Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Paket İçi Adet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Paket Adedi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sigara Bırakma Ürünleri

için 123 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sigara Bırakma Ürünleri

Sigaranın zararları günümüzde herkesçe bilinmektedir. Vücuda hem fiziksel hem de psikolojik olarak verdiği zararlar ise azımsanamayacak kadar fazla olmaktadır. Bunun yanında ekonomik anlamda verdiği zararlar da azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden içen kişilerin alabilecekleri en iyi karar onu bırakmak olacaktır. Yalnız içeriğindeki bağımlılık yapan nikotin nedeniyle ondan vazgeçmek oldukça zor bir hal almaktadır. Neyse ki günümüzde bu konuda size yardımcı olacak ürünler geliştirilmektedir. Sigara bırakma ürünleri, onlardan aldığınız zararları en az düzeye indirebildiği gibi bıraktıktan sonra vücudunuzun ihtiyaç duyacağı nikotini de verebilmektedir. Ayrıca yıllarca kullanan kişilerde oluşan dudak bağımlılığını da yapay sigaralar ile zararsız bir şekilde yenmek mümkün olmaktadır. Siz de hem sağlığınız hem de bütçeniz için iyi bir karar vermek ve ondan kurtulmak istiyorsanız sayfamızda bulunan ürünlere göz atarak bırakma evresini daha kolay bir şekilde geçirebilirsiniz.

Sigara Bırakma Ürünleri Çeşitleri

Sigara Bırakma Ürünleri Çeşitleri

Nikotin bandı, sigara bırakma yardımcı ürünler arasında ilk göze çarpan ürünlerden olmaktadır. Uzmanların yaptığı araştırmalara göre içmeyen insanların da vücutlarını nikotin üretmektedir. Doğal olarak insan vücudu tarafından üretilen nikotin vücuda ihtiyacı kadar verilerek bir nevi fonksiyonların yerine getirmesini sağlamaktadır. Doğal olarak üretilen nikotinin bağırsak hareketlerini düzenleyip damarları genişlettiği ve bunun yanında depresyonu önleyici bir özelliği olduğu bilinmektedir. Ayrıca motivasyon artırıcı bir etkisi olduğu da kanıtlanmıştır. Yalnız türün ürünlerinden alınan nikotin içmeyen birisinin vücudunda üretilenden çok daha fazla olduğu için vücut bu maddeyi üretmeyi durdurur. Bu da bırakan kişilerin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında görülmektedir. Bağımlılık yapma özelliği de olduğu için nikotin bırakma konusunda en büyük zorluklar arasında yer alır. İşte nikotin bantları da tam olarak burada devreye girer. 3 farklı dozajda üretilen nikotin bantları sayesinde bırakan kişilerin nikotin ihtiyacı bu bantlar yardımcı ile vücuda verilmektedir. Bu sayede nikotin eksikliğinden oluşan aşırı sinir, iştah açılması ve tekrar başlama gibi sorunlar ortadan kalkmış olur. Her bir seviyede farklı daha düşük dozaj verilerek vücudun nikotin ihtiyacı en az düzeye indirilir ve yeniden vücut nikotin üretene kadar sorun çözülmüş olunur. Diğer bir ürün ise dudak tiryakileri için geliştirilen yapay sigaralar olmaktadır. Bıraktıktan sonra daha da belirginleşen rahatsızlıklardan birisi olan dudak tiryakiliği bu ürünler sayesinde yenilmektedir. Bırakan kişinin canı ne zaman içmek istese bu ürünü kullanarak dudak tiryakiliğini yenebilmektedir. Filtreli ağızlık ise diğer iki üründen biraz daha farklı olmaktadır. Daha çok devamlı kullanan kişilerin kullandığı bu ürünle tütün ürünlerinden alınan zararı en az düzeye indirmek mümkün olunur. Sigaranın filtresine takılan bu ürün sayesinde onun dumanı süzülür ve zararlı olan bütün maddeleri filtre içerisinde tutar. Bunun yanında tadında herhangi bir değişiklik olmaz. İçerdiği yoğun katranı süzmesi de öne çıkan faydaları arasında yer alır. Çoklu paketler halinde satılan bu ürün ile ondan alınan tatta herhangi bir değişiklik olmadığı gibi zararlarını en az düzeye indirerek bırakmak isteyen kişilere büyük kolaylık sağlar. Sadece içerdiği katranı süzmekle de kalmayıp dişlerde ve tırnaklarda oluşan sararmaların da önüne geçer. Ayrıca içtikten sonra ağızda oluşan kötü tadı da ortadan kaldırır.

Sigara Bırakma Ürünleri ile Sağlığınıza Katkıda Bulunun

Sigara Bırakma Ürünleri ile Sağlığınıza Katkıda Bulunun

Türün ürünleri kullanan kişilerin sağlıklı yaşama adım atmak için alacakları bu karar da sigarayı bırakma ürünleri onlara yardımcı olmaktadır. Bilindiği üzere dünya genelinde tütün ürünlerinin kullanma yaşı oldukça genç yaşlara kadar inmiştir. Hal böyle olunca insanlar uzun süreli olarak bu zararlı alışkanlığı kullanmaktadır. Bu kimi zaman 10 kimi zaman 20 kimi zaman ise 30 yıla kadar varabilmektedir. Henüz çocuk yaşlarda bir özenti yüzünden başlanan bu kötü alışkanlık yıllar içerisinde insanların sağlığını ciddi şekilde etkileyebilmektedir. Bunun yanında ekonomik anlamda da hiç azımsanamayacak kadar ciddi zararlar vermektedirler. Onu bırakmak ise alınabilecek en iyi kararlardan birisi olmaktadır. Kişilerin kendi hayatlarını iyiye evirme ve eski sağlıklı günlerine kavuşmak için bir başlangıç olan bu karar ilk adımdan sonra oldukça basit bir şekilde ilerlemektedir. Sanılanın aksine oldukça kolay ilerleyen süreç ile eski sağlıklı ve temiz günlerinize kavuşmak sizin için de mümkün olmaktadır. Ayrıca ona ayırdığınız bütçe ile uzun zamandır hayalini kurduğunuz tatile veya edinmek istediğiniz bir teknolojik cihaza sahip olabilirsiniz. Bu durumda ilk yapılması gereken kararlı olmaktır. Nitekim yıllardır süregelen bir alışkanlığı yıkmak için ilk adımda güçlü durmak gerekir. Alacağınız bırakma kararı ile siz de ilk adımı güçlü bir şekilde atabilirsiniz. Sonrasında ise kendinize bir bırakma tarihi belirlemeniz gerekir. Uzmanların bu konudaki görüşü bir hafta olmaktadır. Bırakma kararını aldığınız andan itibaren bir hafta içerisinde onu bırakmanız gerekmektedir. İşte bırakma ürünleri de tam olarak burada devreye girer. Herkesin zorlandığı ilk birkaç günde sigarayı bırakma ürünleri sayesinde zorlu sanılan ama tam aksine oldukça kolay olan bu süreci rahat bir şekilde atlatabilirsiniz. Nikotin bantları kullanarak bıraktığınız günden itibaren vücudunuzda ihtiyaç duyulacak nikotini ona yavaş yavaş verebilirsiniz. Dozajı da zaman ilerledikçe git gide azaltarak nikotin bandı kullanımını da durdurabilirsiniz. Bu sayede hiç içmeyen insanlar gibi sağlıklı, dinç, enerjik ve mutlu olabilirsiniz. Filtreli ağızlıklar sayesinde ise kendinize belirlediğiniz tarihten itibaren kullanmaya başlayarak ondan aldığınız zararı en az düzeye indirebilirsiniz. Zaman içerisinde de tütün ürünlerinin oluşturduğu bağımlılıktan kurtulup bırakabilirsiniz. Dudak tiryakileri için uygun olan yapay sigaralar ile de bıraktıktan sonra el ve ağız alışkanlıklarınızı yenmek için bu ürünü kullanabilirsiniz. Sağlık ürünleri ile kısa sürede bu kötü alışkanlıktan kurtulup uzun zamandır hayalini kurduğunuz sağlıklı günlerinize kavuşabilirsiniz.

Sigara Bırakma Ürünleri Seçenekleri

Sigara Bırakma Ürünleri Seçenekleri

Bu zararlı alışkanlıkları bırakma konusunda size yardımcı olacak bu ürünlerin pek çok farklı seçenekleri bulunmaktadır. İlk olarak farklı aşamalarda üretilen nikotin bandı karşımıza çıkmaktadır. 1. aşama, 2. aşama ve 3. aşama olarak farklı şekilde sınıflandırılan bu ürün her aşamada farklı dozajlar içermektedir. 1. aşamada vücuda 25 mg nikotini tek bant ile vermektedir. Bu yeni bırakan kişilerin kullanması gereken bir ürün olmaktadır. 2. aşama ise 15 mg nikotini her bir bantta içeren ürün olur. Bıraktıktan sonra nikotin bandının da kullanımı azaltılması gerektiği için bu dozajda daha az nikotin miktarı ile karşılaşırız. Son yani 3. aşamada ise her bir bant 10 mg nikotin içermektedir. Bu da son evre olmakla birlikte nikotin bandının kullanımı bundan sonra bırakılır. Bıraktıktan sonra zorluk çeken kişiler için de daha düşük dozajlara sahip nikotin sakızları üretilmektedir. 2 mg ve 4 mg olmak üzere iki farklı türde olan nikotin sakızları yine bıraktıktan sonra size yardımcı olan ürünler arasında yer almaktadır. Sigara sakızı olarak da anılan bu ürünler sayesinde siz de tütün ürünlerini kullanmayı bıraktıktan sonra eğer zorluk çekerseniz yardımcı olması amacıyla kullanabilirsiniz. Tütün ürünlerini bırakma konusunda bir diğer yardımcı olan filtreli ağızlıklar ise adet ve ölçüleri bakımından farklı seçenekleri bünyesinde barındırır. Nitekim günümüzdeki tütün ürünlerinin hepsi aynı ölçülerde olmadığı için kullanılan filtrelerin de farklı olması gerekmektedir. İnce ve normal ölçülerdeki tütün ürünleri için ayrı ayrı üretilen bu filtreler sayesinde siz de bu istenmeyen alışkanlığın zararlı etkilerinden vücudunuzu koruyabilirsiniz. Bu filtrelerin ölçülerinin yanında paketteki adetleri de değişiklik gösterebilmektedir. 300’lü, 400’lü, 600’lü ve 720’li paketleri sayesinde dileyen kişiler için toplu alım imkanını da sunmaktadır. Bu da hem tütün ürünlerinin zararlarını en az noktaya indirmenize yardımcı olur hem de toplu alım yaptığınız için daha uygun fiyata alabilme olanağını sizlere sunar. Diğer ürün ise dudak tiryakileri için çözüm olan yapay sigara olmaktadır. Tek tip üretilen bu ürünün bir diğer seçeneği de tabletler olmaktadır. Dil altına konulan ve 2 dakika içerisinde yutulan bu tabletler sayesinde dudak tiryakiliği kolaylıkla yenilebilmektedir. Dilerseniz hava nemlendiriciler ile bulunduğunuz ortamın havasını temizleyebilirsiniz.

Sigara Bırakma Ürünleri Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sigara Bırakma Ürünleri Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tütün ürünlerini bırakmanın tamamen zihinsel bir iş olduğu uzmanlarca söylemektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda ise bıraktıktan sonra vücudun tütün ürünlerindeki bağımlılık yapan maddelerden dolayı bazı sıkıntılar ve zorluklar yaşandığı kanıtlanmıştır. Bırakma ürünleri de sizlere tam olarak bu noktada yardım eder. Hem onun zararlı etkilerini azaltma konusunda yardımcı olur hem de bıraktıktan sonra vücutta çekilecek nikotin eksikliği gibi durumlara çözüm üretir. Eğer siz de bırakmaya karar verdiyseniz ve sigarayı bırakma ürünlerinden faydalanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç ince nokta bulunmaktadır. Öncelikle iki farklı türde bırakma ürünü olduğu için onu nasıl bırakmak istediğinize karar vermelisiniz. Filtreli ağızlıkları kullanarak tütün ürünlerinin olumsuz etkilerinin neredeyse hepsini ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede ondan aldığınız zararı en az düzeye indirerek zaman içerisinde bu kötü alışkanlığınıza bir son verebilirsiniz. Öksürük, diş etleri rahatsızlığı, dişlerde ve tırnaklarda oluşan sararma ve kötü nefes problemine son vererek aslında sigaranın sizde bıraktığı kötü etkinin farkına varabilirsiniz. Bu şekilde sigarayı bırakmanın sizin için ne kadar faydalı olacağını daha iyi anlayıp kolaylıkla bırakabilirsiniz. Diğer seçenek ise dudak tiryakisi olan kişiler için yapay sigara ve tabletler olmaktadır. Bu ürünlerin sizlere katacağı şey ise onu bıraktıktan sonra pek çok kişinin alışkanlığı haline gelmiş olan sigara içmeyi yenebilirsiniz. Bıraktıktan sonra canınız çektiği anda bu ürünleri kullanıp beyninizde tıpkı onu içiyormuş algısı oluşturabilirsiniz. Bu sayede yeniden başlama tuzağına düşmekten korunabilirsiniz. Zaman içerisinde de herhangi bir zararı bulunmayan bu ürünleri de bırakıp ondan tamamen kurtulabilirsiniz. Nikotin bantlarını kullanarak da bıraktıktan sonra vücudunuzda oluşacak nikotin eksikliğini ortadan kaldırabilirsiniz. Yavaş yavaş dozajını düşüreceğiniz bu ürünler sayesinde vücudunuzu nikotin bağımlılığından veya diğer bir deyişle tütün ürünlerinin bağımlılığından kurtulabilirsiniz. Veya sigara bıraktırıcı şeker yani nikotin sakızları ile bıraktıktan sonra vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nikotini az miktarda verebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise ürünlerin fiyatları olmaktadır. Nitekim her ürünün fiyatı değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun sebebi farklı kullanım amaçları, adetleri ve kullanışları olmasıdır. Bütçeniz için en uygun olan sigara bırakma ürününü bulmak için siz de sayfamızda bulunan ürünlere göz atabilir, modellere arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçeniz için en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca kullanmak istediğiniz sigara bırakma ürününü daha önce satın almış ve kullanmış olan kullanıcıların yaptıkları yorumları inceleyebilir, onların ürün hakkındaki deneyimlerini öğrenebilirsiniz.

Sigara Bırakma Ürünleri Kullanımının Avantajları

Sigara Bırakma Ürünleri Kullanımının Avantajları

Sigarayı bırakma ürünlerinin sizlere sağlayacağı oldukça büyük faydalar bulunmaktadır. Öncelikle herkesin çok zor olduğunu düşündüğü ama bir o kadar kolay olan bırakma işleminde kendinize bir yardımcı edinerek motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz. Nitekim pek çok kişinin kullandığı ve olumlu sonuçlar aldığını yorumlar kısmında görebilirsiniz. Bunun yanında sigarayı bırakma ürünleri sizi kullanıp bıraktıktan sonra, önceden bitmek tükenmek bilmeyen öksürüklerinizden kurtarmaktadır. Bilindiği üzere tütün ürünlerinin en kötü etkisi ciğerlere doğrudan zarar verip solunum yollarını iflas ettirmesidir. Sigarayı bırakma ürünleri yardımı ile bıraktıktan sonra bu sorununuz ortadan tamamen kalkacaktır. Bununla birlikte nefes darlıkları gibi sorunlarınız çözülür. Boğaz ağrılarınız azalır. Dişlerinizde ve parmaklarınızda oluşan sarı lekeler gider. Kötü ağız kokusu ve tadı gibi sorunlarınız ortadan kalkar. Bitkisel sigara bırakma ürünleri kadar etkili olan nikotin bantlarıyla onu bırakmanız kolaylaşır. Nikotinin bağımlılık yapıcı bir özelliği olduğu için aslında sigara içilmesinin en önemli sebepleri arasında gösterilmektedir. İşte nikotin bantlarıyla bu sorundan kurtulmak mümkün hale gelir. Hem tütün ürünlerinin sizde oluşturduğu bağımlılığı yenmenize yardımcı olur hem de bıraktıktan sonra vücudunuzun ihtiyaç duyduğu miktarda vererek bağımlılığınızı yavaş yavaş azaltır. Bunun yanında bırakan kişilerde görülen sinir, iştah açılması, agresiflik ve depresiflik gibi problemler nikotin bandı kullanımı ile önlenir. Daha ileriki aşamalar da yani sigarayı nikotin bantlarıyla bırakan ve nikotin bandını da kullanmayı kesen kişilerde çok nadir de olsa nikotin eksikliği görülebilmektedir. Bunun nedeni vücudun henüz yeteri kadar nikotin üretememesi olur. Bu gibi durumlarda da nikotin sakızı kullanmak süreci atlatmanıza yardımcı olur. Dudak tiryakiliğini yenmenin en iyi ve kolay yöntemlerinden birisi yapay sigara olmaktadır. Bırakan kişilerde sıkça görülen bu durumu da kolaylıkla atlatmanıza yardımcı olan bu ürünler eski alışkanlıklarınız yüzünde tekrardan onlara başlamanızı önler. Tablet şeklinde üretilen modelleri ise yine dudak tiryakisi olan kişiler de oldukça başarı göstermektedir. Filtreli ağızlıklar ise sigaranın etkilerini en az düzeye indirdiği gibi bırakma konusunda sizler için müthiş bir fırsat verir. İlk olarak tütün ürünlerin içerisinde bulunan katranın ve havada bulunan liflerin vücuda girmesini engeller. Merkez kaç prensibi ile çalışan bu ufak filtreler herhangi bir kimyasal içermezler. Bu da yeni bir bağımlılık oluşumunun önüne geçer. Bunun yanında sigaranın vücutta oluşabileceği pek çok kötü etkiyi ortadan kaldırarak etkilerini azaltır. Ayrıca kullanan kişilere kullanmamanın nasıl bir deneyim olduğunu yaşattığı için bırakmaları konusunda onları motive edip kolaylık sağlar.

Etkili Sigara Bırakma Ürünleri Hangileridir?

En etkili sigara bırakma ürünleri arasında yaygın olanları yapay sigaralar, filtreli ağızlıklar ve nikotin bantlarıdır. Yapay sigaralar dudak tiryakileri için, filtreli ağızlıklar tütün ürünlerinin etkilerini azaltmak isteyen kişiler için ve nikotin bantlarıysa bırakma evresini daha kolay bir şekilde atlatmak isteyen kişilerce kullanılır. Ayrıca tablet ve nikotin sakızı gibi yardımcı ürünler de bırakma konusunda etkili olmaktadır.

Sigara Bırakma Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sigara bırakma ürünü seçerken dikkat edilmesi gereken ilk şey sigarayı nasıl bırakmak istenildiği olur. Filtreli ağızlıkları kullanarak onun etkilerini azaltma ve hiç içmeyen insanların yaşadıkları deneyimi görme ile bırakılabildiği gibi belirli bir tarih seçilip gün geldiğinde nikotin bandıyla da bırakılabilmektedir. Bıraktıktan sonra sıkça karşılaşılan dudak tiryakiliğinde ise yapay sigaralar iyi bir çözüm olur.

Sigarayı Bırakma Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Sigara bırakma ürünlerinden olan nikotin bandı üst kola ve üst gövdede tüysüz bir bölgeye uygulanır. Filtreli ağızlık ise içilecek her sigaraya takılır. Yapay sigara da bırakıldıktan sonra oluşan içme arzuları zamanında kullanılır.