Filtreleri Temizle
Marka
Profilo

Kategoriler

Marka

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Elektrikli Ev Aletleri

için 1,972 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Profilo Elektrikli Ev Aletleri

Profilo 1995 yılından beri dayanıklı ev aletleri üretmeyi hedef edinerek faliyet gösteriyor. Tasırımı, teknoloji ile buluşturarak elektrikli ev aletleri alanında kaliteli küçük ev aletleri, süpürge ve ütüler üreten marka birçok kullanıcı için ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor. Üstün performansı ile dikkat çeken Profilo ev aletleri, enerji verimliliği sağlayan ürünleri ile çevreyi korurken aynı zamanda bütçenizin korunmasına da katkı sağlıyor.

Ürün Çeşitliliği ile Dikkat Çeken Profilo Elektrikli Ev Aletleri Özellikleri

Ürün Çeşitliliği ile Dikkat Çeken Profilo Elektrikli Ev Aletleri Özellikleri

Profilo elektrikli ev aletleri, şık tasarımlarının yanı sıra en yüksek teknoloji kullanarak ürettiği ürünleri ile kullanıcılara ev hayatında kolaylık sağlamayı başarıyor. Bu ürünler, yüksek motor güçleri ve nitelikli özellikleriyle dikkat çekiyor. Ürünlerde bulunan fonksiyon göstergeleri, kullanıcılara bilinçli ve kolay kullanım imkanı veriyor. Örneğin Profilo elektrikli ve buharlı dik süpürgeler "su ısınıyor", "buhar üretiliyor" gibi göstergeleri ile kullanıcıları yönlendiriyor. Özel olarak tasarlanmış katlanabilir tutma yeri kolay taşınabilirlik sağlarken, dik durma fonksiyonu yerden kazanmanıza yardımcı oluyor. Profilo küçük ev aletleri, mutfağa getirdiği pratik çözümler ile kullanıcıyı kendine hayran bırakıyor. Profilo kalitesi ile üretilen blenderlar, kıyma makineleri, tost makineleri, katı meyve sıkacakları ve daha nice ürünler, mutfağınızın en iyi yardımcısı oluyor.

Profilo Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları ve Akıllı Teknoloji ile Donatılan Modelleri

Profilo Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları ve Akıllı Teknoloji ile Donatılan Modelleri

Tüketicilerin tercihlerine göre değişiklik gösteren birçok kategoriye sahip olan Profilo elektrikli ev aletleri, kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak pek çok farklı model ve çeşitte üretiliyor. Profilo küçük ev aletleri modelleri, kullanım amacına bağlı olarak çeşitli özellikleri barındırıyor. Örneğin, mikser serileri motor gücü ve anlık çalıştırma-turbo özelliklerinde farklılık göstermezken, standlı mikser serisi veya kompakt el mikseri modeli , kullanıcılarına çeşitlilik sunuyor. Standlı mikser serisi geniş bir hazneye sahipken, kompakt el mikseri daha pratik bir kullanım sağlar. Saçlara şekil vermek için kullanılan saç kurutma makineleri, çeşitli modelleri ile kullanıcılarını memnun ediyor. İyonizasyon özelliğine sahip ürünler saçınızın elektriklenmesini engellerken, soğuk hava üfleme özelliğine sahip saç kurutma makineleri saç modelinizi sabitler. Profilo küçük ev aletleri fiyatları, modellerin kullanım alanlarına, motor güçlerine, aparat malzemelerine göre değişiklik gösteriyor

Profilo Elektrikli Ev Aletleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Profilo Elektrikli Ev Aletleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Profilo küçük ev aletleri satın alırken, kullanım amacınıza ve bireysel ihtiyaçlarınıza göre tercih yapmalısınız. Profilo küçük ev aletleri pek çok farklı modeli beklentilerinize bağlı kalarak sizlere sunar. Örneğin tost makinesi alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri plaka malzemesidir. Sağlığınız için tavsiye edilen döküm malzemeleri öncelikli tercihiniz olmalıdır. Ek olarak yapışmaz ve kolay temizlenebilen plakalar işlerinizi kolaylaştırır ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Evinizin olmazsa olmazı olan ütülerde dikkat etmeniz gerekenler taban malzemesi ve Watt gücüdür. Sağlam, iletkenliği güçlü ve kendi kendini temizleme özelliği bulunan ütü tabanları, ütünüzü uzun yıllar kullanmanızı sağlıyor. Yüksek Watt gücü ise, en inatçı kırışıklıkları kolaylıkla yok ediyor. Bunların yanı sıra damlama emniyet sistemine ve otomatik olarak kapanma özelliğine sahip ütüler, kullanıcıları tarafından güvenle tercih ediliyor. En son teknoloji kullanarak ürettiği ürünlerde bulunan akıllı özellikleri kalite ile buluşturan Profilo, kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Siz de ihtiyacınıza en uygun ürünlere sayfamızdan erişebilir, ulaşılabilir fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz Elektrikli Ev Aletleri kategorimizden tüm marka ve model ürünlere ulaşabilirsiniz.