Asus, Masaüstü Bilgisayar

için 322 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Asus Masaüstü Bilgisayar

1989 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren ve akıllı cep telefonundan dahili bilgisayar donanım bileşenine kadar sayısız ürüne imza atan Tayvan merkezli Asus, ilke edindiği yenilikçiliği, hazırladığı masaüstü bilgisayar çeşitleriyle bir kez daha gözler önüne seriyor. Farklı kullanım senaryolarına uygun şekilde tasarladığı ürünlerle oyunculardan temel düzeyde bilgisayar kullanıcılarına kadar herkesi memnun eden marka, iş yerlerinde kullanılmak üzere tasarladığı mini bilgisayarlarıyla da ses getiriyor. Cihazların teknik yeterliliklerine ve sunduğu imkanlara göre değişiklik gösteren Asus masaüstü bilgisayar fiyatları, modellerin donanım ve yazılım noktasında farklılık arz etmesi sayesinde bütçesini yormadan bilgisayar sahibi olmak isteyenleri de memnun ediyor.

Asus ROG Serisiyle Modern Oyunları Akıcı Şekilde Oynayın

Asus ROG Serisiyle Modern Oyunları Akıcı Şekilde Oynayın

Üstün performanslı anakart, işlemci, ekran kartı, RAM gibi bileşenlerle donatılarak yeni nesil oyunların yüksek çözünürlükte ve akıcı şekilde oynanabilir olmasını sağlayan Republic of Gamers ailesinde bulunan Asus bilgisayar modelleri, yapısal açıdan kendi içlerinde kategorilere ayrılıyor. Geleneksel mid tower kasa formuyla şekillendirilerek oyun ve teknoloji meraklılarıyla buluşturulan modeller, kasa iç ve dış RGB LED aydınlatmalarıyla hayranlık uyandırıyor. Markanın hazırladığı Aura Sync yazılımıyla kolayca kontrol edilebilen RGB aydınlatma, kasa içerisinde bulunan anakart ve ekran kartı gibi bileşenlerde de yer alabildiği ve ilgili yazılımla senkronize edilebildiği için oyun seanslarında mükemmel bir görünüm oluşturabiliyor. Boyutları ve iç hacimleri sayesinde dahili donanım bileşenlerinin esnek şekilde konumlandırılabildiği ROG Strix ve ROG GT51 serisi Asus PC çeşitleri, yüksek performans arayan kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. İleri düzeyde güç sağlayabilen PSU’larla desteklenen ürünler, çift ekran kartı yapılandırması, HDD ve SSD desteği, yüksek kapasiteli RAM ve daha nice bileşenle performans noktasında sınırları çiziyor. Full HD, 2K ve 4K çözünürlükte oyun için ideal seçenekler arasına giren Asus PC gaming çözümleri, markanın özel soğutma mekanizmalarını beraberinde getiriyor. En yoğun grafik ve işlem yükü altındayken bile serin ve sessiz çalışabilen modellerin bileşenleri, Asus’un belirlediği ölçülerde overclock işlemine de tabi tutulabiliyor. Daima en yüksek performansı hedefleyen oyun ve teknoloji meraklılarının ilgisini çeken bu özellik, Asus’un anakartlarında yer alan BIOS’ları için özel hazırladığı hız aşırtma sistemleriyle oldukça pratik şekilde değerlendirilebiliyor. Ekran kartının limitlerini öğrenmek ve ilgili bileşenin hızını yükseltmek isteyenler ise Asus GPU Tweak yazılımıyla amaçlarına ulaşabiliyor. ROG ailesinin en taşınabilir ve adeta bir oyun konsolu gibi görünen üyeleri ise ROG G20 serisi. Masaüstü bilgisayar donanım bileşenleriyle güçlendirilen ve yeni nesil işletim sistemleriyle desteklenen ROG G20 modelleri, oturma odası ve salonda mini bir bilgisayar kullanmak isteyen oyuncuların gereksinimlerine çözüm getiriyor. Kablosuz çevre birimleriyle kontrol edilebilen ve bu sayede neredeyse bir oyun konsolu deneyimi vadeden ürünler, multimedya takibi amacıyla da kullanılabiliyor. Zengin bağlantı noktalarıyla monitör, televizyon gibi birimlere yüksek tanımlı görüntü iletebilen Asus masaüstü PC, markanın yazılım desteğiyle işlevsellik konusunda da sınıfı rahatlıkla geçiyor.

Ev ve İş Yerleri İçin Birbirinden Başarılı Asus PC Modelleri

Ev ve İş Yerleri İçin Birbirinden Başarılı Asus PC Modelleri

OEM parçalar edinerek bilgisayar toplamakla uğraşmak istemeyen ve hazır bir PC edinerek hem evde hem de iş yerinde çalışmalarını keyifle sürdürmeyi hedefleyen kullanıcıların yönelebilecekleri Asus masaüstü bilgisayar çeşitleri de bulunuyor. VivoPC serisi içerisine konumlandırılan ve opsiyonel olarak klavye/fare birimleriyle birlikte gelen ürünler, özellikle merkezi işlem biriminin yüksek performanslı olmasıyla pek çok açıdan yeterlilik gösteriyor. Temel düzeyde grafiklere sahip oyunların oynanabilmesini mümkün kılan modeller; ofis uygulamalarının kullanımı, fotoğraf ve video düzenleme, aktif İnternet kullanımı gibi senaryolarda yüksek performans sergiliyor. Aynı anda birden fazla uygulamanın çalıştırılabilmesine olanak veren VivoPC serisi, arttırılabilir hafıza, depolama alanı gibi özellikleriyle uzun soluklu kullanımlar için de uygun oluşuyla dikkat çekiyor. Tercih edilen bilgisayara göre yerleşik olarak DVD ya da Blu-ray oynatıcı/yazıcıyla güçlendirilen bilgisayarlar, dahili Wi-Fi bağlantısıyla yerel ağlara ve internete kablosuz olarak bağlanabiliyor. Bluetooth desteğiyle diğer cihazlarla iletişim kurabilen ve işlevsellik açısından memnuniyet yaratan ürünler, çok kanallı ses sistemlerinin bağlanabilmesine imkan tanıyor. Böylece çok kanallı ses sistemlerine sahip olan teknoloji tutkunları, Asus masaüstü bilgisayar modelleri ile bulundukları ortamı, multimedya merkezine dönüştürebiliyor. Yeni nesil oyunları ve VR içerikleri de ilgili bilgisayarları aracılığıyla görüntülemeyi arzu edenler, seçimlerini VivoPC serisininin sunduğu güçlü modellerden yana kullanabiliyor. Hiçbir teknik aksaklık yaşamadan VR destekli oyunların ve multimedya içeriklerinin takip edilebilmesini mümkün hale getiren bilgisayarlar, VR ekipmanı üreten çeşitli markalardan aldığı sertifikalarla performans konusundaki yeterliliğini ispat ediyor. Üzerindeki bağlantı noktaları aracılığıyla 4K çözünürlükteki görüntüleri, monitör ve televizyonlara aktarabilen modeller, slim formda üretildikleri için taşınabilirlik açısından kullanıcıları mutlu ediyor. İki kilogramı biraz geçen ağırlığı ve ölçüleriyle modern oyun konsollarıyla benzerlik taşıyan VivoPC serisinin güçlü üyeleri, bu yönleriyle de öne çıkıyor.

Hem Yer Hem de Enerjiden Tasarruf Etmek İsteyenlere Özel Modeller

Hem Yer Hem de Enerjiden Tasarruf Etmek İsteyenlere Özel Modeller

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün gamını bu doğrultuda şekillendiren Asus, özellikle iş yerlerinde değerlendirilebilecek modellere de hayat veriyor. Kasası bulunmayan ve tüm teknik donanım bileşenleri ekranla bütünleşik olan All in One formundaki bilgisayarlar geliştiren marka, ilgili modelleri Vivo AiO ve Zen AiO gibi farklı kategorilere ayırıyor. Yüksek çözünürlüklü ekranlarla desteklenen ve donanım bileşenlerinin yanı sıra yazılımından aldığı güçle pratik şekilde kurulup kullanılabilen All in One Asus bilgisayar masaüstü deneyimi için yüksek performanslı ama çok yer kaplamayan bilgisayarlara yatırım yapmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. İşletim sisteminden aldığı destekle dokunmatik ekran özelliğine de kavuşan kimi bilgisayarlar, klavye ve fare olmaksızın kontrol edilebiliyor. Şirketlerin, müşteri karşılama bankolarında sıklıkla görev alan modeller, sunduğu olanaklarla iş yerlerinin farklı birimlerinde de kullanılabiliyor. Ev ve iş yerlerinde hem yer hem de enerjiden üst düzeyde tasarruf etmek isteyenlerin yönelebilecekleri VivoMini serisi mini bilgisayarlar, boyutlarından beklenmeyecek düzeyde performans gösterirken gerekli aksesuarlar yardımıyla monitörlerin arkalarına takılarak da değerlendirilebiliyor. Sahip olduğu donanım bileşenlerinin düşük güç tüketimi sayesinde iş yerlerinin toplam elektrik giderlerini asgari seviyeye çekmeyi planlayanların beklentilerine yanıt veren cihazlara, masaüstü bilgisayarlarda kullanılan işletim sistemleri ve uygulamalar sorunsuz şekilde kurulabiliyor. Klavye ve fare bağlanabilecek USB portlarıyla birlikte yüksek çözünürlük sunan HDMI portlarıyla da zenginleştirilen mini bilgisayarların depolama birimleri ise yine ilgili modellerin boyutlarıyla ters orantılı oluyor. Dijital verilerini esnek şekilde depolamayı amaçlayanların rahatlıkla tercih edebilecekleri çözümler, teknik yeterlilikleriyle pek çok noktada gelişmiş masaüstü bilgisayarları aratmıyor. Küçük boyutlu ve az enerji tüketen masaüstü bilgisayar tavsiyesi isteyen teknoloji meraklılarının ve profesyonellerin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak olan mini bilgisayarlar, yükseltilebilir dahili donanım bileşenleriyle de yüz güldürüyor. Yeni nesil yonga setleriyle kablosuz bağlantı özelliğine kavuşan ürünler, ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez bir üyesi olabiliyor. Hazırladığı bilgisayarlarla her türlü soruna çözüm getiren ve teknoloji tutkunlarının takdirini kazanan Asus, ürün gamını her geçen gün genişletiyor. Siz de modern ve yüksek performanslı bir masaüstü bilgisayar almayı planlıyorsanız, Asus’un ürün serilerini inceleyebilir, size uygun çözümü kolaylıkla edinebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Asus
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acer (94)
Aidata (3)
Apple (32)
Asus (322)
Avantron (268)
Cas (6)
cas (1)
CaseBull (1)
Casper (2122)
Dark (108)
Dell (840)
Dente (1)
(2586)
Dragos (92)
EFG (1)
Exper (171)
Fujitsu (7)
Gametech (122)
Gamyx (1)
Gigabyte (10)
Hometech (7)
HP (1185)
I-Life (10)
Intel (182)
Izoly (869)
Jetway (8)
Lenovo (898)
Mini Pc (16)
Msi (333)
Nitrogame (10)
PARTNER (1)
Perkon (16)
Powergate (14)
Quadro (247)
REDROCK (47)
Technopc (274)
Turbox (385)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci Tipi

(6)
Ryzen 5 (6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Kartı Belleği

(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşletim Sistemi

Free Dos (224)
Windows 10 (24)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Platform Tipi

(161)
(110)
(51)
Başka bir kelime deneyin

Sistem Belleği (Gb)

(183)
(37)
(13)
(9)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maksimum Ekran Çözünürlük

(70)
(49)
(7)
(6)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci Modeli

(45)
(37)
(22)
(16)
(11)
(9)
(9)
(7)
(7)
(6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL