Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Masaüstü Bilgisayar

için 109 sonuç bulundu.
İşlemci Tipi seçiniz

Dark Masaüstü Bilgisayar

Dünden bugüne çeşitlenen bilgisayarlar, farklı kategorilerde üretilmeye devam ediyor. Bu evrim, masaüstü bilgisayarla başlar, sonrasında dizüstü bilgisayarlara kadar kendini gösterir ve günümüzde aktif olarak devam eder. Masaüstü bilgisayarlar, sunduğu yüksek performans ve kullanım kolaylığı ile sıklıkla tercih edilir. Dark masaüstü bilgisayarları, çeşitlilik konusunda zengindir. Yüksek bellek hızı ve kapasitesi ile oyun oynamayı sevenlerin tercihleri arasında ön sıralarda yer alır. Dark masaüstü bilgisayar modelleri, hem renkli tasarımları hem yüksek teknolojisiyle alıcıların ilgisini üzerinde toplar. Ürünlerini geniş bir yelpaze ile sunan marka, ürün gamında çeşitli ihtiyaçlara yönelik ürünler bulundurur. Siz de sayfamızdan Dark markasına ait masaüstü bilgisayar modellerini inceleyebilirsiniz.

Dark Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Dark Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Bilgisayar, aranan niteliklere göre tercih edilmesi kolay ama ürün çeşitliliği açısından seçilmesi zor bir cihazdır. Dark masaüstü bilgisayarlar, kafanızı karıştıran sorulara cevap verirken aynı zamanda tam olarak aradığınız ürünü bulmanıza olanak sağlar. Günümüzde masaüstü bilgisayarlar, daha çok yüksek özelliklere sahip program kullanıcıları ve bilgisayar oyunları oynayanlar tarafından tercih edilir. Dark masaüstü oyuncu bilgisayarı, en iyi oyun deneyimini sağlayacak şekilde üretilir. Bellek hızı ve kapasitesi, oyun bilgisayarlarının hızı için oldukça önemlidir. Ürünlerinde en az 8 GB RAM kullanan marka, 240 GB’tan 1 TB kapsiteye kadar çıkan SSD çeşitlerine de ürünlerinde yer verir. Marka, ürünlerinde en iyi oyun deneyimini yansıtacak güçlü ekran kartları kullanır. Bu sayede yüksek çözünürlüklü ve grafikli oyunları keyifle oynayabilir, dilediğiniz gibi özgürce yükleme yapabilirsiniz. Dark masaüstü bilgisayar özellikleri, kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Markanın, ürünlerinde iki farklı işlemci kullanır. Aynı zamanda, markanın masaüstü bilgisayarlarının çoğunun işletim sistemi FreeDOS’tur. Bu özellikteki masaüstü bilgisayarlara, kullanım tercihinize göre arzu edilen işletim sistemi kurulabilir, istediğiniz niteliklerdeki sistemle bilgisayarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Dark Masaüstü Bilgisayar Satın Alırken Öne Çıkanlar

Dark Masaüstü Bilgisayar Satın Alırken Öne Çıkanlar

Dark pc modelleri arasından seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken bazı faktörler vardır. Öncelikle, kullanım amacınızı belirlemeniz gerekir. Eğer masaüstü bilgisayarı oyun için kullanacaksanız bellek ve işlemcisine dikkat edebilirsiniz. İşlemcisi iyi olmayan cihazlar, yüklenilen oyunu/programı kaldıramayıp çökebilir. Bu sebeple eğer yüksek sistem isteyen yüklemeler yapacaksanız, alacağınız Dark pc özellikleri sizi tatmin edecek nitelikte olmalıdır. Markanın ürünleri, yüksek kalitedeki işlemcisi ve bellek kapasitesiyle kullanıcısına iyi bir performans sunar. Ekran kartı, oyun bilgisayarları için en önemli parçadır. Dark pc kullananlar için önemli olan ekran kartı, aynı zamanda yüksek kapasiteli programları çalıştırmada da etkilidir. Video ve fotoğraf düzenleme programları da en az oyunlar kadar yüksek bir sistem ister. Kaliteli ekran kartına sahip bu bilgisayarlara, kullanacağınız programları yükleyebilir sorunsuz bir şekilde, aktif olarak yararlanabilirsiniz. Dilerseniz, Dark masaüstü bilgisayar yorumlarından faydalanarak kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Dark Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Dark Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Dark, ürünlerini kullanıcılara geniş bir yelpazede sunar. Ürünler, kendi aralarında bazı kullanım alanlarını destekleyen özelliklerle donatılır ve ona göre ayrılır. Ürün tasarlanırken kullanılan iç malzeme, materyaller, işlemci gücü, işletim sistemi, bellek kapasitesi ve dizaynı göz önünde bulundurulur. Tüm bunlar, ortaya çıkan tasarımın fiyatını doğrudan etkiler. Bu sayede, Dark masaüstü bilgisayar kullananlar diledikleri oyunu oynayabilir ve yüksek boyutlu programları çekinmeden yükleyebilir. Kaliteli işlemciler ve ekran kartları ile her oyundan yüksek performans alırsınız. Tüm bu özelliklerinin yanında alıcıları ve Dark pc fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur da dış tasarımıdır. Etkileyici dizaynı, renkli ışıklarla donatılmış cam fanusu anımsatan dış görünüşüyle, farkını ortaya koyar. Siz de sayfamızda yer alan Dark markasına ait masaüstü bilgisayarlarını inceleyebilir, fiyata göre sıralayarak en uygun ürünleri listeleyebilirsiniz. Zevkinize ve ihtiyacınıza hitap eden modellere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dark
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

HP (377)
Lenovo (1285)
Dell (673)
Asus (99)
Izoly (255)
Msi (229)
Casper (820)
Acer (19)
Turbox (950)
Apple (20)
Avantron (2274)
Zeiron (509)
Dragos (298)
Technopc (188)
Quadro (186)
Biggamex (178)
Collect (148)
Dark (109)
Ramtech (61)
Seclife (61)
Rogame (51)
Exper (44)
Intel (41)
Esonic (27)
REDROCK (26)
Asper (20)
Oyunkolik (15)
Rowork (15)
Zotac (10)
Mini Pc (9)
Suncom (8)
Gamyx (1)
Gigabyte (1)
I-Life (1)
(2178)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci Tipi

Ryzen 3 (31)
Ryzen 5 (28)
(11)
(5)
(5)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Kartı Belleği

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Sistem Belleği (Gb)

(43)
(19)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

(19)
(16)
(10)
(8)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşletim Sistemi

Free Dos (43)
Windows 10 (22)
Başka bir kelime deneyin

Maksimum Ekran Çözünürlük

(17)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Platform Tipi

(105)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (19)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL