Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Beden

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Brp
Bmc
Faf
Vzn
3M
Ece
Vip
BD
Başka bir kelime deneyin

Adet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Etki Alanı

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Enerji Kaynağı

Başka bir kelime deneyin

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sağlık Ürünleri

için 14,921 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Splenda 500 Tablet 3 Adet

  (212)
  834,90 TL SEPETTE 751,41 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Sağlık Ürünleri

Sağlık ürünleri kategorisi içerisinde her yaşa ve birçok sağlık sorununa, bağımlıklardan kurtulmaya yarayan araçların bulunduğu seçenekleri barındırmaktadır. Bu kategori içerisinde hasta bezi ve diğer gereçleri, çocuk maskesi medikal maskeler ve diğer tüm sağlık ürünleri yer almaktadır. Sterilizasyon sağlamak amacı ile losyonlar ve anti- bakteriyel jeller bu kategoride bulunan diğer ürünler olarak sıralanabilmektedir. Her yaş grubunun sağlık sorunlarına yönelik ve genel geçer olarak tüm toplumun birlikte yüzleştiği sorunlara karşı geçerli tedbirlerin alınmasını amaçlayan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin arasında son zamanlarda sıklık ile kullanılan medikal maskeler eklenebilmektedir. Maskeler açısından birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerin arasında bulunan çocuk maskeleri de hem ebat konusunda hem de çocukların maske takma konusundaki isteksizliklerini kırmak amacı ile farklı desenlere sahip olmaktadır. Bu sayede, maske kullanımı gerçekleştirilmiş olacaktır. Maske dışında, sağlık ürünleri kategorisi içerisinde antiseptik ve dezenfektanlar da yer almaktadır. Bu dezenfektan ve antibakteriyel ürünlerde de çeşitlilik bulunmaktadır. İlk olarak, şişelerin boyları konusunda farklı seçenekler yer almaktadır. Seyahat halinde kullanıma uygun olan daha küçük boydaki seçenekler ile dükkan ve ofislerde daha çok kişinin birlikte ve uzun süre kullanımına hizmet verecek olan büyük boyları bu kategori içerisinde bulmak mümkün olmaktadır. Bunların yanı sıra, nebülizatörler, masaj aletleri – şilteleri, lens ve solüsyonlar, sigara bırakmaya yardımcı olan ürünler, ağrı giderici ve tens cihazları, tek kullanımlık ürünler, horlama önleyiciler, medikal maskeler, solunum cihazları, hava temizlemeye ve nemlendirmeye yarayan araçlar, çeşitli eldivenler, koruyucu tulum modelleri, yatak koruyucular, fizik tedavi aletleri, sterilizasyon makineleri yer almaktadır. Kategori içerisinde yer alan ürünler incelendiğinde hem küçük ve geçici olan sağlık sorunlarına yönelik çözümler hem de bağımlılık noktasındaki sağlık problemine yol açabilecek sorunlara yönelik çözüm seçeneklerini yer aldığı gözlenmektedir. Bu sayede, her yaş grubunun hastalık ve sağlık sorunlarının çözümüne yönelik ürünleri tek bir kategori içerisinden temin edebilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede, aranılan araç ve gereçler çok daha kolay bir şekilde tek bir kategori içerisinde bulunur olmaktadır.

Nebülizatör Çeşitleri ve Kullanımı Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nebülizatör Çeşitleri ve Kullanımı Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

