Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Masaj Aletleri & Şilteleri

için 245 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 169,00 TL 115,90 TL
  % 31
  (7)

  CBTXGlobal
  %100
 • 599,00 TL
  (28)

  Nethouse
  %100
 • 549,90 TL 499,90 TL
  % 9

  BAYİNDİRELEKTRONİK
  %100
 • 899,00 TL
  (1)

  yamantelekom
  %100
 • 1.099,99 TL
  (4)

  MEDİASHOPP
  %95
 • 399,90 TL 349,90 TL
  % 13
  (1)

  farmacia
  %100
 • 2.649,00 TL
  (6)

  ISTEBU
  %96
 • 320,00 TL

  KAMPANYASTORE
  %100
 • 39,99 TL
  (5)

  TAHTAKALEDÜNYASI
  %100
 • 299,90 TL 249,90 TL
  % 17

  Mes-saTeknoloji
  %100

Masaj Aleti ve Şilte

Hayatın getirdiği zorunluluklar, sorumluluklar ve uğraşlar herkesi yorar ve zamanla yıpratır. Sürekli çalışmanın ve bir şeyler için çabalamanın sonunda hem ruhen hem bedenen yorgun düşersiniz. Eğer kendinizi deşarj edemezseniz ve rahatlatamazsanız bu yorgunluk birike birike daha büyük sorunlara yol açabilir. Kendiniz ve bedeniniz dünyada tamamen sahip olduğunuz tek şeydir ve bu yüzden ona elinizden geldiğince iyi bakmalısınız. Fazla çalışmanın, uzun süre masa başında ekran karşısında oturmanın vücuda, özellikle kaslara ve kemik sistemine zararı büyüktür. Bir süre sonra sırt, boyun ve daha başka ağrı çeşitleri boy gösterir. Bu noktada kendinizi rahatlatmak ve ağrı çekmeyip daha iyi hissetmek için masaja ihtiyaç duyarsınız. Kaslarınızı gevşetip hem daha rahat hem de daha sağlıklı olmanızı sağlayan masaj, bedensel bir ihtiyaçtır ve vücuda zaman zaman masaj yapılması şarttır denebilir. Hayatın akışında bedenen ve ruhen zorlanılır ve kaslar gerilir. Bedendeki yorgunluğu, gerginliği ve ağrıları gidermek hem bedenen hem ruhen bir nebze olsun rahatlayıp huzur bulmak için masaj salonlarına gidilir. Fakat masaj salonları çok pahalıdır ve her zaman, her ağrı hissedildiğinde ya da sık sık masaj salonuna gitmek çoğunluk için bütçelerini aşan bir lükstür. Her bir yerimiz ağrıdığında maalesef masaj salonlarına gidemeyiz. Masaj salonlarına gitmeyenler de etraflarındaki insanlara, aile bireylerine ya da arkadaşlarına masaj yaptırırlar. Fakat böyle de her zaman masaj yapacak birilerini bulamazsınız ve yapan kişi masajı doğru yapmazsa bunun sonucunun sakatlıklara kadar yolu vardır. Bu noktada, en iyisi bir masaj aleti veya şilte sahibi olmaktır. Bunlardan birine sahip olduğunuzda her masaja ihtiyaç duyduğunuzda hızlıca bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hem de bu ürünler masaj salonlarına verilen paraya göre çok çok daha hesaplıya gelir.

