Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Masaüstü Bilgisayar

için 99 sonuç bulundu.

Asus Masaüstü Bilgisayar

Masaüstü bilgisayarlar kasa, monitör ve klavye setinden oluşan, evde ve işyerinde kullanılan bir aygıttır. Çeşitli donanım, yazılım ve kapasitelere sahip masaüstü bilgisayarlar mevcuttur. Bu cihazların kullanım alanları türüne ve işlevine göre değişir. Küçük masaüstü bilgisayarlar kompakt bilgisayarlardır. Oyun masaüstü bilgisayar ise özel bir soğutma sistemi ve üstün donanım kullanan bir bilgisayardır. Hepsi bir arada masaüstü bilgisayar, bir kasa ve bir ekranı bütünleştiren bir türdür. Masaüstü bilgisayarlar talep üzerine geliştirilebilir ve dizüstü bilgisayarlardan daha yüksek performans elde etme olasılıkları daha yüksektir. Sayfamız üzerinden bir masaüstü bilgisayar satın alırken, Asus PC kategorisine göz atabilir, yalnızca kasa olarak kullanılan bir masaüstü bilgisayar seçebilir ve kasanın yanına bir klavye ile birlikte bir monitör ekleyebilir ve son olarak bunları ortada birleştirebilirsiniz. Yüksek performanslı işlemciler ve grafik performansı sağlayan bileşenlerle donatılmış ve mükemmel bir soğutma sistemine sahip Asus masaüstü oyun bilgisayar ürün grubu, oyuncular için tasarlanmış olsa da güçlü donanım yeteneklerinden dolayı grafik tasarımları ve projeler için de kullanılabilirler. Tak ve çalıştır işlevi ile yanınızda götürebildiğiniz kompakt tasarımlı bir dizüstü bilgisayardan daha fazla yer kaplayan bir masaüstü bilgisayar klavye, fare ve monitör bağlanarak dizüstüne göre çok daha işlevsel şekilde kullanılabilecek. Bir masaüstü bilgisayarın en önemli işlevlerinden biri, anakart desteği ile geliştirilebilmesidir. Uygun parçaları kullanarak, işlevsel yükseltmeler ve parça değişiklikleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Asus Masaüstü Bilgisayarlar ile Tanışın

Asus Masaüstü Bilgisayarlar ile Tanışın

Asus masaüstü bilgisayar modelleri yüksek performansını sergilemek için kullanıcıları ile tanışmayı bekliyor. ASUS, Windows işletim sistemi ile entegre kullanıcı dostu arayüzü ile profesyonel ve orta seviye kullanıcılar için vazgeçilmez bir araç halinde. 8 GB'a kadar desteklenen grafik kartı belleği ve 32 GB RAM, maksimum veri işleme hızına ulaşabilir. Bilgisayarınızda yıllarca veri depolamak için 1 TB'ye kadar olan sabit sürücüleri kullanabilirsiniz. DDR4 ve DDR3 tipi modeller ve yüksek RAM kapasitesi, oyunda en iyi performansı gösterebilmeniz için ürünlerde kullanılıyor. Asus masaüstü bilgisayarlar güçlü performansları ile insanların dikkatini çeker ve güzel tasarımlarıyla takdir edilir. Asus, bilgisayarlarında Intel Core i7, Intel Core i5, Intel Celeron ve Intel Xeon kullanarak birden fazla işlemci türünü kullanıcılarına sunar. Marka, bilgisayarları etkin bir şekilde kullanabilen en gelişmiş teknolojik işlemcileri sağlar. 4. nesil işlemci tipini içeren modellerin yanı sıra 8. nesil işlemcileri ekleyerek teknolojiyi efektif boyutta deneyimleyebilmenizi sağlar. 1 TB'ye kadar SSD'yi destekleyen Asus masaüstü bilgisayar modelleri, yüksek veri aktarım hızları sağlayabilir. Üst düzey ethernet yetenekleriyle, kesintisiz ağ erişimi ve yüksek kaliteli kablolu internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Yenilikçi kablosuz işlevi ile, dilediğiniz ağa kablosuz olarak erişebilir ve internete bağlanabilirsiniz. Optik disk sürücü desteği ile DVD ve CD'leri kolayca açabilir, hızlıca izleyebilirsiniz. Sistem bellek desteği açısından bu modeller 32 GB'a kadar RAM sağlarken, programların ve sayfaların açılma süresini en aza indirir, birden çok işlem ve oyunda sorunsuz bir deneyim sağlar. Bellek hızı 2400 MHz'e ulaştığında, veriler ve komutlar hızlı ve verimli bir şekilde yürütülebilir. Asus, kullanıcılara yararlı bir ekran deneyimi sağlamak için masaüstü bilgisayarlarda Windows arayüzünü etkin bir şekilde kullanır. İş hayatında çizim, tasarım ve dijital programlar kullananlar için etkin performans desteği sağlar. Asus masaüstü bilgisayar modelleri evlerde, ofislerde ve işyerlerinde yüksek performans sağlayabilir ve oyunlarda, uygulamalarda ve programlarda en büyük yardımcınızdır. Asus PC gaming bilgisayarları 300 W'a kadar güç değerlerini destekleyebilen çeşitli boyutlarda güç desteğine sahiptir. GeForce, Nvidia ve Intel HD grafik kartlarının yardımıyla en net, pürüzsüz ve gerçekçi görüntülere erişebilir.

Asus Masaüstü Bilgisayar

Asus Masaüstü Bilgisayar

Asus masaüstü bilgisayarlar kullanım alan ve işlevlerine göre birkaç kategoride yapılandırılmıştır. Bu modeller, yeni nesil oyunların yüksek çözünürlüklü ve sorunsuz oynanmasını sağlamak için yüksek performanslı anakartlar, işlemciler, grafik kartları, RAM ve diğer bileşenlerle donatılmıştır. Kasa ve kalan donanımlar şekilsel açıdan geleneksel orta kule kasa formunu benimser, oyun ve teknoloji meraklılarına sunduğu dahili ve harici RGB LED aydınlatması şaşırtıcıdır. RGB aydınlatma, markanın hazırladığı bazı yazılımlar ile kolaylıkla kontrol edilebildiği gibi, kasa içerisindeki anakart ve ekran kartı gibi bileşenlere de dahil edilebiliyor, ilgili yazılımlar ile senkronize edilerek oyun sırasında mükemmel bir görünüm oluşmasına katkıda bulunuyor. ROG Strix ve ROG serisi barındıran Asus PC serisine dahil olan ürünler, dahili donanım bileşenlerinin boyutu ve hacmi, yüksek performans arayan kullanıcıların beklentilerini aşacak şekilde esnek bir şekilde konumlandırılabilir. Gelişmiş güç sağlayabilen PSU desteği ile ürünler çift grafik kartı yapılandırması, HDD ve SSD desteği, büyük kapasiteli RAM ve daha fazla bileşen açısından performans açısından oldukça tatmin edicidir. Asus PC gaming bilgisayarları, full HD, 2K ve 4K çözünürlüklü oyunlar için idealdir, marka ürünlerini özel soğutma mekanizması ile beraberinde getirecek şekilde tasarlar. En güçlü grafikler ve işlem yükleri altında bile, soğuk ve sessiz model bileşenleri, ASUS tarafından belirlenen aralıkta overclock işlemine tabi tutulabiliyor. Bu özellik, çok yüksek performans peşinde koşan oyun ve teknoloji tutkunlarının ilgisini çekmiştir. Asus anakart BIOS'u için özel olarak hazırlanan hız aşırtma sistemini çok pratik bir şekilde değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Grafik kartlarının sınırlarını anlamak ve ilgili bileşenlerin hızını artırmak isteyenler, hedeflerine ulaşmak için Asus GPU Tweak yazılımını kullanabilirler. ROG serisinin oyun konsoluna benzeyen en taşınabilir üyesi ROG G20 serisidir. ROG G20, masaüstü bilgisayar donanım bileşenleri ile desteklenir ve yeni nesil işletim sistemleri ile birlikte sunulur. Farklı odalarda mikro bilgisayar kullanmak isteyen oyuncular için pratik çözümler sağlayabilir. Kablosuz bir çevrebirim aygıtıyla kontrol edilebilen ürünler, böylece neredeyse bir oyun konsolu deneyimini garanti edebilir ve bununla birlikte multimedya izleme için de kullanılabilir. Asus masaüstü bilgisayarlar, zengin bağlantı noktaları aracılığıyla yüksek çözünürlüklü görüntüleri monitör ve TV gibi cihazlara aktarabilir. Markanın yazılım desteği ile işlevleri benzer ürünleri kolayca kontrol edilebilir.

Asus Masaüstü Bilgisayarlar ile Teknolojiyi Evinize Taşıyın

Asus Masaüstü Bilgisayarlar ile Teknolojiyi Evinize Taşıyın

Asus ayrıca OEM parçaları satın alarak bilgisayar toplamak istemeyen ancak bunun yerine kullanıma hazır PC'ler satın alarak evde ve işte çalışmaya devam etmek isteyen birçok masaüstü kullanıcısına sahiptir. VivoPC serisinde bulunan ve isteğe bağlı olarak bir klavye/fare ünitesi ile donatılmış ürünler, özellikle merkezi işlem ünitesinin yüksek performansı ile pek çok açıdan yetkin konumda. Temel grafiklere sahip oyunları mümkün kılan modeller; ofis uygulamalarının kullanımı, fotoğraf ve video düzenleme, aktif internet kullanımı gibi senaryolarda oldukça iyi performans gösterir. Asus PC seçenekleri birden fazla uygulamanın aynı anda çalışmasına izin verir. Özellikleri insanların dikkatini çekmiştir ve aynı zamanda uzun süreli kullanım için uygundur. Yerleşik bir DVD veya Blu-ray oynatıcı/kaydedici tarafından desteklenen bir bilgisayar yerleşik Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla yerel ağa ve internete kablosuz olarak bağlanabilir. Bu ürünler, Bluetooth destekli diğer cihazlarla iletişim kurabilir ve işlevsellik açısından tatmin edici sonuçlar üretir, ayrıca çok kanallı bir ses sistemine de bağlanabilirler. Bu nedenle, ses sistemlerine teknik açıdan ilgili olan meraklılar, Asus masaüstü bilgisayarlar ile ortamlarını bir multimedya merkezine dönüştürebilirler. Yeni nesil oyunları ve VR içeriğini kendi bilgisayarları üzerinden görüntülemek isteyenler, VivoPC’nin sunduğu güçlü model seçeneklerini kullanabilir. VR destekli oyunları ve multimedya içeriğini herhangi bir teknik sorun olmadan izleyebilmeyi sorunsuz ve kusursuz şekilde yerine getiren bilgisayarlar, çeşitli VR ekipman markalarından alınan sertifikalarla performans yeteneklerini kanıtlar. 4K çözünürlüklü görüntüleri monitörlere ve TV'lere iletebilen modeller, ince formda üretildikleri için taşınabilirlik açısından da kullanıcıları memnun etmektedir. Bu ürün grubunun güçlü üyeleri modern oyun konsollarına benziyor, ağırlıkları ve boyutları 2 kg'ın altında ve bu açılardan öne çıkıyor. Tayvanlı teknoloji üreticisi Asus, bilgisayarları ve taşınabilir akıllı cihazları ile teknoloji pazarındaki güçlü rekabet yarışını ön sıralarda sürdürmeye devam ediyor. Ürün altyapısında önde gelen işlemci markaları ile iş birliği yapan Asus, güçlü performansı ve entegre arayüzü nedeniyle bilgisayar kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Yenilikçi ürünleri ve yüksek donanım aksesuarları ile ASUS, profesyonel ve orta düzey kullanıcılar tarafından takdir edilmektedir.

Her İşlev İçin Asus Masaüstü Bilgisayar

Her İşlev İçin Asus Masaüstü Bilgisayar

Teknolojik gelişmelere ayak uyduran ve ürün yelpazesini bu yönde ayarlayan Asus, özellikle işyerlerinde kullanılabilen modellere de bünyesinde hayat veriyor. Marka, bilgisayarları kasasız, hepsi bir arada bir biçimde geliştiriyor ve tüm teknik donanım bileşenleri ekrana entegre ederek ilgili modelleri Vivo AiO ve Zen AiO gibi işlevlerine göre farklı kategorilere ayırıyor. Yüksek çözünürlüklü ekran desteğine sahip hepsi bir arada Asus bilgisayar, yazılım ve donanım bileşenlerinin güçlü işlevleriyle kuruluyor ve oldukça verimli şekilde kullanılabiliyor. Masaüstü deneyimi için yüksek performanslı ancak kompakt bir bilgisayar satın almak isteyen kullanıcıları kendine çekiyor. Güçlü işletim sistemi desteği ile dokunmatik ekran işlevine sahip bazı bilgisayarlar klavye ve fare olmadan kontrol edilebilir. Bu modeller genellikle firmanın müşteri karşılama alanında kullanılır ve sağladıkları olanaklar sayesinde işyerinin farklı departmanlarında kullanılabilir. Daha küçük boyutlarda bilgisayarlar sunan mini serisi mikrobilgisayarlar, evlerde ve işyerlerinde yerden ve enerjiden tasarruf etmek isteyenler tarafından kullanılabilir, performansları beklenmedik seviyeye ulaşabilir ve ayrıca gerekli aksesuarlar yardımı ile daha verimli kullanım için monitörün arkasına monte edilebilir. Donanım bileşenlerinin düşük güç tüketimi nedeniyle, masaüstü bilgisayarlarda kullanılan işletim sistemleri ve uygulamalar, işyerinde toplam elektrik faturasını en aza indirmeyi planlayan kişilerin beklentilerini karşılayan cihazlara dönüşmüş durumdadır. Küçük bilgisayarlar yüksek depolama birimi, bol HDMI girişi ile birlikte yüksek çözünürlük sağlar ve klavye ve fareye bağlanabilen USB bağlantı noktası da ilgili modelin tercih edilmesini daha çok sağlar. Teknik özelliklere sahip gelişmiş bir Asus masaüstü bilgisayar modelleri dijital verileri insanların kolayca bir çözüm seçebilecekleri esnek bir şekilde depolayabilmelerini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Mikrobilgisayarlar, daha küçük ve daha düşük enerji tüketimli masaüstü bilgisayarların yükseltilebilir dahili donanım bileşenleri teknik meraklıların ve profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılar. Yeni nesil yonga setleriyle kablosuz bağlantısı olan ürünler, ailelerin ve işletmelerin vazgeçilmez üyeleri haline gelebilir. Asus, ürettiği bilgisayar ile teknoloji alanında birçok kullanıcının çeşitli sorunlarını çözmüş ve teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanmış, ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. Modernliğiyle birlikte yüksek performanslı bir Asus PC almayı planlıyorsanız, sayfamız üzerinden markanın ürün gamını inceleyebilir ve size uygun bir çözümü kolayca edinebilirsiniz.

Üstün Özellikli Asus Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Üstün Özellikli Asus Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Asus masaüstü bilgisayarlar güçlü altyapısı sayesinde en zorlu ve en büyük oyunları en yüksek ayarlarda takılma olmadan oynamanıza olanak tanır. Yüksek RAM kapasitesi ile oyun dünyasının en iyisi olabilirsiniz. Asus masaüstü oyun bilgisayar çeşitleri yeni nesil işlemci desteği ile oyundaki veri akışı açısından en yüksek hıza ulaşmanızı sağlar. Grafik kartları açısından, tüm oyunlarda en gerçekçi görüntüleri elde etmek için GeForce, Nvidia ve Intel HD kullanan bilgisayarlarınızda net bir video akışı sağlamak için güçlü bir grafik kartı kullanabilirsiniz, böylece oyundaki videoların ve fotoğrafların geçişi sırasında donma ve yavaşlama sorununu ortadan kaldırmış olursunuz. Yüksek bellek desteği sağlayan bilgisayar modellerine birçok oyun yükleyebilirsiniz. Bu sayede aksiyon, macera ve fantezi temalı oyunları dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Asus masaüstü bilgisayar modelleri hayranları tarafından da takdir ve çokça tercih edilmektedir. En gerçekçi ve orijinal görüntüler, yüksek performanslı grafik kartı seçenekleriyle Asus kalitesini karşılar nitelikte. Asus, yüksek bağlantı hızlarında çevrimiçi izlediğiniz videoların donma ve bu tarz sorunlarını ortadan kaldırarak, yüksek çözünürlüklü filmler ve TV şovlarını izleme fırsatı sunar. Kullanım alanına göre seçilebilen grafik kartı hafıza seçenekleri efektif performans sağlayabilir. Farklı boyutlardaki görüntüleme teknolojilerini deneyimlemek için 8 GB, 6 GB, 3 GB ve paylaşımlı modelleri seçebilirsiniz. Üst düzey harici ve dahili grafik kartlarına ek olarak GeForce GTX1060, Nvidia GeForce GTX1060 Intel HD Graphics, Nvidia Geforce GTX1080 ve paylaşılan grafik kartlarına sahip modeller aracılığıyla görüntüleme deneyimine yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. 8. nesil işlemci ve kullandığı güçlü ekran kartları sayesinde film, dizi ve oyunların yanı sıra grafik düzenleme yazılımları ile de mükemmel gerçekliğe adım atabilirsiniz. Intel Core işlemci türü aracılığıyla en iyi performansı sağlayan Asus PC seçenekleri 8 GB'a kadar video kartı belleğine sahiptir ve gelişmiş grafik performansı gerektiren tüm yazılımları mümkün olan en iyi şekilde kullanmanıza olanak tanır. 1 TB'a varan harddisk kapasitesi ile film, dizi, oyun ve doküman saklama imkanı sağlar. 32 GB'a kadar RAM desteği ile oyunlarda ve programlarda etkili performans desteği sağlar ve çoklu işlemlerde sorunsuz kullanım sağlamanıza olanak tanır.

Her Eve Asus Masaüstü Bilgisayarı

Her Eve Asus Masaüstü Bilgisayarı

Güçlü donanım desteği ve güçlü altyapısı ile Asus masaüstü bilgisayarlar kullanıcılara en güçlü ve yenilikçi teknoloji modellerini sunar. Masaüstü bilgisayarlar, yazılım ve veri akışlarında yüksek performans sağlamak için Intel destekli işlemci türlerini kullanır. Windows 8.1 Bing, Intel altyapısıyla entegre işletim sistemi için ilk tercihtir ve kullanıcılarına etkili bir bilgi işlem deneyimi sağlar. Bu modeller, ekran kartı olarak tercih edilen 8 GB, 6 GB ve 3 GB bellek kartlarının yanı sıra, paylaşılan çok çeşitli grafik kartlarını da destekler. Asus, sistem belleği aracılığıyla kullanıcılara güçlü performansı daima sunmayı her modelinde başarır. 32 GB, 16 GB ve 8 GB RAM desteği sağlayan modeller, çoklu işlemlerde sorunsuz kullanımı profesyonel şekilde sağlar. Asus masaüstü bilgisayar modelleri ilk olarak filmler, oyunlar ve belgeler için geniş depolama alanı sağlayabilen 1 TB sabit sürücü kapasitesine sahiptir. Yüksek depolama kapasitesi sayesinde müzik, video, sunum ve ev ödevi dosyalarını bilgisayarınızda uzun yıllar saklayabilirsiniz. Optik sürücünün desteği ile CD / DVD oynatabilir ve içindeki dosyalara erişebilirsiniz. GeForce, Nvidia ve Intel HD'yi destekleyen masaüstü bilgisayarlarda güçlü grafik kartı modelleri kullanılması sayesinde gerçekçi görüntüler elde edebilirsiniz. 8. nesil işlemciye kadar olan modeller, güçlü donanım desteği sayesinde kullanıcılar arasında tam not alır. Masaüstünüzün Windows desteği sayesinde ihtiyacınız olan programları ve oyunları oynayabilirsiniz. Windows altyapısı performans açısından çok güçlü Asus teknolojisi ile entegre oluyor ve kullanıcılar için vazgeçilmez bir tercih oluyor. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde etkin kullanım sağlamak istediğiniz programı en verimli şekliyle kullanmanızı sağlıyor. Ürün üzerinde mükemmel Windows teknolojisini deneyimleme fırsatına sahip olmak için pek çok oyun ve programı Windows Market'ten indirebilirsiniz. Ofis uygulamalarına ek olarak, ücretli veya ücretsiz lisanslı programları ve oyunları da kullanabilirsiniz. Asus masaüstü bilgisayar modelleri, güçlü bir USB bağlantı noktası aracılığıyla donanımdan en etkili ve en hızlı şekilde yararlanmanızı sağlar. ASUS, fare ve klavye gibi temel donanımlara ek olarak, mükemmel performansa sahip yazıcılar ve oyun denetleyicileri çalıştırır ve masaüstü bilgisayarlardaki donanım ve yazılımlar için çok sayıda bağlantı noktası sağlar. Bilgisayar kullanımını yeni bir düzeye çıkarmak için çok kullanışlı parçalar ile ana parçayı birleştirmeyi sağlar. Masaüstünün önündeki ve arkasındaki yüksek hızlı bağlantı noktaları sayesinde, harici donanımı kolayca entegre edebilir ve kullanabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Asus
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

HP (396)
Lenovo (1286)
Dell (676)
Asus (99)
Izoly (256)
Msi (228)
Casper (820)
Acer (19)
Turbox (952)
Apple (20)
Avantron (2276)
Zeiron (518)
Dragos (298)
Technopc (187)
Quadro (180)
Biggamex (178)
Collect (148)
Dark (108)
Ramtech (61)
Seclife (61)
Rogame (51)
Exper (47)
Intel (41)
REDROCK (39)
Esonic (27)
Asper (20)
Oyunkolik (15)
Rowork (15)
Zotac (10)
Mini Pc (9)
Suncom (8)
Gamyx (1)
Gigabyte (1)
I-Life (1)
(2191)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci Tipi

Ryzen 5 (14)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Kartı Belleği

(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

All In One (38)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Sistem Belleği (Gb)

(50)
(19)
(14)
(3)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci Modeli

(17)
(15)
(10)
(6)
(6)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşletim Sistemi

Free Dos (77)
Windows 10 (14)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Maksimum Ekran Çözünürlük

(26)
(26)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Platform Tipi

(44)
(37)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL