Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Masaüstü Bilgisayar

için 20 sonuç bulundu.
İşlemci Tipi seçiniz

Apple Masaüstü Bilgisayar

1980'lerden bu yana evlere giren Apple marka bilgisayarlar, yeni nesil teknolojileri ile hayatı daha hızlı ve daha eğlenceli hale dönüştürüyor. Sıra dışı tasarımları ile dikkat çeken Apple masaüstü bilgisayar modelleri, aynı zamanda kompakt yapıları ile işlevselliği de artırıyor. Klasik bilgisayar üslubundan daha farklı bir yapıya sahip olan iMac modelleri, başlangıcından bugüne kadar pratikliğin öncüsü olarak tanınıyor. Klavye, fare ve monitörden ibaret olan Apple iMac modelleri, profesyonel kullanımlar için olduğu kadar evlerde kullanılmak için de tercih ediliyor. Güçlü grafik altyapıları sayesinde grafik tasarımcılar, web tasarımcıları, reklamcılar, mimarlar ve video editörleri tarafından sıklıkla tercih edilen Apple masaüstü bilgisayar modelleri, öğrencilerin de gözde modelleri arasında yer alıyor. Olağanüstü görüntüleme performansının yanı sıra, kendine has macOS işletim sistemi ile de fark yaratan Apple hızlı ve kesintisiz performansı ile dikkat çekiyor. Tek bir gövde üzerinde birçok fonksiyonu barındıran Apple PC modelleri, taklit edilen teknolojileri ile her dönem yeniliklerin öncüsü oluyor.

Apple macOS İşletim Sistemi ile Daha Hızlı ve Güvenli

Apple macOS İşletim Sistemi ile Daha Hızlı ve Güvenli

Apple marka bilgisayarları diğerlerinden ayıran en önemli özelliği olan macOS işletim sistemi, kendine özgü farkı ile iMac PC'lerin donanımını tamamlıyor. Güvenliği ön planda tutan işletim sistemi, bilgisayarı ve kişisel verileri güvenlik duvarının arkasına alarak koruduğu gibi zararlı yazılımların bilgisayara sızmasına da engel oluyor. Apple masaüstü bilgisayar sistemleri için özel olarak geliştirilen işletim sistemi, yenilikçi uygulamalar ile birlikte bir paket halinde sunuluyor. İçeriğinde barındırdığı uygulamalar sayesinde kullanıcılara daha esnek ve geniş kullanım alanı sunan Apple, aynı zamanda iCloud hizmetini de beraberinde getiriyor. Tüm Apple cihazlar ile senkronize çalışan iCloud sistemi, kişisel verilerin tek bir veri tabanından yönetilmesini sağlıyor. Fotoğraf, belge, doküman ve videoların tek bir yerde tasnif edilerek saklanmasını sağlayan Apple cihazlara özgü bulut teknolojisi, verilere istenilen anda istenilen yerde erişim imkanı sunuyor. Bir Apple cihazdan iMac bilgisayara aktarım yapmak için çok basit komutlar ile hareket ederken Apple Watch ile iMac bilgisayarı şifreye bile gerek olmadan açmak mümkün oluyor. Apple masaüstü bilgisayar özellikleri arasında yer alan ve ayırt edici faktörlerden biri olan hızlı işletim sistemi, uygulamaların daha verimli ve hızlı kullanılmasını sağlıyor. Mac App Store ile uygulama seçeneklerini daha da genişleten marka, kullanıcıların internet üzerinde en geniş imkanlara erişmesini kolaylaştırıyor. Oyun, video, profesyonel uygulama ve benzerlerinin tamamına erişilebilen Mac App Store, Apple mobil cihazlarda kullanılan uygulamaları bilgisayar monitörüne taşıyor. Siri desteği sayesinde sesli komutlara da yanıt veren yeni nesil iMac modelleri, kullanıcıların fareye ihtiyaç duymadan tüm işlemlerini rahatlıkla yapmasını sağlıyor. Apple telefonlara gelen çağrıları da karşılayan iMac bilgisayarlar, daha fazlasını da yapıyor. Hayatın her anını senkronize ederek planlamayı sevenler için tasarlanarak üretilen Apple bilgisayar modelleri, tüm uyumlu cihazlar ile etkileşime geçebiliyor. Windows dosyaları ile birlikte JPG., PDF ya da MP3 gibi popüler uygulamaları da açabilen Mac'ler, Microsoft Office uygulamalarını da destekliyor. Oldukça ince olan tasarımı çalışma alanlarında çok yer kaplamayan iMac, Apple uyumlu tüm cihazlar ile Bluetooth ve Wireless teknolojisi üzerinden hızlı, kablosuz bağlantı kurabiliyor.

Hızlı ve Yüksek Performanslı Apple iMac

Hızlı ve Yüksek Performanslı Apple iMac

Apple bilgisayar masaüstü modelleri yeni nesil Intel Core işlemciler kullanılarak üretiliyor. Modeline göre değişiklik gösteren hız seviyesi ise en düşük 3.6 GHz, en yüksek ise 4.2 GHz'e karşılık geliyor. İşlemciyi yoğun kullanan uygulamalar çalıştığında devreye giren Turbo Boost özelliği ise bilgisayarın hızını daha da artırıyor. Turbo Boost ile 3.6 GHz'den 4.2 GHz'e kadar çıkan çalışma frekansı, 4.2 GHz'den 4.5 GHz'e seviyesine yükselebiliyor. Performans açısından her detayın düşünülerek geliştirildiği Apple bilgisayarlar, yüksek performanslı grafik işlemcileri ile de şaşırtıyor. Radeon Pro grafik işlemcilerini kullanan iMac'ler; 27 inç Retina ekran teknolojisini 5K ve 21.5 inç Retina ekran teknolojisini ise 4K görüntü performansı ile taçlandırıyor. 27 inç ekranlar 8 GB VRAM kapasiteye sahip iken, standart 21.5 inç ekranlar ise 4 GB VRAM ile harikalar yaratıyor. Standart konfigürasyonlarında bile Fusion Drive ile birlikte gelen modeller, yüksek hız ve performansları sayesinde, görsel efektler ve 3 boyutlu grafikler söz konusu olduğunda profesyonellere tam destek sunuyor. Yüksek performans ile çalışan Apple PC iMac modelleri; videoları 1.8 kat, 3 boyutlu grafikleri 1.7 kat ve oyunları 1.7 kat daha hızlı görüntüleme kapasitesini garanti ediyor. Hafıza kapasitesini Fusion Drive sayesinde güçlendiren modeller, sık kullanılan uygulama ve dosyaları Flash depolama alanında saklayarak zamandan ve bellek alanından ciddi tasarruf sağlıyor. Diğer dosyaları sabit sürücüde tutan iMac masaüstü bilgisayar tavsiye ve yorumlarda da teyit edildiği gibi çok daha hızlı çalışıyor. Bilgisayarı açmak, uygulamaları başlatmak, dosyaları yedeklemek, fotoğraf ve videoları yüklemek Fusion Drive ile daha kısa sürede gerçekleşirken sabit disk alanı ise daha verimli kullanılıyor. SSD'lerin hızını %50 artıran Fusion Drive'ların maksimum kapasitesi ise 3 TB'a kadar çıkıyor. İnternet performansı da oldukça güçlü olan Apple iMac, kablosuz teknolojileri destekleyen altyapısı sayesinde hızlı ve kesintisiz çevrimiçi deneyim sunuyor.

Fark Yaratan Yeni Nesil Apple Detayları

Fark Yaratan Yeni Nesil Apple Detayları

Apple bilgisayar çeşitleri 21.5 inç ve 27 inç ekran tipleri ile 2 farklı seçenek sunuyor. Retina özellikli ekran teknolojileri sayesinde güçlü görüntü deneyimi yaşatan modeller, sadece profesyonelleri değil oyun ve film tutkunlarını da memnun ediyor. 4K UHD veya 5K görüntü çözünürlüğü ile kullanıcıları kuşatan masaüstü bilgisayar, renk kalitesi ile de kendine hayran bırakıyor. Beyaz LED ışıklarının yerine, kırmızı ve yeşil LED ışıkları kullanan cihazlar, dengelenmiş renkleri ile gerçekçi ve doğal tonlar yakalıyor. Özellikle yaratıcılığı ön plana çıkaran profesyoneller için bir avantaja dönüşen Apple iMac ekranları, P3 renk yelpazesi sayesinde en iyi tasarımlara hayat veriyor. Tasarım profesyonelleri için daha da fazlasını vermeye hazır olan Apple, donanımını Thunderbolt ile güçlendiriyor. Daha hızlı veri aktarımı için standart olarak 2 adet USB-C tip bağlantı noktası bulunan PC'ye; 4K 4 adet veya 5K 2 adet monitör bağlantısı yapılabiliyor. 40 Gbps hız ile veri aktarımı için düşünülen Thunderbolt teknolojisi, tüm cihazlar ile en seri ve en hızlı bağlantıyı gerçekleştiriyor. 25.000 adete kadar fotoğrafı 1 dakikadan kısa sürede kopyalayabilen süper hızlı teknoloji, papatya dizilimi sayesinde bir anahtara ya da ekstra Hub'a ihtiyaç duymadan altı adet Thunderbolt teknolojili cihazı birbirine bağlayabiliyor. Tüm bunlar dışında 1 adet Gigabit Ethernet, 4 adet USB 3, 1 adet kulaklık çıkışı ve 1 adet SDXC kart yuvası bulunan iMac üzerinde UHD Face Time kamerada bulunuyor. Aksesuarları ve tasarımı ile bir bütün olan Apple masaüstü modelleri, yeni nesil klavye ve fareleri ile de standartları zorluyor. Sayısal tuş takımlı klavyesi ile her türlü hesaplama ve profesyonel uygulama rahatlıkla kullanabilen bilgisayar modelleri, nitelikli donanımı ile kullanıcılardan tam not alıyor. Performansı, veri güvenliği, ultra ince tasarımı ve minimalist duruşu ile farkını ilk bakışta ortaya koyarak hissettiren Apple masaüstü bilgisayar fiyatları ile de beklentileri karşılıyor.

Arama Kriterleriniz

Apple
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

HP (390)
Lenovo (1156)
Dell (769)
Asus (91)
Izoly (234)
Msi (231)
Casper (819)
Acer (23)
Turbox (1016)
Apple (20)
Avantron (2359)
Zeiron (501)
Dragos (269)
Quadro (194)
Technopc (189)
Biggamex (178)
Collect (148)
Dark (127)
Intel (65)
Seclife (62)
Ramtech (61)
Exper (51)
Rogame (51)
REDROCK (36)
Esonic (27)
Asper (20)
Rowork (15)
Oyunkolik (14)
Zotac (10)
Mini Pc (9)
Suncom (8)
Beelink (1)
Gamyx (1)
Gigabyte (1)
I-Life (1)
(2205)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci Tipi

(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Belleği

(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

All In One (15)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Sistem Belleği (Gb)

(13)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

(9)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşletim Sistemi

Mac Os (19)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Maksimum Ekran Çözünürlük

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Platform Tipi

(13)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL