Filtreleri Temizle
Marka
Çetintaş

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çetintaş Ocak

için 19 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Çetintaş Ocak

Yenilikçi üretim teknikleri ve kullanım alışkanlıkları neticesinde, leziz sofralar kurmak üzere faydalandığımız ocaklar farklı model alternatifleriyle piyasada yer alıyorlar. Çetintaş ocak modelleriyle mutfağınızda yaratmak istediğiniz lezzetlere iyi bir pişirme standardı sağlayabilirsiniz. Çetintaş Evii ocak serisi modellerinin modern tasarım çizgileriyle buluşan mutfağınız ve ideal pişirme olanakları ile hazırlanan yemekleriniz mutfağınızda harikalar yaratırken sizi iyi bir şekilde asiste ettiğini de belirtmek gerek.

Çetintaş Ocak Tarzınızı Mutfakta Ortaya Çıkarır

Çetintaş Ocak Tarzınızı Mutfakta Ortaya Çıkarır

Her aşçının kendisine has lezzet yöntemleri ve farklı pişirme teknikleri vardır. Bu iki faktörün birleşimiyle ortaya çıkan yemekler, ziyafet sofraları kurulduğunda da özgünlükleriyle dikkat çekerler. Çetintaş markasının kullanıcılar ile buluşturmak üzere piyasaya sunduğu ocak modelleri, tasarımlarıyla mutfağınızda da bu özgünlüğü ortaya koymanıza olanak tanıyor. Ankastre ve set üstü ocak modelleriyle, farklı yerleştirme tiplerini sunan Çetintaş Evii yenilikçi mutfak dizaynlarına kendi dokunuşunu katıyor. Çetintaş ankastre ocak modelleri mutfak tezgahınıza gömülü olarak yerleşirken, yemek hazırlığı yaptığınız alanda ergonomi yaratıyor. Çetintaş set üstü ocak ise özgün çizgileriyle, yerleştirildikleri her alanda benzersiz görünümler elde etmenizi sağlıyor. Cam ve inox olmak üzere iki ayrı yüzey dizaynına sahip ocaklar, kullanım kolaylıkları ve özgün tasarımlarının yanında parmak izi bırakmayan hijyenik dokularıyla da mutfakta işlerinizi kolaylaştırıyor. Siyah, beyaz ve inox renk seçeneklerine sahip Çetintaş Evii ocak modelleri mutfak dekorasyonunuzun tamamlayıcı parçası olabiliyor.

Çetintaş Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çetintaş Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ocaklar, standart pişirme özelliklerini yerine getirme özelliklerini günümüzde aynı şekilde korurken gelişen üretim teknolojileri sayesinde çoklu fonksiyonlarıyla da yeni standartlar elde etmenizi mümkün kılıyor. Farklı pişirme ihtiyaçlarınıza yanıt veren Çetintaş ocak fiyatları da farklı bütçeler için uygun seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Çetintaş 4’lü ocak modelleri alternatif pişirme yöntemlerini deneyimlemenizi mümkün kılıyor. 3 gözü gazlı ve 1 gözü elektrikli modeller ile hem gazlı pişirme uygulamalarınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirebiliyor hem de elektrikli pişirme yöntemlerini deneyebiliyorsunuz. Sonuç olarak farklı pişirici özelliklerini değerlendirmenize olanak tanıyan 4 brülörlü modeller, et yemekleri, sebzeler ve kızartmalar için ideal sıcaklık düzeyini ayarlamanızı mümkün kılıyor. Sıcaklık düzeyini belirlemeniz için hassas olarak tasarlanmış kontrol panelindeki düğmeler, ateş seviyesini ayarlarken en ince ayarları yapmanızı da mümkün kılıyor. Sade ve kolay kullanım özellikleri öne çıkan kontrol paneline sahip ocak modellerinin ayrıca çakmak ve kibrit gibi yanıcı materyalleri kullanmayı gerektirmeyen elektronik ateşleme sistemi bulunmaktadır.

Çetintaş Ocak Standartlarıyla Leziz ve Pratik Sonuçlar

Çetintaş Ocak Standartlarıyla Leziz ve Pratik Sonuçlar

Yerli beyaz eşya markalarından biri olarak Çetintaş Evii’nin ocaklarında kullanıcıların kolay kullanım arzularına uygun bir dizayn vardır. Hem Çetintaş ikili ocak hem de dörtlü ocak modellerinde geçerli olmak üzere markanın gazlı modelleri LPG ve doğalgaz uyumlu olarak kullanılabilmektedir. LPG ve doğalgazın ocağa bağlanabilmesi için gerekli bağlantı aparatıyla iki gaz kullanım şekli için de dönüşüm yapılabilmektedir. Bu sayede siz LPG kullandığınız evinizden, doğalgaz kullanmanız gereken bir eve taşındığınızda ocağınız da bu değişime ayak uydurarak yeni bir ocak ihtiyacı duymadan kullanılabilir. Çetintaş elektrikli ocak modelleri arasında bulunan tek ve iki gözlü modeller, farklı pişirme uygulamalarınız için hızlı ısıtma özelliğiyle piyasada bulunabiliyor. Eşit büyüklükteki iki gözünde 1000 Watt’lık elektrik gücüyle ısıtma yapan Çetintaş elektrikli ocak fiyatları ile de gazlı modellere kıyasla daha uygundur. Siz de kendi kullanım istekleriniz ve tasarım beklentileriniz ile Çetintaş markasının ocak kategorisinde bulunan modelleri inceleyerek, mutfağınız için ideal pişirme ve tasarım özellikleri ortaya koyan modeli bularak hemen satın alabilirsiniz.