Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Adet

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Medikal Maske

için 485 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Medikal Maske

Sağlık medikal maske çeşitleri, kalabalık ortamlarda havadan bulaşabilecek çeşitli mikrop ve virüslerin vücuda girmesini engellemek için kullanılır. Bu nedenle, her zaman kullanılması gereken sağlık ürünleri seçeneklerinden bir tanesidir. Medikal maskeleri günlük yaşamda kullanmak yalnızca kendi sağlığınız için değil, çevredeki insanların sağlığı için de büyük önem taşır. Bulaşıcı hastalıkların pek çoğu nefes ve temas yolu ile bulaşır ve bu nedenle karşılıklı konuşma esnasında hastalıklar kolayca diğer tarafı etkileyebilir. Bunların yanı sıra havada bulunabilecek çeşitli mikroplardan zarar görmemek için de bu ürünler tercih edilmelidir. Gün boyunca maske kullanmak, çevrenizdeki herkesin kendini güvende hissetmesini sağlar. Farklı virüs ve mikropların her insanda aynı semptom ya da zararı göstermemesi sebebi ile olumsuz durumlara karşı daima tedbirli olunmalıdır. Hem kendi sağlığınız hem de sevdiklerinizin sağlığı bakımından karşıdan gelebilecek pek çok virüs ve mikrobun vücuda girmesi engellenmelidir. Dışarıda daima güvende hissedebilmeniz için çeşitli seçenekler sayfamızda yer alır. Ürünlerin günlük yaşantınıza daha kolay adapte olabilmesi için çeşitli renk ve seçeneklerde üretilir. Bunun yanı sıra herkesin kullanabileceği medikal sağlık ürünleri de bulunur. Çoklu ya da tekli paketler halinde satılan seçenekler arasından tercihinizi yapmanız mümkündür. Kendiniz için uygun bulduğunuz medikal maskelere kolayca sahip olabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sağlık maske satın alarak hem kendinizi hem de etrafınızdakileri çeşitli hastalıklardan koruyabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli Medikal Maskeler

Rahat ve Güvenli Medikal Maskeler

Gündelik hayatta kullanmanız için üretilen 3 katlı sağlık maskesi seçenekleri, hijyeni doğru şekilde sağlayabilmeniz için sık sık değiştirilmelidir. Çünkü bu ürünler birer filtre görevi görür ve üzerinde gözenekleri bulunur. Dışarıda bulunduğunuz süre boyunca yüzünüzde duran medikal maskelerin gözenekleri, zaman içerisinde tıkanır. Tozların ve kirli havanın tıkadığı gözenekler, ürünlerin içeriye alması gereken temiz havanın engellenmesine sebep olur. Sonuç olarak kullandığınız ürün gün sonunda tüm işlevini kaybeder. Fakat sağlık maskesi siyah seçeneği, tekrar tekrar kullanabilmeniz için yıkanabilir özellikte üretilir. Sağlığınız için özel materyalden üretilen siyah ürünler, tek kullanımlık medikal maskelerden çok daha uzun süre kullanılabilir. Gün sonunda, kullandığınız siyah maskeyi su ve sabun ile dezenfekte ederek ya da yıkayarak tekrar kullanabilirsiniz. Çok daha uzun ömürlü olan ve sağlığınız için üretilen bu ürünler, sizler için oldukça ekonomik fiyatlarla sayfamızda yer alır. Ayrıca yıkayarak kullanmaya zamanınız yoksa, tek kullanımlık ürünlerin çoklu paketlerini de satın alabilirsiniz. Tüm gün sağlığınızdan endişe etmeden vakit geçirebilmeniz için üretilen seçenekleri, hiç kimsenin bütçesini zorlamayacak fiyatlar ile satışa sunulur. Tüm bunların yanı sıra sayfamızda sizler için bulunan tüm sağlık ürünleri kolaylıkla kullanabileceğiniz şekilde üretilir. Sağlık maskesi nasıl takılır sorusunun da oldukça basit bir cevabı vardır. Ürünü üzerinde bulunan iki ipi kulaklarınızın arkasına yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Maskenin yüzünüzde kalan kısmının tamamını, burnunuzu ve ağzınızı kapatacak şekilde yerleştirmeniz gerekir. Kullandığınız tüm ürünleri hem ağzınızı hem de burnunuzu kapatmalıdır. Burnunuzdan nefes alırken herhangi bir tehlikeyle karşı karşıya kalmamanız için maskenizi doğru takmanız büyük önem taşır. Böylelikle ağzınızdan ya da burnunuzdan solunum yaparken tamamen güvende kalabilir, tüm risklere karşı önleminizi alabilirsiniz. Bu ürünlere sahip olmak için sağlık maskesi nerede satılır sorusunu soruyorsanız, sayfamıza göz atabilirsiniz. Böylelikle hem çoklu hem de tekli ürünleri satın almanız mümkün hale gelir. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvende tutan ürünlerin tümü oldukça uygun fiyatlar ile sayfamızda yer alır.

Koruyucu Medikal Maske Seçenekleri

Koruyucu Medikal Maske Seçenekleri

Birbirinden farklı sağlık maske çeşitleri arasında en çok tercih edilen seçenek, tek kullanımlık medikal maskelerdir. Bu ürünler yalnızca bir gün kullanılabilir ve sonrasında işlevini kaybeder. Bu sorunun ortadan kalkması için üretilen siyah maskelerden sonra, medikal ürünlerin günlük hayata daha kolay adapte edilebilmesi için renkli medikal maske seçenekleri sizler için üretilir. Renkli ya da desenli modelleri bulunan ürünler, zevklerinize uygun tercihi yapabilmenize olanak sağlar. Çeşitli renk ve desenler sayesinde, kullandığınız ürünlerin kıyafetiniz için tamamlayıcı bir aksesuar olmasını sağlamanız da mümkündür. Bir taraftan sağlığınızı en doğru şekilde korurken bir yandan da medikal maskelerin zevklerinize uygun tasarlanması, farklılık yaratabilmenizi kolay hale getirir. Tüm bunların yanı sıra renkli ve desenli modellerin oldukça büyük bir kısmı yıkanabilir özelliğe sahiptir. Bu nedenle sahip olduğunuz renkli ya da desenli medikal maskeleri, tek kullanımlık maskelere göre çok daha uzun süre kullanmanız da mümkündür. Renkli ya da desenli maske seçenekleri içerisinde medikal bebek maskesi seçenekleri de bulunur. Medikal bebek maskeleri, küçük çocukların yüzlerine uygun şekilde üretilir. Yetişkin boydaki ürünler, çocukların yüzü için oldukça büyüktür ve bu nedenle gün içerisinde kullanımı daha zor bir hal alır. Çocukların gün içerisinde rahat bir şekilde medikal maske kullanabilmesi için üretilen modellerin de hem tek kullanımlık hem de yıkanabilir versiyonları sayfamızda yer alır. Fakat tek kullanımlık ya da yıkanabilir özelliğe sahip kumaş maskeleri kullanmak istemediğiniz durumlarda tercih edebileceğiniz alternatifler de bulunur. Bunlardan bir tanesi plastik medikal maske seçeneğidir. Plastik medikal ürünler, diğer maskelerde olduğu gibi ağzınızın ve burnunuzun çevresini tamamen sararak tam koruma sağlar. Dışarıdan gelebilecek her türlü zararlı mikrop ve virüslerin filtrelenmesini sağlayarak güvende kalmanızı mümkün hale getirir.

 Ekonomik Fiyatlarla Medikal Maskeler

Ekonomik Fiyatlarla Medikal Maskeler

Medikal maske çeşitlerinin tümünde, herkesin kolayca satın alabileceği fiyatlar geçerli olur. Medikal maske satış fiyatı paketin içerisinde yer alan ürün adedine göre değişiklik gösterir. Tekli ya da çoklu medikal maske fiyatları arasında farklılıklar bulunur. Medikal sağlık maskelerinin en fazla bir gün kullanılabilmesinden dolayı ürünler, genellikle çoklu paketler halinde satışa sunulur. Bu nedenle sağlık maskesi fiyatları maskenin markasına, paket içeriğine ve ürün materyaline göre belirlenir. Medikal sağlık maskeleri arasında bazı fiyat farklılıkları bulunsa bile, belirlenen fiyatların hepsi oldukça uygundur ve kolay ulaşılabilir haldedir. Kendiniz ya da aileniz için tercih edebileceğiniz tek kullanımlık, yıkanabilir, renkli ya da desenli medikal sağlık maskelerinin yanı sıra içerisinde tel bulunan ürünler de sayfamızda sizler için satışa sunulur. Çeşitli medikal maskelerin içerisinde bulunan tel, burun üzerine doğru şekilde yerleştirilebilmesi için kullanılır. Telli modeller sayesinde burnunuz ile maske arasında oluşan boşluğun kaybolmasını sağlayabilirsiniz. Bu maskelerin içerisinde bulunan teller, kolay bir şekilde yüzünüze uygun hâli verebilmeniz ve rahat kullanabilmeniz için ince tercih edilir. Böylelikle hem yüzünüzün rahatsız olması hem de bazı yerlerin açık kalması engellenir. Kendiniz ve aileniz için medikal maske sipariş etmek isterseniz sayfamızda bulunan maske çeşitlerini inceleyebilir ve kolaylıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Günlük hayatta kullanabileceğiniz medikal maske çeşitleri arasından seçim yaparken yalnızca size en uygun seçeneği tercih etmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle dışarıdaki mikrop ve virüslerden korunmanızı sağlayan medikal maskeler, konforlu bir gün geçirmenize de yardımcı olur. Sayfamızın medikal maske satış seçeneği ile en hızlı şekilde alışverişinizi tamamlayabilir, uygun fiyatlar ile medikal maske sahibi olabilirsiniz.