Kategoriler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Ağrı Giderici & Tens Cihazları

için 183 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Ağrı Giderici ve Tens Cihazları

Tens cihazları ağrı tedavilerinde kullanılan çeşitli yöntemlerden birisidir. Ağrı gidericiler ve tens cihazları ağrı çektiğiniz zamanlarda ağrınızı gidermeye çalışır. Ağrının oluştuğu yerdeki sinirleri uyararak ağrıyı dağıtır ve derinizdeki ağrı dağılarak bir süre sonra kaybolur. Tens cihazları ağrı geldiği zaman yanınızda taşıyabileceğiniz küçüklüktedir. Genelde pille çalışır ancak cihazların birçok çalışma mekanizması vardır ve çeşitlilik göstermektedir. Düşük şiddetle çalıştığı için sizi rahatsız hissettirmeden ağrıyı geçirmek için çaba gösterir. Sağlığınızı korumanız ve ağrılarınızla başa çıkmanızı sağlayan ağrı giderici cihazlar kullanmak sağlığınız için önemli bir adımdır. Öncelikle ağrınızın nerede olduğunu tespit etmelisiniz. Daha sonra seçeceğiniz ağrı giderici ve tens cihazları ile şiddetli ağrılarınızı giderebilirsiniz.Tens ems cihazları ayarlanabilir modellerden de oluşmaktadır. Bu sayede ağrınızın şiddetine göre ayarlayabileceğiniz cihazınızı, zamana ve yere uygun olarak da kullanabilirsiniz. Zararları en aza indirmek için kabloları doğru yerleştirmeli ve ağrının olduğu yeri doğru tespit etmelisiniz. Bu sayede hafifleyen ağrınızla zararsız bir tedavi süreci geçirebilirsiniz. Çeşitli programlara sahip olan tens cihazları her yaştan bireyin kullanabileceği kolaylıkta üretilmiştir. Ağız, yüz, göz, kulaklar, varisli damarlar üzerine elektrotlar konmamalıdır. Ayrıca kafatası bölgesine de elektrotlar yerleştirilmemelidir. İşlerinizi yaparken kasılan kaslarınıza ve yorulan eklemlerinize iyi gelecek olan ağrı giderici ve tens cihazları, vakitten tasarruf sağlıyor. Spordan sonra oluşan ağrılara da iyi gelen bu cihaz, kasların gelişimini sağlayarak kaslarınızı işlevsel hale getiriyor.

Tens Cihazları Nasıl Kullanılır?

Tens Cihazları Nasıl Kullanılır?

Tens cihazını vücudunuzun ağrı olan bölgesinde kullanabilirsiniz. Özellikle uzun süren ağrılarınızda, kas ve eklem ağrılarınızda yüksek oranda çözüm sağlayabilirsiniz. Ağrı kesici kullanmanız sakıncalı ise, bu durumlarda tens cihazı kullanarak ağrılarınıza son verebilirsiniz. İlaçların kimyasal etkilerinden rahatsızlık duyuyor ve ağrı kesici kullanmak istemiyorsanız tens cihazları kullanımı sizin için oldukça uygun olacak. Gönderdiği sinyaller ile derinizin altında bulunan sinirlere ulaşarak beyne doğru ağrının azalması yönünde etkide bulunur. Bu etkiyi yaparken duyduğunuz ağrıyı da elektrik akımlarının yer değiştirmesinden dolayı artık duymamaya başlarsınız. Tens cihazları öncelikle cihaz kapalı durumda iken vücuda yerleştirilen elektrotların yerleştirilmesi ile kullanılmaya başlanır. Vücutta endorfin salgısını harekete geçirmeyi sağlar. Bu salgı daha sonra ağrı çektiğiniz zaman salgılanmaya ve vücudunuzdaki hormonların düzene girmesine yardımcı olur. Ağrının şiddetini azaltan cihazlar, vücudunuzda ağrının olduğu yere yayılacak şekilde yerleştirilmelidir. Elektrotlar doğru yerleştirildiği takdirde tens cihazı ağrıyla doğrudan temasa geçebilir. Kullanımı evde de uygundur. Tens cihazı vücudunuzda dolaşan kanın akışını hızlandırarak ağrıyı ve şiddetini azaltmayı sağlar. Kan dolaşımı sayesinde ağrı yayılır ve hissedilemez olur. Ancak kalp pili takılı ise, hamilelik sürecindeyseniz ve karnınıza elektrot takılacaksa bu durum tehlikelidir ve bu hallerde kullanılmamalıdır. Isı dengesi sağlayan tens cihazları sayesinde kendinizi daha ağrısız ve hafif bir masaj keyfine bırakabilirsiniz. Kas gevşetici formu ile vücudunuzdaki yorgunluğu alarak kendinizi daha hafif hissetmenizi sağlar. Tens cihazları herkese uygun olarak üretilmiştir ve her yaştan ağrı sorunu olanlara uygun bir üründür. Sağlığınıza ve kaslarınızdaki kasılmaya yaptığı etki ile kendinizi daha canlı hissettirir. Acura ağrı giderici ve tens cihazları , çeşitli seçenekler ile sayfamızda sizleri bekliyor.

 Ağrı Giderici Cihazların Özellikleri Nelerdir?

Ağrı Giderici Cihazların Özellikleri Nelerdir?

Ağrı giderici ve tens cihazları ağrıyı duymanızı engelleyerek beyninize giden akımı değiştirir. Bu sayede ağrı hissi azalır. Boyun fıtığında kullanılarak faydası görülmüş olan tens cihazları, ağrılara uzun süre dayanmanıza gerek olmadan sizi rahatlatan etkisi ile ağrınızı hafifletiyor. Kas kasılmalarını uyaran ağrı giderici cihazlar, artık her nerede olursanız olun yanınızda taşıyarak kendinizi güvende hissettirecek. Tens cihazı pedi elektrotun deriye yerleştirilen kısmında yer alan ve uyarıcılık sağlayan pedlerdir. Bu pedleri alırken ve ağrınızın tespitini yaparken bir doktora başvurarak sağlıklı bir tedavi sürecine başlayabilirsiniz. Çalışma prensibi elektrotların derinin üzerine yerleştirilmesi şeklinde olan tens cihazları, elektrotlu pedleri yardımıyla yapışkanın çekim gücü sağlanarak acıyı en yüksek düzeyde ve risksiz olarak sonlandırmaya çalışır. Birçok tens cihazı pedi mevcuttur. Bunlar çıtçıtlı, kablolu olmak üzere çeşitlerden oluşur. Pedlerin kalitesi ve kabloların kalitesi ağrı sinirlerine ulaşmakta oldukça önemlidir, bu yüzden kalitesine güvenilen markalardan tercih edilmesi gereken tens cihazları uzun süre güvenle kullanım imkânı sağlar. Pedleri alerji yapmayan ve teninizde reaksiyona sebep olmayacak cinsten olması önemlidir. Ağrının hâkim olduğu bacak, ayak, bel, sırt, el bileği ve kol gibi birçok bölgede doktor tavsiyesi ile tens cihazları kullanılabilmektedir. Fizik tedavi gören ve daha iyi sonuç almak isteyenler de tens cihazları kullanarak tedaviye güvenle devam etmektedir. Tens cihazlarının birçok çeşidi vardır. Bunlar arasında uzaktan kumandalı olan ve sağladığı rahatlatıcı etkiler ile yönetilmeye müsait cihazlar vardır. Bunlar ağrı giderme etkisi ve çeşitli programları tercih ederek komut verme özellikleriyle çalışır. Hafif ve sakin çalışan mekanizması sayesinde ağrı gidericiler kendinizi masajdaymış gibi hissettirir ve uzun süren ağrılarınıza son verir. Sağlık ürünleri , fitness yapanlar tarafından bacak ve kol kaslarını geliştirmek ve spordan sonraki ağrılarını azaltmak için de kullanılmaktadır.

 Tens Cihazları Kullanım Alanları

Tens Cihazları Kullanım Alanları

Isı kontrolü, komut verme özellikleri gibi teknolojik birçok fonksiyon bulunduran tens cihazları ağrıyı en kısa sürede gidermeye ve rahatlatıcı etki sunmaya devam etmektedir. Ağrıyı elektrik akımları ile çözen cihaz sayesinde, yorgunluğunuzu unutarak hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hap kullanımının kimyasal etkilerinden korunmak ve kendinizi daha güvende hissetmek istiyorsanız ağrı giderici cihazları kullanarak tedavi sürecinizi sağlıklı bir yolla geçirebilirsiniz. Ayrıca doğal bir ağrı kesici olan endorfin salgılanmasına yol açan bu ağrı giderici cihazlar sayesinde vücudunuz doğal dengesine daha kısa sürede ulaşacaktır. Sağladığı olumlu etkilerle kendinizi daha ağrısız ve dinç hissettirecek olan bu cihazlar, gününüzün çoğu kısmında kendinize ayıracağınız vakti de arttırıyor. Siz işinizle uğraşırken takılı olan cihazınız vücudunuzdaki ağrılı bölgeyle ilgilenerek çalışmaya devam ediyor. Bu sayede ağrılarınız işinizi yapmanıza engel olmuyor. Bu süreçte taşınabilir cihazlarla seyahate, dışarıya, şehir dışına ve istediğiniz herhangi bir yere gidebilir ve nerede olursanız olun tedavinize devam edebilirsiniz. Vücutta normalde bulunan düşük dozdaki elektrik akımını kullanarak, karşı bir elektrik akımı ile sinirlere hitap ederek ağrınızı hafifleten Tens cihazları, kullanım kolaylığı ile kullanıcıları memnun etmektedir. Tens cihazı kullanıcı yorumları incelendiği zaman ağrıları dindirdiği, uzun süreli kullanımda ağrıları kesmekte faydalı olduğu ve kullanımının kolay olduğu görülmektedir. Kullanıcı yorumlarını görmek ve tens cihazı tavsiye ve fiyatlarına göz atmak için hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca alacağınız ürüne henüz karar vermediyseniz tens cihazı fiyatları ve modelleri, ağrı giderici cihazların özellikleri hakkında da detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz. Ayrıca Beurer ağrı giderici ve tens cihazları için de sayfamıza göz atabilirsiniz.