nebulizatör bir solunum rahatlatmaya yarayan araçtır. Bu araçların temel çalışma prensibi basınç sayesinde olmaktadır. Ses dalgalarından ya da basınçtan faydalanarak sıvı halde bulunan ilaçlar çok hızlı bir şekilde akciğere taşınabilmektedir. Bu nedenle, solunum yollarında yaşanan sorunların çözüme kavuşturulması açısından oldukça önemli bir araç olmaktadır. Hastanelerde bulunan bu nebülizatör araçlar, yaşanan covid-19 salgınından sonra kişilerin evlerinde de bulundurabileceği ürünler haline gelmektedir. Sadece covid-19 kaynaklı enfeksiyonlar için değil tüm akciğer enfeksiyonlarının çok daha rahat bir şekilde atlatılabilmesi açısından bu aracın temin edilmesi oldukça önemli olmaktadır. Bu sayede, kişiler istedikleri zaman ellerinin altında bulundurdukları bir nebülizatör ile enfeksiyonların ciğerlerde ciddi hasarlar bırakmasını engelleyebilmektedir. Böylelikle, hastalığın ilerlemesi ve çok daha büyük hasarlar vermesi önlenmiş olacaktır. Kimi zaman, hastaneye gitmeye ayrılacak süreden önce uygulanması gerekebilmektedir. Bu nedenle, evde de bulunduruluyor olması kişilerin işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Temel olarak, hastanın çok daha rahat bir şekilde nefes almasına yardımcı olan bu araçlar, ilaçları buhar haline getirmektedir. İlacın kana karışma süresi ve ardından işlerlik kazanması kimi durumlarda yeterli gelmemektedir. Acil müdahale edilmesi gerekebilecek durumlar da olabilmektedir. Bu gibi durumlar da nebülizatörlerin kullanımı oldukça faydalı olmaktadır. Kullanımı oldukça faydalı ve etkili olan bu cihazların kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan ilki, diğer tüm ilaç ve sağlık ürünü kullanımında dikkat edilmesi gerektiği gibi ellerin hijyenine dikkat etmektir. Eller 20 saniye süre ile sabunlu su ile yıkanmalıdır. Bu yıkama işleminin ardından uygun ve temiz bir kurulama havlusu ile kurulanmalıdır. Ardından, hangi ilaç kullanılmak isteniyor ise ve nebülizatörün nasıl bir yerleştirme alanı olduğuna bağlı olarak, ilaç yerleştirilmelidir. Bu süreç içerisinde ellerin yıkandıktan sonra başka bir alana değmemesine özen gösterilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde, hijyen konusunda sıkıntı yaşanması gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. İlacın yerleştirilmesi esnasında, verilen reçeteye sadık kalınması da dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta olmaktadır. Kaç doz söylendiğine dikkat edilmeli ve o kadar ilaç bu alana koyulmalıdır. Bunun dışında, bu işlemlerin steril bir şekilde yapıldığına da dikkat etmek gerekmektedir. Daha sonrasında alet elektrik kaynağına bağlanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ağız kısmına yerleştirilerek kullanıma hazır hale gelmektedir.

Sigara Bırakma Ürünleri ve Hava Nemlendiriciler

Sigara Bırakma Ürünleri ve Hava Nemlendiriciler

Bu kategori içerisinde yer alan sigara bırakma ürünleri birçok farklı formdan oluşmaktadır. Bu formların başında sigara bırakmak için geliştirilmiş olan nikotin bantları ve filtreli ağızlık seçenekleri yer almaktadır. Bunlara ek olarak, sigara bırakma tableti şeklinde harici ilaçlar ve meyve aromalı sigara bırakma ürünleri yer almaktadır. Sigara bırakmak, kendi başına zorlu ve psikoloji yıpratıcı bir süreç olmaktadır. Bu nedenle, bu süreci çok daha kolay ve rahat bir şekilde atlatabilmek adına birçok farklı yöntem geliştirilmiştir. Bu kategori altında da bu yöntemlerin çeşitlilik içeren pek çoğunu bulabilmek mümkün olmaktadır. Kişilerin, sigarayı kaç yıl içtikleri ve bir gün içerisinde ne kadar içtikleri gibi detaylar da göz önünde bulundurularak bir sigara bırakma yöntemi seçmeleri daha uygun olacaktır. Kimi kişiler için bantlar çok daha etkili olabilir iken kimi kişiler için bir tablet kullanımı daha yararlı olmaktadır. Söylendiği üzere, burada kıstas kişinin ne kadar süredir sigara kullandığı ve aslında temelde bağımlılık düzeyinin ne durumda olduğudur. Nikotin bantları daha az sigara içen kişiler için kullanılması çok daha etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Tabletler ise, sigara kullanımını uzun yıllardır gerçekleştiren kişiler açısından daha etkili sonuçlar doğurmaktadır. Bunlara ek olarak, doğal bitkisel karışımlardan elde edilen drops seçenekleri de bulunmaktadır. Bunların içeriklerinde karanfil, meyan, yulaf, nane ve glikoz bulunmaktadır. Sigara kullanımı ile birlikte kullanıldıklarında sigaradan tiksindirme gibi bir çözüm yöntemi sunmaktadır. Bu sayede de kullanımın azaltılacağı ve bırakılacağını vaat etmektedir. Kategori altında yer alan ve sigara bırakma ürünleri kadar çeşitlilik arz eden bir diğer ürün ise hava nemlendirici araçlardır. Hava temizleme cihazı rutubet giderici seçenekleri de bünyesinde barındırmaktadır. Tablet şeklinde ya da cihaz şeklinde tasarlanmış olan bu ürünler, kuru havanın insan üzerindeki olumsuz etkilerini gidermek amacı ile tasarlanmaktadır. Temiz ve sağlıklı bir hava solumak oldukça önemlidir. Özellikle ciğerlerin sağlığı, kişinin tüm vücut sağlığını etkilemektedir. Bu cihazlar sayesinde, havada bulunan akarlar giderilir. Toz ve benzeri kalıntılardan kurtulabilir ve hem çocuklar hem de yetişkinler için sağlıklı bir şekilde nefes alabilmek sağlanmış olur.

