Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Masaüstü Bilgisayar

için 31 sonuç bulundu.
İşlemci Tipi seçiniz

Acer Masaüstü Bilgisayar

1976'da yılında Tayvan'da kurulan Acer, 1987'de yılında oluşturduğu Acer markası ile tüm dünyaya açıldığından beri faaliyetlerine devam ediyor. Başlangıçta sedaca mikro işlemci çipler üreten firma, zamanla Acer masaüstü bilgisayar modellerine evrilen gelişimini daha da ileriye taşıyarak günümüzde yenilikçi, ileri teknolojilerin öncülüğünü yapıyor. Bilgisayar kullanımını yaygınlaştırmayı hedefleyerek yola çıkan marka, Acer PC ve dizüstü modelleri ile sektöre yön veren önemli firmalar arasında yer alıyor. Ürün yelpazesinde iş ve oyun bilgisayarları bulunan markanın, önemli serileri arasında Veriton, Aspire ve Nitro yer alıyor. Acer masaüstü bilgisayar özellikleri firma tarafından kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillendirilirken dikkat çeken ortak yanları ise; kullanışlılık, tasarım ve çoklu işlevselliğin her zaman odak noktasında bulunması oluyor.

Hepsi Bir Arada Acer Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Hepsi Bir Arada Acer Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Masaüstü bilgisayar çeşitleri arasında kullanımı son yıllarda gittikçe artan hepsi bir arada modellerine de ağırlık veren firma, Aspire ve Veriton serisi ile dikkat çekiyor. Klavye ve monitör ekranından oluşan, All-In-One Acer masaüstü bilgisayar modelleri, az yer kaplamaları nedeni ile hem evlerde hem de ofis ortamlarında tercih ediliyor. Ekranları, çerçeve tipleri ile farklılık gösteren modellerin ortak özellikleri arasında, ekranların kullanıcılara geniş görüş alanı ve tam ekran hakimiyeti sağlaması bulunuyor. Ayrıca bir kasası bulunmayan All-In-One Acer bilgisayar çözümleri, doğrudan monitörden çalıştırılıyor. Yeni nesil işlemcilerin tercih edildiği modeller, yüksek RAM ve depolama kapasiteleri, performanslı işlemcileri sayesinde hızlı ve kesintisiz hizmet sunuyor. Bazı modellerinde dokunmatik ekranlar kullanmayı da tercih eden marka, kullanıcı alışkanlıklarını geniş bilgisayar monitörlerine taşıyarak kullanımda fonksiyonelliği arttırmayı hedefliyor.

Yüksek Performanslı Acer Masaüstü Bilgisayarlar

Yüksek Performanslı Acer Masaüstü Bilgisayarlar

Klasik Acer bilgisayar modelleri arasında yer alan Aspire ve Veriton serilerinin yanı sıra oyun tutkunları için geliştirilen Nitro serisi kasalar da bulunuyor. Monitör, klavye ve bilgisayar kasasından oluşan klasik Acer masaüstü bilgisayar modelleri, geniş kasaları sayesinde kullanıcılara esneklik sunuyor. Değiştirilebilir, eklenebilir yapıları ile kullanıcıların ihtiyaç duydukları değişiklikleri yapabildiği modeller, bilgisayarların bir üst seviyeye hızlı bir şekilde çıkmasını da sağlıyor. Aspire ve Veriton serisinde çıkarılan modeller tercihe göre ev ve işyerlerinde kullanım imkanı sunarken bunlar arasında bazı modellerin tamamen kablosuz olması ise başka bir avantaj sağlıyor. Güçlü ekran kartı, işlemci, RAM desteği ve grafik işlemcileri ile şaşırtan Acer masaüstü modelleri, yeni nesil işlemciler kullanılarak üretiliyor. Giriş seviyesi ihtiyaçlardan daha sofistike ve gelişmiş ihtiyaçlara kadar geniş bir skalada planlanan kasalar, tüm Acer modellerinde olduğu gibi kesintisiz ve hızlı performansı garanti ediyor. Nitro serisini sadece oyun tutkunları için tasarlayan marka, yeni nesil grafik işlemci desteği ile oyuncuların performanslarını arttırmalarını hedefliyor.

Acer Masaüstü Bilgisayar Tercihleri Nasıl Yapılır?

Acer Masaüstü Bilgisayar Tercihleri Nasıl Yapılır?

Acer masaüstü bilgisayar tavsiye ve yorumları arasında sık sık bahsedilen Aspire modelleri sadece şık ve kullanışlı kasaları ile ön plana çıkıyor. Başlangıç seviyesinden itibaren kullanıcılara, hızlı ve kesintisiz masaüstü bilgisayar kullanımı sağlayan modeller; uygulamalar arası hızlı geçişleri, çoklu uygulama performansı, hızlı internet desteği, film ve oyunları destekleyen alt yapısı sayesinde evlerde olduğu kadar iş yerlerinde de tercih ediliyor. Veriton modelleri güçlü alt yapıları nedeni ile ofis ve işyerlerinde daha çok tercih ediliyor. Kurumsal kullanıcıların beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan Veriton Acer masaüstü bilgisayar fiyatları ile de hayal kırıklığına uğratmıyor. Aspire ve Veriton serilerinin All-In-One modelleri ise daha az yer kapladıkları için tercih ediliyor. Kasalara eklemeler yaparak performansı yükseltmeyi düşünmeyen kullanıcılar için ideal olan All-In-One modelleri, dokunmatik ekranlı çeşitleri ile de beğeni topluyor.

Arama Kriterleriniz

Acer
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acer (31)
Apple (16)
Asper (29)
Asus (118)
Avantron (1907)
Beelink (3)
Biggamex (167)
Casper (1072)
Dark (130)
Dell (892)
(2609)
Dragos (215)
Exper (53)
Gamyx (1)
Gigabyte (1)
HP (561)
I-Life (1)
Intel (66)
Izoly (846)
Lenovo (1418)
Mini Pc (11)
Msi (237)
Oyunkolik (18)
Quadro (168)
Ramtech (51)
REDROCK (39)
Seclife (41)
Suncom (7)
Technopc (111)
Turbox (1030)
Zeiron (562)
Zotac (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci Tipi

(5)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Belleği

(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

All In One (25)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Sistem Belleği (Gb)

(17)
(7)
Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Free Dos (18)
Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

(11)
(6)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maksimum Ekran Çözünürlük

(14)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Platform Tipi

(25)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL