Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Masaüstü Bilgisayar

için 914 sonuç bulundu.
İşlemci Tipi seçiniz

Dell Masaüstü Bilgisayar

Günlük hayatın vazgeçilmez cihazları arasında yer alan Dell masaüstü bilgisayar modelleri, yenilikçi donanımları ve şık tasarımları ile en çok tercih edilen bilgisayar çeşitleri arasında yerini alıyor. Hem ev hem de ofisler için farklı tasarımlara sahip olan masaüstü bilgisayarlar, dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre sorun çıkarmadan kullanılabiliyor. Teknolojinin gelişimine paralel olarak gerek donanımları gerek tasarımları ile daima yenilenen Dell bilgisayar modelleri, teknoloji tutkunlarının gözdesi oluyor. Hafif ve kullanışlı modelleri, yenilikçi teknolojilerle donatarak bilgisayar kullanmayı daha kolay ve zevkli hale getiren Dell, masaüstü bilgisayar konusunda da iddialı tasarımlara imzasını atıyor.

Dell Masaüstü Bilgisayar Çeşitleri

Dell Masaüstü Bilgisayar Çeşitleri

Yeni nesil masaüstü bilgisayar modelleri ile farkını ortaya koyan Dell, yenilikçi teknolojik özelliklerle donatılan ürünleri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Sahip oldukları donanımlara ve tasarımlarına göre farklılık gösteren bilgisayarlar, kullanıcının ihtiyacına göre şekilleniyor. İşlemci tipi, ekran kartı çeşidi ve sahip olduğu donanımlara göre farklı sınıflara ayrılan Dell bilgisayar masaüstü modelleri ile dikkat çekiyor. Evde internette dolaşmak, film izlemek ve sosyal medya programlarını kullanmak için daha düşük RAM’e sahip masaüstü bilgisayarlar tercih edilirken iş yerleri için ofis programları ve yoğun çizim işlemleri için daha yüksek RAM’e sahip modeller tercih ediliyor. Oyun tutkunları için ise özel olarak tasarlanan Dell oyun bilgisayarı, oyunsever kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Gerek ekran kartları, gerek işletim sistemleri ve ses performansı oyunsever kullanıcılara bambaşka bir oyun deneyimi sunan Dell PC gaming masaüstü bilgisayar çeşitleri, en son çıkan oyunların akıcı şekilde oynanabilmesini mümkün kılan yüksek performansı ile dikkatleri üzerine topluyor.

Dell Bilgisayar Özellikleri

Dell Bilgisayar Özellikleri

Kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanan Dell masaüstü bilgisayarlar, sahip oldukları donanımlara göre farklı özellikler sergiliyor. Kullanılma amacına göre farklı işlemci, ekran kartı, bellek tipi ve kapasite özellikleri ile donatılan modeller arasından seçim yaparken özelliklerine dikkat etmek büyük önem taşıyor. Oyun oynamayı sevenler ya da ofis için bilgisayar satın almak isteyenlerin standartların üzerinde özelliklere sahip modellere yönelmesi gerekiyor. Bazı Dell bilgisayar modelleri kulaklık, fare ve klavye gibi donanımları ile birlikte satışa sunulurken bazı modeller ise işletim sistemi ile birlikte satışa sunulabiliyor. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak tasarlanan Dell bilgisayar özellikleri uzun soluklu kullanımlara uygun hale geliyor. Dahili donanım bileşenlerinde yer verilen soğutma sistemleri de ilgili parçaların serin ve sessiz çalışmasına yardım ediyor. Yeni nesil işlemcilerle donatılan ve kendine özgü tasarımları ile adından söz ettiren Dell masaüstü bilgisayar tavsiye edilen bilgisayarlar arasında yer alıyor.

Dell Bilgisayar Fiyatları

Dell Bilgisayar Fiyatları

Kullanıcının ihtiyaç duyduğu özelliklere göre şekillenen masaüstü bilgisayarlar, her bütçeye uygun bütçeleri ile dikkat çekiyor. Sahip oldukları özelliklere ve donanımlara göre Dell masaüstü bilgisayar fiyatları farklılık gösteriyor. Fiyatları belirleyen en önemli özellikle arasında işletim sistemleri, RAM, donanımları, ekran kartı ve performansı yer alıyor. Sadece internette gezinmek, basit bilgisayar programlarını kullanmak için tasarlanan Dell PC modelleri daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Daha yüksek performans gerektiren çizim işlemleri ve yoğun bilgisayar uygulaması gerektiren masaüstü bilgisayarlar ise standart modellere göre daha farklı fiyat aralıklarında seyrediyor. Dell masaüstü bilgisayar modelleri arasında fiyatıyla öne çıkan masaüstü oyun bilgisayarları, yüksek donanımları ile dikkat çekiyor. Gaming masaüstü bilgisayar çeşitleri olarak bilinen bu modeller yenilikçi teknolojileri ile oyun tutkunlarından tam puan almayı başarıyor. Yüksek performansı, şık ve modern tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Dell masaüstü bilgisayarlar, kullanıcıların iş ve sosyal yaşamlarını kolaylaştırmanın yanı sıra eğlenceli zamanlar geçirmesine de yardımcı oluyor.

Arama Kriterleriniz

Dell
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acer (38)
Apple (18)
Asper (32)
Asus (378)
Avantron (1005)
Beelink (1)
Biggamex (1)
Casper (1266)
Dark (225)
Dell (914)
(2322)
Dragos (218)
Exper (60)
Gamyx (1)
Gigabyte (1)
HP (378)
Intel (76)
Izoly (825)
Lenovo (1493)
Mini Pc (10)
Msi (204)
Oyunkolik (22)
Quadro (144)
REDROCK (24)
Seclife (17)
Technopc (189)
Turbox (1099)
Zeiron (519)
Zotac (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci Tipi

Intel Xeon (189)
(5)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Kartı Belleği

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Sistem Belleği (Gb)

(369)
(167)
(113)
(97)
(52)
(42)
(8)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşletim Sistemi

Windows 10 (318)
Free Dos (167)
Linux (72)
Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

(169)
(105)
(90)
(70)
(63)
(54)
(46)
(37)
(31)
(28)
(24)
(24)
(21)
(20)
(18)
(13)
(10)
(10)
(8)
(7)
(7)
(7)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maksimum Ekran Çözünürlük

(207)
(173)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Platform Tipi

(642)
(223)
(49)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL