Filtreleri Temizle
Marka
Delonghi

Kategoriler

Marka

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Elektrikli Ev Aletleri

için 327 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Delonghi Elektrikli Ev Aletleri

Evlerinizin en önemli işlerini, teknolojik sistemlerle üretilen faydalı Elektronik ev aletleri ile kısa sürede ve verimli olarak halledebilmeniz mümkün oluyor. 1974’den beri çeşitli teknolojik ürünleri sizlerin kullanımınıza sunan Delonghi, ürettiği birbirinden kıymetli Delonghi elektrikli ev aletleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Tost makinelerinden kahve makinelerine, ütü modellerinden Delonghi su ısıtıcı çeşitlerine olmak üzere çeşitli ev aletleri bulunuyor. Şık tasarımlarını her ürün modelinde farklı şekillerde yorumlayan Delonghi Türkiye, sizlere sunduğu elektrikli ev ürünleri arasındaki modeller ile hayatınıza konfor katıp, sizlerin zaman yönetiminin daha iyi yapılabilmesine imkân veriyor. Delonghi elektrkli ev aletleri estetik tasarım yapısına sahip zarif ürünleri ile birçok hanımı memnun ediyor.

Delonghi Ütüler Kıyafetlerinize Düzen ve Prestij Katıyor

Delonghi Ütüler Kıyafetlerinize Düzen ve Prestij Katıyor

Birçok giysinin daha düzenli şekilde görünümlere kavuşmasını sağlayan Delonghi ütüler, sizlere sunduğu kullanışlı yapı özellikleri ile birçok kıyafetinyıkandıktan sonra kolaylıkla istenilen biçimlere kavuşmasını sağlıyor. Hafif yapıları ile kullanıcılarının bileklerini ve kollarını yormayan markanın ütü modelleri, şık tasarımlarını teknolojik özellikleri ile birleştirmeleri ile öne çıkıyor. Kaliteli yapıdaki kaygan taban yapısı ile birçok farklı kıyafetin kolaylıkla istenilen çizgilerde ütülenmesini sağlayan Delonghi ütü çeşitleri, programlanabilir olmaları sayesinde çeşitli elbiselere uygun hale getirilebiliyor. Enerji tasarrufları sayesinde ev ekonominize katkı sunan Delonghi marka ürüler, ergonomik yapıları ile birçok kadın kullanıcının memnun kalmasını sağlıyor. Her evde olmazsa olmaz ürün yapısında bulunan ütüler, Delonghi markasının ileri teknolojik yapısı ile ütü yapmayı keyifli hale getirebilmeleri ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Zahmet duymadan birçok kırışıklıktan kolaylıkla kurtulmanızı sağlayan Delonghi ütü çeşitleri, birçok farklı modelden oluşuyor. İçerisindeki kazan malzemesi ile fazla kapasitede su alabilen Delonghi kazanlı ütü modelleri, birçok ütünün daha kolay ve hızlı yapılabilmesini sağlıyor. Boyut olarak kazansız ütülere göre daha büyük yapılarda bulunan markanın buhar kazanlı ütü modelleri, yüksek basınca sahip buhar çıkışları ile ön plana çıkıyor. Kendini yenileyebilen ve kapaklı yapıya sahip olan Anti Calc teknolojisi çift koruması ile buhar kazanlı ütüye sağlamlık sunuyor. Çift kireç önleyici teknolojik yapısı ile aynı zamanda ütü makinelerinizin kireçlenmesini önleyen özellik, ürünü daha uzun süre kullanabilmenizi sağlıyor. Fark yaratn teknolojik altyapısı ile yüksek performansları kullanıcıları ile paylaşan Delonghi buhar kazanlı ütü modelleri, otomatik kapanma özelliği ile güvenli ev aleti yapısını sizlere gösteriyor. Değişken çift tabanıyla sizlerin ulaşılması zor olan yerlere rahatlıkla ulaşabilmesini sağlayan Delonghi kazanlı ütü modelleri, üstün performansları kullanıcılarına sağlamaları ile biliniyor. Delonghi kazanlı ütü fiyat grupları, modellere göre şekilleniyor. Kazanlı ütü modelleri dışında seramik taban yapısına sahip modelleriyle de birçok kullanıcıyı memnun eden Delonghi, renkli ütü ışıkları, etkili buhar spreyi, termostat ayarları ve 2 metreyi bulan uzun kablo yapısı ile birçok ütünün hızlı ve pratik şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Mavi, turkuaz, bordo, pembe olmak üzere çeşitli dış gövde renklerine uygun tasarımları ile memnuniyet veren Delonghi ütü modelleri, birçok kıyafeti dakikalar içerisinde şık çizgilere kavuşturup, onların kırışıklıklardan uzaklaşmasını sağlıyor.

Delonghi Elektrikli Ev Aletleri Zengin Modelleriyle Kullanıcılarının İlgisini Çekiyor

Delonghi Elektrikli Ev Aletleri Zengin Modelleriyle Kullanıcılarının İlgisini Çekiyor

Kahve makineleri, taşınabilir klima, ekmek kızartma makineleri, ısıtıcılar, havalandırma sistemleri, tost makineleri, su ısıtıcıları ve ütüler olmak üzere birçok farklı ürün modelini sizlerle paylaşan Delonghi markası, tasarım, verimlilik, teknolojik donanım, sağlamlık ve enerji tasarrufu olmak üzere önemli değişkenlerin birçok ürün modelinde en üst seviyelerde sunulması anlayışı ile hareket ediyor. Oldukça şık yapılarda sizlere sunulan Delonghi markası elektrikli ev aleti modelleri, zarif ve estetik yapıları ile çeşitli kullanıcılarda albeni etkisi yaratıp, onların evlerinde büyük bir keyifle kullanabilmesini sağlıyor. Delonghi elektrikli ev aletleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri şeklinde olabildiği gibi mutfak ürünleri olarak da sizlerin beğenisine sunuluyor. Delonghi tost makinesi, birçok kahvaltıda sizlerin aradığı lezzetli tostların oluşmasını sağlamasıyla memnuniyet yaratıp, kısa sürede ısınabilmesiyle biliniyor. Güçlü plakaları ile ekmeklerin iyice bastırılmasını sağlayan markanın tost makinesi modelleri, yanmaz ve yapışmaz özelliklerden üretilmeleriyle biliniyor. Üzerinde çeşitli ısı ayarlarının kolaylıkla yapılabildiği Delonghi tost makineleri, dijital kontrol göstergelerine sahip modelleri ile makinenin ısı dercelerinin kolaylıkla öğrenilebilmesini sağlıyor. Farklı pişirme yapılarına uygun ızgara yapıları ve ayarları ile birçok farklı gıda maddesinin üzerinde yapılabileceği Delonghi tost makineleri, LED panellere, yağ toplama haznelerine, çift taraflı plaka kullanımına, kilitleme mandallarına, yükseklik ayarlarına ve çeşitli zamanlayıcılara sahip modelleri ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Delonghi kahve öğütücü modelleri, taze kahve çekirdeklerinin istenilen boyutlara gelmesini sağlamak amacıyla öğütülmesini sağlayan teknolojik özellikler ile sizlerin kullanımınıza sunulan makine özellikleri gösteriyor. Farklı çekirdek hazne kapasitelerine, gövde ağırlıklarına ve kahve öğütücü makinesi tasarımlarına sahip olan Delonghi kahve öğütücüleri, evlerinde kahve keyfini farklı stillerde yaşamak isteyen birçok kullanıcının yardımına koşuyor. Evlerinizde çeşitli amaçlarla kullanacağınız sıcak suların dakikalar içinde kaynamasını sağlayan Delonghi kettle modelleri, kırmızı, yeşil, gri ve siyah olmak üzere sade renk seçenekleri ile karşınıza geliyor. Düz renk yapısına sahip olmasına rağmen, mozaik kabartma ya da sürahi tipinde karşınıza gelen markanın su ısıtıcı modelleri, otomatik kapanma, gizli rezistans ve 360 derece dönebilen taban yapısına sahip olmalarıyla öne çıkıyor. Delonghi Elektrikli Ev Aletleri, tercih edilmek istenen ürün yapısına göre değişik şekildeki fiyatlarda karşınıza çıkıyor.

Delonghi Elektrikli Ev Aletleri Kahve Meraklılarını Yalnız Bırakmıyor

Delonghi Elektrikli Ev Aletleri Kahve Meraklılarını Yalnız Bırakmıyor

Gün içerisinde sıklıkla tüketilen içeceklerden olan kahveler, birçok kullanıcı için farklı yapılış tarzlarında sunulabilmeleri ile kullanıcılarda özel keyif veriyor. Kullanıcılarına kahve keyfini doruklarda yaşatmak isteyen Delonghi kahve makinesi modelleri, latte, cappuccinno, espresso ve filtre olmak üzere çeşitli kahveleri lezzetle içebilmenizi sağlıyor. Tam otomatik kahve makineleri ile yüksek teknolojiyle kahve makinelerinizin yapılabilmesini sağlayan Delonghi, ışıklı ekran yapısına, sesli sinyal sistemine, ayarlanabilir su sertliğine, kaliteli su filtrelerine, çıkarılabilir demleme ünitelerine, kireç temizleme ve atma fonksiyonuna sahip olan kompakt yapıdaki otomatik kahve makineleri ile birçok kullanıcının memnun kalmasını sağlıyor. Metal tarzları ile genellikle siyah ya da gri görünüşlere sahip olan Delonghi otomatik kahve makineleri, sıcak çikolata gibi farklı sıcak içeceklerin tüketilmesini de sağlayabiliyor. Filtre kahve deneyimi ile kahvenin en yalın halini tadımlamak isteyen birçok kullanıcının evlerine almak istediği elektrikli ev aletleri arasında olan Delonghi filtre kahve makinesi modelleri, kristallerden ilham alınarak sizlere sunulan üst gövde tasarımı, kontrol edilebilir su seviyesi göstergeleri ve yüksek su hazneleri ile evlerdeki filtre kahve keyfine tamamen erişilebilmesini sağlıyor. LCD ekrana sahip göstergeleri ile kullanıcılarına verimlilik sunan Delonghi filtre kahve makinesi modelleri, otomatik kapanma, kireç temizleme uyarısı ve çok sayıda kişiye uygun demlemeli kahveyi yapabilecek özelliklere sahip olduğunu sizlere kanıtlıyor. Aroma sistemi özellikleri ile filtre kahvenizin sertliğini kolaylıkla yapabilmenize, kullanıcı paneli ile kolay kontorl edilebilirliğe ve önden dolum sistemine sahip modelleri ile kahve suların kolayca dolmasını sağlayan Delonghi filtre kahve makineleri bulunuyor. Genellikle siyah ve beyaz renk tasarımları ile kullanıcılarının dikkatini çeken Delonghi filtre kahve makineleri, güzel kokusu ve erişilmez lezzete sahip demli ve filtreli kahvelerin keyfini sürmenize olanak sağlıyor. Öğütülmüş ve pod kahvelerin kolaylıkla yapılabilmesi için tasarlanan Delonghi espresso makinesi modelleri arasındaki paslanmaz çelik filtreye sahip modeller, uzun yıllar kahve içebilmenizi sağlıyor. Evlerinizde sizlere barista deneyimi yaşatabilen özelliklere sahip olan espresso makineleri ile birçok köpüklü espresonun kolaylıkla yapılabilmesi sağlanıyor. Delonghi ev aletleri arasında bulunan kullanışlı ve faydalı ürünler arasından kendinize uygun modelleri seçmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.