Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Vzn
3M
BD
Vip
DDF
MT
Raj
ACS
And
Brp
ALG
LR
Lux
Ne
Rex
SMC
UTP
Bsn
CE
CVS
Dnc
MFA
MRX
MVS
Mdg
Off
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ölçüm Yeri

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Başka bir kelime deneyin

Steteskop

Başka bir kelime deneyin

Konuşma Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Hafıza

Başka bir kelime deneyin

Düzensiz Ritim Uyarısı

Başka bir kelime deneyin

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Diğer

için 6,014 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lamiderm Yanık Kremi 60 ML

  (30)
  178 TL SEPETTE 158,42 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Resverol 150 ML

  (84)
  345,85 TL SEPETTE 307,81 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Umca Solüsyon Damla 50 ML

  (76)
  30 günün en düşük fiyatı!
  650 TL SEPETTE 485,55 TL
  +

Diğer Sağlık Ürünleri

Sağlık her birey için ihmal edilemez bir önem taşır. Sağlıklı bir şekilde yaşam sürdürebilmek için dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Sağlık problemlerine yol açabilecek durumlarda önlem almak uzun vadede oldukça olumlu sonuçları beraberinde getirir. Vücudunuz için bazı sağlık ürünleri kullanmanız bu noktada son derece önemlidir. Sağlık sorunlarını önleyici ya da bazı durumları hafifletici sağlık ürünleri her bireyin sıklıkla tercih ettiği seçeneklerdir. Eskiden bir sağlık problemiyle karşılaşıldığında ilk yapılan şeylerden biri hastaneye gitmek olurken, son zamanlarda insanlar basit sorunlar için evde kendilerini kontrol etmeye başladılar. Bu kontrolleri sağlamak amacıyla da belli başlı sağlık ürünleri evlerde hazır bulundurmak iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Tansiyon aleti, parmaktan oksijen ve nabız ölçme aleti, ateş ölçer gibi birçok ürün evlerde hayatı kolaylaştırmak için elimizin altında bulunması gereken önemli araçlar olarak hayatımıza girdi. Bunun dışında bazı kronik hastalıklara sahip insanlar için evlerinde mutlaka bulundurulması gereken sağlık ürünleri de bulunuyor. İhtiyaçlarınıza uygun tüm sağlık ürünleri ile siz de bazı basit kontrolleri evinizde yapabilirsiniz. Fakat bu kontroller kesinlikle doktor tavsiyesi ve önerisiyle yapılmalıdır. Evde yapılacak olan tüm kontroller için uzman bir hekimden onay alınması gerekmektedir.

İnsülin Enjektörü Modelleri

Diyabet için Sağlık Ürünü Modelleri

Kronik hastalık denilince akla ilk gelen hastalıklar arasında şeker hastalığı yer alır. Diyabet hastalarının hayatları boyunca yaşam tarzlarına ve beslenmelerine dikkat etmeleri gerekirken aynı zamanda hayat boyu belli ilaçlar kullanmaları da gerekmektedir. Bunlar arasında belki de en bilineni insülin iğneleri olabilir. Kan şekerini dengelemek için kullanılan bu iğneler, uygulanırken insülin enjektörü gerektirir. Bu enjektörler genellikle 0.5 mL olup ince bir yapıya sahiptir. 1 mL’lik insülin enjektörü seçenekleri de mevcuttur. İğneyi koruyan başlığı ve pistonun emniyetini sağlayan kapakları bulunur. Günlük olarak hatta bazen günde birkaç defa enjekte edilen bir ilaç olduğundan dolayı enjektörler genellikle 25’li,50’li, 100’lü şekilde tüketiciye sunulur. Tekli olarak da satışa sunulmuş olan enjektörler mevcut olmakla birlikte içinde 1000 adete kadar ürün bulunan enjektörler de mevcuttur. Siz ve sağlığınız için bu enjektörler tek kullanımlıktır, tekrar tekrar kullanım imkanı sunmaz. Steril bir kullanım sunmak amacıyla, enjektörler çoklu kutular içinde tekli paketler halinde bulunur. İhtiyaçlarınıza uygun istediğiniz çoklu veya tekli paketleri tercih ederek insülin enjektörleri satın alabilirsiniz. Satın alacağınız adete göre insülin enjektör fiyatları değişiklik göstermektedir. 1 mL ve 0.5 mL insülin enjektörleri arasında marka farklılığı haricinde fiyat farklılıklarına rastlanmamaktadır. İnsülin ejektörlerinin uzman bir hekim önerisiyle kullanılması gerekmektedir.

