Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Adet

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yatak Koruyucu

için 268 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yatak Koruyucu

Sağlık, herkesin hayatında kişisel olarak önem verdiği, dikkat ettiği temel bir kavramdır. Birçok farklı hastalıktan kaynaklı birçok farklı tedavi yöntemi geliştirilir. Günümüzde birçok rahatsızlığı pratik yöntemlerle çözmek mümkündür. Her tıbbi durum sonrasında ya da yaştan kaynaklı idrar ve dışkı kaçırma rahatsızlığı için de çeşitli ürünler üretilir. Bunlardan birisi de yatak koruyucu çeşitleridir. Hasta bakımını üstlenen kişi tarafından son derece dikkat edilerek alınması gereken ürünlerin, kaliteli malzemelerden üretilmesi ve cilde zarar verecek etkilerde bulunmamasına özen gösterilmelidir. Son derece hassas bir şekilde idare edilmesi gereken bu süreçte, hastaların konforu her şeyden önce gelir. Kullanılan yardımcı ürünlerin başında gelen yatak etrafı koruyucu çeşitleri, bakım sürecini oldukça kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Daha Hijyenik Bir Dinlenme İçin Yatak Koruyucu Modelleri

Daha Hijyenik Bir Dinlenme İçin Yatak Koruyucu Modelleri

Hasta bakımı sürecinde, hijyen en önemli olan noktadır. Hastaların yaşadıkları odaların havalandırmasından yatak ve vücut temizliğine kadar pek çok nokta özen gösterilmelidir. Bu gibi dikkat edilmesi gerek çeşitli detaylar bulunur. Hastaların yaşadıkları alanların temiz olması bağışıklığın düşük olduğu bu süreçte herhangi başka bir hastalığa yakalanma riskini ortadan kaldırır. Hasta temizliğini sağlayan ürünlerin sahip olması gereken özellikler ise rahat edebilecekleri, ciltlerine zarar vermeyecek yapıda olmaları, hava aldıran yapıda olmaları bulunur. Bu özellikler ile hem konforlu hem de atlatılması hızlı süreçler yaşanır. Hastaların gün boyu uzanarak dinlendikleri düşünüldüğü zaman, ihtiyaç duyulan malzemelerin düzenli olarak kullanılması, sağlık koşullarının tam anlamıyla sağlanmış olduğu çıkarımında bulunur. Piyasada yer alan hasta yatak koruyucu çeşitleri standart ölçülerdeki hasta yatakları için ideal olan ve tamamen hijyenik koşullar çerçevesi içerisinde, el değmeden üretilen ve paketlenen ürünlerdir. Yatak koruyucu 60 x 90 boyutları, uygun ölçüdeki yataklara uygunluk gösterirler. Birçok farklı boyutta üretilen ürünler hemen her yatağa uygun bir alternatif bulundurur. 160 x 200 yatak koruyucu boyutları da çoğu zaman ihtiyaç duyulan ürünlerden biri olur. Yatak ölçülerine uygun olan seçimler yaparak hastaların yatağı için bu örtülerin kullanılması sürecin daha kolay geçmesini sağlayacaktır. Böylelikle tuvalet ihtiyacı olan ve yataktan kalkamayan hastaların, bez yardımıyla bu ihtiyaçlarına gidermesi durumunda yatağa taşma sorununun tamamen önüne geçilmiş olur. Yataktan kalkma engeli yaşayan ve kişisel bakımının mutlaka yapılması gereken hastalar için sıklıkla tercih edilen yatak koruyucuları, yatakların kenar bölgelerine sıkıştırılarak sabitlenir ve kullanılır. Hem dermatolojik hem de mikrobiyolojik testlerden geçerek ilgili alıcıların beğenisine sunulan örtüler, kolay bir şekilde yırtılmayan, dayanıklı yapılardadır. Böylelikle hasta yatağa yerleştirilirken ya da kaldırılırken bu ürünler kolaylık yaşatır. Hasta cildinin olumsuz yönde etkilenmemesi için hava alır yapıdaki koruyucular, yıkanarak ya da ıslak bez yardımıyla temizlenebilir. Bu işlemler, yatakların ıslanmasının önüne geçerek de bakımı yapan kişi açısından oldukça kolaylık sağlar.

Su Geçirmez Özelliği Olan Yatak Koruyucular

Su Geçirmez Özelliği Olan Yatak Koruyucular

Yatak koruyucular, idrarını tutamayan ve bu gibi rahatsızlıklar geçiren kişilerin kullanmaları gereken sağlık ürünüdür. Yatak koruyucu örtü, su geçirmez özellikli yatak örtüsü adlarıyla da bilinen ürünler, uzanılan veya oturulan yerlere bulaşabilecek bir sızıntı yaşanmasını engeller. Koruyucu modelleri yetişkinlerin yatak ölçülerine göre farklı seçenekler ile piyasada yer alır. Böylelikle rahatsızlığı geçiren kişilerin yatay boyutlarına uygun ölçülerde ürün almak son derece kolaydır. İşleri son derece kolaylaştıran, yatak koruyucu örtü çeşitleridir. Yatak altlarına serilen, yaklaşık olarak yüksek performansıyla hasta bakımını kolaylaştıran ürünlerdir. Makinelerde yıkanabilen çeşitlerin olduğu gibi kullan – at şeklinde alternatif çeşitleri de bulunur. Yatak koruyucu fiyatları ürünlerin piyasadaki birçok sağlık ürünleri kadar sık tercih edilmesi ve yaygınlaşması ile oldukça ekonomik aralıklarda piyasaya çıkar. Benzer birçok ürün ile birlikte aynı kategori içerisinde yer alan koruyucular, çeşitli markalar tarafından üretilir. Bu alanda üretim yapan ve kalitesini her açıdan kanıtlayan markaların ürünlerine ulaşmak son derece kolaydır. Kaliteli ve konforlu olmaları önem taşıyan örtüler, hastaların bu süreci olabildiğince kolay bir şekilde atlatabilmelerine yardımcı olur. Cilde doğrudan temas etmeyen yıkanabilir hasta yatak koruyucu çeşitleri, emicilik düzeyleriyle oldukça başarılı sonuçlar çıkarır. Yıkanabilir olmaları sayesinde sürekli olarak hijyenik bir şekilde kullanım için hazır hale getirilebilen ürünler, bütçe dostu olmalarıyla da sağlık alanındaki bu temel ihtiyacı kolayca temin edebilme imkanı yaratır. Hastaların dinlenme süreci kısa da olsa uzun da olsa temizliğe son derece önem verilmelidir. Hastayı temiz tutmak, hastanın yattığı alanı temiz tutmak ve ortam koşullarını da bu yönde belirlemek sürecin daha kolay bir şekilde atlatılmasını sağlar. Hasta bezi ile beraber kullanılarak da alınacak verim bir şekilde artırılabilir. Hastalar içi ihtiyaç duyulan örtüler, adet olarak da istenen sayıda temin edilebilir. Hasta yatak koruyucu 30’lu, 10’lu ve tekli paketlere yerleştirilir. Böylece stoklama yapıldığı zaman ürünlerin zarar görmeden muhafaza edilebilmesi mümkün hale gelir.

Yatak Koruyucu Çeşitleri

Yatak Koruyucu Çeşitleri

Baza, sandalye ve kanepe gibi sıklıkla dinlenmek üzere kullanılan alanları korumak amacıyla güvenilir bir katman bulunduran yatak koruyucuları, idrar kaçırmalarına karşı koruyuculuk gösteren etkili ürünlerdir. Birçok çeşidi bulunan koruyucu örtüler tek kullanımlık, koruyucu hasta altı serme bezi ve örtüleri seçenekleriyle piyasada yer edinir. Bazalara, sandalyelere, kanepelere, tekerlekli sandalyelere ve bu gibi birçok yüzeyde güvenli katman görevi görmesi amacıyla yerleştirilir. Hastanın yaşadığı rahatsızlıktan ötürü tuvaletlerini tutamamaları sonucu gerçekleşen sızdırmalara karşı her türlü ihtiyaca uygun olacak bir alternatif bulundurur. Su geçirmez yatak koruyucu çeşitleri, idrarın kaçırılmasına yönelik koruma gerçekleştirilecek her türlü yüzeye yerleştirilebilir. Birden fazla beden ve modelde tasarlanıp üretilen ürünler ihtiyaç duyulan hijyeni sağlamada önemli roldedir. İdrar kaçırmalarına uygun olan koruyucular, sıvıyı çarşaf ya da beze eşit oranda dağıtarak hapsetme imkânı sunar. Böylece idrar kaçırmalarını yönetme konusunda ideal ürünler olma niteliği taşır. Lastikli yatak koruyucu çeşitleri, yataklara tam oturarak rahatsız edici bir hissiyat yaşatmaz. Kaza ile idrar kaçırmalarına karşı sıvıyı hızla emen örtüler, sıvıyı alt tabakaya geçirir ve yatakların ıslanması, kirlenmesini engeller. Bu sayede hastaların bakımı tamamen hijyenik bir şekilde sağlanmış olur. Hassas ciltlere uygun olacak çeşitleri bulunan ürünlerin emicilik düzeylerinin farklı olması da olasıdır. Rahatsızlık durumuna göre farklı özelliklere sahip olan her bir ürün dermatolojik açıdan test edilmiş, güvenilir ürünlerdir. Yumuşak yüzey malzemelerine sahip olan fermuarlı yatak koruyucu çeşitleri, hassas ciltlere uygunluğu ile cilt rahatsızlığı yaşama ihtimalini ortadan kaldırır. Sızdırma durumuna karşı güvenli bölgesi bulunan ürünler, sıvıları hapseden süper emici mikro tanelere sahiptir. Etkili bir güvenlik sağlayan ürünler kolay ve hızlı bir şekilde temizlenme özelliği sunar. Renk kodu olan çeşitlerin ya da deseni olan ürünlerin emicilik düzeyleri ve bedenin kolay bir şekilde tanımlanmasına yardımcı olur. Çeşitler arasındaki naylon yatak koruyucu ürünleri de yumuşak yüzey malzemeleri, kaymaz tabakaları ile hastaların süreç boyunca rahat ve konforlu olmalarını sağlar. Su geçirmeyen, emici tabakaları sayesinde orta ve yoğun fark etmeden her orandaki sızdırmalara karşı hijyeni korumaya yardımcı olur.