kullanılmaktadır. Yüz tüyleri üzerinde hareket ettirilen ürün, dönen bobin yapısı sayesinde yüzdeki tüyleri de acısız, zahmetsiz ve kısa sürede arındırmaktadır. Vücutta her bölgede bulunan hassasiyet direnci farklılık göstermektedir. Başlıklar da tüm bu farklılıklar, tüy yapısı ve cilt yapısı gibi etkenlerle çeşitlilik göstermektedir. Tüm çeşitli epilatör başlıklarını incelemek, epilatör cihazlar hakkında detaylı bilgi edinmek için ağda makinesi sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Epilatör Cihaz Fiyatları Nelerdir?

Epilatör Cihaz Fiyatları Nelerdir?

Kişisel bakım ve temizlik her zaman hayatımın temel taşlarından biri olmuştur. Geçmişten günümüze teknolojinin gelişmesiyle kişisel bakım yöntemleri farklılık gösterse de her biri aynı amaca hizmet etmektedir. Kıl köklerinden ve tüy yapısından cildi arındırmak geçmiş zamanların aksine söz konusu cihazların hayatımıza dahil olmasıyla beraber çok daha pratik, zahmetsiz, hızlı ve kolay bir kişisel bakım rutini haline gelmiştir. Kişiye her ortamda epilasyon yapabilme imkanı sunan bu aletler kontrolün kullanıcıda olmasını sağlamaktadır. Epilatör cihaz fiyatları birçok farklı etken madde ile değişkenlik ve çeşitlilik göstermektedir. Kullanıcının cihazdan beklentileri, ürünün motor ve elektrik gücü, kullanılacak başlık sayısı gibi birbirinden farklı seçeneklerle oldukça geniş bir fiyat aralığı hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda marka, model gibi belirleyici kriterlerle de kullanıcıya çeşitlilik sunmaktadır. Çok daha gür, kalın ve sık bir kıl yapısına sahip olduğu bilinen bireylerde daha hızlı ve daha etkili bir sonuç alınması sebebiyle çift başlıklı modeller tasarlanmakta ve önerilmektedir. Çift başlıklı modeller fiyatları standart modellerin fiyatlarına oranla farklılık göstermektedir. Epilasyon cihazları teknik özellik bakımından binlerce alt başlığa ayrılmakta olup kullanıcının kriterleri ve belirleyici özellikleriyle beraber bu teknik işlevlerden kendisine en uygun modele erişmesi oldukça kolay bir yöntemdir. Ürünü satın alınmadan önce doğru seçiminin yapıldığına emin olmak oldukça önemlidir. Ayrıca seçilen ürünün kullanıcının cilt tipine uygun tasarlanmış olması daha keyifli ve sorunsuz bir epilasyon sürecinin hazırlanmasına zemin oluşturmaktadır.

 Epilatör Aleti Seti İçerisindekiler Nelerdir?

Epilatör Aleti Seti İçerisindekiler Nelerdir?

Epilatör aletleri birçok farklı işleyiş ve mekanizma yapısı olarak hizmet vermektedir. Epilatör aleti seti içerisindekiler kullanıcının ihtiyaç ve taleplerine uygun çeşitlendirilebilen ve değişkenlik gösterilebilen mekanizmalardır. Standart set içerisinde kişinin talebine göre değişim gösterebilen kablolu veya kablosuz bir epilatör başlığı yer almaktadır. Bu epilatör cihazının yanı sıra; standart başlık, döner başlık, koltuk altı başlığı, hassas cilt başlığı gibi seçenekler oluşturulabilir ve her bütçeye uygunluk gösterebilen epilatör setleri oluşturulabilmektedir. Epilatör seti içerisinde bulunan Smartligt adı verilen ışık desteği sayesinde gözle görülemeyecek kadar küçük ve zayıf tüylerin bile ortaya çıkarılması kolaylaştırılmaktadır. Epilatör başlığı temel olarak normal ve turbo ayar da denilebilen iki hız seçeneği ile hizmet vermekte olup bu seçeneklerin kullanımı; cilt tipi, kullanım yeri gibi durumlarla değişiklik göstermektedir. Kullanıcının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulabilen epilatör seti içerisinde yüksek frekanslı masaj sistemleri, buz epilatör seçenekleri de eklenebilmektedir. Epilatör seti içerisinde bulunan cımbız ve fırça yardımı ile gözden kaçan kıl köklerinden hemen kurtulabilir ve fırça desteği ile epilatör başlığınızı kıllardan kolaylıkla arındırabilirsiniz. Epilatör başlıkları tamamen yıkanabilir başlıklar olması sebebiyle kullanımı kadar temizliği de oldukça pratik ve kolaydır. Epilatör cihazı kullanıcı yorumları temiz, güvenli ve pratik bir kullanıma sahip olması sebebiyle oldukça büyük beğeni ve memnuniyet içermektedir. Kullanıcılara konforlu, sağlıklı ve acısız bir arınma süreci sunan epilatör cihazları uzun süreli yumuşak ve pürüzsüz ciltler vadetmektedir.

Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılır?

Epilasyon cihazları elektrik gücünü kullanarak çalışan teknolojik cihazlardır. Temel olarak kablolu ve kablosuz epilasyon aletleri olarak iki alt başlık altında toplanmaktadır. Kablolu epilasyon cihazları ana başlık olan epilatör cihazının bağlantı kablosu ile elektrik teması kurularak çalıştırılmaktadır. Kablosuz epilatör başlıkları şarj seçenekli, kablo bağlantılı veya pi seçenekli kullanım prensipleri olarak kullanıcının talep ve arzusuna göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Güç kaynağı ile bağlantısı kurulmasının ardından kıl köklerinin temizleme işlemi yapılacağı bölge kurulanmalı ve epilasyon aleti çalıştırılmalıdır. Normal hız veya turbo hız gibi seçeneklere sahip olan epilatör cihazı kullanıcının talep ettiği işlem hızına göre ayarlanabilmektedir. Uygulanacak bölgenin hassasiyetine ve deri tipine uygun geliştirilmiş olan başlık takılarak kişisel bakımınıza güvenle başlayabilirsiniz. Epilatör cihazları kullanımı kadar bakımı da kolay ve pratik olan teknoloik cihazlardır. İşlem sonrasında başlıkları temizleyebilir, pürüzsüz ve berrak bir cilde çok kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Epilasyon Aleti Nasıl Temizlenir?

Epilasyon aletleri pratik ve sorunsuz kullanıma sahip olmakla beraber korunması ve bakımı da oldukça uzun ömürlü, kolay olan teknolojik aletler sınıfına girmektedir. Temizleme işleminin bitiminin ardından epilatörün içini açarak biriken kıl köklerini ve tüyleri içerisinden boşaltabilirsiniz. Kullandığınız epilatör başlığının giriş kısmında takılı kalan kıl tanelerini temizlemek için epilatör aletinizin içinde bulunan ve bu kullanıma uygun tasarlanmış temizleme fırçalarından destek alabilirsiniz. Epilasyon aletinizi temizleme yollarından bir diğeri de su ile arındırmaktır. Epilatörünüzün kullandığınız başlığını su ile yıkayarak kalıntılardan ve kıllardan kolaylıkla arındırabilirsiniz. Her işlem sonrasında rutin olarak epilasyon aletinizi temizlemeniz sağlıklı bir motor gücüne ulaşmasını sağlarken epilasyon aletinizi ve epilatör başlığınızı çok daha uzun süre sorunsuz kullanmanızı sağlamaktadır.

Epilatör Ne İşe Yarar?

Epilatörler temel çalışma prensibi olarak mekanik cımbızların kompleks ve motor gücüne dayanan versiyonları olarak betimlenebilmektedir. Ciltte bulunan kılları kıl köklerinden kopararak pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşulmasını sağlamaktadır. Epilatör cihazları gelenekselleşmiş yöntemler olarak bilinen; cımbız, jilet, ağda gibi yöntemlerin aksine çok daha uzun süreli ve sağlıklı bir yöntem olarak her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Diğer kişisel bakım yöntemlerine oranla epilatör cihazları; özellikle hassas ciltli kullanıcılar için tahriş, kızarıklık, morarma ve alerjik herhangi bir reaksiyona sebep olmadan sorunsuz bir kullanım sunmaktadır.

Epilatör Aleti Ne Kadar?

Epilatör aletlerinin fiyatları; marka, model, kullanıcının cilt tipine, kullanmak istediği cihazın motor – elektrik gücüne ve teknik özelliklerine, cihazın içerisinde bulunan epilatör başlığı sayısı gibi birbirinden farklı birçok seçenek ile değişkenlik göstermektedir. Epilatör fiyatları çok geniş bir fiyat aralığı ile kullanıcılara hizmet vermekte olup uzun ömürlü, sağlıklı ve sorunsuz kullanım kalitesi ile ürün kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.