Masaj Aletleri ve Şiltelerin İşlevi ve Kullanımı

Masaj Aletleri ve Şiltelerin İşlevi ve Kullanımı

Masaj, vücudun temel ihtiyaçlarından biridir. Vücuttaki gerginlik ve yorgunluk masaj ile atılmazsa birikerek daha büyük sorunlara bile yol açabilir. Masaj aynı zamanda yapılırken de sonrasında da çok rahat ve huzurlu hissettirir. Sadece vücuttaki yorgunluğu atmakla kalmaz ruhen de iyi gelir ve dinlendirir. Masaj aletlerinin temel çalışma prensibi titreşim ile kasları uyarmaktan ibarettir. Farklı masaj aleti başlıklarıyla etkisi bir nebze değişebilir fakat temel mantığı masaj aletinin masaj yapılacak kısma titreşerek ayarlanan sertlikte darbeleri indirmesidir. Bu darbeler ağrıyan ve gerilen yerlere uygun şekilde yapıldığında kaslar gevşer, kulunçlar açılır ve ağrı azalır ya da geçer. Kasları harekete geçirdiği için ise oluşabilecek ağrıların ve hastalıkların önüne geçmiş olur. Masaj aletlerinin vücudun farklı yerleri için farklı çeşitleri vardır. Yüz masaj aleti, sırt masaj aleti, omuz masaj aleti gibi çeşitler buna örnek verilebilir. Masaj aleti seçilirken bu seçeneklerin arasından ihtiyaca uygun olanı seçilir. Masaj aletleri özelliklerine göre de farklı çeşitlere ayrılır. Masaj aleti elektrikli , pilli, şarjlı olabilir. Kişinin ihtiyacına göre, istediği özelliklerde masaj aleti bulunmalıdır. Masaj aletleri ve şilteler beden ve ruh sağlığına katkıda bulunarak insanların hayat kalitesini de yükseltir. Ağrı çektiğiniz günün verimi ile ağrısız, sağlıklı kaslar ile geçirdiğiniz günden aldığınız verim aynı değildir. Aynı şekilde boyun ve omuzlarınız ağrırken ders çalışmaktan aldığınız verim ile kas ağrısı çekmediğinizde ders çalışmaktan aldığınız verim de farklıdır. Bu noktada masaj aletlerinin verimliliği ve hayat kalitesini artırdığını rahatça söyleyebiliriz. Masaj aletleri ve şiltelerinin aynı zamanda kullanımı da çok kolay ve rahatlatıcıdır. Farklı çeşitlerin farklı kullanımları vardır. Bazı masaj aletlerini elinize alıp istediğiniz yerlere gezdirerek masaj yapabilirsiniz. Bunu bir başkası da size yapabilir. Bazı masaj aletleri ise giyilebilirdir. Örneğin omuz masaj aletini omzunuza yerleştirmeniz yeterli olacakken bel masaj aletini kemer gibi kendinize sararsınız ve bir daha dokunmanıza gerek kalmaz, onlar kendisi masajı tamamlar ve size de bu keyfi yaşamak kalır. İyi bir masaj sonrası kendinizi hem bedenen hem ruhen dinlenmiş ve huzurlu hissedeceksiniz. Aynı zamanda aldığınız masaj aletleriniz ile arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize de masaj yaparak onların da ağrılarını azaltıp ya da geçirip daha iyi günler geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Masaj Aleti Kullanmanın Faydaları

Masaj Aleti Kullanmanın Faydaları

Masaj aletleri ve şilteler hayatın akışı sürecinde, sorumluluk ve görevlerinizi yerine getirirken yorulan bedeninizi dinlendirmenizi ve hayata daha sağlıklı ve daha mutlu şekilde devam etmenizi sağlar. Öğrenciyken de iş hayatında da sürekli bir koşturmacanın içinde hem bedenen hem ruhen yorulursunuz. Bu süreçte kaslarınız ve kemikleriniz de sürekli kasılıp gevşediği için yorulur ve bir yerden sonra ağrılar başlar. Maalesef bu ağrıları tamamen ortadan kaldırmak insan vücudunun anatomisinden dolayı pek mümkün değildir fakat bu ağrılar önlenebilir ve ortaya çıktıklarında da ağrı azaltılabilir ya da geçirilebilir. Bunlar da masaj aletleri ve şilteleri ile sağlanır. Yoğun çalışma sonucu yorulan beden ve ruhunuzu dinlendirmeniz, rahatlatmanız gerekir. Bunu yapmadığınız takdirde daha da gerilir, daha da yorgun hissedersiniz. Yorgunken ve kas ağrılarınız varken yaptığınız işten, çalıştığınız dersten aldığınız verim de düşer. Sürekli ağrı çekilen ve yorgun düşülen bir hayatın kalitesi de düşüktür. Masaj aletleri ve şilteleri ile masaj salonuna gitmeden, size masaj yapması için birilerini bulmak zorunda kalmadan kendi kendinize masaj yapabilir hem bedenen hem ruhen rahatlayıp gevşeyebilirsiniz. Masaj aletleri faydaları burada net şekilde görülebilir. Masaj aletleri ve şilteleri, kaslarınıza orta derecede darbeler uygulayarak, tutulmuş, ağrıyan, kulunç olan bölgeleri açar ve daha iyi, daha sağlıklı hissetmenizi sağlar. Masaj aleti kullanmak için bir yerlerinizin ağrıması da şart değildir. Ağrı hissetmeseniz bile kaslarınız her gün gerilip gevşeyerek yorulurlar. Siz hemen hissetmeseniz de kaslarınız yorulur. Ağrımadan masaj yaptırdığınız takdirde ileride oluşabilecek ağrıların önüne geçer ve sağlığınızı korursunuz. Masaj aleti anlık ağrıları geçirebilir. İleride oluşabilecek ağrıları önleyebilir. En önemlisi de ileride, özellikle yaşlılık döneminde ortaya çıkabilecek kas ve eklem hastalıklarının önüne geçebilir. Düzenli, doğru şekilde ve doğru masaj aleti ile yapılan masajlar bedeni ve ruhu dinç ve sağlıklı tutar. Kasları harekete geçirir ve canlı kalmalarını sağladığından kaslarınız kolay yıpranmaz. Tüm nebulizatör çeşitleri için sizleri kategori sayfamıza da bekleriz.

Masaj Aleti Çeşitleri ve Özellikleri

Masaj Aleti Çeşitleri ve Özellikleri

Masaj aletleri özelliklerine, kullanım şekillerine ve kullanım alanlarına göre çeşitlere ayrılırlar. Kullanım alanlarına göre omuz, sırt, boyun, bel, ayak masaj aleti gibi çeşitlenirler. Omuz masaj aleti omzunuza iyi gelecek şekilde tasarlandığı ve ayarları da ona göre yapıldığı için omuz masajı için kullanılır. Şilteler ise hem omuza hem sırta hem bele aynı anda masaj yapabilir. Masaj aletleri kullanım şeklinde göre de otomatik ve manuel masaj aleti olarak ayrılabilir. Otomatik masaj aletlerini masaj yapacağınız yere yerleştirdiğinizde siz dokunmadan masajınız yapılır fakat manuel masaj aletlerini kendiniz elinizle kullanırsınız. Manuel masaj aletlerinin istediğiniz yere kullanılabilmesi gibi iyi bir yanı vardır. Masaj aletinizi elinize alıp nerenizde ağrı ya da gerginlik varsa oraya hareket ettirerek uygulayarak masaj yapabilirsiniz. Masaj aletleri şarjlı, pilli ya da elektrikli olmasına göre de gruplanır ve çeşitlenir. Eğer kabloyu sorun etmiyorsanız ve prize yakın yerlerde masajınızı yapacaksanız elektrikli masaj aleti kullanabilirsiniz fakat daha rahat olmasını, istediğiniz yerde kolayca kabloya dolanmadan masaj yapmak istiyorsanız pilli ya da şarjlı modelleri tercih edebilirsiniz. Masaj aleti çeşitlerinden birisi de ayak masaj aletleridir. Bir kap şeklinde olan bu masaj aletinin içinde ayağınızın altına masaj yaparak sizi rahatlatacak ve gevşetecek aparatlar bulunmaktadır. Manuel, başlıklı masaj aletlerinin bazılarının başlıkları değişebilmektedir. Böylece istediğiniz sertlikte ve güçte masajı fazla çaba harcamadan hızlı ve pratik şekilde kendi kendinize yapabilirsiniz. Aynı zamanda aldığınız masaj aleti ile ailenize, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize de masaj yaparak ağrılarını geçirebilir, daha iyi ve verimli günler geçirmelerinde yardımcı olabilirsiniz.

Masaj Aletleri ve Şilte Fiyatları

Masaj Aletleri ve Şilte Fiyatları

Masaj aletleri ve şilteleri beden ve ruh sağlığımızı sağlamamızda ve hayat kalitemizi yükseltmekte önemlidir. Masaj aletlerinin farklı farklı türleri vardır. Hepsinin de farklı özellikleri vardır. Kişi, ihtiyacı olan özelliklere göre masaj aleti seçip satın almalıdır. Masaj aletleri özelliklerine göre farklı fiyatlarda satılır. Markasına, işlevine, şarjlı, elektrikli olmasına, kalitesine ve daha ayrıntılı özelliklerine göre masaj aletlerinin fiyatları değişir. Daha büyük masaj aletleri daha pahalıyken daha küçük ve manuel kullanılan, daha az özelliği olan masaj aletleri genellikle daha uygun fiyatlara satılır. Masaj aleti fiyatları ve şilte fiyatları verilen parayı hak eder çünkü masaj aleti almadığınızda gideceğiniz masaj salonları daha da pahalıya gelir. Size sağladığı faydaları da düşünürseniz masaj aletlerinin fiyatlarının makul olduğu görülebilir. Masaj aleti çeşitlerinden kişinin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun olanlar günümüzdeki teknoloji ve internet sayesinde kolayca bulunabilir. Uygun fiyatlarda masaj aletleri de bulunmaktadır. Hem işinizi görecek, kaslarınızı rahatlatıp size güzel bir masaj yapacak hem de uygun fiyatlı masaj aletlerini ve şilteleri sayfamızdan kolayca bulabilirsiniz. Araştırma, seçme ve satın alma işlemlerinizi tamamlamak zamanımızda oldukça kolaydır. Doğru bir araştırma sonucunda karşınıza size en uygun masaj aletleri ve şilteler çıkacaktır. Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken önünüze çıkan bu modellerden size ve bütçenize en uygun olanı seçip satın alma işlemini tamamlamaktır. Masaj aleti ve şilte alınırken dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de masaj aletleri ve şilte modellerinin bilgi kısımlarını dikkatli şekilde okumaktır. Böylece ürünler hakkında tam ve doğru şekilde bilgi sahibi olunabilir. Bilgi kısımlarının dışında kullanıcı yorumları kısımları da ürünler hakkında fikir edinip seçim yapabilmenizde size yardımcı olabilir. Böylece seçiminizi en doğru şekilde ve tereddüt etmeden kolayca yapabilir daha sonra masaj aleti veya şiltenizi alabilirsiniz. Doğru seçilmiş bir masaj aleti konforunuzu artıracak, sağlıklı olmanızı sağlayacak ve hayat kalitenizde değişim yaratacaktır. Bunu siz de masaj aleti veya şilte kullandıktan sonra anlayabilirsiniz. Ağrı çekmediğiniz günlerde veriminiz ve hayat kaliteniz daha yüksek olacaktır.

Masaj Aleti Önerileri

Masaj Aleti Önerileri

Masaj aleti alınırken doğru seçim yapılması çok önemlidir. Söz konusu sonuçta sağlık olduğu için bu hususa özellikle dikkat edilmelidir. Yanlış alınan veya yanlış kullanılan masaj aletleri size ve kas sağlığınıza zarar verebilir. Bu yüzden hafife alınmaması gereken bir konudur. Masaj aleti alırken ihtiyacınıza göre almalısınız. Genel olarak en fazla gerdiğiniz ve ağrıttığınız vücut bölgenize göre masaj aleti almak daha mantıklı olacaktır. Genelde işten sonra omuz ve sırt ağrısı çekiyorsanız omuz ve sırtınıza masaj yapabilen masaj aletlerinden seçim yapmanız en mantıklısıdır. Eğer omzunuza ayrı ayağınıza ayrı masaj aleti kullanmak ve birkaç ürüne birden ücret ödemek istemiyorsanız o zaman birden fazla vücut bölümüne masaj yapan, daha az spesifik olan masaj aletlerinden almalısınız. Fakat daha yoğun ve özenli bir masaj istiyorsanız farklı vücut bölümleri için farklı masaj aletleri edinmelisiniz. Eğer uzun süre oturduğunuz bir işiniz varsa masaj şiltelerinin size faydası büyük olacaktır. Ortopedik şilte , oluşabilecek ağrıları azaltıp gelecekte ortaya çıkabilecek kas ve eklem hastalıklarının da önüne geçebilmektedir. Masaj aletleri ve şilteler hastalıkları ve ağrıları önlemede kullanıldığı gibi kas ve eklem hastalarında da doktorlarının onayı dahilinde rahatlama ve iyileşme amaçlı kullanılabilirler. Eğer çocuğunuz varsa, okula taşıdığı çantadan dolayı sırtı ağrır ve aldığınız masaj aletini kullanarak ağrı çekmesini önleyebilirsiniz. İşten ya da okuldan dönen eşinizi, arkadaşlarınızı da yine onlara masaj aletinizle masaj yaparak ya da onlara masaj aletini vererek daha güzel ve verimli günler geçirmelerine katkıda bulunabilir, onları mutlu edebilirsiniz.

Masaj Aleti Neye İyi Gelir?

Masaj aletleri, her zaman çalışan ve yorulan bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmek, rahatlatmak için vardır. Hayatın akışı sırasında herkes yorulur ve gerilir. Bu gerilimi atmazsak birikir ve bu da bizim için güzel bir durum olmaz. Masaj aletleri çalışma sonucu oluşan kas gerginliklerini, yorgunlukların ve tutulmalarını geçirir. Masaj aletlerinin temel çalışma prensibi ürettiği titreşimlerle vücutta uygulanan noktaya masaja uygun sertlikte darbeler yaparak oradaki kasların açılmasını, rahatlamasını sağlamak, kulunçları kırmaktır. Bu sertlik genelde masaj aletlerinde ayarlanabilir olur. Bu sayede masaj aletini alan kişi kendi dilediği ve ona iyi gelen sertlikte kendisine masaj yapabilir. Masaj aletleri kişinin hayattan aldığı verimi arttırdığı gibi hayat kalitesini de yükseltir. Anlık alansal beden ağrılarını geçirebilir, oluşabilecek ağrıların önüne geçebilir ve belki de en önemlisi de ileride, özellikle yaşlılıkta oluşabilecek kas ve eklem hastalıklarının önüne geçebilir. Kasları çalıştırarak ve harekete geçirerek vücudun genç ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Kafa, boyun, omuz, sırt, bel, bacak, ayak gibi vücudun çeşitli yerlerinde kullanılan çeşit çeşit masaj aleti vardır. Hepsinin de amacı kasları rahatlatmaktır.

Şilte Ne Demek?

Şilte üzerinde oturulan, uyunan konforlu bir malzemedir. Genelde yataklarda kullanılan yatağın yumuşak ve konforlu olmasını sağlayan materyale şilte denir. Bizim bahsedeceğimiz masaj şilteleri ise üzerine oturduğunuzda size masaj yapan masaj aleti çeşididir. Genelde uzun süre oturarak çalışan kişilerin satın almayı ve kullanmayı tercih ettiği bir üründür. Var olan sırt ve bel ağrılarını geçirebileceği gibi ileride oluşabilecek ağrıların da önüne geçer. Yine ileride oluşabilecek kas ve eklem hastalıklarının da önüne geçebilir. Kasları harekete geçirdiği ve kulunçları açtığı için kaslardaki gerginliği alır ve kullanan kişiyi rahat ettirir, dinlendirir. Daha kolay ve rahat çalışmasını sağlar.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Beurer (74)
Acura (10)
Medisana (20)
Cbtx (24)
Eragon (7)
Nordmende (6)
Wellskins (6)
Jeeback (4)
Cenocco (3)
Comfort (3)
Kiwi (3)
Medilix (3)
Relax (3)
Shiatsu (3)
Xiaomi (3)
Alllıfe (2)
Leravan (2)
Sinbo (2)
Unix (2)
Youpin (2)
A Plus (1)
Anself (1)
Aptonia (1)
Atk (1)
Bellista (1)
Booster (1)
Cincom (1)
Compex (1)
Flowlife (1)
Havana (1)
Hescom (1)
Infrared (1)
JYSM (1)
Jisulife (1)
Kudulcang (1)
Lancent (1)
Masstech (1)
Monida (1)
Pangao (1)
Quad (1)
Restpro (1)
Rowenta (1)
Scholl (1)
Tonific (1)
Uniden (1)
Vibrolegs (1)
Yesoul (1)
(27)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Alanı

(51)
(37)
(21)
(14)
(7)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (69)
ve üzeri (72)
ve üzeri (73)
ve üzeri (73)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL