MASAJ ALETLERİ & ŞİLTELERİ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Masaj Aletleri & Şilteleri

Stresli hayat hem ruhsal olarak hem de fiziksel olarak kişileri ciddi oranda etkiler. Kaskatı kesilen bedeninizi rahatlatmak ve ruhunuzu dinlendirmek için çeşitli masaj aletlerinden yardım alabilirisiniz. Üstelik masaja gitmeye vakit bulamıyorsanız, masaj aletlerinin evinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Masaj aleti çeşitleri arasında: masaj minderi, masaj kemeri ve masaj aparatı gibi ürünler bulunur. Masaj kemeri, adından anlaşılacağı üzere kemer gibi bele veya sırta sarılır ve elektrikten enerji alarak çalıştırılır. Masaj kemerleri belli oranda titreşim uyguladığı için aynı zamanda zayıflamaya da yardımcı olur, bu nedenle piyasada zayıflama kemeri olarak da bilinir. Voit Vibro Fit markası tarafından üretilen masaj kemeri vücuda elektrik vermez ve kumanda yardımıyla kontrol edilir. Plastik malzeme yerine deri malzemeden üretildiği için daha rahat kullanım imkanı sunar. Popoda, bacaklarda, belde ve sırtta kullanılabilir. Zayıflama kemeri fiyatları markalara göre değişiklik göstermektedir.

Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak ve kendinize biraz vakit ayırmak için evinize masaj minderi alabilirsiniz. Uniden markası tarafından üretilen masaj minderi boyundan ovmalıdır ve tüm vücudunuzun gevşemesine yardımcı olur. Ovmalı masaj yöntemi ile sırttan bele kadar olan bölgeye, yukarı aşağı hareketli ovma masajını uygular. Oturma bölgesine vibrasyon masaj yöntemi uygulayarak kan dolaşımı düzensizliğini tedavi eder. Ağrıyan bölgeleri rahatlatır. 12V ile çalışır. Evde ve ofiste şarj adaptörü çalıştırılabilirken, araçta çakmak girişinden alınan enerji ile kolayca çalıştırılabilir. Böylece uzun yola çıktığınızda sırtınızın ve belinizin tutulmasını engelleyebilirsiniz. Araç koltuğuna kolayca uyum sağladığı için yolculuk esnasında masaj yapabilirsiniz. Uzun seyahatlerde yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz an kullanabilirsiniz. Her seansta 15 dakika kullanılması tavsiye edilir. Manyetik etkisi yoktur ve vücuda elektrik vermez.

Vücudunuzda ağrı şikayeti yoksa ve bu nedenle masaj aletine ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Önemli olan vücut ağrıları ortaya çıkmadan önlem almaktır. Kireçlenmeyi ve kulunç oluşmasını engellemek için düzenli olarak masaj yapabilirsiniz. Vücudunuza düzenli masaj yapmak ve sağlığınızı korumaya yardımcı olmak için masaj minderinden faydalanmanız önerilir. Evde televizyon izlerken kendinizi masaj seansı ile ödüllendirebilir ve rahatlatabilirsiniz. Beurer, Acura, Goldmaster, Medisana gibi markalar tarafından çeşitli masaj aletleri üretilmektedir. Size uygun olduğunu düşündüğünüz bir masaj aletini satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Masaj aletlerinin fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.