Sağlık Ürünü Çeşitleri

Sağlık Ürünü Çeşitleri

İnsan vücudunu tedavi eden veya rahatlamasını sağlayan her türlü ürüne basitçe sağlık ürünü denilebilir. Vücuda fayda sağlayan, insanın mental ve medikal olarak kendisini iyi hissetmesini sağlayan bir ürün kullanarak yaşam kalitesini arttırması sağlıklı bir yaşam sürmesi için önemli bir koşuldur. Bu gibi ürünler arasında temel olarak masaj aletleri yer alır. Vakumlu masaj aletleri insanı bedenen rahatlatmanın yanında stresten, kireçlenmeden, çatlaklardan, selülitlerden ve vücudunuzdaki yağlardan kurtarır. Belki de yüzyıllardır bardak çekme olarak uygulanan bu yöntem en bilindik alternatif tıp örneklerinden olabilir. Özellikle selülit şikayetlerinde vakumlu selülit masaj aletleri oldukça etkili bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Genellikle set halinde satılan bu masaj ürünleri 6’lı veya 12’li plastik vakum bardaklarıyla beraber 1 adet basınç pompasıyla birlikte alıcıya teslim edilir. Bu setler haricinde elektrikli masaj aleti seçeneği de mevcuttur. Bardak çekme işleminin aynısını tek bir makine yardımıyla kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. Bu vakumlu masaj aletleri yüz için de kullanılabilir. Kendinize ve ailenize kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu vakum masaj aletleri arasından bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bardak sayısı ve markaya göre fiyatlar farklılık gösterebilir. Elektrikli masaj aleti seçeneği daha teknolojik ve komplike bir yapıya sahip olduğundan uygulaması daha kolaydır. Size en uygun masaj aletlerine ulaşmak ve fiyatlarını detaylı incelemek isterseniz, sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Eğer fiziksel olarak rahatsızlık hissediyorsanız, öncelikle bir doktor randevusu alarak var olabilecek problemlerin önüne geçmeli ve masaj aleti kullanımı için doktorunuzdan tavsiye almalısınız.

Bağımlılık Önlemeye Yardımcı Sağlık Ürünleri

Bağımlılık Önlemeye Yardımcı Sağlık Ürünleri

Her dönemde sigara kullanımı, bağımlılığı insan sağlığını tehdit eden başlıca unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsan sağlığını ciddi anlamda tehdit eden sigara, kullanıcılarının çoğu tarafından bırakılmak için çok fazla efor sarf edilir. Birtakım sağlık ürünleri sigarayı bırakmak için büyük destek sağlayabilir. Nikotin normal şartlar altında insan vücudunda belli bir miktarda üretilen bir maddedir. Depresyon önleyici ve motivasyon artırıcı özellikleriyle insan vücuduna yararlı birçok etkisi vardır. Ancak bu faydasının yanında bir insan sigara içerek nikotin alımını dışardan sağladığında; vücut, kendisi nikotin üretmeyi durdurur. İnsan ihtiyacı olan kadar nikotin üretmeyi de bıraktığından, sigaraya veya başka bir nikotin tüketimine bağımlı hale gelir. Nikotin sakızları bu noktada devreye girmektedir. İçerisinde 2 ila 4 mg arasında nikotin miktarı bulunan bu sakızlar aşırı nikotin tüketimini azaltmayı amaçlarken aynı zamanda vücudun tekrar nikotin üretim sürecinin başlamasını da desteklemeye çalışır. Fakat nikotin sakızları doğru kullanılmadığında size zarar verebilir. Bu sebepten ötürü kesinlikle bir uzman hekim görüşü almadan nikotin sakızı kullanmanız önerilmez. Sigara dolayısıyla aşırı nikotin tüketiminden sonra bir anda aşırı bir düşüş yaşanması insanın stres seviyesinin yükselmesine, iştah açılmasına hatta depresyona kadar birçok sıkıntıya yol açabilir. Sigara bırakma süreci boyunca bunların yaşanmaması, sağlıklı bir süreç geçirmek için nikotin takviyesine devam etmek direkt kesmekten daha mantıklı bir seçenek olabilir. Sakızdan alınan nikotin çok az bir miktardadır. Giderek bu seviyeye alışan vücut yavaş yavaş eski düzenine dönmeye başlar. Dışarıdan alınan bu madde azaldığında bir süre sonra vücut tekrar kendi üretmeye başlaması gerektiğini farkına vararak zamanla eski rutinine geri döner. Sigara kadar nikotin bulundurmaması karşın yan etkileri göz önüne alınarak günde belli bir miktardan fazla tüketilmemesi sağlığınız açısından önemli bir yere sahiptir. Eğer siz de uzun zamandır sigarayı bırakmak istiyorsanız, daha önce birkaç kez deneyip başarısız olduysanız, doktor kontrolü ve tavsiyesinden sonra bir de nikotin sakızları deneyebilirsiniz. Eğer tadını sevmeyeceğinizden endişe ediyorsanız, birçok farklı nikotin sakızı aroma çeşidi deneyebilirsiniz. Aroma çeşitlerinin yanı sıra istediğiniz nikotin miktarını tercih ederek satın alabilirsiniz. Nikotin sakızı fiyatları bir sigara bırakma yöntemi için oldukça uygundur. Bu ve daha birçok sağlık ürününü hemen keşfetmek ve şikayetinize uygun ürünleri satın almak için hemen sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.