Filtreleri Temizle
Marka
King

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Elektrikli Ev Aletleri

için 1,472 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

King Elektrikli Ev Aletleri

King, Türkiye’de ilk olarak termos üretimine başlayıp daha sonrasında kendisini farklı ürün grupları ile geliştirerek bugün sıklıkla tercih edilen markalar arasında yerini aldı. Ev yaşam alanlarında önemli yere sahip olan küçük ev aletleri, kullanıcıların hayatını kolaylaştırma konusunda oldukça önemli yer kaplar. King, 50 yılı aşkın olan süre zarfında güvenilir kalite, uygun fiyat ve yılların deneyimi ile geniş ürün yelpazesi doğrultusunda kullanıcıların her türlü isteklerine rahatlıkla karşılık verir. King elektrikli ev aletleri arasında; su ısıtıcı, blender seti, çay makinesi, Türk kahvesi makinesi, tost makinesi gibi çeşitlere sahip 100’ü aşkın modelde ürün bulunur. 1985 yılından beri ürün hizmeti veren marka, bugün her kesim insana hitap edebilen küçük ev aletleri üretir. Marka, üretimde var olan teknolojinin her türlü kaynaklarından faydalanarak çevre ve insan sağlığına önem verir. Markanın vizyonu; global üretim standartlarında hizmet veren yenilikçi tasarımları, liderlik felsefesiyle buluşturarak, adil fiyat anlayışı ile kullanıcılara hizmet vermektir. Yaratıcı ve özgün tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanan marka, kalitesinden ve modern üretiminden ödün vermez. Mutfak alanlarında sıklıkla tercih edilen küçük ev aletleri, yaşamın her anında kullanıcılara destek olmayı başarır. Marka, her zevke yönelik olan ürünleri ile enerji tasarrufunu da göz önünde bulundurur. Dilerseniz sayfamızdan King elektrikli ev aletleri ürünlerine göz atabilirsiniz.

King Elektrikli Ev Aleti Modelleri

King Elektrikli Ev Aleti Modelleri

Yaşam alanlarında kullanıcılara kolaylık ve rahatlık sağlayan King elektrikli küçük ev aletleri, özgün tasarımları ile adından sıklıkla söz ettirir. Marka, kullanıcılara kaliteli ürünler sunmaya özen gösterir. Farklı tasarıma sahip ürün grupları ile piyasada oldukça önemli bir yere sahiptir. Modern ve kaliteli ürünleri, markanın sıklıkla tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Marka, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve kullanacağı alanlara göre ürünler imalat etmeye dikkat eder. Mutfak alanlarında kullanıcılara kolaylık sağlayan King su ısıtıcıları farklı renk kategorileri ile oldukça şık tasarımlara sahiptir. Motor gücü 1500 W olup, 360 derecelik döner ısı tabanıyla suyun kısa sürede kaynamasını sağlar. Dışı tamamen paslanmaz çelikten üretilen ısıtıcılar, kullanıcılara ekstra bir avantaj sağlar. Aynı şekilde, markanın bir diğer ürün modeli olan King çay makinesi, kullanıcılara kahvaltı sofralarında eşlik ederek ve gün içinde çay ihtiyaçlarını zamandan tasarruf ederek giderir ve lezzetli çay içme fırsatı sunar. Standart üretimli modellerin yanı sıra gövdeleri paslanmaz çelik olan çeşitleri de bulunur. Ürünler, geniş renk skalasına sahip olup, farklı tasarımlarda üretilir. Mutfak ürünlerinden biri olan blender setleri, kullanıcılara yemek yapma aşamasında ve sebzeleri doğramak için oldukça kolaylık sağlar. Her kadının sıklıkla kullandığı küçük ev aletlerinden biri blender setidir. Bu yüzden marka, kaliteli ve kullanışlı olmaya elverişli ürünler üretir. Markanın blender setleri az parçalı olup fazla yer kaplamayan ve farklı renk seçeneklerine sahip ürünlerdir. Motor güçleri 600 W olup çift taraflı paslanmaz bıçağa sahiptirler. Marka, mutfak alanında kullanılan ürünleri dışında ev yaşam alanında da kolaylık sağlayan tasarımlara ev sahipliği yapar. King elektrik süpürgesi bu ürün grupları arasındadır. Toz torbalı, toz torbasız ve dik süpürge olmak üzere üç farklı modeli bulunur. A enerji sınıfında olup, Eco motor sistemi ile %50 enerji tasarrufu sağlarlar. Dik süpürgeler ise 180 derece dönebilen başlıkları ile zor yerlere ulaşarak kolay temizlik sağlar. Markanın bir diğer ürünü olan King ütüler, seramik taban olup 2000 W enerjiye sahiptirler. Standart olan modeller dışında seyahat boyu olan ütü modelleri de mevcuttur.

King Elektrikli Ev Aleti Seçerken Öne Çıkan Özellikler

King Elektrikli Ev Aleti Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Kullanıcılar King elektrikli küçük ev aletleri seçerken bir çok detaya dikkat eder. Bu detaylardan başında ise tercih edilen ürünlerin kullanışlı ve kaliteli olmaları gelir. Marka bu konuda kalitesini rahatlıkla ispat eder. Kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusunda ürün seçmeleri bu detayların içerisindedir. Bu noktada, ürünün kullanım amacı ve kullanılacak alan da oldukça önemlidir. Eğer yaşam alanlarınızda zamandan tasarruf etmeyi istiyor iseniz tercihinizi kısa zamanda suyu kaynatabilen ısıtıcılardan yana yapabilirsiniz. Dilerseniz de bulunduğunuz alanlara göre seçim yapabilirsiniz. Örneğin; ofisinizde lezzetli çaylar içmek için çay makinelerini tercih edebilirsiniz. Markanın bütün ürünleri oldukça kaliteli ve şık tasarımlara sahiptir. Bu yüzden, kullanıcılar seçtikleri ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Estetik görünüşe önem veriyorsanız ve ev akarlarından rahatsız olan bir bünyeye sahip iseniz sağlığınız için tercihinizi toz torbasız kolay temizlenebilen elektrikli süpürgelerden yana yapabilirsiniz. Klasik modeller arasından da dilediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Her ürün kendi arasında farklı üretim özelliklerine sahiptir. Daha fazla enerjiye sahip ürün arayışı içerisinde iseniz ürünler arasında özellik karşılaştırması yaparak dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Mutfağınızda daha fazla alan açmak isterseniz az parçalı blender setlerini tercih edebilirsiniz. King blender setleri, oldukça kullanışlı ve pratiktir. Bunun yanı sıra farklı tarzdaki ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. King markasının ütü modellerinden birini tercih ederken aradığınız özellikteki modeller arasından seçimler yapabilirsiniz. Seramik tabanlı ütüleri sayesinde, kıyafetlerinizi kolaylıkla istediğiniz şekilde ütüleme fırsatı sunar. Çalıştığınız işe göre sıklıkla seyahat eden biri iseniz tercihinizi rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz tutma yeri katlanabilen ütü modellerinden yana yapabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdan King elektrikli küçük ev aletleri modellerine göz gezdirebilir, istediğiniz ürünlerin özelliklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

King Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

King Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Her ürün sahip olduğu modele ve özelliğe göre farklı fiyat skalalarına sahiptir. Kullanıcıların dikkat ettiği önemli unsurlardan biri de tercih edecekleri ürünlerin fiyat bilgileridir. Fiyatların, kullanıcıların bütçe ve ihtiyaçlarına göre birbirleri ile uyum içerisinde olması da önemli faktörlerdendir. Ürünlerin, üretim aşamasında kullanılan materyalleri ve üretim özellikleri önemli noktalardan biridir. Ürünler sahip oldukları özelliklere göre fiyat değişikliği gösterebilir. Mesela, seçeceğiniz toz torbalı elektrikli süpürge ile toz torbasız elektrikli süpürge arasında bir takım özellik farklılığı ve fiyat değişiklikleri gözlenebilir. Markanın geniş renk kategorisine sahip olması, sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer almasını sağlar. Ürünlerin son derece kullanışlı ve teknolojinin her türlü imkanlarından yararlanılarak üretilmesi de hem marka için hem de kullanıcılar için ekstra bir avantaj sağlar. Ürünlerin dayanıklılık süresinin uzun olması da önemlidir. King elektrikli küçük ev aletlerinin sahip olduğu geniş ürün yelpazesinin arasından birden fazla model çeşitlerine bakabilir, bütçenize uygun olan ürünler içerisinden tercihler yapabilirsiniz. Markanın ürünleri, kullanışlı olduğu için istediğiniz sonuçları elde etmenize katkı sağlar. King elektrikli küçük ev aletleri fiyatları, ürünlerin kullanım özelliklerine ve malzeme yapısına göre şekillenir. Seramik tabanlı ütülerden herhangi birini tercih ederken, kendi içlerinde ayrıştırılan özellik yapılarına göre fiyat farklılığı yaşayabilirsiniz. Bu fiyat farklılığı gözlemlenen bir diğer ürün modeli de seyahat çantanızda gittiğiniz yerlere rahatça götürebileceğiniz portatif ütü modelidir. Az yer kaplaması ve farklı özelliği sayesinde fiyat bakımından diğer ürünlerden ayrılır. Dilerseniz sayfamızdan filtreleme seçeneğini kullanarak aradığınız özellikteki ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Ürünleri fiyatlarına göre sıralayarak en uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki King elektrikli küçük ev aletleri modellerini inceleyebilir, bütçenize ve ihtiyacınıza hitap eden ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.