Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Masaüstü Bilgisayar

için 184 sonuç bulundu.
İşlemci Tipi seçiniz

Msi Masaüstü Bilgisayar

30 seneyi aşkın süredir bilgisayar donanım bileşenleri ve hazır bilgisayarlar söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan biri olan Tayvan merkezli MSI, oyuncular için geliştirdiği başarılı masaüstü bilgisayar modelleri ile dikkat çekiyor. Yeni nesil teknoloji ve tasarım trendlerini, vakit kaybetmeden, geliştirdiği ürünlere yansıtan marka, oyunculardan aldığı geri bildirimler doğrultusunda ürün gamını şekillendiriyor. Ürettiği bilgisayar modellerinde yer verdiği donanım bileşenlerinde çeşitliliğe giderek her bütçeden kullanıcının gereksinimine uygun çözümü edinebilmelerine yardımcı olan MSI, donanım konusundaki etkinliğini yazılım noktasında da gösteriyor. GamingAPP, Command Center, Afterburner gibi yazılımlar aracılığıyla ürettiği masaüstü bilgisayar çeşitlerinin daha verimli ve performanslı kullanılabilmesini mümkün kılan marka, sürücü ve BIOS güncellemeleri, özelleştirmeleri noktasında da teknoloji ve oyun meraklılarından tam not alıyor. Oyunculara özel yüksek performanslı ve fark yaratan tasarımlara sahip MSI masaüstü bilgisayar modelleri; Aegis, Trident, Infinite ve Nightblade olarak sınıflandırılıyor. MSI dokunmatik bilgisayar olarak kullanılabilen All in One çözümlere ve iş dünyasına özel bilgisayarlara da imza atıyor.

Görünümüyle Geleceği Yansıtan Yenilikçi MSI Bilgisayarlar

Görünümüyle Geleceği Yansıtan Yenilikçi MSI Bilgisayarlar

Halihazırda; anakart, ekran kartı, oyuncu ekipmanı, bilgisayar çevre birimi gibi pek çok ürün geliştirdiği için bilgisayar kasalarının dış görünümünde ve iç yapısında kendi yorumunu rahatlıkla uygulayabilen MSI gaming PC kavramının içini, mükemmel şekilde dolduruyor. Yunan mitolojisinden esinlenerek isimlendirdiği oyuncu bilgisayarı serisi Aegis, markanın yenilikçiliğinin bir iz düşümü olarak değerlendiriliyor. Son yıllarda giderek yaygınlaşan RGB aydınlatma trendinin, oldukça farklı ve ilgi çekici şekilde ele alınarak konumlandırıldığı Aegis serisi MSI PC modelleri, etkileyici görünüme sahip bilgisayar edinmek isteyen oyun ve teknoloji meraklılarını cezbediyor. Marka, ileri seviye mühendislik kabiliyetlerini sergileyerek kasa içi hava sirkülasyonunu mükemmel şekilde sağlarken ekran kartı ve güç kaynağı gibi kasa içerisinde oldukça fazla yer kaplayan dahili donanım bileşenlerini, alabildiğine ferah şekilde kasa içine yerleştiriyor. Kendi bilgisayarını kendi toplayanların kâbusu olan kablo karmaşası ise yine MSI’ın attığı adımlar sayesinde tarih oluyor. Zira güç kaynağından donanım bileşenlerine uzanan kablolar, özel olarak tasarlanıp üretildiği için ortada fazladan kablo bulunmuyor. Dış ve iç yapısıyla birlikte donanım bileşenlerinin özellikleri de Aegis serisinde göze çarpıyor. Sektörün önde gelen işlemci üreticilerinin sunduğu donanımlara bilgisayarlarında yer veren MSI, yonga seti ve grafik yongası seçimi, bellek modüllerinin kapasite ve hızı, depolama birimlerinin kapasite ve performansı gibi değişkenleri, oyuncuların lehine olacak şekilde bilgisayarlarına ekliyor. MSI masaüstü bilgisayar fiyatları doğrultusunda donanım bileşenlerinin modelleri ve performansları değişiklik gösterse de markanın ortaya koyduğu ürünler, her hâlükârda yeni nesil oyunların akıcı şekilde oynanabilmesini mümkün kılıyor. Yine fiyatlandırma doğrultusunda depolama birimleri, mekanik yapıda ya da SSD formunda olabiliyor. Tercih edilen Aegis serisi MSI gaming bilgisayar modeline bağlı olarak işletim sistemi de yüklü olarak gelebiliyor.

