TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  MUSK N95 MASKE FFP2 MELTBLOWN 20 Li PAKET

  (76)

  129,89 TL

  67,40 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  MUSK N95 MASKE FFP2 MELTBLOWN KORUYUCU 5 KATLI MASKE 10 LU PAKET

  (209)

  64,89 TL

  40,40 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  MUSK N95 MASKE FFP2 100 LÜ METBLOWN AVANTAJLI PAKET

  (30)

  649,89 TL

  269,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO
  MOBİLE ÖZEL

  MUSK N95 MASKE FFP2 50 Lİ METBLOWN AVANTAJLI PAKET

  (99)

  324,89 TL

  154,89 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  MUSK N95 MASKE FFP2 METBLOWN 30 LU AVANTAJLI PAKET

  (142)

  194,89 TL

  85,40 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Tek Kullanımlık Ürünler

Genellikle sağlık, kozmetik, gündelik temizlik ve konaklama hizmetleri gibi noktalarda birçok eşya kullan at modeli oluşturmakla birlikte farklı bir kapsamda tek kullanımlık şeklinde de adlandırılmaktadır. Çünkü terlik, önlük, diş fırçası veya hasta önlüğü gibi birçok farklı ürün bir defa kullanıldığında, temizlik gerçekleştirilmeden atılan bir yapı göstermektedir. Örneğin, bir konaklama işletmesinde sürekli bir şekilde temizleyip tekrar kullanılacak bir diş fırçası ya da terlik düşünülemez. Bu nedenle birçok otel ve konaklama işletmesinde her müşterinin bir defa kullanması amacıyla tek kullanımlık terlik gibi ürünler sağlanmaktadır. Özellikle sağlık hizmetlerinin verildiği alanlarda tek kullanımlık sağlık ürünleri, Sağlık & Medikal Ürünler her hasta için paketinden açılarak kullanılır ve görevini tamamladığında, imha edilecek şekilde bir çöp olarak uzaklaştırılır.

Tek Kullanımlık Ürünler Konaklama İşletmelerinde Avantaj Sağlar

Tek Kullanımlık Ürünler Konaklama İşletmelerinde Avantaj Sağlar

Özellikle 3 yıldız ve üzerindeki konaklama işletmelerinde statü koruma amacıyla belirli kurallar ve standartlara mutlaka dikkat etmek gerekir. Bilhassa turistik konumda bulunan konaklama işletmelerinde müşterilerin odayı her kullandığında, kendileri için özel bir şekilde hazırlanmış ve daha önce kullanılmamış eşyalar ile karşılaşması önemlidir. Elbette yatak, yorgan, yastık, masa gibi ürünler yıllar boyunca kullanılabilir ve temizlenebilir bir özellikte olsa dahi birçok ürün bir defa kullanılabilecek nitelikte olmalıdır. Örnek olarak çoğu zaman konaklama işletmelerinde gördüğünüz şekilde tek kullanımlık havlu ürünleri müşteri tarafından kullanıldıktan sonra kat hizmetleri tarafından çöpe atılır. Benzer şekilde oda terliği, peçeteler, su şişeleri veya tek kullanımlık diş fırçası gibi temizlik ürünleri de konaklama işletmelerinde tercih edilir. Günümüzde tek kullanımlık ürünler sayesinde otellerde temizlik masrafından tasarruf etmek dışında aslında daha hijyenik ve güvenilir kullanımlar sağlanmaktadır. Bu konuda banyoda her müşterinin bir defa kullanıp kolaylıkla atabileceği şekilde tek kullanımlık bone gibi ürünler her zaman yer alır. Sağlık & Medikal Ürünler kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Ürünler Her Alanda Kullanılıyor

Tek Kullanımlık Ürünler Her Alanda Kullanılıyor

Bir defa kullanım imkanı sağlayan bu ürünlerde model açısından birçok farklı değişim görünmekle birlikte günümüzde yerli ve yabancı birçok farklı marka tarafından da üretimler sağlanmaktadır. Aslında otellerde veya konaklama işletmelerinde kullanımı görülse dahi bu tip ürünler genellikle sağlık ürünleri olarak tercih edilmektedir. Çünkü bilhassa bu ürünler arasında yer alan farklı modeller ameliyathane veya cerrahi işlemlerin gerçekleştirildiği kliniklerde de bir defa kullanıldıktan sonra tıbbi atık olarak imha edilir. Örneğin, ameliyat sırasında kullanılabilecek tek kullanımlık sedye örtüsü gibi örnekler verilebilir. Bu ürünler hasta için kullanılan ürünler olmakla birlikte doktor ve sağlık personelleri için her ameliyat ve operasyonda bir defa kullanılacak şekilde tek kullanımlık önlük gibi ürünler de modeller arasında bulunmaktadır. Bu ürünlerde aslında model değişimleri; cerrahi işlem, pansuman, enjeksiyon veya gündelik kullanım işlemleri gibi noktalar sayesinde oluşmaktadır. Örneğin, galoş gündelik olarak sağlık kurumlarında, kozmetik merkezlerde veya kliniklerde farklı işletmelerde temizlik için gündelik olarak tercih edilebilir. Ancak bir defa kullanım için tercih edilen ürünler arasında şırınga, serum seti, beyaz tulum, yara bakım seti veya doktor eldiveni gibi ürünler de yer alabilir. Bu kapsamda ürünlerin hangi kategoride bulunduğu, hangi marka tarafından üretildiği, miktarı ve ürün özellikleri göz önünde bulundurulduğunda tek kullanımlık sedye örtüsü fiyatları gibi her nokta değişim oluşturabilir. Sağlık Ürünleri kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Tek Kullanımlık Ürünler İle Her Noktada Hijyen Ve Kolaylık

Tek Kullanımlık Ürünler İle Her Noktada Hijyen Ve Kolaylık

Belirtildiği üzere bu ürünler bir defa kullanıldıktan sonra hijyenik özelliklerini kaybettiklerinden dolayı hızlı bir şekilde imha edilir ve her seferinde yeni ürün kullanımı gerçekleştirilir. Ancak kullanılmadan önce kendi ambalajında orijinal olarak muhafaza edilen bu ürünler mutlak bir şekilde hijyen sağlar. Örneğin, tek kullanımlık eldiven daha önce hiç bir hasta için kullanılmamış olduğundan dolayı ilk defa paketinden çıkarılır, kullanılır ve işi bittiğinde artık bir çöpe dönüşür. Görüldüğü üzere bu durum aynı zamanda çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Özellikle ameliyathane gibi ortamlarda hastalar için tercih edilen tek kullanımlık hasta önlüğü gibi ürünler ameliyat veya cerrahi işlem tamamlandığında artık bir çöpe dönüşür ve atık olarak uzaklaştırılır. Bu gibi imkanlar sayesinde sağlık kurumları, oteller, kesimhane, kozmetik işlem yapılan merkezler, klinikler, sağlık kabinleri veya veterinerler gibi birçok noktada pratik kullanımlar elde edilebilir. Özellikle galoş benzeri ürünler günümüzde sadece sayılan bu işletmelerde ve noktalarda değil neredeyse okullar, bakım evleri ve hijyenik hassasiyet gösteren her işletmede tercih edilmektedir. Bu nedenle tek kullanımlık terlik gibi hijyenik, kolay ve hızlı kullanım oluşturan bu avantajlı ürünleri görebilmek ve seçim yapmak için Sağlık Ürünleri sayfamıza göz atabilirsiniz.