Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tek Kullanımlık Ürünler

için 1,328 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tek Kullanımlık Ürünler

Genel itibariyle temizlik ve kozmetik ürün grupları içerisinde bulunan tek kullanımlık ürünler pek çok farklı malzeme çeşidi olarak karşınıza çıkmaktadır. Tek kullanımlık isminin yanı sıra bu ürünlerin bir diğer adı da kullan at ürün çeşitleri olmaktadır. En çok karşılaşıldıkları noktaların ise konaklama hizmetleri sunan yerler olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ayrıca kullan at ürünleri, sağlık hizmetlerinin de sunulmakta olduğu çeşitli tesislerde de sık kullanılan ürün çeşitleri olmaktadırlar. Ancak sizlerin de evlerinde bulundurmasında büyük fayda olan ve oldukça etkili pratiklik sağlayan bazı kullan at ürün çeşitleri de mevcut olmaktadır. Sayfamızda ise hemen her iş alanının rahatlıkla deneyimleyebileceği ve evlerinizde de sıklıkla kullanmanızın gerekebileceği pek çok farklı tek kullanımlık plastik ürünler bulunabilmektedir.

Genel İtibariyle Tek Kullanımlık Malzemeler

Genel İtibariyle Tek Kullanımlık Malzemeler

Bu ürünlerin her biri sizlere çok kolaylık sağlayacak tasarımlar olmaktadır. Hayatınızın her alanında, oldukça basit ama etkili bir faaliyet gösterebilecek nice kullan at ürün modelleri yer almaktadır. Başlıca bu ürünleri sıralamak gerekirse; eldiven, önlük, maske, dezenfektan ve bonedir denebilir. Daha başka pek çok kullan at ürün çeşidi mevcut olmaktadır. Bu ürünler evlerde genel kullanımdan ziyade özel iş yerleri için üretilen tasarımlar olabilmektedir. Tek kullanımlık malzemeler tekrardan temizlenme özelliği bulunmayan çeşitler olarak üretilmektedir. Örneğin, otel ve hastane ortamlarında değerlendirilebilecek terlik, diş fırçası, ağız maskesi ve hasta önlüğü gibi farklı ürün modelleri bir defaya mahsus kullanımlarının ardından temizlenmeleri pek mümkün olmayan, çok leke tutan ve oldukça büyük risk arz eden malzemeler olmalarıyla kullan at bir yapıya sahip olmaktadır. Bu tarz ürün gruplarının yıkanıp tekrar kullanılmaları hayal bile edilemeyecek türdendir. En çok bilinen kullan at yapıdaki ürün modellerinin ise kürdanlar ve kulak çöpleri olduğunu da söylemek mümkündür. Kullanımı esnasında güvenle çöpe atılması gerekecek olan en çok önem arz ürün çeşitleri ise hastanelerde değerlendirilen modeller olmaktadır. Hastalık ve bulaşıcılık riskinin söz konusu olması sebebiyle bu ürünlerin özel çöplere atılarak imha edilmeleri sağlanmaktadır. Tek kullanımlık ürün modelleri ile her noktada hijyeni ve pratikliği kolaylıkla elde edebilirsiniz. Bir defa kullanılmalarının ardından hijyenik yapıları bozulan bu ürünler, sizlere oldukça uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Basit yapıları bakımından uygun fiyatlı olan, ancak sundukları fayda bakımından kaliteli bir görev gören bu ürünler ile kendinizi yenilenmiş gibi hissedersiniz. Tek kullanımlık dezenfektan ürünleri gibi size etkili faydalar sunabilecek pek çok modeli kategorimizden inceleyebilmeniz mümkündür. Kullanımdan önce de güvenli ambalajında muhafaza edilen bu ürün çeşitleri, tamamıyla en steril ortamlarda imal edilmektelerdir. İmal edilmeleri ile beraber hiçbir kirli hava koşulu ile temas etmeden paketlenmeleri sağlanmaktadır. Her bir ürün modelinin ambalajları da sağlamlık ve hijyen gibi gerekli testlerden geçerek işlem görmektedir. Bu şekilde hazırlanmaları ile kullanıcısına ulaştırılmayı beklemek üzere güvenilir ortamlarda muhafaza edilmektelerdir. Sunduğu hijyen ve pratiklik ile bütün kullan at ürün modelleri her sektörde kendine vazgeçilmez bir yer edinmiştir.

Konaklama Alanında Tek Kullanımlık Hijyen Ürünleri ve Kullanım Faydaları

Konaklama Alanında Tek Kullanımlık Hijyen Ürünleri ve Kullanım Faydaları

Tek kullanımlık ürünlerin değerlendirilmesi özellikle belli bir hizmet seviyesinin üzerindeki otel işletmelerinde çok önem arz etmektedir. Özellikle de turistik bir konumda yer alan işletmeler tek kullanımlık hijyen ürünleri kullanımı konusunda oldukça hassas bir hizmet sunmaktadır. Konaklama hizmeti sunan ve bu alanda başarılı olarak geçen işletmeler, genel itibariyle bünyesinde her ürün tipinin kullan at modelini bulundurmaktadır. Terliğinden diş fırçasına kadar, şampuanından çeşitli dezenfektanlarına kadar, her yeni müşteri, odasına geldiği zaman bu ürünleri daha önce kullanılmamış olarak bulur. Bu odalarda tek kullanımlık olmayan ancak temiz olması çok büyük önem arz eden, havlu yastık ve yorgan gibi bazı ürün çeşitleri de bilindiği üzere mevcut olmaktadır. Ayrıca bazı otel hizmetlerinde tek kullanımlık havlu ürünleri de mevcut olabilmekte olup, müşterinin odayı boşaltması ardından, kullanılmış olan bu ürünlerin hepsi çöpe atılmaktadır. Söz konusu bütün bu birbirinden farklı tek kullanımlık malzemeleri sağlık ürünleri sayfamızdaki geniş ürün yelpazesi içerisinde rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu kullan at ürünlerinin genişletilmesi ve geliştirilmeleri ile bugünlerde büyük bir pratiklik sağlanabilmektedir. İnsan hayatını önemli bir ölçüde etkileyen bu tasarımlar, varlığını gün içerisinde hissettirmese de, el altında olmadıklarında ne kadar da onlara ihtiyaç duyuyor olunduğu hemen fark edilmektedir. Konaklama hizmeti elde edilen yerlerde tek kullanımlık ürünlerin değerlendirilmesi ile büyük oranda hastalıkların önüne de geçilebildiği söylenebilir. Ayrıca banyoda saçların ıslanması istenmediği durumlarda tek kullanımlık bone ürünleri büyük kolaylık sunmaktadır. Bu ürün çeşitlerinin birçoğu, konaklama alanları ve sağlık kurumları haricinde de yaygın kullanılmaktadır. Bu iki alan haricinde daha başka kullanım alanı olarak, kesimhaneler, kozmetik işlem sağlanan merkezler ve sağlık hizmeti sunan veteriner gibi bilumum diğer yerler de gösterilebilir. Söz konusu bütün bu alanlarda çokça kullanılan tek kullanımlık ürün çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca bazı tek kullanımlık ürün modelleri okullarda, bakım evlerinde ve hijyen konusunda çok hassas olan özel işletmelerde de tercih edilebilmektedir. İçerisinde çokça maskenin yer aldığı paket ürünler de son zamanlarda herkesin evinde bulunan ve en çok talep gören ürün çeşitleridir denebilir.

Geniş Bir Çeşitlilikte Bulunabilen Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri Fiyatları

Geniş Bir Çeşitlilikte Bulunabilen Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri Fiyatları

Tek kullanımlık ürün modelleri oldukça geniş bir çeşitlilikte bulunmakta olup, hastane ve otel gibi yerler haricinde daha pek çok alanda kullanılabilmektedir. İçerisinde bulunulan modern zamanlarda özellikle pek çok farklı firma tarafından birbirinden faydalı ve çeşitli kullan at model ürünler imal edilebilmektedir. Bu tarz ürünler arasında hastanede kullanılmayan çeşitler de bulunabilmekte olsa da genel itibariyle hijyen söz konusu olduğu için hepsi de tek kullanımlık sağlık ürünleri olarak geçebilmektedir. Ancak büyük çoğunluğu da hastanelerde değerlendirilen ürün çeşitleri olabilmekte olup, kullanımları ardından tıbbi atık kategorisinde imha edilmek üzere muhafaza edilebilmektedir. Hastanelerde en çok kullanılan kullan at tarzı ürün çeşitlerinin başında eldivenler ve maskeler ile beraber sedye örtüleri gelmektedir. Doktor ve diğer sağlık personellerinin sıkça kullanmakta olduğu bir diğer kullan at ürün çeşitleri ise tek kullanımlık cerrahi önlük modelleri olmaktadır. Bütün bu ürün grupları büyük ölçüde hayatı kolaylaştıran ve toplumları daha kaliteli yaşamaya götüren önemli etkenlerdir denebilir. Daha başka pek çok hastane ürünü sayılabilmesi mümkündür. Şırınga, beyaz tulum serum seti ve yara bakım seti gibi ürünler bunlardan bazılarıdır. Galoşlar ise bugünlerde pek çok farklı ortamlarda bulunabilmekte olup, oldukça yaygın bir kullanımı bulunmaktadır. Ürünün kullanım sağlandığı ortam, büyüklüğü ve içeriğinde kullanılan materyalin kalitesi de fiyatlara etki eden unsurları oluşturmaktadır. Genel itibariyle her biri birbirinden farksız kalitede tasarlanan sayfamızdaki ürün çeşitleri arasında fiyat farkı oluşturan bir diğer faktör ise marka farkıdır. Bu ürün çeşitlerinin tasarımını ve üretimi yapan marka, ürünlerin fiyatlarında en çok etkiyi gösteren unsur olabilmektedir. Kullan at ürün imalatı konusunda bilindik bir isme sahip olan markanın üretimleri, diğer markanın ürün çeşitlerinden daha yüksek maliyette bulunabilmektedir. Bu durum piyasada çok talep görmeleri ile alakalıdır. Talep gördüğü oranda fiyatlarda artış görülebilmektedir. Ancak genel itibariyle her bir ürün çeşidinin de rahatlıkla bütçenize uygun modeller olduklarını söylemek mümkündür. Eğer sizler de işletmeniz veya eviniz için kullan at ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız, geniş bir çeşitlilikte beğeninize sunulan ürün modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Atos tek kullanımlık ürünler de incelemeniz için sayfamızda sizleri bekliyor!