Medikal Maskeler ve Ağrı Giderici & Tens Cihazları

Medikal Maskeler ve Ağrı Giderici & Tens Cihazları

Maske kullanımı hem çocuklar hem de yetişkinler açısından bu süreçte oldukça önemli olmaktadır. Kişilerin, uzun süre bu maskeler ile vakit geçirdikleri düşünüldüğünde maskenin hem kişinin yüzünü rahatsız etmemesi hem de aynı zamanda kişiyi enfeksiyon riskinden oldukça yüksek bir şekilde koruması gerekmektedir. Bu nedenle alınacak medikal maske modellerinde birçok farklı noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Kategori içerisinde bulunan maske modellerinde, cilde dost olan seçenekler bulunmaktadır. Bunun yanında, tek bir katmanda değil her katmanda koruma sağlayan maske seçenekleri bulunmaktadır. Kulak kısmına takıldığı için, uzun süreli kullanımda kulakların hasar görmesini önlemek amacı ile bu kısmın pamuksu ve elastik bir yapıda olması da önemlidir. Yüz için küçük olmamalı ve burun kısmında, burnu tam kapatacak şekilde bir tel kısmın bulunması da önemlidir. Kişiler, ancak bu şekilde tam anlamı ile enfeksiyon riskinden korunmuş olabilecektir. Aynı zamanda da konforlu bir şekilde günlerini tamamlayacaktır. Bakterilerin filtrasyonunu sağlama oranının yüksek olduğu maske tercihlerinin yapılması da önemlidir. Tek kullanımlık maskelerin yanı sıra, birden fazla kez kullanıma izin veren yıkanabilir maske seçenekleri de bulunmaktadır. Bu maske seçenekleri kumaştan üretilmiş olmakta ve bakteri filtrasyonu kısmında da önemli katkıları bulunmaktadır. Hem doğanın korunması hem fazla atık oluşumunun önlenmesi hem de kişilerin tekrar kullanımını sağlayarak maddi bir yükten kurtarması sebebi ile yıkanabilir maske modellerinin de kullanımı mümkün olmaktadır. Sağlık ürünleri kategorisi içerisinde tüm organların sağlığının korunması amacı güdüldüğü için aynı şekilde göz sağlığı için de ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin en başında da lens solüsyonu bulunmaktadır. Bu solüsyonlar lensleri hem bakterilerden korumakta hem de lenslerin kuruluk sorunu yaşamasının önüne geçmeye yardımcı olmaktadır.

Fizik Tedavi Aletleri

Fizik Tedavi Aletleri

Fizik tedavi kişilerin birçok farklı bölgesindeki kaslarının daha prensipli bir şekilde harekete geçirilebilmesi ve kasılmaların, sıkışmaların, ağrıların önlenebilmesi açısından kullanılan yöntemlerin bütünü olarak adlandırılmaktadır. Bu kategori içerisinde el ile ya da cihazlar yardımı ile kasların açılmasına yarayan birçok farklı seçenek yer almaktadır. Masaj aletleri bu seçeneklerin başında gelmektedir. Masaj aletleri uyuyan ve daha az çalışır hale gelen ya da sıkışmış durumda olan kasların harekete geçmesi ve eskisi gibi çalışabilmesi, esnek hale gelebilmesi açısından önemli olmaktadır. Bu nedenle, bu kategori içerisinde pek çok farklı masaj aletine rastlamak mümkün olmaktadır. Kişilerin kendisinin kullanabileceği, el parmak egzersiz topları da bunlardan biridir. Kırmızı, mavi ve yeşil rengi ile derecelendirilen bu toplar, sert- orta ve yumuşak şekilde sıralanabilmektedir. Kırmızı top sert olmaktadır. Mavi top orta ve yeşil renkli top ise yumuşak olmaktadır. Tüm bu toplar tekli halde alınabildiği gibi üçlü şekilde alınabilmeleri de mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, bu parmak egzersizine yarayan top seçenekleri Sağlık Bakanlığı onaylı ve ÜTS kayıtlıdır. Bu nedenle, rahatlıkla kullanımlarının yapılması mümkündür. Bunların yanı sıra, pedallar ve dik durma korseleri de bu kategori altında yer almaktadır. Dik durma korseleri de bel, boyun ve omurga kısımlarındaki sorunlar için bir çözüm olarak kullanılmaktadır. Eller için kullanılabilecek olan egzersiz çemberleri, omuz makaraları ve akupunktur tedavi kalemleri de kategori içerisindeki ürünlerden bazılarıdır. Omuz makarası da açma ve germe işlemlerinin daha profesyonel bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır ve daha profesyonel bir şekilde bu işlemin tamamlanmasına hizmet etmektedir. Bu nedenle, kullanımı omuz ve sırt bölgesi için oldukça yararlıdır. Ayrıca kategori içerisinde parmak ganyometresi ve masaj terapi cihazı, kum ağırlık fizik tedavi araçları, fizik tedavi parafini, egzersiz hamuru ve bacak için terapi araçları yer almaktadır.

Sağlık Ürünleri ve Kullanımı

Sağlık Ürünleri ve Kullanımı

Sağlık ürünleri kategorisi içerisinde birçok farklı ürün yer almaktadır. Bu ürünler, kişilerin çeşitli sorunlarının çözümüne odaklı bir şekilde tasarlanmıştır. Kimi sağlık ürünleri korunma ve tedbir amaçlı olarak kullanılan ürünler arasında yer alır iken kimi sağlık ürünleri ise, sağlık sorunu ortaya çıktıktan sonra kullanmak üzere tasarlanmıştır. Medikal sağlık ürünleri arasında yer alan maske çeşitleri hem korunma hem de hastalığın nüksetmesi anında kullanılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle, her iki durumda da dikkatli ve hassas bir şekilde kullanımının gerçekleştirilmesine dikkat etmek gerekmektedir. Bunun yanı sıra, fizik tedavi araçları arasında yer alan ürünler de sağlık sorunlarının yaşanmasının ardından kullanılabilecek ve ağrının azaltılmasına yardımcı olacak ürünler arasında yer almaktadır. Aynı şekilde, solunum cihazı ve nebülizatör cihazları da enfeksiyonlar yaşandıktan sonra kullanılan ürünler olmaktadır. Sigara bırakma araçları gibi diğer araçlar da bağımlılığın sonunun gelmesi amacı ile kullanılabilecek olan seçenekler arasında yer almaktadır. Horlama önleyiciler içerisindeki seçenekler de kişinin bu sorundan muzdarip olduğunda başvurabileceği bir yöntem olmaktadır. Herhangi bir şekilde önlem almak amacı güderek de kullanımı mümkün olabilen bu bantlar, kişilerin derin uyku esnasında horlamasının azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Tek kullanımlık ürünler olarak adlandırılan ve içerisinde, maskelerin, galoşların, dişçi önlüklerinin, maske takma aparatlarının bulunduğu bu kategorideki ürünler de genel olarak bir kez kullanıp atılması gereken ürünlerden meydana gelmektedir. Kişinin hijyeni ve sağlığı açısından bu araç gereçlerin kullanıldıktan sonra uygun bir şekilde paketlenerek, çevreye rahatsızlık vermeyecek bir şekilde çöpe atılması gerekmektedir.

Sağlık ürünü alırken nelere dikkat edilmeli?

Sağlık ürünü alırken ilk dikkat edilmesi gereken, alınacak ürünün son kullanma tarihi ya da varsa buna eş değer olan diğer bilgilendirici kısımlarıdır. Bu ürünler hijyen ve sağlık koruma amaçlı ürünler olduğu için, özellikle hijyen sağlamaya yarayan anti - bakteriyel jel gibi gereçlerin içeriklerine dikkat edilmelidir. Bebek ve çocukların kullanımı için tedarik edilecek olan sağlık ürünlerinin de içeriklerine aynı şekilde hassasiyet gösterilmelidir.

Sağlık ürünleri nasıl kullanılır?

Sağlık ürünleri kategorisi içerisinde pek çok farklı ürün yer almaktadır. Bu ürünlerin her birinin kullanım şekli farklı olmaktadır. Örneğin maskeler, iplerinden kulaklara geçirilerek kullanılmakta, bebek bezleri yapışkan kısımlar birbirine geçirilerek kullanılmakta ve diğer sağlık ürünleri için de her birinin kendi kullanım yöntemleri bulunmaktadır.

Sağlık ürünü neye göre alınmalı?

Sağlık ürünleri kategorisinde bulunan ürünler çeşitlilik gösterdiği için her biri için farklı bir kriter bulunmaktadır. Genel geçer olarak alınacak olan sağlık ürünlerinin, istenen hizmeti doğru ve eksiksiz bir şekilde verip veremeyeceğine dikkat edilmesi tavsiye olarak verilebilmektedir. Ancak bu sayede, hijyen ve sterilizasyon tam anlamı ile sağlanabilecektir. Herhangi bir sağlık problemi gidermek amacı ile kullanılacak ise ancak bu şekilde en verimli sonucu alabilmek mümkün olacaktır.