Gelenekselden Kopmadan Günceli Yakalayan Tasarımlar

Gelenekselden Kopmadan Günceli Yakalayan Tasarımlar

Performans açısından Aegis serisinden hiçbir şekilde geri kalmayan, görünümleriyle ise geleneksel kasa tasarımlarını yeni anlayışlarla harmanlayan Infinite ve Nightblade serisi MSI gaming masaüstü bilgisayar modelleri, oyuncuları heyecanlandırmayı başarıyor. Mid tower formunda üretilen Infinite serisi bilgisayarlar, RGB LED aydınlatma konusunu birkaç adım ileriye taşıyarak MSI’ın kendine özgü tasarımıyla eşsiz bir görünüme kavuşuyor. Bilgisayar bileşenlerindeki RGB aydınlatmaların, aktif kullanım esnasında oyuncuya motivasyon vermesi için kasa yanlarının şeffaf camla desteklendiği seri, ön paneldeki kulaklık/mikrofon çıkışlarının yanı sıra USB portlarını da sıklıkla kullananların öncelikli tercihi haline geliyor. Yeni nesil USB portlarının boy gösterdiği kasa, geometrik ayrıntılarıyla oyun tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Mid tower formundan aldığı güçle oldukça geniş bir iç hacme sahip olan ve kasa içi hava sirkülasyonunu maksimize ettiği için işlemci, ekran kartı ve bellek gibi birimlere hız aşırtma uygulanabilmesine kapı aralayan Infinite serisi MSI masaüstü bilgisayar modelleri, markanın kendine özgü kablo toplama sistemiyle hava akışının en iyi şekilde gerçekleşmesini mümkün kılıyor. Bu sayede uzun saatler süren oyun seansları ve yoğun kullanıldığında yüksek ısı üreten birimler, daima serin ve sessiz çalışıyor. Mini tower yapısındaki Nightblade serisi MSI gaming PC seçenekleri, bilgisayarını bilgisayar masasının üzerine konumlandırarak kullanmayı hedefleyen ya da odasında yer sıkıntısı yaşayan oyun tutkunlarını hedefliyor. Sade görünümünün altında yeni nesil oyunlara meydan okuyan donanım bileşenlerini saklayan modeller, yekpare görünümleri ve markaya özgü tasarımsal dokunuşlarıyla kendilerine hayran bırakıyor. Optik disk okuyucusuyla oyun ve multimedya disklerine sahip olan kullanıcıların da takdirini kazanan MSI bilgisayar masaüstü bilgisayar serisi, modern donanım bileşenleriyle 2K ve 4K çözünürlükte oyun oynanabilmesini sağlıyor. Beraberinde getirdiği bağlantı noktaları sayesinde aynı anda birden fazla monitöre görüntü aktarabilen ve çok kanallı ses sistemlerine çevresel ses sunabilen MSI PC, bilgisayarını sıklıkla yanında taşıyan ya da LAN partilere katılmayı planlayanların alışveriş listelerine giriyor.

Oturma Odası Konforunda Oyun Keyfi Yaşamanın Alternatif Yolu

Oturma Odası Konforunda Oyun Keyfi Yaşamanın Alternatif Yolu

Oturma odasında, adeta oyun konsolu gibi kullanılabilecek bir masaüstü bilgisayar tavsiyesi isteyen teknoloji ve oyun meraklılarının beklentilerini rahatlıkla karşılayan MSI masaüstü bilgisayar modelleri de bulunuyor. Slim kasa yapısı sayesinde televizyonun yanına dikey olarak konumlandırılabilen, içerdiği donanım bileşenleriyle masaüstü bilgisayarlardan performans açısından hiçbir farkı olmayan Trident serisi, Full HD ve daha yüksek çözünürlükte oyun oynanabilmesine olanak veriyor. Taşıdığı bağlantı noktaları aracılığıyla kablosuz klavye ve farenin yanı sıra gamepad gibi birimlerin kolayca bağlanabildiği ürünler, görüntü çıkış noktaları üzerinden monitör, televizyon ya da projeksiyon cihazlarına da bağlanabiliyor. Markanın, Mystic Light yazılımıyla desteklediği ve RGB trendini bambaşka bir yorumla ele aldığı Trident serisi masaüstü bilgisayarın dahili donanım bileşenleri, dik açıda durarak kasanın olabildiğince ince hale gelmesine katkıda bulunuyor. Bu sayede bilgisayar kasası, en dar alanlara bile konumlandırılarak oyun keyfi yaşanabiliyor. Ön panelinde bulunan USB portları, harici disklerin, USB belleklerin ve gereksinim duyulan diğer bileşenlerin pratik şekilde bilgisayara bağlanabilmesine imkân tanıyor. Yüksek ses çıkışı sağlayan ön paneldeki kulaklık bağlantı noktası ise günün ilerleyen saatlerinde de kesintisiz oyun keyfi yaşanabilmesini temin ediyor. MSI’ın oyunculara özel geliştirdiği anakartlarda sıklıkla yer verdiği Nahimic ses geliştirme mekanizmasının dahil olduğu seri, oyun oynama ve multimedya takip sürecinde ses kalitesine önem veren teknoloji ve oyun meraklılarını tatmin ediyor. MSI’ın bugüne kadar geliştirdiği en yenilikçi ürünler arasında kabul edilen Trident serisi oyuncu bilgisayarları, gelişmiş hava akımı mekanizmasıyla dahili donanım bileşenlerinin yoğun yük altında bile serin çalışmasına olanak tanıyor. Yük durumuna bağlı olarak devir hızını otomatik olarak artırıp azaltan fanlar, serinlik ve fan gürültüsü arasındaki dengeyi mükemmel şekilde kurarak kullanıcıları, en konforlu bilgisayar deneyimine hazırlıyor. Bilgisayar ve bilgisayar bileşenleri alanındaki uzmanlığını, hazırladığı masaüstü bilgisayarlarla bir kez daha kanıtlayan MSI, yeni nesil teknolojilerle donattığı ürünleriyle başta oyuncular olmak üzere yüksek performanslı bir bilgisayara ihtiyaç duyan herkesin beğenisini kazanıyor. Eğer siz de toplama bilgisayar hazırlama zahmetine girmek istemiyor, geleneksel bilgisayarların performansını da yetersiz buluyorsanız, MSI’ın geliştirdiği ürünlerden dilediğinizi edinebilir, bilgisayar karşısında eğlenceli ve verimli saatler geçirebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Msi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acer (38)
Apple (17)
Asper (32)
Asus (381)
Avantron (1118)
Beelink (1)
Casper (1447)
Dark (224)
Dell (875)
(2310)
Dragos (319)
Exper (60)
Gamyx (1)
Gigabyte (1)
HP (395)
Intel (77)
Izoly (793)
Lenovo (1453)
Mini Pc (13)
Msi (184)
Oyunkolik (22)
Quadro (146)
REDROCK (24)
Seclife (14)
Technopc (189)
Turbox (1176)
Zeiron (519)
Zotac (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşlemci Tipi

Ryzen 3 (12)
Ryzen 5 (8)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Kartı Belleği

(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Sistem Belleği (Gb)

(74)
(44)
(42)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Windows 10 (120)
Free Dos (34)
(3)
Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

(34)
(24)
(17)
(14)
(10)
(10)
(9)
(7)
(7)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maksimum Ekran Çözünürlük

(58)
(20)
(16)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Platform Tipi

(115)
(39)
(29)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL