Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Masaüstü Bilgisayar

için 51 sonuç bulundu.
İşlemci Tipi seçiniz

Exper Masaüstü Bilgisayar

Bilgisayar kullanırken farklı ihtiyaç ve isteklerin karşılanması için çeşitli özelliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Ev, ofis veya oyun için bir bilgisayar aradığınız farklı performans aralıklarındaki Exper bilgisayarlar yardımcınız olacaktır. Bilgisayar modelleriyle öne çıkan Exper, çeşitli bilgisayar modelleriyle kullanıcılarla buluşur. Exper masaüstü bilgisayar modelleri, bilgisayara ihtiyaç duyduğunuz her alanda yardımcınız olur. Yüksek işlemcili modelleriyle Exper bilgisayar, gereksinim duyduğunuz işlemci gücüyle ihtiyacınız olan bilgisayar performansını sizlere sunar. Exper masaüstü bilgisayar modellerini, yüksek veri depolamaya ihtiyaç duyduğunuz işlerinizde, evlerde veya ofislerde de kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her alanda beklentilerinizi karşılayacak bir Exper masaüstü bilgisayar bulabilir, farklı işlemci güçleri, farklı ekran kartları ve depolama alanlarıyla gereksiniminiz olan bilgisayara sahip olabilirsiniz.

Exper Masaüstü Bilgisayar Özellikleri
Exper Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

Bir bilgisayardan ihtiyaçlarınız işinize göre değişkenlik gösterebilir. Exper bilgisayar modelleri, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli özellikleriyle size aradığınız bilgisayar deneyimini sağlar. Exper masaüstü bilgisayar özellikleri ev, iş ve oyun için farklı donanımlara sahiptir. Burada en temel nokta ihtiyaçlarınıza yanıt olacak bir bilgisayara sahip olmaktır. Çoklu görevleri yerine getirmek için Exper masaüstü bilgisayar, yüksek işlemcili modelleriyle yardımınıza yetişir. Exper bilgisayar özellikleri gereğince güvenlik tehditlerine karşı sizi ve bilgisayarınızı koruyan bir donanıma sahiptir. Exper bilgisayar modelleri farklı ekran kartı özellikleriyle beklediğiniz görüntü kalitesine sahip olmanıza olanak sağlar. Veri depolamak için farklı büyüklükte sabit diske sahip olmak isteyebilirsiniz. Exper masaüstü bilgisayar, farklı depolama özellikleriyle isteğinize göre bir depolama alanı sunar. Oyun severler için yüksek işlemci gücü ve yüksek çözünürlüklü görüntü, en çok aranan özelliklerdendir. Exper masaüstü bilgisayar oyun için özel olarak üretilmiş serisiyle oyun tutkunlarının aradıklarına cevap bulmalarını sağlar. Oyunda yüksek işlemciyle hızlı işlem yeteneği, yüksek görüntü kalitesi ve işlevsellik, aranan özelliklerdendir. Bu özellikleri sağlayan ekran kartı ve soğutma sistemiyle bilgisayar kullanım sırasında en iyi görüntüyü alabilirsiniz. Oyun için üretilmiş seri ve tasarım işlerinde kullanılacak bilgisayarların sahip olduğu ekran kartı özellikleri yüksek olacağından fiyatlar da buna göre değişiklik gösterir. Tercihlerinize göre seçeceğiniz Exper masaüstü bilgisayar modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Exper Masaüstü Bilgisayar Kullanımı

Exper Masaüstü Bilgisayar Kullanımı

Hayatınızın farklı alanlarında farklı özellikte bilgisayarlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Ev için, ofis için veya oyun için özel olarak tasarlanmış Exper masaüstü bilgisayar, farklı işlevsellikteki modelleriyle ihtiyaçlarınızı karşılar. Beklentilerinize göre seçeceğiniz Exper masaüstü bilgisayar modelleri, sahip olduğu işlemci gücüyle yapacağınız işlerin sorunsuz bitirilmesini sağlar. Bilgisayarınızı yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesinde kullanmak istiyorsanız buna uygun bir bilgisayarı Exper bilgisayar modelleri arasından bulabilirsiniz. Modelden modele farklılık gösteren tasarımlarıyla ergonomik ve şık tasarımlara sahip Exper bilgisayar, rahatlık ve güven içinde bilgisayar kullanmanıza imkan tanır. Exper bilgisayar kullananlar bilgisayarlarını oyun için kullanmak isteyebilir. Oyun için özel olarak tasarlanmış serisiyle Exper masaüstü bilgisayar oyun severler tarafından da gönül rahatlığıyla yüksek performansta kullanılabilir.

Exper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Exper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Bilgisayarlarda işlemci, ekran kartı, veri depolama ve diğer donanım özellikleri değiştikçe fiyatlar da değişkenlik gösterir. Exper masaüstü bilgisayar fiyatları yapacağınız işler için gereksinim duyduğunuz işlemcinin gücüne göre farklılık gösterebilir. Ev, iş ve oyun için farklı ihtiyaçlar için farklı özelliklerde üretilmiş Exper bilgisayar fiyatları karşılaştırılırken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Çoklu görevleri yerine getirmek için yüksek işlemci gücü ve veri depolama alanı tercih ediyorsanız diğer modellere göre farklı fiyat aralıklarında ürün incelemesinde bulunabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir Exper bilgisayar satın almak için ürün sayfamızı ziyaret edebilir, Exper bilgisayar kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Exper bilgisayar yorum kısmından kullanıcı deneyimlerini görüntüleyebilir, Masaüstü Bilgisayar sayfamızdan kendinize en uygun modeli güvenle sipariş edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Exper
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

HP (392)
Lenovo (1155)
Dell (767)
Asus (97)
Izoly (234)
Msi (231)
Casper (824)
Acer (23)
Turbox (1016)
Apple (20)
Avantron (2359)
Zeiron (501)
Dragos (269)
Quadro (195)
Technopc (193)
Biggamex (178)
Collect (148)
Dark (127)
Intel (65)
Seclife (62)
Ramtech (61)
Exper (51)
Rogame (51)
REDROCK (36)
Esonic (27)
Asper (20)
Rowork (15)
Oyunkolik (14)
Zotac (10)
Mini Pc (9)
Suncom (8)
Gigabyte (2)
Beelink (1)
Gamyx (1)
I-Life (1)
(2204)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci Tipi

(5)
(4)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Kartı Belleği

(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(4)
Başka bir kelime deneyin

Sistem Belleği (Gb)

(21)
(13)
(6)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

(7)
(6)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşletim Sistemi

Windows 10 (26)
Free Dos (21)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Platform Tipi

(41)
(9)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL